Maščevanje?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 19. Maj. 2008 21:51

metuljčica* napisal/-a:Jaz se nisem maščevala, sem ga preprosto povsem ignorirala, ko je po določenem času začel najprej na lep, potem pa na precej podel način iskati mojo pozornost. To najbrž bolj boli, pa še neko zadoščenje imaš.


Se podpišem. Js trenutno počnem isto.
Moj bivši mi namreč skos teži (po treh letih se je spomnu da mu je žal ker me je takrat pustu). In dokler sm bla samska, sm mu odpisvala in ga mal jebala v glavo. Odkar mam pa fanta, sm ga dala pa na ignore, ampak on še kr vztraja (seveda ne ve, da mam fanta... mu pač nism nikol rekla naj ne teži in da je svojo priložnost že zdavnej izgubil... če ma čas, naj pa utruja, sej s tem sam še bolj trpi, ker mene itak ne gane več).
No in zanč mi na MSNju sam od sebe napiše, da tale ignoranca iz moje strani ubija bolj kot to kar je naredu pred 3 leti :D :D
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 19. Maj. 2008 21:58

ryu10kyu napisal/-a:Čez čas itak pozabite tega idiota, prasca ali kretena in ga sploh ne opazite. Ali se temu sploh lahko reče ljubezen? Ali je to zgolj neko iskanje pozornosti in dokazovanje? Z vsakim dekletom s katerim sem nehal sem se potrudil ohraniti lepe odnose, če je seveda ona bila dovolj zrela za to...


Js ne vidm potrebe, da bi bla z bivšimi v dobrih odnosih. Vsak me je na svoj način prizadel, zato pa potem vračam z ignoranco, da spoznajo kako boli, če nekoga prizadaneš.

Sj ne rečem, vsak ma svoja merila, ampak pr men je tko, da ko je nekdo bivši, ostane bivši... Poleg tega ne bi blo fer do zdjšnga fanta, da bi mela stike z bivšimi, ker men tut obrano ne bi blo všeč. :)
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 19. Maj. 2008 22:54

jst sem pa z bivšimi rada v dobrih odnosih. tudi ne vem, zakaj ne bi bilo fer do zdajšnjega, če se pogovarjam z bivšimi. glede na to, da so bivši, niso konkurenca.
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 19. Avg. 2008 17:24

Ko sva midva iz bivšmu končala sm zvedla povn stvari za kar je on trdiv, da ni res ,da me še zmer ljubi, bla bla... ena izmed teh stvari je bla ta da je mev, ko je biv še z mano še eno zravn. No in on je to zanikov, se razpizdevov da se mu dogaja krivica in oh in sploh. Klicov me je vsak dan mi teživ da mehoče nazaj. No in pol grem k ginekologu, ko sva bla približn dva mesca že narazn in srečam njega tm iz svojo visoko nosečo punco. :eek: Po tem me ni nikol več poklicov. :D Fju
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 20. Avg. 2008 14:44

jas sem se bivšemu maščevala... hm pravzaprav obema bivšima... tak, da sta vidla kak sem srečna z novim fantom :D ko sn vidla tiste poglede mi blo vse jasno :twisted: v bistvu se niti nisem rabla načrtovano maščevat.. je kr spontano blo :lol:
Uporabniški avatar
WhiTe_ŁaDy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a WhiTe_ŁaDy » 20. Avg. 2008 14:46

nincy87 napisal/-a:Ko sva midva iz bivšmu končala sm zvedla povn stvari za kar je on trdiv, da ni res ,da me še zmer ljubi, bla bla... ena izmed teh stvari je bla ta da je mev, ko je biv še z mano še eno zravn. No in on je to zanikov, se razpizdevov da se mu dogaja krivica in oh in sploh. Klicov me je vsak dan mi teživ da mehoče nazaj. No in pol grem k ginekologu, ko sva bla približn dva mesca že narazn in srečam njega tm iz svojo visoko nosečo punco. :eek: Po tem me ni nikol več poklicov. :D Fju


si pol ka rekla ko si jih vidla al nič? :lol:
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 20. Avg. 2008 16:55

Jst sm taka da sm težko tih, morm met zadno besedo. Tko da bi mu rada zabrusla par stvari samo nism hotla uni punci pokvart predstavo o njemu. Bo že spoznala kašn je, če še ni... Tko da sm ga samo pozdravla, da je vidu da sm ga opazla, njega je blo pa itak tok sram, da ni vedu kam nej gleda. :twisted:
dayweed
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 9. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dayweed » 21. Avg. 2008 16:17

Zvoncica napisal/-a:Ignoriranje oziroma občutek, da ti je vseeno najbolj boli ;)


se podpišem, ampak samo v primeru, da mu je nekaj do tebe. drugače mu ignoranca koristi-takrat se je treba pristopit na drugačen način ;)
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 22. Avg. 2008 18:30

jst se tudi ne bi maščevala, čeprov sm tut trenutn u takmu 'stanju' ko bi se lahko ampak tko k praujo punce, ignoriranje je najbolši način nekoga 'prizadeti' vrnilo se mu bo pa tko vse, what goes around comes around :razz:
Uporabniški avatar
klea_zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 23. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a klea_zvezdica » 22. Avg. 2008 18:44

:roll: js sm se mu tko maščevala...d sm ga še enkrat napalila :D pa tko grdo zajebala, da mi je še dons smešn. ampak to samo enmu...sam je biu pa resl butl. povn samga sebe.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 23. Avg. 2008 9:36

ryu10kyu napisal/-a:Ali se ni še nobeni zgodilo da je zaradi ignoriranja povzročila zelo negativen odziv dečkota? Poznam primere ko jo je model potem začel zasledovati, klicati ene 100krat zaporedoma, itd.
Enim se scufa potem :lach:


Men se je. 2 leti nisem imela miru. Dobesedno sem se ga bala, ker je bil tak nepredvidljiv. Kamorkoli sem šla, sem se ozirala okoli sebe, če ga bom slučajno zagledala in se bo treba kam skrit. Na nobeni žutki se nisem dobro počutila, vedno sem imela občutek, da je nekje blizu mene. In po dolgem prerekanju preko SMSov, je končno dojel, da sva se preveč spremenila v tem času in da nikoli več ne bo tako kot je bilo. In potem sva se kakšne pol leta kasneje srečala iz oči v oči v eni ozki ulici, kjer so bili avti povsod po pločnikih, da sem komaj hodila. On, jaz, iz oči v oči. Pozdravila sem ga, brez kakšnega posebnih obraznih gibov, šla mimo, on me je gledal s svetlečimi očmi, češ da je komaj čakal da me vidi. Po glavi so mi rojile scene, ki sem jih imela z njim, žal besede, njegovo klicarjenje s skrite št., strah, vse. Ko sem naredila še par korakov do ovinka, sem se spomnila, da sem pred dvema tednoma zamenjala tel. št. in da sem za njega uradno nedosegljiva.

Prepričana sem v to, da me je poklical. Ko sem ga naslednjič videla, spet kakšno leto kasneje, sem v njegovih očeh videla, da je dojel, da ga nočem več v svojem življenju. Poleg tega sem imela ob sebi takrat 3 dobre prijateljice, ki so me obstopile kot bodigardi in me odpeljale stran, še preden bi mu prišlo na pamet, da me ogovori.

That`s what friends are fore. And I`m glad I have them.


Po moje tipa najbolj zaj* če se v kratkem času pojaviš v družbi prijateljev, prijatlejic, nasmejan in srečen.
Ko boš prišla na Bled, boš moja punčka spet. Za naju ves bo svet kot češnjev cvet.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 23. Avg. 2008 16:48

Ja, kakšne čudne tipe je res boljše ignorirat (potem, ko jim dovolj jasno poveš, da te ne zanimajo več in naj ti dajo mir). Drugače pa s fanti rada prijateljsko končam, če se da. Nimam želje po maščevanju, če sem jih pa nekoč ljubila. In sem tudi vesela, če jih vidim z novimi puncami. Prav privoščim jim. Všeč mi je, da se imajo spet lepo. Ne vem, zakaj bi bila ljubosumna, če pa vem, da ne bo več nič med nama. In verjetno tudi dosti moških tako razmišlja. Torej se strinjam z ryu10kyu-jem. :)
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 23. Avg. 2008 23:55

iz lastnih izkušenj-nič ne boli bolj kot ignoriranje :)
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 24. Avg. 2008 20:08

Jaz bom svojega bivšega, ko se srečava, zaradi vljudnosti pozdravila. Drugače pa nočem imeti nič stikov. :D
Leilani.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 11. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Leilani. » 25. Avg. 2008 15:48

se strinjam to glede ignoriranja. Jst sem bivšega že nekikrat ignorirala. Nazadnje mi je pomahal, da bi pritegnil mojo pozornost. A sem mu pomahala nazaj? NE! Sedaj pa njegov najboljši kolega nori za mano in mam neko tehniko s katero bom bivšega prizadela. Drgač nisem maščevala oseba, ampak ta tip jih je tok prizadel :evil: Spremenila bom obnašanje, iz ignoriranja bom postala ful prijazna, tak da ga bo mal zmedlo. Ko boma prijatelja bom mu pokazala koliko zamuja. Ga zapecala in mu pokazala, da me ne more več dobit. :D ta zadnje sem mal olepšala, a drgač bi me tak usi napadli. :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov