Mamin sinko

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 24. Feb. 2009 13:34

^^
A ne ga srat. :lol: :D Kaj sem pa jaz drugega napisala. Samo napisla sem, da se pri ojdipovem kompleksu otroci borijo za starševsko ljubezen in ne obratno ...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 24. Feb. 2009 13:44

Tista mamina zahteva za poljub se meni zdi rahlo ljubosumna, kot da mama ne bi prenesla, da fant posveča več pozornosti in ljubezni svoji punci, kakor njej. Sicer je ful odvisno na kakšen način je to povedala, mogoče je res nedolžno in vsakdanje v njunem odnosu, možno pa je, da je za tem kaj več.

Mislim, da je mama nagnjena k nadziranju svojega sina. Boji se, da bo odrasel, odšel iz gnezda in da ona več ne bo njegova prva ženska, ampak bo to ena druga. Verjetno jo strah izgubiti sinovo pozornost in si želi, da bi še vedno ali vedno bil njen ljubljeni sinček.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 13:46

Ma vi ste smešne. A če pa hčerka na lice poljubi svojo mati, je pa vse normalno? Pa to je najbolj normalna stvar, da ko staršev npr. nekaj časa ne vidiš, da jih objameš in poljubiš. Avtorica pa nikjer ni napisala, da se to stalno dogaja.
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 13:48

daj lorelaj, izpusti te bogate pridevnike o bluzenju in sranju,ker ti ne pristoji.po definicji si govorila o tem,nadaljevala pa da ta situacija oz. ta fant nima veze s tem kompleksom. Po mojem mnenju ga pač ima,pa če se strinjaš z tem ali ne,ok?jaz sprejemam tvoje mnenje ti pa daj mojega:D

lep dan
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Feb. 2009 14:01

eh, tista ki je to temo načela....nora si ti in tvoj fant.ti zato, ker ga sprašuješ o eni stvari ki bi se mogla znajti na seznamu vprašanj, ki jih nikoli ne smeš postaviti svojemu fantu, on pa zato, ker gre na to odgovorit.navsezadnje bi potem mogli vsi streči svojim mamicam in babicam, samo zato ker so nas rodile itd.pol kar reči svojemu življenju bye bye....
drugače pa mi je normalno če si dajo lubčka na lice, še jaz si dam z njegovo mami, on z mojo, itd.da ne pozabim svoje sestre, ona ko ga vidi ga vedno objame itd.a jo naj skregam ker ga ima rada ali kaj?kar nekaj, ene prav ne morete brez da bi si življenje oteževale :angry:
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 24. Feb. 2009 14:47

No, jst poznam enega, ki si je blizu z mamo in mi je to na njemu zelo všeč! In hvala Bogu, da jo ima rad, taki fantje so ponavadi potem tudi do punc bolj nežni, pozorni itd..
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 24. Feb. 2009 15:18

dejčika napisal/-a:daj lorelaj, izpusti te bogate pridevnike o bluzenju in sranju,ker ti ne pristoji.po definicji si govorila o tem,nadaljevala pa da ta situacija oz. ta fant nima veze s tem kompleksom. Po mojem mnenju ga pač ima,pa če se strinjaš z tem ali ne,ok?jaz sprejemam tvoje mnenje ti pa daj mojega:D

lep dan


Istočasno sem odgovarjala na tvoj prvi post, kot si ti dodala še svoj drugi komentar. Kar poglej uro pošiljanja. Ni bilo mišljeno grdo, pisala sem samo svoje mnenje na tvoj prvi komentar ... Kar se tiče pa sranj in bluzenja, ne vsega jemat tako zelo resno, no. Slaba stran forumov je v tem, da bralec nikoli ne ve v kakšnem tonu je bilo napisano sporočilo. Kakorkoli že, ni bilo mišljeno posmehljivo ...
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 15:27

ti dam prav, ta ton je zelo težko ujet...me veseli,da sva se sporazumeli,
lep dan:D
mouse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a mouse » 05. Jan. 2014 20:49

ŽIUJO :D

tkole je mene zanima vaše mnenje.. mam fanta skupaj sva 2 leti in vedno bolj ugotavljam da je ful preveč navezan na svojo mamico..

star je 22 let mami mu use nosi na pladnju utikuje se v vse njegove zadeve ne pusti mu da bi si sam uredil kakšno stvar ..

u vrsticah pove gdaj kakšno grdo stvar o men npr. da sem debela, da on tko nebo nikol mogu brez nje živet ( kar sem dojela da nebom mogla nikol tok dobr zanj skrbet k ona ) pa tko naprej..

in ko mu povem da me to moti da me prizadane vedno reče da ne misl tko in da naj ne govorim čez njo.. ko ona skuha kosilo jo sam od sebe hvali ko ga jz skuham ga uprašam če je dobro pa reče ja no kr..

uglaunem za usako stvar gre najprej uprašat mamico in nrdi tko k mu reče ona, mene za nasvete nikol ne upraša češ da jaz ne vem tko dobr kot ona.. :?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Jan. 2014 22:59

In kaj sploh še delaš s tem maminim sinčkom? :/
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2014 23:13

+1.
Dejansko, vedno boš druga, nikoli tako dobra, bože ne daj da se boš hotela odseliti in ji odpeljati njenega sinkota. Njemu pa očitno tudi tako paše, če ne bi se postavil zate, te upošteval itd. Brezveze res, ker zmagati tu ne moreš, v prvi vrsti pa to niti ne bi smelo biti tekmovanje, ampak poraženka boš pa vseeno ti.
The world is as you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 17:19

Res je, nikol ne boš tko dobro skuhala kot skuha mami. Vedno bo ona na prvem mestu. Na tvojem mestu bi odšla, saj ne bi bla s moškim, ki se ne zna postavim zase.

Hodila sem s maminim sinčkom, ki pri 35-ih še vedno živi pri mamici, ona mu kuha, pere, lika, mu streže od spredi in zadi. Nisva dolgo zdržala skupaj. Skrega se z njo in potem meni odpove zmenek in podobne fore, kar nekaj. Nisem jo spoznala in jo tut ne bom, ker se svetsko požvižgam na vse skupaj in grem naprej :) Pogosto jo je omenjal, sploh na začetku. Mamica ima svoj dam jo gre v shopping, on pa jo pride iskat.
Odselit se ne misli, z njo bo živel dokler bo živela (stara je 70 in lahko da bo živela še 20 let), potem pa bo on star 55 let...

Alergijo fašem na te mamine sinčke, ko mamica vse najboljše nardi, vse pripravi, ga čustveno izsiljuje, noče k zdravniku...
In ja, ni normalno da pri 30+ in da živiš s mamo, kdaj se boš osamosvojil in gradil razmerje?
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 31. Jan. 2016 0:05

Moj prejsn sef je bil mamin sinko in ta tip je bil neverjeten da pri 33 letih zivis v mama hotelu mi je cisto mimo in tip se se ponosno hvali kok jo fajn okol obraca ;(
In pri takratnjih mojih 19 letih, ze na svojem mi je bilo to cisto mimo, podn od cloveka, si sploh nemorem predtavljat da bi bili tok nesamostojno bitje moj fant
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Jan. 2016 0:32

čuftika napisal/-a:Hodila sem s maminim sinčkom, ki pri 35-ih še vedno živi pri mamici, ona mu kuha, pere, lika, mu streže od spredi in zadi.


pa kje hudiča najdete take tipe no :P
hej norci :)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 20. Mar. 2016 13:29

Ženske ničesar ne najdejo. Tipi najdejo njih. Sej to ti ves čas razlagam, postani pogumen in tudi ti boš imel punco, česar si želiš.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov