Mamin sinko

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 23. Feb. 2009 13:35

hehe,samo takšni odgovori so res nepotrebni in nefunkcionalni.dejsto je, da punca rabi spodbudo,rešitev, nasvet, tudi kritiko, ampak konstruktivno kritiko..to pa je velika razlika.

kakšne komentarje pa dajete ene - sigurno niste zadovolj(e)ne v življenju nasploh in širite negativno eneregijo,samo ne pozabit,da na tak način ne boste dobile pozitve nazaj:)

uživajte,čau bau
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 23. Feb. 2009 13:39

Shakira napisal/-a:Jaz sem pričakovala drugačen odgovor


Drugič enostavno ne pričakuj in ne predvidevaj kakšen bo nek odgovor. Boš manj razočarana. Bodi vesela, da imaš fanta, ki te ima rad in se dobro razumeta in ne delaj problemov tam kjer ni treba ...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2009 16:05

Shakira napisal/-a:Saj jaz imam tudi mojo mami in očeta najraje na svetu, samo fanta imam pa tudi zeeeloo rada in bi mu to povedala če bi me on isto vprašal.


Aja to, da imaš pa ti starše najraje na svetu, je pa v redu? Svetovni prvak v dvojnih merilih si, res.
Shakira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shakira » 23. Feb. 2009 16:20

hvala dejčiki in še nekaterim, ki znate kaj spodbudnega povedat za podporo. Julii in podobnim, ki nezna drugega kot kritizirat pa svetujem naj si v življenju omislijo kaj drugega kot kritizirati ljudi na forumu. Si te kr predstavljam kaka si v resnici, zafrustrirana, negotova in še kaj in se dokazuješ in pametno delaš na forumu, kjer ti noben nič ne more. Si pa močna, ne? Žal mi je da sem sploh pisala na ta forum, spremljam ga že dolgo časa, pa se mi je zdelo fajn ko ti folk pomaga, in sem pač pisala, ker sem rabila nasvet, ne pa da bi mi eni neznanci zafrustrirani pamet solili in govorili kaka sm js itd. Hvala vsem dobronamernim odgovorom. Lp
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2009 16:28

A ne bi mogoče raje odgovorila na vprašanje, zakaj te fantov odgovor, da ima mamo najraje, moti, če imaš pa ti svojo tudi?
Shakira
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shakira » 23. Feb. 2009 16:36

Julia lepo bi blo da bi si prebrala moj drugi odgovor!!!
1. Nisem rekla da me moti da ima mamo raje, rekla sem da me skrbi da me nikoli ne bo imel tako rad kot svojo mamo, in ja vem d je ljubezen do mame in punce čist neki drugega.
2. Malo sem bila užaljena, ker mi ni povedal tistega kar sem pričakovala; jaz sem rekla da imam isto rada svojo mamo in da če bi on meni postavil isto vprašanje bi js njemu rekla da imam mamo strašnoo rada, pa bi mu povedala da se ljubezen med njima ne more primerjati in da sta oba največ v mojem življenju!

Upam da si zdaj razumela kaj sem hotela povedati, ti pa svetujem da drugič najprej podrobno prebereš in šele potem otresaš svoje neslane komentarje.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2009 16:44

1. Če veš, da se ljubezen do mame in ljubezen do punce razlikujeta, zakaj te potem skrbi, da te nikoli ne bo imel rad tako kot mamo. Me ne bi precej bolj skrbelo, če bi me tip imel rad tako kot mamo :)

2. A opažaš kakšen vzorec? :P Fant ti ne da želenega odgovora, si užaljena. Jaz ti pišem stvari, ki ti niso všeč, se takoj spraviš delat mojo psihoanalizo. Ne ljudi spraševat po njihovem mnenju, čustvih in stališčih, če te odgovor v resnici sploh ne zanima.

In roko na srce, tipi le malokrat mečejo ven stavke iz telenovel v smislu "ti si največ v mojem življenju". Tebi gredo očitno izpovedi čustev dobro od rok, on je pa bolj švoh na tem področju. Pa to ne pomeni, da te nima noro rad, samo tega ti ne bo povedal, bo pa pokazal.
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 23. Feb. 2009 23:09

Men se pa - v nasprotju z večino tuki - zdi čudno, če da tip, ki je polnoleten mami lupčka na lička pred svojo punco zato, ker bi ga ona tud rada. To j pa men čist mim :roll: Sej lepo, da se razumejo pa vse, sam takole kušvanje je pa men mal too much. Ko da bi bil star pet let...
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 12:04

res je,poljubljane mame??!omg,najprej mene,pol pa mamico...mislim meni je to groza....

in ja,ker se je obrnila na vas,ji očitno notranji občutki pravijo, da nekaj ni v redu in ne vem zakaj jo večina napada z očitkom,kaj ga sploh sprašuje,če jo ma bolj rad kot mamo??

mislim,a ni to popolnoma njuna stvar??a jaz koga obsojam,ker kadi marihuano,ker s fantom sekata v troje ali ker seksata analno??

pa je mogoče katera od stvari tudi zame nesprejemljiva,pa zarad tega početa ne kritiziram nikogar..

tako da punce,malo več liberalnosti in odprtosti...
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 24. Feb. 2009 12:09

dejčika napisal/-a:res je,poljubljane mame??!omg,najprej mene,pol pa mamico...mislim meni je to groza..

Poljubljane mame ... :lol: Pa saj jo ni zalizal, no. Poljubček na lička pa res ni nič takega. Nekateri si na tak način izkazujejo pozornost in to ni nič napačnega. A ko pa punca, da lupčka prijateljici vsakič, ko se srečata, je pa vredu?
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 12:25

ja,je v redu:) to pa je spet prijateljska ljubezen...ene pa se imajo res rade:D (ugotovijo kasneje)

ojdipov ali elektrin kompleks - pa v življenju nista nič dobrega:)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Feb. 2009 12:43

dejčika napisal/-a:ja,je v redu:) to pa je spet prijateljska ljubezen...ene pa se imajo res rade:D (ugotovijo kasneje)

ojdipov ali elektrin kompleks - pa v življenju nista nič dobrega:)


Ne bluzi. Ljubezen do staršev kot taka nima popolnoma nič skupnega z ojdipovim kompleksom.

Ravno tako, kot lahko poljubiš prijatelja kot prijatelja, lahko poljubiš starša kot starša.
V nasprotnem primeru bi morali vse mamice, ki crkljajo svoje otročke, zapreti zaradi pedofilijie. Razen če se ti slučajno zdi, da lahko platonska ljubezen med starši in otroki obstaja samo, dokler je otrok majhen, nato pa prične na svoje starše gledat kot na spolne objekte.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 24. Feb. 2009 13:19

dejčika napisal/-a:ja,je v redu:) to pa je spet prijateljska ljubezen...ene pa se imajo res rade:D (ugotovijo kasneje)

ojdipov ali elektrin kompleks - pa v življenju nista nič dobrega:)

Ojdipov in elektrin kompleks nimata nobene veze s tem, da daš staršema lubčka na lice. :roll: Saj tip ne "sovraži" svojega očeta, zato ker si želi vso pozornost svoje matere. Če pa je mama baje (kot nekatere pravite) preveč zaščitniška in egoistična, pa to ni niti malo podobno ojdipovem kompleksu, zato se najprej prepričaj kaj termin sploh pomeni ...
Še vedno pa trdim, da poljub na lice ni nič takšnega. Kolikor vem avtorica tudi ni napisala, da se to večkrat dogaja, ampak je napisala samo en dogodek. Mogoče se je pa njegova mami samo hecala?

Aja pa še tole bi dodala: torej je ljubezen, ki jo izkažemo partnerju dovoljena, ljubezen, ki jo izkazujemo prijateljem tudi, da pa bi ljubezen izkazali staršem je pa zelo grozno in narobe?
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 13:23

ti bluziš,pa še pojma nimaš kaj je odjipov in elekrtin kompleks.gre za pojav izključno med otroci is starši, tak da ne govori o nečem,če nimaš razčiščenih pojmov.:)
čaoo
Uporabniški avatar
dejčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dejčika » 24. Feb. 2009 13:34

lorelaj,pardon,nisem do konca prebrala tvojega posta.

po definiciji si pravilno povedla o ojdipovem kompleksu,ampak fantek potem najde "rešitev" v naslednji fazi in se prilepi na mamo posledično,ker je v njem prevelik konflikt...in postane mamin sinček,matere pa spet to (nekatere) s pridom izkoriščajo.

jaz sem vsekakor za izkazovanje ljubezni vsem,ji jih imamo radi ,ampak tu je zelo tanka linija "normalnosti" po mojih kriterijih,seveda.

najprej lupčka meni,pol pa še mamici od svojega fanta ne preičakujem.
to je moje mnenje,komur paše pa kar naj...:)
pa brez zamere,čau bau

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov