Ljubosumen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 29. Apr. 2010 13:36

Libe napisal/-a:
Problem je bil v tem, ker sem imel same čudne ženske.. od prve do zadnje je bila vsaka hujša kot ta druga, ta zadnja je pa presegla vse meje s svojim sikanjem in posesivnostjo..


Jaz bi iz tega sklepala, da je problem v tebi.
(s)mej se
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Apr. 2010 13:38

Libe napisal/-a:Problem je bil v tem, ker sem imel same čudne ženske.. od prve do zadnje je bila vsaka hujša kot ta druga, ta zadnja je pa presegla vse meje s svojim sikanjem in posesivnostjo..
V vsakem primeru je problem v tebi, če je do zdej še vsaka ti pobegnila. Ali a.) si taka osebnost, da vsako spraviš ob živce (in posledice plačuješ ti :P) ali b.) privlačiš/izbiraš same take. Torej, še enkrat: ti si problem.



(u, moj 5000. post. Vau.)
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 29. Apr. 2010 15:10, skupaj popravljeno 1 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Apr. 2010 13:45

Libe napisal/-a:Saj nisem rekel, da ste vse slabe, vprašal sem čemu je razlog debilnega, brezveznega sikanja.. Vem, da niste vse iste.. imaš najslabše in slabe.. Je razlika.. :razz:


Ja pa ljubček zlati, dokler boš tak razmišljal da so vse slabe, nekatere pa najslabše, oz. da ta dobrih tak ni, ti ni pomoči! :roll:
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 29. Apr. 2010 13:47

purple_rain napisal/-a:
Libe napisal/-a:Problem je bil v tem, ker sem imel same čudne ženske.. od prve do zadnje je bila vsaka hujša kot ta druga, ta zadnja je pa presegla vse meje s svojim sikanjem in posesivnostjo..
V vsakem primeru je problem v tebi, če je do zdej še vsaka ti pobegnila. Ali a.) si taka osebnost, da vsako spraviš ob živce (in posledice plačuješ ti :P) ali b.) privlačiš/izbiraš same take. Torej, še enkrat: ti si problem.


Jaz sem vsaki pobegnil, ker enostavno bi lahko tragično končalo, posebej tale zadnja mi je takrat ko sem jo pustil tako živce potegnila, da sem še sam sebe presenetil kakšne sadistične misli sem imel ob pogledu nanjo.. Ja verjetno privlačim same take, zato pa ne mislim imeti več zveze..Nikoli!
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 29. Apr. 2010 13:48

^ :stupid:
(s)mej se
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Apr. 2010 13:49

In smo spet na začetku:
sirova štručka napisal/-a:Edina pametna. Veš taki bedaki kot si ti, ne uničijo življenja le sebi, ampak potegnejo za sabo še cel kup drugih. Najprej bi to bila tvoja boljša polovica. Ta bi bila nekoliko trapasta (takih je še pa još) in bi navkljub tvoji kretenskosti ostajala s tabo. Nato bi prišli otroci. Z ženo bi se čedalje več prepirala, drug drugega zaničevala, otroci bi to prenašali, posledično bi prišlo do konfliktov, katerih seveda ne bi imeli niti priložnosti razrešiti, nastali bi kompleksi in travme, kar bi oni kasneje prenesli na svoje familije in tako gre svet dalje, bedakov je pa čedalje več na njem.

Tako, da kar ostani pri tejle samskosti, ker je res genialna ideja. :wink:
:D
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 29. Apr. 2010 13:50

Buahahaha, ni konca ne kraja! :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Apr. 2010 13:54

Ma men je že prav tragikomično vse skupaj!
:P
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Apr. 2010 14:53

jaz se pa vprasam kak ta clovek sploh dobi zensko in po njegovih postih sploh ne malo, ce je tako nepotrpezljiv in mu grejo na jetra... torej so te zenske tud malo :stupid: , da mu nasedejo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Apr. 2010 14:59

Dioniz napisal/-a:jaz se pa vprasam kak ta clovek sploh dobi zensko in po njegovih postih sploh ne malo, ce je tako nepotrpezljiv in mu grejo na jetra... torej so te zenske tud malo :stupid: , da mu nasedejo.


Čudnih tipov in čudnih žensk je približno enako in se pač najdejo :?
Ma prav OK je včasih vidit kaki so drugi tipi, da vsaj veš kaj maš in da to znaš cenit, pa čeprav bi kdaj pa kdaj svojega partnerja narjaje na luno brcnila :P
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 29. Apr. 2010 16:01

Dioniz napisal/-a:jaz se pa vprasam kak ta clovek sploh dobi zensko in po njegovih postih sploh ne malo, ce je tako nepotrpezljiv in mu grejo na jetra... torej so te zenske tud malo :stupid: , da mu nasedejo.


Saj ni problema dobit žensko, problem se je losat hudiča.. sicer pa glede na to kake sem imel bi raje videl, da bi bil grd ko smrt in da me nobena nebi hotela.. Nepotrpežljiv? Stari bi tebe ob taki kruli rad videl koliko časa bi zdržal.. :roll:

Ja pa ljubček zlati, dokler boš tak razmišljal da so vse slabe, nekatere pa najslabše, oz. da ta dobrih tak ni, ti ni pomoči!


Dobre ženske da obstajajo? Ja mogoče v filmih pa še tam ne...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Apr. 2010 16:20

Libe napisal/-a:Saj ni problema dobit žensko, problem se je losat hudiča..


:lol: :respekt:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Apr. 2010 16:33

super.. vec bo ostalo za nas :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 29. Apr. 2010 16:40

Take, kot sem jaz imel zdaj kar obdrži ti še plačam, če jo vzameš.. Kakorkoli že jaz sem zaključil s tem. :D
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 29. Apr. 2010 16:42

jullia_ napisal/-a:
Libe napisal/-a:Saj ni problema dobit žensko, problem se je losat hudiča..


:lol: :respekt:

Hahaha. Daaamn. :D
Mene res firbec matra, kaj so te ženske delale s tabo, da so te tko nastrojile proti celotni ženski populaciji. Pa na podlagi česa jih zbiraš, da vedno na take bavbave zapališ.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron