Maščevanje?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 17:25

ryu10kyu napisal/-a:Ali se ni še nobeni zgodilo da je zaradi ignoriranja povzročila zelo negativen odziv dečkota? Poznam primere ko jo je model potem začel zasledovati, klicati ene 100krat zaporedoma, itd.
Enim se scufa potem :lach:

Meni osebno se to ne zdi ravno lepo...konec koncu je vsak človek...in se da z vsakim pogovoriti na neki ravni ali nivoju...je kruta scena...ampak za moj okus nehumana in ne bi mogel neki deklici s katero sem bil to narediti...se pogovorim ugotoviva skupaj da to nikamor ne pelje in se pač razideš na čim lepši način.
Meni osebno se zdi ignoriranje tudi nek dokaz čustvene nezrelosti...


Pomoje punce govorijo o ignoriranju potem, ko je zveze enkrat že konec.

Tipi imate eno tako hecno navado, da potem poskušate na vse načine vzbudit našo pozornost, da bi kao dojele, kaj smo izgubile :)
In če tip skače po lokalu kot opica, se obeša po vseh ženskah v svoji bližini in kaže tiste svoje tri kocine na prsnem košu ter tako poskuša bivšo narest ljubosumno, je /ignore pomoje najboljša rešitev.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Maj. 2008 19:23

Heh, se spomnem, ko sm se z nekim novim decom pojaula na enmu contestu, kamor me je povabu (?!) biuši ... Stopla sm do njega, ga pozdraula, se obnašala čist običajno, on je pa začeu z neko Tunizijo, poslounimi potovanji, tra-la-la, takoj sm ga prebrala. Njemu je blo dost bl bad kt pa men in se je ceu pogovor trudu izpast čim bolj "men ful dogaja". U redu je, hani, sej vemo :D .

Autorci teme ... če se boš u lokalu vrgla na sosednga modela (k je totalno nasprotje tvojga tipa moškega) sam zato, kr si zapazla biušga u bližini, se razmetavala po plesišču ko nora (čeprou se te prej ni dal spraut stran od mize) če se boš delala naspidirano in nenormalno veselo (čeprou si po naravi bl umirjeno bitje), če mu boš ob prilki odrecitirala usa imena descou, k si jih od takrat spoznala, use destinacije, k si jih z omenjenimi obiskala, 23-krat ponovila, da se še nikol nisi mela tok fajn, kt se maš zdej, ... verjem, da boš dosegla lih obratno od želenga (saj po mojih izkušnjah).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 17. Maj. 2008 0:21

janna napisal/-a:

Mojega bivšega je najbolj prizadelo ravno to, da je videl, da se imam zelo fajn brez njega, hodila sem žurat z kolegicami in smo se res fajn mele, vedno sem bila dobre volje in nasmejana, kar je bilo čisto v nasprotju s tem kar je on pričakoval, je mislil, da bom vsa zafrustrirana in da se bom v hišo zaprla :lol: Do njega sem se obnašala kot da ga ne poznam in zmeraj sem šla z dvignjeno glavo mimo njega, ker se jaz nimam takemu bebcu kaj uklanjat. :twisted:





Neki takega sm mislila...nobeno klofutanje, pa dretje,hehe! Vem, d je maščevanje otročje, sm sem mislila na tak način maščevanje, kako tipu pokažeš, d te ni uniču, d se sprašuje, zakaj me ne kliče, zakaj je vesela, zakaj ji je vseeno, na tak način maščevanje...pač tko, d se samozavestno sprehajaš mimo njega, moj problem pa je, da ne vem kako naj se obnašam.. zarad tega me zanima vaše mnenje, kr jst reees nimam pojma kak nj se obnašam...ampak tko ne standardni način maščevanja, d bi mu škodla, ne mislim to, ampak to, d ko me bo videl ne bo pomislil, glej jo, zarad mene je žalostna, želi si me..itd.. :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 17. Maj. 2008 8:33

sabinca:) napisal/-a:Neki takega sm mislila...nobeno klofutanje, pa dretje,hehe! Vem, d je maščevanje otročje, sm sem mislila na tak način maščevanje, kako tipu pokažeš, d te ni uniču, d se sprašuje, zakaj me ne kliče, zakaj je vesela, zakaj ji je vseeno, na tak način maščevanje...pač tko, d se samozavestno sprehajaš mimo njega, moj problem pa je, da ne vem kako naj se obnašam.. zarad tega me zanima vaše mnenje, kr jst reees nimam pojma kak nj se obnašam...ampak tko ne standardni način maščevanja, d bi mu škodla, ne mislim to, ampak to, d ko me bo videl ne bo pomislil, glej jo, zarad mene je žalostna, želi si me..itd.. :)


Vzel sem tvoj prispevek kot osnutek razmišljanja večine punc...ni to osebni napad :wink:


Od kje vam da pa moški s katerim ste zaključile vezo ali odnos da si pa on blazno želi da bi bile ve nesrečne...in da je bil njegov cilj uničiti vas,zatreti in ne vem kaj? Prav bijete neke bitke ki jih sploh ni...kdo bo koga prej pustil in potem če kdo koga prej pusti se potem moraš kao obnašati da ti je vseeno zanj...in da glumiti da kakšen hud žur je zdaj ko nista več skupaj...ali res mislite da se ta dečko toliko ukvarja s tem kaj ve zdaj delate? Morda ja ali pa tudi ne...ampak ali je to pomembno?
On vas vidi za tistih par minut tam...ve pa razmišljate o tem in si ene scenarije delate kako se mu maščevati.

Čez čas itak pozabite tega idiota, prasca ali kretena in ga sploh ne opazite. Ali se temu sploh lahko reče ljubezen? Ali je to zgolj neko iskanje pozornosti in dokazovanje? Z vsakim dekletom s katerim sem nehal sem se potrudil ohraniti lepe odnose, če je seveda ona bila dovolj zrela za to...in do nobene za nazaj ne čutim nobene zamere ali sovraštvo, edino za eno vem da goji do mene zamere že par let in še zdaj ni pozabila :eek:
Največji hec ali zanimivost je pa ta ,da sploh ne vem kaj mi je tako blazno zamerila...kajti prevaral je nisem, tudi žaljiv nisem bil do nje ali kaj podobnega...skratka naredila si je en film in še zdaj melje v glavi očitno.
Skratka želel sem dati neko iztočnico da se morda zamislite in ugotovite da pa maščevanje in sovraštvo ni neka pot...in da ko zaključite s dotičnim dečkotom pojdite naprej svojo pot in to je to...njega pustite zadaj v preteklosti :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Maj. 2008 9:26

sabinca:) napisal/-a: sm sem mislila na tak način maščevanje, kako tipu pokažeš, d te ni uniču, d se sprašuje, zakaj me ne kliče, zakaj je vesela, zakaj ji je vseeno, na tak način maščevanje...pač tko, d se samozavestno sprehajaš mimo njega, moj problem pa je, da ne vem kako naj se obnašam..

V bistvu je takšno obnašanje ful brezvezno. Drugo osebo ne briga. Enostavno. Šla sem boš neke igrice sama s sabo, da boš lahko na koncu rekla:"Zafkrnila sem ga." In nato, kaj? Nisi potem nič bolj zadovoljen sam s sabo ali srečnejši ampak se vprašaš komu si sploh dokazoval svojo nezainteresiranost. Njemu ali sebi?

Pojdi raje naprej in si ne delaj nekih scenarijev v glavi o tem kako "mu boš že pokazala", ker boš tako ful bolj srečna. ryu10kyu je zelo dobro napisal.
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 17. Maj. 2008 9:32

ryu10kyu napisal/-a:
Vzel sem tvoj prispevek kot osnutek razmišljanja večine punc...ni to osebni napad :wink:


Od kje vam da pa moški s katerim ste zaključile vezo ali odnos da si pa on blazno želi da bi bile ve nesrečne...in da je bil njegov cilj uničiti vas,zatreti in ne vem kaj? Prav bijete neke bitke ki jih sploh ni...kdo bo koga prej pustil in potem če kdo koga prej pusti se potem moraš kao obnašati da ti je vseeno zanj...in da glumiti da kakšen hud žur je zdaj ko nista več skupaj...ali res mislite da se ta dečko toliko ukvarja s tem kaj ve zdaj delate? Morda ja ali pa tudi ne...ampak ali je to pomembno?
On vas vidi za tistih par minut tam...ve pa razmišljate o tem in si ene scenarije delate kako se mu maščevati.

Čez čas itak pozabite tega idiota, prasca ali kretena in ga sploh ne opazite. Ali se temu sploh lahko reče ljubezen? Ali je to zgolj neko iskanje pozornosti in dokazovanje? Z vsakim dekletom s katerim sem nehal sem se potrudil ohraniti lepe odnose, če je seveda ona bila dovolj zrela za to...in do nobene za nazaj ne čutim nobene zamere ali sovraštvo, edino za eno vem da goji do mene zamere že par let in še zdaj ni pozabila :eek:
Največji hec ali zanimivost je pa ta ,da sploh ne vem kaj mi je tako blazno zamerila...kajti prevaral je nisem, tudi žaljiv nisem bil do nje ali kaj podobnega...skratka naredila si je en film in še zdaj melje v glavi očitno.
Skratka želel sem dati neko iztočnico da se morda zamislite in ugotovite da pa maščevanje in sovraštvo ni neka pot...in da ko zaključite s dotičnim dečkotom pojdite naprej svojo pot in to je to...njega pustite zadaj v preteklosti :nixweiss:




Ja, sm kaj bi ti naredil, na mojem mestu, ko me je tip prizadel, mi lagal, si izmišljeval stvari, pa drugim tut govoril neke neresnične stvari? Zelo me je prizadel..jst pa nikol tega nism njem nrdila, in vedno sem za pogovor, ker sem razumna, in se znam tut v tujo kožo postavit in prisluhniti ljudem..samo to z njem je šlo res predaleč, in fora je, ko sva končala, sm se jst njem opravičevala, ker sem imela buren odziv, ko sem ga videla z drugo..in to mi je naredil na moj rojstni dan, niti čestital mi ni, pa še cel dan sem ga parkrat klicala, da bi se normalno pogovorila in na tak način šla narazen, prijateljsko..in v kvalitetnem odnosu..samo sva se na hitrco pogovorila in sem mu rekla, da nočem več nobenih stikov z njem, ker sem bila jezna..drugače mu pa še zdaleč nisem povedala vsega, kar me muči..in morem spravit iz sebe...In povej, kako bi se ti vedel v takem primeru, saj je situacija grozna :( ??
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 17. Maj. 2008 14:51

Ah zakaj se sploh obremenjevat? :? Pa če sta nehala in če ti je lagal in nevem kaj še, potem te sigurno ni imel nevem kako rad in mu bo dol viselo, pa tudi če se pred njim ližeš s 5 tipi naenkrat al pa če ga ignoriraš (bo tok bolj vesel)....
Pač obnašaj se tako kot se obnašaš vedno. Še slabše boš nardila, če bo on opazil kako se trudiš , da bi ga prizadela (potem bo mislil, da ti še vedno full pomeni...)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Maj. 2008 14:54

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:30, skupaj popravljeno 1 krat.
janna

Neprebrana objavaNapisal/-a janna » 17. Maj. 2008 15:30

sabinca:) napisal/-a:Neki takega sm mislila...nobeno klofutanje, pa dretje,hehe! Vem, d je maščevanje otročje, sm sem mislila na tak način maščevanje, kako tipu pokažeš, d te ni uniču, d se sprašuje, zakaj me ne kliče, zakaj je vesela, zakaj ji je vseeno, na tak način maščevanje...pač tko, d se samozavestno sprehajaš mimo njega, moj problem pa je, da ne vem kako naj se obnašam.. zarad tega me zanima vaše mnenje, kr jst reees nimam pojma kak nj se obnašam...ampak tko ne standardni način maščevanja, d bi mu škodla, ne mislim to, ampak to, d ko me bo videl ne bo pomislil, glej jo, zarad mene je žalostna, želi si me..itd.. :)


Jaz sem mogla najprej dojet, da je brezveze da tudi čisto malo pomislim, da bi bila kaj žalostna zaradi njega, ker ne rabim takega tipa v svojem življenju in da mi je veliko bolje brez njega in naenkrat mi ni bilo več jasno zakaj se sploh obremenjujem zaradi njega. :) Saj je itak on na slabšem :D
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Maj. 2008 23:32

Zgleda,da sm "sinner between the saints".Sm ful maščevalna ;) Če se nekdo grdo obnaša do mene,mu prej al slej vrnem..Mam ta "problem",da mi je težko,oz.nemogoče bit zlobna,tko da ponavad vrnem bolj z očitanjem in vzbujanjem slabe vesti ;)

Bivši mi niso nikol zakuhali večjih težav,tko da se je dalo vse rešit brez nekih konfliktov in scen.Da bi se kazala kk se mas super-duper-mega-fajn brez njih tud ni blo nikol potrebno-sm zmer pustila jst,tko da so bli bolj oni,k so kao uživali v samskosti :D sploh,ko sm bla jst zravn.Jst sm pa itak uživala v tem,da nism več z njimi-če ne jih neb pustla. ;)

Sm pa mela pr 19ih z eno simpatijo eno tako izkušnjo..On si je mislu,da živim&diham le in samo zanj in da...Ne vem,tak odnos je mel-da lahk dobi kero hoče,pa mi je večkrat dal to vedet.Men je šlo tako obnašanje na živce,ceprav drgaci mi je blo z njim fajn..Ker pa ni blo nič resnega-nism vidla razloga zakaj neb mela rezerve...In tako sm se,medtem ko sva se videvala z prvim,dobivala še z enim drugim (oboje je blo bolj na easy,tud brez sexa..Je pa zanimivo pa,da sta mela isto ime in isti roj,datum :D ).Ko me je pol ta prvi odjebu,je seveda mislu da bom cele dneve jokala za njim in je spraševal najine skupne prjatle kk se mam oz.kako močno trpim za njim..Bogi,kak šok je bil pol zvedet,da mam že neki časa "drugega". :cool:

Tko,da če me prašate al je maščevanje sladko...Hell,yeah ;)
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 18. Maj. 2008 8:00

:roll: jej, z kakimi rečmi se gre folk obremenjevat no.
Lej, ti se neke sekiraš, ker ti nisi bla taka do njega, kot je bil on do tebe.
Lepo mu rečeš, da ga nočeš videt, on gre, zdj pa govoriš, da mu nisi vsega povedala.
Nazaj ne bo prišel to je dejstvo.
Pač si se mu podrejala, lazila za njim, se mu opravičevala ipd., prizadel te je na x možnih načinov in zdaj samo še iščeš več in več razlogov, kako te je on prizadel.. Rada bi se pogovorila z njim, vendar si mu rekla, da ga nočeš več videt :? .
Preboli ženska, ne pa da delaš taki halo ven iz tega.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 18. Maj. 2008 23:30

sabinca:) napisal/-a:. Kak bi ve nekomu vrnile milo za drago..



vrnila mu boš tako, da ga boš prebolela :D in ko ti bo vseeno če je sploh v istem prostoru kot ti ...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Maj. 2008 8:06

delusional napisal/-a:ne moreš se maščevat. sploh če je on pustil tebe. tipe boli k***c.

Tole se sliši kruto, ampak je resnično.
Uporabniški avatar
pikica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica85 » 19. Maj. 2008 17:00

Mene je bivši pustil, potle pa hoto nazaj. Pa sem rekla, da ni šans, in da sva lahko kolega. Pa je mislo, da bom njegova f** frendica. In potle ko je vido, da nebo dobo sexa sem bila k...in p... in mi je grozil, sitnaro, svašta.

Nisem se maščevala, samo hotela sem naret nekaj zase in se rešit sebičneža. Sem ponosna nase. :)

Aja, njega je pa po po pripovedovanju kolegov bolelo, ko me je vido, da sem s prijatli, se zabavam in sem srečnejša brez njega. Z to osebo nimam nobenih stikov, prepovedala sem mu, da me kliče, bilokaj. Ker v bistvu nočem imeti stika z nekom, ko mi je grozil, da me bo tepo itn. Če se slučajno srečava, me niti ne pogleda. :P
x.anna.x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x.anna.x » 19. Maj. 2008 19:39

jst bi ignorirala.
pa še bolšga tipa od njega si naidla.to bi ga naibol jezlo.^^.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov