Ljubosumen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 24. Jul. 2009 21:13

Men je pa ta tema tok smešna :lol:
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 26. Jul. 2009 8:53

men pa žalostna
letos sem na morjo opazovala parček, ki je s sabo v Grčijo! nesel mejhnga kužka. zgleda, da je bil od punce, ker se je ona cele dneve ukvarjala s tem psom, na busu, na ladji, na plaži, povsod sta ga vlačila s sabo. tip se mi je prav smilil, ker je ona šla na morje s psom, on pa je bil ''kužek'' zraven
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 26. Jul. 2009 10:31

Kaj sploh kaže, da je fant ljubusumen na papige? Verjetno mu samo ni všeč, da psa zapostavlaš.
Tolk kompliciraš, kako bo šele ko boš (če boš) enkrat otroka imela.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 27. Jul. 2009 19:29

punkie_ napisal/-a:men pa žalostna
letos sem na morjo opazovala parček, ki je s sabo v Grčijo! nesel mejhnga kužka. zgleda, da je bil od punce, ker se je ona cele dneve ukvarjala s tem psom, na busu, na ladji, na plaži, povsod sta ga vlačila s sabo. tip se mi je prav smilil, ker je ona šla na morje s psom, on pa je bil ''kužek'' zraven

Jaz sem letos v Poreču videla par srednjih let (tam nekaj čez 30). Imela sta otroški voziček na 3 kolesa, notri pa...... > maltežana! Na plaži se je z njim ukvarjala, kot s 3 leta starim otrokom. Kaj vse ne vidiš...
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 27. Jul. 2009 19:44

small_star napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:men pa žalostna
letos sem na morjo opazovala parček, ki je s sabo v Grčijo! nesel mejhnga kužka. zgleda, da je bil od punce, ker se je ona cele dneve ukvarjala s tem psom, na busu, na ladji, na plaži, povsod sta ga vlačila s sabo. tip se mi je prav smilil, ker je ona šla na morje s psom, on pa je bil ''kužek'' zraven

Jaz sem letos v Poreču videla par srednjih let (tam nekaj čez 30). Imela sta otroški voziček na 3 kolesa, notri pa...... > maltežana! Na plaži se je z njim ukvarjala, kot s 3 leta starim otrokom. Kaj vse ne vidiš...



to ti pa sploh slabo rata... se mi maltezan kr smili! si me spomnla na film mačke in psi kaj una sluskinja dela z unim siemskim mackom al kakrsne pasme ze je nevem tocn! :rofl:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 01. Avg. 2009 8:01

Zakaj se pa še on ne ukvarja s papigami?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 24. Apr. 2010 15:05

Ne vem kam bi dal tole temo samo zanima me zakaj morate ženske zmeraj sikati zaradi kr enih stvari, npr. ko gremo s kolegi v diskač mi je sikala, ko sem šel s kolegi kako zvit je sikala, ko sem bil s kolegico na kavi je sikala. Za vse sem jaz bil. kriv, če je pa ona kaj narobe naredila sem bil pa jaz kriv, da je ona to nrdila. Zmeraj sem jaz kriv. Sicer je zdej hvala bogu to bivša ampak obeta se mi kar dolga pauza. Da ne omenjam, da ne veste sploh kaj hočete in stalno neke komplikacije. :roll:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Apr. 2010 15:23

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Apr. 2010 15:38

Libe napisal/-a:Ne vem kam bi dal tole temo samo zanima me zakaj morate ženske zmeraj sikati zaradi kr enih stvari, npr. ko gremo s kolegi v diskač mi je sikala, ko sem šel s kolegi kako zvit je sikala, ko sem bil s kolegico na kavi je sikala. Za vse sem jaz bil. kriv, če je pa ona kaj narobe naredila sem bil pa jaz kriv, da je ona to nrdila. Zmeraj sem jaz kriv. Sicer je zdej hvala bogu to bivša ampak obeta se mi kar dolga pauza. Da ne omenjam, da ne veste sploh kaj hočete in stalno neke komplikacije. :roll:


ali boš celo življenje samski, ali pa boš sikanje poslušal...srednja varianta je pa homo varianta...

zdaj pa razmisli, kaj je najboljše! :D
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 24. Apr. 2010 15:39

sik, sik :twisted:
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Apr. 2010 15:41

Vedno je kriv nasprotni spol, nikoli sam....kr nekaj :roll:
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Apr. 2010 16:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 24. Apr. 2010 16:14

Fant, deluješ mi nekoiko copatast. Ko ti ženska začne sikati, se moraš postaviti zase in ji pokazati, da imaš svoje življenje in svoje hobije, do katerih imaš vso pravico.Ženska podzavestno hoče, da ima njen tip hrbtenico in da se zna upreti drugim, ko je to potrebno.To nje NE izključuje.Če ji daš vedeti, da se boš podrejal vsaki njeni zahtevi in nehal hoditi s kolegi, ker ona pač tako hoče, te nikoli ne bo spoštovala.

Preden tega ne boš razumel, boš imel probleme z vsako žensko.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 24. Apr. 2010 16:41

Džeki napisal/-a:Preden tega ne boš razumel, boš imel probleme z vsako žensko.

No ja. Prav z vsako ravno ne. Jih je vseeno nekaj uravnovešenih.

Sicer pa to, kar si napisal, velja za oba spola. Vsakega človeka se bolj spoštuje, če pokaže, da ima hrbtenico.

Pa spet, brez pretiravanja - pokazat, da imaš hrbtenico, ne pomeni, da moraš bit hiperobčutljiv arogantnež (kar nekateri v zmoti počno :)).
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 24. Apr. 2010 16:56

Js bom tko rekla-it takes two to tango. Ona ti je sikala-zakaj pa si se ji pustil sikat? Mogoče ne bi bilo slabo, da sprejmeš svoj del krivde in se tudi ti kej naučiš iz te zveze namesto da vso krivdo zvališ samo na bivšo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov