Ljubosumen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 12. Apr. 2008 18:06

Ja, velikokrat so ljubusmni taki ki sami delajo ali so delali sranje.
Drugače se jaz srečujem z istimi težavami ja...
Od majhnih nog sem samo in samo s tipi, vmes sem spoznala par kolegic, ampak se ne neke družim z njimi. Službe imam same take, kjer so sami moški in kjer se večinoma giblješ v moški družbi ipd.
Kadar grem ven, sem v moški družbi, kadar gremo s kolegi na kak sejem (avti, kamjoni, stroji ipd.), gremo vedno samo jaz in moški, kadar gremo na kaki dopust, sem spet edina baba vmes ipd.
In ja, to gre večini v nos. Pa s kolegi imamo izredno sproščen odnos, kar gre partnerju itak da v nos.
Vem, da ni enostavno to, ampak konec koncu ma vedno prosto pot, vedno lahko gre, če mu kaj ni všeč.
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 19. Avg. 2008 17:37

Jp. Iz prve roke lahko povem da tist k je pretirano lubosumen sam ni nedolžen. Bivši me je obtožu da ga varam, ma use kr se je lohka spomnu, lubosumn je biv sam če sm sošolca pozdravla, na konc se je pa izkazal, da on dela vse to kr je obtožvov mene :box:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 20. Avg. 2008 0:19

fant ni pretirano ljubosumen.... jaz bi ga povsem razumela... pretirano bi bilo, eč bi bil ljubosumen, ko si veni v družbi prijateljic, pa da še ti na koncu prepove kam it itd...

to kako on odreagira pa je čsito normalno.... to te ne sme jezit... preprosto, ko vidiš, da je ljubosumen, ti zagotovo postavlja vprašanja in če mu boš na vse direktno odgovorila, ne bo več imel razloga za ljubosumje....

Tudi kadar sem jaz ljubosumna, mojemu postavljam vprašanja in če me kaj razjezi, me to, da mi reče pa kaj maš ljubosumne izpade... pa sem mu postavila samo kakšno vprašanje, pa dobim jezikovo župo namesto odgovora.... ko pa je on ljubosumen, pa je stvar čisto drugačna... vse kar me vpraša mu mirne vesti povem, zraven pa še ga potolažim, da ga nima kaj skrbet. in če bi z ljubosumjem ravnali na tak način, bi mogoče marsikatera zveza imela manj problemov.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
dana1206
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dana1206 » 27. Avg. 2008 12:33

Nekdo, ki je bolezensko ljubosumen, ni ljubosumen vsako leto manj ampak vsako leto bolj. Sama to doživljam pri svojem in ga nikakor ne morem spremeniti in ga tudi več ne mislim. Vsak mora imeti sebe toliko rad, da se zamisli, kaj s tem dela sebi in svojemu zdravju ter razmerju.
Vsak za sebe najbolj ve, kaj počne, zato tudi v večini primerov obtoži partnerja za enaka dejanja, ki jih je sam naredil. Ne se slepiti, da lahko človeka spremenimo, kajti, kaj mu je prirojeno ostaja - samo v večini primerov je to skrito in šele čez nekaj časa plane na dan, se spet skrije in spet plane in tako celo življenje! Tako sem prišla do spoznanja, da do sedanjih let sem se samo branila in jokala, sedaj pa se ne branim več ampak se samo smejim. In če koga pogledam - nekdo tam zgoraj mi je dal oči, ki so samo moje in jih zato tudi imam, da lahko koga pogledam, saj tudi če ne bi, bi bila kriva da sem pogledala!!!
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 27. Avg. 2008 12:47

Jaz sem zelo haveležna za svojega najboljšega prijatelja, ki je gej. :D Tako da moj res ne more bit ljubosumen, če grem z njim ven... Še prespala bi lahko pri njemu, pa ne bi blo nič narobe. :razz:
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Avg. 2008 14:24

Pač mu morš dopovedati, da si odraščala vedno v moški družbi in da, ti on res največ pomeni in to, in da ni razloga da bi bil ljubosumen. Pač dopovedati mu morš pošten. Moj je bil tud dost ljubosumn ko je videl da mam enga frenda ki velikos tavri skupaj počneva in se dober ujameva, ampak sva samo frenda. Ker kaj več pa res meni ni. In navsezadje kdo pravi da ženksa in moški ne moreta biti samo prijatelja???
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 27. Avg. 2008 15:10

Jz bi pa hotla, da Moj pokaže usaj kanček ljubosumja. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 27. Avg. 2008 20:43

Moj pravi, da ni ljubosumen, ampak da bi pa šla recimo s kom drugim plesat pa mu ni všeč :P
Uporabniški avatar
Charlie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 26. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Charlie » 27. Avg. 2008 20:46

tudi moj misli, da ni ljubosumen, ampak včasih pa se spozabi in pokaže malo ljubosumja, ampak v takšni meri meni celo paše. vsaj vem, da mu ni vseeno zame. :razz:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 27. Avg. 2008 21:01

:)
Zadnjič spremenil Josephina, dne 30. Jan. 2010 14:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 28. Avg. 2008 10:51

Josephina napisal/-a:
p!ka napisal/-a:Jz bi pa hotla, da Moj pokaže usaj kanček ljubosumja. Slika


Jaa, js isto, js ga včas se prov hecam pa ni nikol neki full lubusumen. Sem bolj js. :roll:


Čist enako. No, sej nimam neke želje po tem, da bi bil ljubosumn, sam bi blo pa fajn vedt še na tak način, da mu ni useen, čeprou mu res ni :)
Chaussette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaussette » 29. Avg. 2008 3:52

:) .. eh ja ... so se sam stopnjevali izpadi in podobno sraje ... pa sm si rekla no go in zdej se mam najlepše .. uživam, uživam in uživam ... pač nisva bla za skupi j*bi ga :)
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 29. Avg. 2008 9:59

Moj ima tako ful zoprno navado, da se pretvarja, da bi me z veseljem prepustil kakšnemu prijatelju, če se "preveč" družim z njim. :evil: Ko sva spet sama, pa mi pove, da ga je skrbelo, da bom upoštevala njegov nasvet. :D
Maped100
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 331
Na forumu od: 30. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Maped100 » 30. Avg. 2008 11:06

dejansko je edini problem, samozavest pri fantih, ampak fanti potrebujejo nazaj samozavest, da si to priznajo... je teško, sm pač naj se odloč...

Zakaj bi si delal probleme tam, kjer jih sploh ni... :roll: :D
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 30. Avg. 2008 12:19

mene kar zmrazi, ko slisim besedo ljubosumen, ker sem bila v zvezi s pretireno ljubosumnim in nocem, da je se kdaj kdorkoli malo ljubosumen na mene, ker potem ne odgovarjam za sebe... lepo je, da ves, da si njegova, da ima samo tebe rad in da te ne bi dal nikomur, ne pa da ti, ceprav v hecu, rece, da je ljubosumen... joj, nikoli vec ne bi z njim spregovorila besede... in to vse zaradi enega pretirano ljubosumnega, ampak to mi je ostalo od njega v podzavesti...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov