Me ima res rad ali me samo izkorišča?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 26. Apr. 2007 21:51

js mam eno uprašanje..stara sm 16 let in mam tipa. skup sva že skor pou leta.me pa muč eno uprašanje : a me ma res rad al me ima sam za fizičn odnos. učasih mam ful filing d se mu gre sam za fizičn odnos k bi zmer k se vidva rd kej tko ''počeu''..nikol mu ni sam do pogovora al pa kej..zmer ga morm zadovoljit ..po drugi stran je pa enkrt že joku pred mano k sm mu rekla d mi ni več tok ql z nim, pa me je tut že prepričvou d bi se dala dol sam js nism hotla k še nism pripravlena in je kr dobr sprejeu- ni me silu.. zdj mi pa prosm povejte svoj mnenje k me to res muč k se učasih počutm k da me ma sam za zadovolitev :? :(
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 26. Apr. 2007 23:11

Je tud on str 16 al tam okol? Ja, upa, da mu boš dala. Zato te ima. Kaj pa pričakuješ od napol otroka, da bo padel na kolena in ti ponudil prstan? Zakaj pa sploh hodiš z njim, če mu nočeš dat? (to resno sprašujem)

Kam gre ta svet ...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 27. Apr. 2007 8:02

Shannon napisal/-a:Zakaj pa sploh hodiš z njim, če mu nočeš dat? (to resno sprašujem)

A zdej pa ne sme met fanta, če mu noče dat oz. kot je rekla še ni pripravljena, al kako? :eek:
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 27. Apr. 2007 9:48

Torej je z njim zato, da hodita na pijačke in debatirata o smislu življenja? To lahko počne tudi s frendicami. Tipi so za druge stvari (beri: tiste, ki jih ne moreš počet s frendicami). Kok babe to vedno zakomplicirajo. Ni čudno, da tipi o nas mislijo, da smo kure.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 27. Apr. 2007 9:56

Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 27. Apr. 2007 9:58

ja pa daj mal se probita o tem zment... sej če te ma kolkertolk rad kolk ma pač lahk fant u teh letih rad... pol te bo poskušal poslušat... je pa logično d ljubezen v 16tih temelji večinoma na telesni privlačnosti (izjeme so tut)...

enkrat reči d bi rada bla sam z njim pa dobila kakega lupčka od njega ne pa da se greta kake zadovoljitve pa boš dobila svoj odgovor :) ...

sicer pa nevem zaka ga poskušaš zadovoljit če to ni tut v tvojem interesu ... pol tak nima smisla ... se ti ne zdi?
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 27. Apr. 2007 10:31

Ja najstniki itak mislijo samo na seks, tako da tudi če bi te imel rad, bi vsakič hotel kaj več kot samo pogovora.

Shannon - lepo prosim. Domača naloga, malo razmisli kaj sploh je razmerje. To kar ti govoriš je seks prijateljstvo. Tukaj je ogrooooomna razlika.
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 27. Apr. 2007 11:35

*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 27. Apr. 2007 11:38

Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.

Poznam tipe, ki so čakal tok doug, tko da se mi ne zdi to nič čudnega. :roll:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 27. Apr. 2007 12:35

Men tut ni jasno zakaj bi blo narobe, če pač določeni osebi paše počakat. Ni bolš počakat, kot, da gre prehitro pa se potem tolče po glavi?

Po drugi strani bi pa verjetno linčala 16letnico, ki se je dala dol s tipom po 14ih dneh :roll:

Jst sicer vrjetno ne bi zdržala pou leta, sploh, če maš res pravega ob sebi... Ampak, če kdo misli drugače, to ne pomeni, da je zmešan.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Apr. 2007 12:56

Shannon napisal/-a:Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.

Očitno ti ne poznaš veliko tipov. Če punca ni pripravljena, zaradi česarkoli že, pač ni. Če se imata rada bosta še malo počakala in uživala v zvezi brez seksa (da, tudi to obstaja). In zaradi tega tip ne bo zbežal in punca ni frigidna; halo?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
rEbEcCa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: okolica Celja

Neprebrana objavaNapisal/-a rEbEcCa » 27. Apr. 2007 14:11

Shannon kolk si stara? Mislim halooo? Kako lahk rečeš 16 letni punci, da je frigidna ker še ni prpravljena na seks po pol leta zveze?!? Še sreča da obstajajo dekleta, ki stojijo za svojimi občutki in ne skočijo v spolnost nepripravljene... Če si pa ti dala vsakmu tipu do zdej po enem tednu noge narazn kr bi te drgač kao pustu, maš pa en velik problem pr seb in zelo zelo nizko in slabo samopodobo! :roll:
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 27. Apr. 2007 15:00

Shannon samo sex je bistvo zveze? :roll: Mislim,očitno tebi je ja..

Toya bodi z njim,pa ko boš pripravljena boš in ni važno kdaj bo..Če gre njemu samo za to,bo se pa kmalu pokazalo.Boš vsaj vedla pri čem si :wink:
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 27. Apr. 2007 15:18

Joj babe, da si ne boste oči izpahnile od zavijanja z njimi :D :D :D
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 27. Apr. 2007 15:25

Shannon, punca je prosila za nasvet. Ma pa 16 let!

Mislim, da bi mogla dlje it z njim ko boš pripravljena, ne pa ko bo on želel takoj... če te ma res rad pa boš vidla s časom.... težko je ocenjevat sploh...še ti ne veš.... če te ma rad bo počakal:)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]