Me ima res rad ali me samo izkorišča?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 09. Maj. 2008 22:08

suzanca** napisal/-a:Če je jokal pred tabo te je moral imeti zelo rad :eek: tega ne vidš prav pogosto pri fantih :hearts:


se ti zdi? :gruebel: nevem, najbrž odvisno od moškega.Če ne joče pred tabo,mislim, da ne pomeni ,da te nima rad.. in obratno. V splošnem bi se strinjala s teboj, ja.Po drugi strani pa se mi zdi da je bil jok v mojem primeri z njegove strani le sredstvo s katerim je želel doseči, da bi se mi zasmilil in prek tega nekako izsilil odpuščanje. Tega še danes ne vem zagotovo in nikol nebom izvedela, bog ve kaj vse se mota po glavi moškega :freude:
Kakšne imate ve izkušnje z svojimi partnerji.. so se kdaj zjokali pred vami ali ne? Mislite, da bi se bil moški pripravljen toliko ''ponižat'', da bi jokal pred žensko če je nebi imel dejansko rad?
Uporabniški avatar
DiamondLollipop
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 14. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DiamondLollipop » 09. Maj. 2008 23:58

Shannon napisal/-a:Dobr babe, ki čakate pol leta ali celo več (!), preden tipu date - eno vprašanje imam za vas. Kako zdržite? Kako za vraga zdržite zraven enega seksi tipa, se z njim poljubljate, mečkate ... do konca pa nočete it? Ker tega resnično ne razumem. Meni bi se v pol leta že 1000x zmešalo, če me tip ne bi hotel dat dol. Edina razlaga, ki jo najdem, je ta, da očitno hodite s tipi, ki vas fizično ne privlačijo dovolj ali pa vas celo sploh ne privlačijo. Česa drugega se resnično ne morem domisliti. Jaz nikoli ne bi bila z nekom, ki me ne bi tudi seksualno privlačil. Jebi ga, meni to pač veliko pomeni, ker nisem ena gora ledu kot nekatere očitno.

Ja, ja ... saj je ljubezen&co. tudi pomembna. Da hodiš na zmenke, v kino, v diskač ... ampak to lahko počnem tudi s frendicami. Dol se pa pač ne morem dajati z njimi.

RESNIČNO me zanima odgovor.



saj si frajerka ja, ko si povedla da se daš s vsakim seksi tipom takoj dol :roll:


nekateri pač seksajo ko do tega "seksi tipa" kot si rekla dejansko čutijo nekaj globjega ;) in se ne gre samo za spolno privlačnost.

po eni strani spoštujem take :D
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 10. Maj. 2008 7:11

Shannon napisal/-a:Dobr babe, ki čakate pol leta ali celo več (!), preden tipu date - eno vprašanje imam za vas. Kako zdržite? Kako za vraga zdržite zraven enega seksi tipa, se z njim poljubljate, mečkate ... do konca pa nočete it? Ker tega resnično ne razumem. Meni bi se v pol leta že 1000x zmešalo, če me tip ne bi hotel dat dol. Edina razlaga, ki jo najdem, je ta, da očitno hodite s tipi, ki vas fizično ne privlačijo dovolj ali pa vas celo sploh ne privlačijo. Česa drugega se resnično ne morem domisliti. Jaz nikoli ne bi bila z nekom, ki me ne bi tudi seksualno privlačil. Jebi ga, meni to pač veliko pomeni, ker nisem ena gora ledu kot nekatere očitno.

Ja, ja ... saj je ljubezen&co. tudi pomembna. Da hodiš na zmenke, v kino, v diskač ... ampak to lahko počnem tudi s frendicami. Dol se pa pač ne morem dajati z njimi.

RESNIČNO me zanima odgovor.


A ti ga jaz povem?Dokler govorimo o NEDOLŽNI punci, tega filinga, da bi se noro pofukala s tipom enostavno nimaš (vsaj jaz in vse ki jih jaz poznam ga nismo imele) in ti pač ni problem čakat,poleg tega niti ne veš kaj pričakuješ,kako bo izgledalo,in nimaš potrebe po tem da bi ti tiča čimprej zarinil v pizdo.
Ko pa enkrat zgubiš nedolžnost in spoznaš novega fanta,pa logično da ne boš več čakal pol leta,zame je blo že 3 tedne kriza.A zdej štekaš? Pa dej prosim,ne vbijaj šestnajstlenici,ki je nedolžna v glavo,da je frigidna. Jaz sem na svojega prvega čakala 8 mesecev,drugemu sem pa dala že po enem tednu.aq razumeš razliko?!
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 10. Maj. 2008 9:09

^^ Do zadnje pike se strinjam s tabo :)
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
suzanca**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanca** » 10. Maj. 2008 9:30

Toya napisal/-a:
suzanca** napisal/-a:Če je jokal pred tabo te je moral imeti zelo rad :eek: tega ne vidš prav pogosto pri fantih :hearts:


Kakšne imate ve izkušnje z svojimi partnerji.. so se kdaj zjokali pred vami ali ne? Mislite, da bi se bil moški pripravljen toliko ''ponižat'', da bi jokal pred žensko če je nebi imel dejansko rad?


Pri meni se ni nikoli nihče :? Sicer pa nevem, ponavadi sem se jokala jaz :cry: Sicer pa nevem kako bi se ti lahko jokal prisilno? Nepoznam človeka k bi lahko zaigral jok :?: :!: razen če rečeš jok temu da se malo nasloni na tvojo ramo brez da bi mu iz oči padla kakšna kaplica žalosti :?:
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 10. Maj. 2008 22:38

Ne,je dejansko jokal. Problem je v tem, da se mi je zdelo, da je jok kot sem že omenila bolj nekakšno izsiljevanje in ni jokal, ker bi me imel tooook zelo rad ampak iz nekega principa, v smislu ''ne boš me pustila''. Nevem, možno bi bilo, ker je precej zapletena osebnost. Morda pa sem preveč črnogledna, :nixweiss:

Ravno zato me zanima, kakšne izkušnje imate z tipi& jokanjem ostale :wink:
Uporabniški avatar
taššek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: okolica Ptuja (Spuhlja)

Neprebrana objavaNapisal/-a taššek » 11. Maj. 2008 23:17

Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.



malo sem pozna. ampak imam prijateljico ki je stara 16 let. letos bo dopolnila 17. in sta z fantom skupaj 2 leti. in še zdaj nista sexala. počneta pač druge stvari. ( kino ob večerih.. pijače.. itd ) in koliko vidim jo ima zelo rad.. tko da se s tabo nene strinjam da bi mogla punca ( po tvoje baba ) imet spolne odnose že po 6 mesecih.. bi še nekak razumela če bi bila stara 21 let. pri 16 pa je lahko na to ponosna..
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 12. Maj. 2008 20:23

Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.


Ok zdj si pa mene razpizdla..kk lahk kaj takega rečeš?mene je moj tip čaku več ko eno leto,kr sm bla takrat 16stara in še nism bla prpravlena!!in zdj pomeni da sm frigidna?o ženska, bog se te usmili pa tvojga bogega deca :? :evil:

Drgač pa- tud moj bivši se je že joku, pa sm mu vrjela da res noče it narazn pa da me ma rad, kar se je pol tud izkazalo.Sama ga najbolj poznaš pa veš če je zmožen igrat in bit s tabo zard seksa.. :wink:
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
*little girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: Where the streets have no name

Neprebrana objavaNapisal/-a *little girl* » 13. Maj. 2008 18:16

*hox* napisal/-a:
Shannon napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ja pa dobr no, če še ni pripravljena na sex, pol naj po tvojem nima fanta? Kje pa piše da mu mora dat po pou leta? Če jo ma res rad, pol bo počaku ane? Men se zdijo tele tvoje izjave Shannon čist mim. :?


Po pol leta?! Baba, ki po pol leta ne da, je frigidna. Ni debate. Itak noben normalen tip ne bo čakal tako dolgo.

Poznam tipe, ki so čakal tok doug, tko da se mi ne zdi to nič čudnega. :roll:


če te ma tip rd,zna počakat zlo dolg.me pa preseneča,da mu je sam do teh fizičnih odnosov. zakaj si sploh začela furat z njim? a na začetku ni bil tak do tebe?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Maj. 2008 18:45

Meni se zdi to čakanje malo tko tko no.
Valjda štekam eno punco pri 15 do 18 let...da bi pa zdaj neka 30 letnica pustila tipa pol leta na suhem pa mislim da ni potrebe saj takrat naj bi bil človek pač na druge strani skoncentriran in je spolnost čisto nekaj običajnega...
Ampak pol leta? :eek: A se vam ne zdi to mučenje sebe in njega? :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 13. Maj. 2008 18:57

Ja, na nek način najbrž je, ampak je potem tudi užitek večji ane?
nekateri pari se zavestno odločijo o vzdržnosti pred poroko in kokr js vem, so tako izkušnjo vsi pohvalil, ker naj bi bil potem sex tok boljši in ne samo neka telovadba kot je najbrž pri večini, ki se poči dol takoj po nekaj dneh.
Js sicer menim, da se ne bom šla vzdržnosti pred poroko, navedla sm sam primer, da pa mogoče čakanje ni took zelo težko, se očitno da.
Najbrž je pa za moške težje,ja :lach:
Oyna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Oyna » 13. Maj. 2008 21:42

celibat pred poroko? :eek:
osebno se ne bi mogla poročit z nekom, za katerega ne bi vedela kakšen je v postelji :roll:
Uporabniški avatar
Lauracosmo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lauracosmo » 14. Maj. 2008 13:26

A dej bod pametna! Kir tip pr 16 letih pa že misli resno?? Ja resno do prvega ovinka al pa zadnjega sedeža v avtu. :D Dejstvo je, da hormoni delajo pri obeh 300 na uro. Zato se ne obremenjuj z resnimi zvezami in kdo komu kej hoče al pa ne, ampak uživej najstniška leta in se druži in uživej in žuri. Pozab na resne zveze in emocionalne izpade, za to bo še dovolj časa čez par let, ko boš tud ti mal drgač začela gledat na to, kaj pomen zveza, resni fant, dajat - sprejemat.... Uživej.
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 14. Maj. 2008 14:10

Lauracosmo napisal/-a:A dej bod pametna! Kir tip pr 16 letih pa že misli resno?? Ja resno do prvega ovinka al pa zadnjega sedeža v avtu. :D Dejstvo je, da hormoni delajo pri obeh 300 na uro. Zato se ne obremenjuj z resnimi zvezami in kdo komu kej hoče al pa ne, ampak uživej najstniška leta in se druži in uživej in žuri. Pozab na resne zveze in emocionalne izpade, za to bo še dovolj časa čez par let, ko boš tud ti mal drgač začela gledat na to, kaj pomen zveza, resni fant, dajat - sprejemat.... Uživej.


Takole je..pri prvem delu glede neresnosti 16- letnikov itd. se ne bi mogla strinjat, ker moj je bil resen oz. me je imel rad in je blia najina veza resna, kokr pač je loh pri taki starosti. Valda pa jo ni mogoče primerjati z zvezami nevem, pri 25, to se strinjam.

Kar si pa napisala v drugem delu, pa mi je postalo jasno pred kratkim.. Zdaj se zavedam, da pri teh letih neke resne veze niti nimajo smisla, ker bo življenje še prekmalu postalo preresno in imam ves čas na tem svetu, da spoznam sploh kaj bi rada :)
Uporabniški avatar
dashka°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dashka° » 22. Maj. 2008 13:31

Shannon napisal/-a:Je tud on str 16 al tam okol? Ja, upa, da mu boš dala. Zato te ima. Kaj pa pričakuješ od napol otroka, da bo padel na kolena in ti ponudil prstan? Zakaj pa sploh hodiš z njim, če mu nočeš dat? (to resno sprašujem)

Kam gre ta svet ...


a ti si pa dala usem s kerim si hodila a kaj? mogoče se je pa odločila da pr 16 letih še ne bo imela spolnih odnosov?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov