Lokal za prijatelje ni enako lokal za punco?!

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 10:42

Joj, res cel problem, če ti ne dovoli, da gresta v tisti bar. Ja pa kaj! Tip ima po moje lahko tudi svoje kotičke, ti pa si najdi svoje! Po petih letih zveze me čudi, kako to, da nisi še ugotovila, da ima rad prostor zase, v katerega noče vtikat tebe.

Ne zdi se mi nič narobe, če tip hoče it v drug lokal. Ajde, pejta in nehi težit. Res ne razumem, zakaj si morala zgubit živce! A kaj misliš, da se v zvezi vse dela skupaj? Ne, se ne. Kdaj pa kdaj je zaželjeno, da se kakšne stvari dela narazen, ločeno. In če je on v tem baru s kolegi, te nima to kaj za brigat. Dej no, bodi malo bolj liberalna. Zaupaj mu in konc! Če pa mu po 5 letih ne zaupaš in ne dovoliš, da dela kakšne stvari sam, pa....

Pika-20 napisal/-a:Ne vem več, mi znate kaj svetovati? Al pa mi vsaj povejte, da se z mano strijate in da je gostilna najbrž ista za vse - če grepš not s kolegi al pa s punco, se meni zdi vseeno!!!


A povedat ti moramo, da se s tabo strinjamo :D . Smešno, jaz se ne. Pretiravaš...

p.s.: Če bi bla na tvojem mestu, bi se mi postavilo vprašanje: Kaj pa, če je ta nova gostilna kšn night club? :D
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 08. Jul. 2008 11:06

Po mojem je bolje da mu pustiš "njegov" plac za moške pogovore... Ko bo želel te bo sam povabu zdraven.

Najbrž res potrebuje mal časa zase; s tem ne mislim da ga omejuješ, sam pač tko... Dolgo časa sta že skup. In če tam hodi s svojo moško družbo in da so vsi brez punc bi se nelagodno počutil, da bi bil on izjema. To ne pomeni da se te sramuje..,.

Pomisli, da greš v shopping s najboljšimi kolegicami; režite se vašim foram, malo se zajebavate in pljuvate po moških, obiščete trgovine ki so vam všeč, imate teme ki so zanimive samo vam...
Bi blo mal neprijetno, če bi mela ena s sabo svojega tipa a ne? :wink:

Moj spešl kolega je enkrat reku svoji punci k je hotla z njegovimi kolegi na morje: Ti si sploh ne predstavlaš kakšna razika je 10 tipov al pa 10 tipov pa ena baba!
:D :D

Jz čist razumem to. :razz:
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 08. Jul. 2008 11:20

Draga Pika-20,

mar se v vseh teh letih zveze nisi naučila dejstva, da vsak človek potrebuje nek prostor zase. Pusti bogemu decu naj ima tisto gostilno zase in za svoje sodelavce, naj bo to prostor, kjer se dobro počuti v moški družbi in naj delijo svoje moške pogovore. To pa ja ni nek big deal. Pač dečko rabi svoj prostor v tem majhnem kraju in ti mu ga pusti.

Pojdita na tisto jutranjo kavico nekam drugam. Še bolj zanimivo bo. Sam res... tak, ko pa neke ženske znajo težit svojemu fantu... sej pol pa tk ni čudn, da rečejo, da smo tečne in ne vem kaj še vse.

Ne delaj karnevala iz mejhne pikice. :wink:
Zadnjič spremenil anoyel, dne 08. Jul. 2008 12:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 08. Jul. 2008 11:56

joj punce, zakaj tako si tako fejst komplicirate življenja! res mi ni jasno! kaj res ne morete dojet, da ko si v zvezi vsak potrebuje svoj maneverski prostor... prostor in čas,kjer je lahko s kolegi, v katerem se lahko sprosti,uživa tudi če je v zvezi...to ne pomeni da se te sramuje, samo za fanta je to edini prostor ki ga potrebuje da je s kolegi, kjer lahko klepeta, pije, kadi...z njimi! in ne s tabo. po petih letih zveze, bi ti lahko to bilo že jasno. ko je s tabo je srečen in zadovoljen, da ima tebe... ko pa je s kolegi, pa je srečen da je z njimi. vsak to potrebuje. tudi ti. pa ne si partnerja prisesat na sebe, ni zdravo! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
((LoL!TA))
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 26. 6. 2007
Kraj: new york

Neprebrana objavaNapisal/-a ((LoL!TA)) » 08. Jul. 2008 14:52

se popolnima strinjam z coreySteel :D

zakaj življenje komplicirate ko pa je tako preprosto?!?!
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 08. Jul. 2008 14:59

~NIA~ napisal/-a:ja kr nekej.. najbolš da odprejo lokale namenjene samo določenim družbam.
lokali so javni, notr lahko gre tist k hoče, nevem kaj majo tipi tok za komplicirat v kerga ja in v kerga ne? če on nebi hotu z mano v določen lokal jst nebi hotla z njim v nobenga več, razn v kšno beznico


vsaj ena k je ista mnenja kt jst :flehan:
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 08. Jul. 2008 15:04

BeXy napisal/-a:Ja usi k tle neki pametujete pa lohka priznate, da ful čudno izpade, če tip po nevemkolk letih zveze začne skrivat stvari pred punco in "iskat svojo zasebnost". :roll:


zakaj bi pa kaj skrival pred njo, če gre sam s kolegi na drink?? ker je pač tisti lokal njihov teritorij, pač ne želi da punca vstopa vanj. tako kot punca ne želi da tip vstopa v njen teritorij! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 08. Jul. 2008 15:27

Sej ni rekla, da bi šla z njim takrat, ko je on s kolegi, pač da bi blo 5 fantov pa ona med njimi, pa on tega noče. To bi blo čist logično in to pomeni čas zase. Ne pa izogibanje določene gostilne..najbrž naslednjič ko bo s kolegi not sedel mu več ne bo tako zanimivo, ker se bo spomnil da je bil pred enim tednom z njo notri al kaj? :roll: Neumnost, da večje ni. In ko je ena to primerjala s tem, da bi šel fant z njo in njenimi kolegicami v shoping. Kje za vraga je tu povezava s prvim postom? Sej ona ni rekla da bi šla z njegovo družbo, ampak da bi šla sama dva. To bi blo isto kot če bi ti rekla fantu, da v to trgovini pa ne, ker sm hodiš samo s kolegicami.
Sicer js ne bi dvignla paniko, ker ni razloga, bi mu pa rekla točno to kar sm tu napisala, neumnost da večje ni.
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 08. Jul. 2008 16:00

Hvala za vse, kar ste napisali. Dobro, anj povem, da mi je razumljivo, da tudi on rabi moški čvek, čik, ki si ga s kolegom prižge in drink, ki ga spije brez mene. Razumljivo... Ampak, da se greva pa 15 min stran peljat da prideva v drugo gostilno, samo da ne gre z mano v "njegovo"? Meni to pač ni jasno... Pa drugače ne težim in mu precej svobode dopuščam, da ne bo pomote.
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 08. Jul. 2008 16:05

Ja, še nekaj dodajam. Sončnica, točno to sem hotela povedati, kar praviš ti: šlo je za preprosto jutranjo kavo in ne za drink s kolegi, kjer bi ga lahko ovirala. Ko gre s kolegi, mu dam čisto mir in me ni niti zraven, tudi kličem ne. In res ja, a potem on ne more z mano v šoping, ker grem jaz tja s kolegico?! Omg, to je res kar nekaj...
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 08. Jul. 2008 17:20

Meni tudi ni jasno zakaj ne bi hotel it s tabo na kavo v tisti lokal kjer je biu prejšni dan s kolegi na pivi.Da ni kakšna kelnarca vmes, ker če ne ne vidim razloga zakaj ne bi šou s tabo v tisti lokal.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 08. Jul. 2008 18:16

Nisem prej dobro prebrala in sem misla da noče jit s tabo v tist lokal takrat ko s kolegi... če pa tut na eno kavico noče pa da se raje vozi nekam stran, potem pa ne vem...
Res je mal čudno, če ne pove nobeng pametnega razloga...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Jul. 2008 18:48

lolitaa napisal/-a:Meni tudi ni jasno zakaj ne bi hotel it s tabo na kavo v tisti lokal kjer je biu prejšni dan s kolegi na pivi.Da ni kakšna kelnarca vmes, ker če ne ne vidim razloga zakaj ne bi šou s tabo v tisti lokal.


Sej pravim, mogoče je pa ta gostilna kšn night club, pa tega ona sploh ne ve :D
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 08. Jul. 2008 19:04

Men se zdi smešno zakaj nebi mogel še s tabo tja. Tm edn filozofira o enem prostoru pa kr nekaj.....lej če sta onedva zmenena za kavo, pol mu ona ne bo jemala njegovega časa kr tko mal ker sta se zmenila, kr pač ti očitno ne zastopš(pozabla sm tvoj ime sam vem da maš UNION znak) :)
Js na tvojmu mestu bi poklicala enkrt eno kolegico pa šla z njo tja notr. Če bi biu pa on tm bi ga pa samo pozdravla pa se vsedla za drugo mizo. Sj pol če bi kšni drugi tipi kej preveč za tabo žvižgal bi naslednjič z vseseljem pršu s tabo tja al pa bi se isti moment k teb presedu. :D
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 08. Jul. 2008 19:20

če te daje dvomim je najbolše da se ti enkrat s kolegicam zmeniš za kavo in greš čiz nedolžno in slučajno takrat na kavo ko bo on v gostilni.
ampak po mojem si on le želi samo moške družbe v navadni gostilni, tebi pa privošči nek bolj fancy kafič ;)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov