Ljubosumen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Apr. 2010 17:52

eh, pa ne zdej mislit da so vse ženske take, da skos sikajo...
Preboli bivšo, ker mi deluješ "jezen na ves svet", ker se tvoja zveza žal ni obnesla. In, ne ne vem zakaj bi ti bil zmeri kriv, to je sam občutek, ki ti ga je ustvarila ona ali pa je izhajal direkt iz tvoje glave. Naslednjič si najdi bolj zrelo žensko, ki stoji trdno na tleh, do takrat pa ti želim lepo samsko življenje :wink:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Apr. 2010 18:12

Mogoče je pa sikala z razlogom. :evil: :D
It was forever..but it didnt last long..
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 24. Apr. 2010 19:34

Kakšna copata? Kdo pa je rekel, da sem se ji pustil? Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo).. Drugač pa sem že premišljeval o samskosti do smrti. Morda bom pa res, roka še zmeraj obstaja ob krizi.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Apr. 2010 19:35

Ah, spet en humorist :) No, me za kuhinjo, vi pa dnar služit, na koncu pa nas boste spet v jame vlekli za lase...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Apr. 2010 19:44

Libe napisal/-a:Kakšna copata? Kdo pa je rekel, da sem se ji pustil? Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo).. Drugač pa sem že premišljeval o samskosti do smrti. Morda bom pa res, roka še zmeraj obstaja ob krizi.


V takem primeru bi ti tudi jaz sikala :wink:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Apr. 2010 20:00

Libe napisal/-a:Kakšna copata? Kdo pa je rekel, da sem se ji pustil? Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo).. Drugač pa sem že premišljeval o samskosti do smrti. Morda bom pa res, roka še zmeraj obstaja ob krizi.


:eek: ženska ni sam za v kuhinja!

Samo tolko za informacijo, če si jo pa sam zato mel pol ni čudno da je sikala :? (tut jz bi, pa nisem tečka). Toliko od mene, sam za premislek
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 24. Apr. 2010 20:21

a veš kaj ti... Libe... tako kot niso vsi moški isti, tudi ženske niso, tak da ne vem, kaj neki posplošuješ. Glede na napisano, pa tudi ti nisi nek biser.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Apr. 2010 20:32

Tale biser se po moje norčuje.Ne verjamem, da so še takšni praznoglavci na svetu-pubertetniki izvzeti.
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Apr. 2010 22:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
modralaguna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 28. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modralaguna » 24. Apr. 2010 22:41

..Evelyn.. napisal/-a:Mogoče je pa sikala z razlogom. :evil: :D


Podpis.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 24. Apr. 2010 22:46

sirova štručka napisal/-a:
Libe napisal/-a:Kakšna copata? Kdo pa je rekel, da sem se ji pustil? Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo).. Drugač pa sem že premišljeval o samskosti do smrti. Morda bom pa res, roka še zmeraj obstaja ob krizi.


Edina pametna. Veš taki bedaki kot si ti, ne uničijo življenja le sebi, ampak potegnejo za sabo še cel kup drugih. Najprej bi to bila tvoja boljša polovica. Ta bi bila nekoliko trapasta (takih je še pa još) in bi navkljub tvoji kretenskosti ostajala s tabo. Nato bi prišli otroci. Z ženo bi se čedalje več prepirala, drug drugega zaničevala, otroci bi to prenašali, posledično bi prišlo do konfliktov, katerih seveda ne bi imeli niti priložnosti razrešiti, nastali bi kompleksi in travme, kar bi oni kasneje prenesli na svoje familije in tako gre svet dalje, bedakov je pa čedalje več na njem.

Tako, da kar ostani pri tejle samskosti, ker je res genialna ideja. :wink:


Jaz sem pridružujem njenemu mišljenju.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Apr. 2010 11:32

sirova štručka napisal/-a:
Libe napisal/-a:Kakšna copata? Kdo pa je rekel, da sem se ji pustil? Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo).. Drugač pa sem že premišljeval o samskosti do smrti. Morda bom pa res, roka še zmeraj obstaja ob krizi.


Edina pametna. Veš taki bedaki kot si ti, ne uničijo življenja le sebi, ampak potegnejo za sabo še cel kup drugih. Najprej bi to bila tvoja boljša polovica. Ta bi bila nekoliko trapasta (takih je še pa još) in bi navkljub tvoji kretenskosti ostajala s tabo. Nato bi prišli otroci. Z ženo bi se čedalje več prepirala, drug drugega zaničevala, otroci bi to prenašali, posledično bi prišlo do konfliktov, katerih seveda ne bi imeli niti priložnosti razrešiti, nastali bi kompleksi in travme, kar bi oni kasneje prenesli na svoje familije in tako gre svet dalje, bedakov je pa čedalje več na njem.

Tako, da kar ostani pri tejle samskosti, ker je res genialna ideja. :wink:


:respekt:
Tale sirova pa ni od muh :wink:
se podpišem!
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 25. Apr. 2010 16:09

Libe napisal/-a:Nobena meni ne bo ukazovala, kvečjem jaz njej (marš v kuhinjo)..

emanuela napisal/-a:Ne verjamem, da so še takšni praznoglavci na svetu-pubertetniki izvzeti.

Brez skrbi, da so.

Marsikakšno izraženo mnenje na netu je norčevanje, ampak marsikaj je pa iskreno mnenje. Topoumnosti se ne manjka.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Apr. 2010 22:16

Libe napisal/-a:Ne vem kam bi dal tole temo samo zanima me zakaj morate ženske zmeraj sikati zaradi kr enih stvari, npr. ko gremo s kolegi v diskač mi je sikala, ko sem šel s kolegi kako zvit je sikala, ko sem bil s kolegico na kavi je sikala. Za vse sem jaz bil. kriv, če je pa ona kaj narobe naredila sem bil pa jaz kriv, da je ona to nrdila. Zmeraj sem jaz kriv. Sicer je zdej hvala bogu to bivša ampak obeta se mi kar dolga pauza. Da ne omenjam, da ne veste sploh kaj hočete in stalno neke komplikacije. :roll:


Nabavi si Ančko - ona nikoli ne komplicira, ne boli je glava, in ni nikoli ljubosumna. Če pa te je pa ženska populacija preveč razočarala, pa priporočam tipe ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Apr. 2010 23:02

^^sam Ančka ne zna kuhat (in gospodinjit) :nein:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron