Me ima res rad ali me samo izkorišča?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 27. Apr. 2007 15:36

Toya, mislim da boš ti najbolje vedela, ali te izkorišča. me iz tvojega posta tega ne moremo ugotoviti, ker vaju ne poznamo. razmisli malo, se veliko pogovarjata? kaj počneta ko sta skupaj? se samo "zadovoljujeta" ali se tudi na druge načine zabavata?
meni se zdi popolnoma normalno, da ima fant svoje potrebe, pa tudi če se mu pri 16ih (če je toliko star, če je starejši in izkušen, je druga pesem) mudi s seksom, to še ne pomeni, da te nima rad. pol leta je pa tudi že kar dolga doba, in če praviš da te ne sili...ne vem, jaz se ne bi sekirala. ampak kot sem rekla, najbolje boš to vedela sama.
to infinity and beyond!
kikiriki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kikiriki » 28. Apr. 2007 9:22

g00fy_qa napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.

Očitno ti ne poznaš veliko tipov. Če punca ni pripravljena, zaradi česarkoli že, pač ni. Če se imata rada bosta še malo počakala in uživala v zvezi brez seksa (da, tudi to obstaja). In zaradi tega tip ne bo zbežal in punca ni frigidna; halo?


Tvoja izjava je smešna. Punca ni pripravljena ? Po pol leta ?
Jst vem, da nebi čaku, pa usak normaln tip tut ne. A se boš sam pogovarjal al kaj. Ne vem kako lahko nekdo uživa v neki zvezi brez seksa. Sej za pogovor maš prjatle.
Če po pol leta ni seksa, pol al je nekdo duševno bolan al pa je privlačnost na nuli.
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 28. Apr. 2007 9:33

kikiriki napisal/-a:Tvoja izjava je smešna. Punca ni pripravljena ? Po pol leta ?
Jst vem, da nebi čaku, pa usak normaln tip tut ne. A se boš sam pogovarjal al kaj. Ne vem kako lahko nekdo uživa v neki zvezi brez seksa. Sej za pogovor maš prjatle.
Če po pol leta ni seksa, pol al je nekdo duševno bolan al pa je privlačnost na nuli.


Ej sorry sam tole je pa tako zmotno mišljenje, moja kolegica je s fantom že 8 mescev pa še nista in se čist lepo razumeta, sta zaljubljena en v drugega in se krasno ujameta, torej privlačnost ni na nuli. Pa kaj pol če punca ni prpravljena?!? Pa njen tip je tud čist normaln tko da... Pol k pa pr 60. ne boš mogu seksat več boš pa pustu ženo s kero si bil 30 let ker pač brez seksa ni zveze al kako? Mislim dej no :roll:
kikiriki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kikiriki » 28. Apr. 2007 10:04

rEbEcCa napisal/-a:
kikiriki napisal/-a:Tvoja izjava je smešna. Punca ni pripravljena ? Po pol leta ?
Jst vem, da nebi čaku, pa usak normaln tip tut ne. A se boš sam pogovarjal al kaj. Ne vem kako lahko nekdo uživa v neki zvezi brez seksa. Sej za pogovor maš prjatle.
Če po pol leta ni seksa, pol al je nekdo duševno bolan al pa je privlačnost na nuli.


Ej sorry sam tole je pa tako zmotno mišljenje, moja kolegica je s fantom že 8 mescev pa še nista in se čist lepo razumeta, sta zaljubljena en v drugega in se krasno ujameta, torej privlačnost ni na nuli. Pa kaj pol če punca ni prpravljena?!? Pa njen tip je tud čist normaln tko da... Pol k pa pr 60. ne boš mogu seksat več boš pa pustu ženo s kero si bil 30 let ker pač brez seksa ni zveze al kako? Mislim dej no :roll:



Zdej pa res ne vem al je z mano kej narobe al so pa to samo slučaji.
Kako se lahko en par tko krasno razume in se privlači, po drugi strani pa po osmih mescih še nista seksala.Haloooooooooo!
Če punca ni prpravlena po osmih mescih pol očitno neki ne more bit uredu. Pa sploh ne vem kaj ljudje misljo s to besedo nepripravljen/a na seks.
Kokrkol jst vem, da na srečo še nism meu takih izkušenj oz. se s tako, ki je hotla čakat npr. pol leta sploh nism dolg menu. Kvečjemu je blo tko, da se je seks zgodu takoj.
Blebetanje o življenju, o problemih ipd. bo pa že pršlo na stara leta ne pa zdej.
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 28. Apr. 2007 10:16

Če je par star več kot 20 let, bi se strinjala, da je pol leta kr dolga doba. Vendar si sama ne predstavlam, da bi pri 16 letih, ko sem zgubila nedolžnost, prvič seksala, ko bi bla skupi 1 mesec. Mi je blo pr teh letih pač bolj ušeč, da je šlo vse bolj počas in da sva skupaj odkrivala, kaj nama paše, pa čeprav nisva seksala. Kot sem pa že omenila, če bi bla pa starejša, pa verjetno ne bi čakala pol leta.
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 28. Apr. 2007 10:17

Heh sj tud js nism čakala nikol tko dolg, ampak če punci ni do tega so what?!? In ja čist lepo se razumeta ne vem mogoče jo je strah al ne vem no... Pač noče, in ne rabiš zdej govrit da taki ljudje niso normalni itd.
Tud js nism taka oseba da bi lahk ne vem kako dolg čakala na seks :oops: :D Ampak nekateri pač so in ne jih zato obsojat in žalit, sam v tem je point.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 28. Apr. 2007 13:13

rEbEcCa napisal/-a:Tud js nism taka oseba da bi lahk ne vem kako dolg čakala na seks :oops: :D Ampak nekateri pač so in ne jih zato obsojat in žalit, sam v tem je point.

Točno tako.

Nekateri niso pripravljeni po enem tednu na seks. Zakaj? Kaj pa vem... so še premladi, še ne želijo narediti tako pomembnega koraka...kakorkoli že. Zveza lahko normalno deluje tudi brez seksa. Poznam take parčke in se majo čist fajn.

In če bi meni tip rekel, da name že ne bo čakal pol leta, bi kar kar takoj pustila. Tudi če bi imela namen že na začetku zveze imeti spolne odnose. Kajti tip, ki me ni pripravljen čakati, nima kaj iskati v mojem življenju.

kikiriki, žal je tebi seks večja vrednota od ljubezni in razumevanja partnerja.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Apr. 2007 21:10

Ravno par dni nazaj sem gledala film Ameriška pita - naked mile. 2 leti sta čakala preden sta seksala, pa sta vseeno na koncu ostala zvesta drug drugemu in je njuna ljubezen premagala "potrebo po seksu"..

Kikiriki, svetujem ti, da si ogledaš ta film.
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 29. Apr. 2007 15:17

g00fy_qa napisal/-a:
kikiriki, žal je tebi seks večja vrednota od ljubezni in razumevanja partnerja.


točno tako.

midva sva čakala 7 mesecev, pa njemu ni bilo problem, je bil pripravljen čakat še celo dlje. zakaj sem rabila toliko časa? on je moj prvi fant sploh, bila sem nedolžna in prestrašena. in sramežljiva. poleg tega mi je prvi seks veliko pomenil in nisem hotela da se zgodi v kakšnem grmovju. zato sva lepo počakala na pravo priložnost, tako da imam res lepe spomine na prvi seks. sem pa zelo vesela, da je moj fant čisto nasprotje kikirikija in je raje počakal kot pa bil s kako od 100 tipov preizkušeno kurbico, ki bi mu dala prvi dan.

ampak vsak po svoje ane ;)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 29. Apr. 2007 16:33

Shannon napisal/-a:Torej je z njim zato, da hodita na pijačke in debatirata o smislu življenja? To lahko počne tudi s frendicami. Tipi so za druge stvari (beri: tiste, ki jih ne moreš počet s frendicami). Kok babe to vedno zakomplicirajo. Ni čudno, da tipi o nas mislijo, da smo kure.

Haha :D Haha :D Joj sm se nasmejal :) Ma drugače se nekak pričakuje od zrelega odnosa, da je tudi komunikacija na višku in se debatira tut o smislu življenja ;) Je pa res, prijatelji so eno partner drugo! Se podpišem pod to ;) Sam ni pa partner samo za hopa cupa, ne?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Apr. 2007 16:41

^^ Dodajam samo še to, da se s frendicami ne moreš poljubljati, s fantom pa se lahko (+ stiskaš, še kaj malo več), pa to še ni seks.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 29. Apr. 2007 17:05

g00fy_qa napisal/-a:^^ Dodajam samo še to, da se s frendicami ne moreš poljubljati, s fantom pa se lahko (+ stiskaš, še kaj malo več), pa to še ni seks.
Kdo pravi da se s frendicami nemoreš poljubljat pa stiskat :lol: Poznam cel kup ki to počnejo... Še plešejo, cel lezbo šov naredijo v diskoteki, pa so straight babe... Mogoče če so kdaj pripeljale za probo kako deklico, ker so ble radovedne ;) Seks pa res ni to... Maš prav :D Edin če kej drugje poljublja :lol:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Apr. 2007 17:11

^^ Sem vedela, da bo nekdo tako pameten in bo dodal da se s frendicami lahko poljubljaš in stiskaš (in delaš lezbo šove). :D Vsekakor tega 'normalne' punce, ki imajo raje moško družbo, ne delajo. :wink: Kiss na lička in ogromen hug pa ni isto kot mečkanje s tipom.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 29. Apr. 2007 19:16

Kiss na lička in ogromen hug pa ni isto kot mečkanje s tipom

Nevem nism še probal :) Nekak mi ni da bi se mečkal s tipom :) Raje gledam dve deklice, se nekak bolše počutim ;) Ja js sm pametnjakovič, vedno kaj dodam :D
*tinkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinkica* » 29. Apr. 2007 20:46

rEbEcCa napisal/-a:
kikiriki napisal/-a:Tvoja izjava je smešna. Punca ni pripravljena ? Po pol leta ?
Jst vem, da nebi čaku, pa usak normaln tip tut ne. A se boš sam pogovarjal al kaj. Ne vem kako lahko nekdo uživa v neki zvezi brez seksa. Sej za pogovor maš prjatle.
Če po pol leta ni seksa, pol al je nekdo duševno bolan al pa je privlačnost na nuli.


Ej sorry sam tole je pa tako zmotno mišljenje, moja kolegica je s fantom že 8 mescev pa še nista in se čist lepo razumeta, sta zaljubljena en v drugega in se krasno ujameta, torej privlačnost ni na nuli. Pa kaj pol če punca ni prpravljena?!? Pa njen tip je tud čist normaln tko da... Pol k pa pr 60. ne boš mogu seksat več boš pa pustu ženo s kero si bil 30 let ker pač brez seksa ni zveze al kako? Mislim dej no :roll:


S temle se pa čist strinjam, bolše nebi mogla napisat :D :D Se mi zdi da seks v zvezi res ni vse, sploh pa če sta še tko mlada!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov