Lokal za prijatelje ni enako lokal za punco?!

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 08. Jul. 2008 19:37

Js ga pa čist zastopim. Sama zahajam s kolegicami v en kafič, zmeri k se dobimo gremo tja. In ma neko posebno mesto zame, tut če se mal čudn sliši. Zmeri k grem mim se spomnim na vse urce k smo jih notr prežvele. In ja, niti slučajn ne bi hotla it s svojmu tipu tja. Niti ne vem zakaj bi izmed vseh drugih kafičev on hotu it točno tja kamor js zahajam s kolegicami. In ne skrivam nič pred njim, ni nobenga dobrega kelnerja notr(s katerim bi po možnosti mojga varala), niti ni night club :lol: Js bi to razumela kot neko vtikanje v neki, kamor res ne želim da se.
Verjetno pč ta gostilna tvojmu tipu pomen nek plac, kamor zahaja s kolegi, kjer mu je kul z njimi, kjer se ma pač fajn..dvomim da to pomeni da se te sramuje-če bi se te sploh ne bi hotu it s tabo na kavo, ne v ta njegov lokal, niti v kak drug.
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 08. Jul. 2008 20:54

Lokali so javni in lahko gre tja tisti ki hoče in se mi ne zdi nobeno vdiranje v zasebnost če greš s fantom v isti lokal kjer je prej že bil s kolegi.

Ni pa avtorica teme povedla kakšen je ta lokal.Če je to lokal kjer se zbira večino moška družba in je eden izmed tistih pivskih lokalov kjer punce ne srečaš ga tudi js razumem, če ne pa ne.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 08. Jul. 2008 21:13

Meni je to sumljivo zaradi dveh stvari:
1. Razumem, da je rad v svoji moški družbi in je v njej raje sam kot s tabo, ne razumem pa zakaj ne bi smela v lokal z njim, ko ni kolegov. Lokal je lokal, pijača je pijača, stoli so stoli, natakariji in natakarice so zgolj in samo to ...
2. Komplicira. In ko tip komplicira, nekaj smrdi :lol: To o tem, da ti ne privošči takega lokala in bi te raje peljal kam drugam je nakladanje ... Ok, vredu, ampak ti si želiš v ta lokal, a ni 'spoštovanje' tvoje želje bolj pomembno oz. bo še lepše, če bo izpolnil to željo? :D

Ne gre za žensko kompliciranje ali, da bi bila v taki situaciji nadležna baba, ki želi posegati v moško družbo - nikakor, naj jo ima, me prav briga, kjer se potikajo, če jim paše, ampak da ti naklada take, da deli lokale na tiste za kolege in za punco, pa je smešno in tega ne bi prenesla oz. bi vztrajala na svojem že iz principa - naj me pelje tja, da potešim svojo radovednost in v pol ure bom veni in mogoče nikoli več tam :cool:
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 08. Jul. 2008 22:09

MsN napisal/-a:ampak da ti naklada take, da deli lokale na tiste za kolege in za punco, pa je smešno in tega ne bi prenesla oz. bi vztrajala na svojem že iz principa


Verjetno tip sploh ni rekel, da je ne bo peljal v tisto gostilno, ampak je predlagal samo, da gresta v drugo, ker je tako ali tako prevečkrat tam s kolegi. Nadležna baba pa je verjetno popizdla in si v 2 sekundah v glavi skicirala situacijo, da on z njo sploh noče v to gostilno in je nikoli ne bo peljal. Seveda je sledila panika in pizdarjenje.

Ja, ja, priznat je treba - tečna baba je pač. :twisted:
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 08. Jul. 2008 22:13

Ne vem, njena zgodba je premalo, da bi govorili o podrobnostih, ampak vseeno nekaj smrdi oz. se mi zdi njegova reakcija pretirana glede na to, da gre za en bedast lokal.

Sicer pa - sedaj sta že uredila ali pa se kregata, torej je nepomembno :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Jul. 2008 22:19

jah če bi men prepovedal hodt v lokal ki je edini bi ga sam čudn pogledala.sj mata vrjetn tut skupne prjatle, pa če je vas se vrjetn itak vsi med sabo poznate.. kaj ej poj fora. nj ma on ta "svoj poseben kotiček" kje drugje, ne pa v kafani ki je tebi najbližja :D mogoče pa je tam zaposlena kakšna lepa študentka, ki misli da je samski in zdej ne more brez tebe pridt ...
to o posebnih placih je pa mal neumno.. itak je odvisn kako se maš od folka k je stabo ne pa na kakšnem stolu piješ kofe.. in da bi se v enem mesecu (al koliko časa je lokal odprt) tako čustveno navezal nanj, je pa bolno. in tut ne verjamem da je to, ker imam pretežno moško družbo (ponavad sm jest pa ene 10 tipov udzuni, no kdaj je tut kkšna baba še :) ), bolj verjamem v simpatijo do kelnarce kot pa navezanosti na lokal. vsaj moji kolegi zelo pogosto zahajajo tja kjer jim je všeč kakšna uslužbenka..
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 09. Jul. 2008 7:50

miteq napisal/-a:Verjetno tip sploh ni rekel, da je ne bo peljal v tisto gostilno, ampak je predlagal samo, da gresta v drugo, ker je tako ali tako prevečkrat tam s kolegi. Nadležna baba pa je verjetno popizdla in si v 2 sekundah v glavi skicirala situacijo, da on z njo sploh noče v to gostilno in je nikoli ne bo peljal. Seveda je sledila panika in pizdarjenje.


Takšen občutek sem tudi sama dobila, ko sem prebrala prvi post.

Njena reakcija se mi zdi pretirana. Da se ji zdi fantova reakcija nenavadna, bi še nekako razumela, nastanek te teme in celo razpravljanje o tem, kaj si je moški v tistem trenutku mislil pa je zame kompliciranje.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 09. Jul. 2008 8:07

Ok, men pa ni jasno tole - kaj za vraga ma lokal sploh veze pri njegovem druženju s prijatelji?? Ko je s kolegi, je s kolegi - verjetno mu takrat ne teži. In ko je s kolegi je očitno največkrat v tem lokalu, lahko pa da je tudi kje drugje - pač je z njimi, nima veze.
Ko je pa z njo, je pa z njo in kaj je fora, da ne moreta v taisti lokal? Ne razumem te "prostorske omejenosti".
Tko kot je densy napisala - ne moreš neki se čustveno navezat na lokal v enem mescu, Poleg tega pa tudi verjetno vsi sodelavci ne visijo tam nonstop, da bi jih lahko kar srečeval. Najbrž.
In ja, meni bi blo tud čudno - pa ne zato, da bi ga omejevala oz. težila ko je s kolegi - nikol nism bla taka - ampak da pa ne bi mogla kdaj pa kdaj na hitrco na kakšno pijačo v tist lokal... Mi je pa nesmiselno.
In to ni nobeno kompliciranje, če te fant "ne spusti" v edini očitno lokal v tistem kraju.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Jul. 2008 9:32

aham.. verjetno je nekaj v tem lokalu..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Jul. 2008 17:46

Smreka napisal/-a:Ok, men pa ni jasno tole - kaj za vraga ma lokal sploh veze pri njegovem druženju s prijatelji?? Ko je s kolegi, je s kolegi - verjetno mu takrat ne teži. In ko je s kolegi je očitno največkrat v tem lokalu, lahko pa da je tudi kje drugje - pač je z njimi, nima veze.
Ko je pa z njo, je pa z njo in kaj je fora, da ne moreta v taisti lokal? Ne razumem te "prostorske omejenosti".


Se čisto strinjam.
Mater ste eni smešni (še posebej oba moška, ki sodelujeta v tej temi). Vsak človek rabi svoj osebni prostor tudi v zvezi, ja. Ampak s tem ni mišljen fizični prostor :)
Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 11. Jul. 2008 18:27

Mene bi to malo prestrašilo. Takoj bi pomislila, da se tam ali predstavlja kot samski, ali se me sramuje, mogoče se ga pa tam tako napije, pa se boji, da bi kakšne zgodbice slišala,... Je pa res, da sem paničarka in imam bujno domišljijo ter da sem že velikokrat ugotovila, da moški resno mislijo tisto kar rečejo:D

Glede na to, da imajo (vsaj iz mojih izkušenj) moški kdaj kakšne ideje, ki jih ženske ne razumemo prav dobro, mogoče ne bi bilo tako slabo, če bi poslušala mnenja moških na tem forumu, ki vedo kaj se dogaja v njihovih glavah :wink:
Sploh, če se drugače razumeta, dopusti možnost, da gre samo "prostorsko stisko". Verjetno ga ne želiš zasledovati in tako izgubiti njegovo zaupanje. Če pa te to tako moti mu pa poskusi svoja občutja opisati tako, da te bo razumel. Po 5ih letih pa verjetno morata imeti dovolj dobro komunikacijo, da se zmenita glede tega.

Veliko sreče
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 11. Jul. 2008 22:49

Js bi pa skor dala roko v ogenj da je u pitanju kakšna kelnerca ki tam dela. Lahk ti povem po svoji izkušnji, js delam u kavarni in en poročen dečko me hodi gledat tja. In tut on nikol ne pride s svojo tja, d00h.
Pejd ti lepo mal počekirat kdo kej tam sploh dela. K tole da je to njegov prostor je mal bedasto rečt, sploh če je edina gostilna u bližini. Come on, sej ko je s kolegi ma svoj mir, ne vem zakaj nebi šel s tabo tja kadar greta sama dva na pijačo. Bullshit če mene uprašaš... :roll:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 11. Jul. 2008 23:38

meni se tudi to zdi glupo... po moje je to kraj, kjer je on še zmeraj samski, in če bi tebe tja pripeljal, bi pa vsi zvedli, da je zaseden... in pol ko bi moral iti, bi se njegovi kolegi norčevali, kaj te ma tvoja na špagici, al pa če bi kelnarco osvajal, ga ta verjento ne bi šmerglala, če bi vedla, da ma punco itd...

jaz res ne razumem kaj je z moškimi in njihovo "svobodo".
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Jul. 2008 8:40

To, da bi se on tam predstavljal za samskega, se mi zdi malo čudno. Če sem prav razumela, gre za manjši kraj, kjer se verjetno vsi poznajo med seboj in bi tip malo težko skrival punco pred prijatelji.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 12. Jul. 2008 12:05

^^Ja, sam tole je ful čudno da noče it s svojo punco v edini lokal tam okoli.Tisto kar so ene pisale da rabi pač svoj prostor je en velik bullshit.Pa ne moreš imet lokal ki se nanj čustveno navežeš in tja spustiš samo svoje kolege :lach:.

brunett napisal/-a:Js bi pa skor dala roko v ogenj da je u pitanju kakšna kelnerca ki tam dela.


^^Js tudi tko mislim.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]