Lastnosti, da ženska odfrči

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 11. Nov. 2007 19:44

anoyel napisal/-a:
jowko napisal/-a: Pred kratkim sm spoznal punco, ki je tudi zelo uredu in celo za odtenek bolj simpatična...

če bi ti imel oči samo za svoje dekle, za katero mimogrede trdiš, da ustreza tvojim kriterijem, ne bi še tukaj nalašč dodal, da pa si spoznal dekle, ki pa je celo bolj lušna/simpatična od tvojega dekleta. namreč, ko si dejansko zaljubljen ti je najbolj simpatičen ravno tvoj partner in ne oseba, ki si jo ravno spoznal.


Ma bejba, pa ne take ven streljat... :D
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 11. Nov. 2007 19:45

pa joooooj puste jowkota pri miru že enkrat :lol:

človek pove svoje mnenje in ga že cel čas neki napadate brez veze...

P.S. mislim da je naslov teme "lastnosti da ženska odfrči" in ne

"dejmo težit jowkotu" :D
silly1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a silly1 » 11. Nov. 2007 19:57

Pa Jowko!!!!!!!!
Kok si pa ti nesramen. Js mam tud mal celulita a weš like Angelina Joli ga ma tud mal. Jast ga mam like ona. A zdej me like zato ne bi maral imet? Halooooooooooo res si nesramen. Pa še kuhat bi mogla znat? Pa a si ti normaln al kwa kwa? ju3 1x boš pa sam ostal, ker si tako nesramen, da si upaš priznat, da ti beyba ni središče sveta.

:D
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 11. Nov. 2007 20:05

jowko napisal/-a:Zanimivo, ampak do zdej še nobene zaušnice nism dobu še od nobene ženske!

Kuhat znam sam! In ne podpiram lenobe. In bog ne daj da bi bil odvisen od ženske!
V zameno želim toliko od ženske, kolikor ji tudi sam lahko nudim oz. že skleneva kompromis!


to, da nisi prejel zaušnice ob takem vprašanju je pa res zanimivo ali pa sem samo jaz takšen temperament, da bi mi roka sama skocila, če bi me nek dečko to vprašal. upss i guess :P

ta drugi del me pa preseneča in to pozitivno. s takim mišljenjem se pa strinjam. pričakuj vsaj toliko koliko ti daješ oz. nudiš. edino zlato pravilo v partnerstvu seveda. :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 11. Nov. 2007 20:06

No, bodimo iskreni. Revije "za zenske" se prodajajo, ce je vsebina taka, kot jo hocejo slisat zenske. Torej je logicno, da bodo veliki, debeli, oglasevalski napisi bili: "Naj bo tvoja teza zdrava (beri: odvecne kile niso nic slabega)", "Moski vas imamo radi take kot ste (definitivno, potem ko smo vam v prvi vrsti fizicno vsec - pa to tako ali tako velja tudi v obratno smer)", "(kvazi)Raziskava kaze, da imajo VSE zanske celulit in strije".

No, potem ti pa pride en moski (Jowko) in rece: "Ne maram celulita!! Bog ne daj strije!!" Ja no, to pa definitivno ni tisto, kar bi zenske rade slisale. :D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 11. Nov. 2007 20:07

jst ne vem česa ne razumete. pa da se vam da... :roll:
ne, jowko noče punce s celulitom. eni hočejo samo blondinke, eni punco z D košarico, jowko pa pač noče punce s celulitom. iz njegovih postov je razvidno, da že ima tako punco in jst tukaj ne vidim problemov??
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 11. Nov. 2007 20:07

silly dej no nehi no :D

Zakaj se sploh sekiraš, če en tip prav, da ne mara strij in celulita?? Veš kaj? Jaz ga pa nimam, pa odpadem, ker kadim :D Buuhuuu pa kaj pol :)

Sej so na svetu tut tipi, ki jim boš všeč taka, kot si, isto so tipi, ki sem jim jaz všeč, čeprav kadim... pa tut jowko zgleda dobiva bejbe, k nimajo strij in celulita...

Zakaj se sploh obremenjuješ, če izpadeš po kriterijih enega fanta, ki ti niti všeč ni?

Tko da... chilllllllll
Zadnjič spremenil Zvoncica, dne 11. Nov. 2007 20:08, skupaj popravljeno 2 krat.
silly1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a silly1 » 11. Nov. 2007 20:07

Saj zato je pa verjetno omenil tudi to, da naivnih tudi ne mara.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 11. Nov. 2007 20:09

silly1 napisal/-a: ju3 1x boš pa sam ostal, ker si tako nesramen, da si upaš priznat, da ti beyba ni središče sveta.

:D


Sam tole je pa najboljša izjava.... :D

Kje si Mahagonij, da jo komentiraš ?? :lach:
Zadnjič spremenil Zvoncica, dne 11. Nov. 2007 20:11, skupaj popravljeno 1 krat.
silly1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a silly1 » 11. Nov. 2007 20:10

Zvoncica napisal/-a:silly dej no nehi no :D

Zakaj se sploh sekiraš, če en tip prav, da ne mara strij in celulita?? Veš kaj? Jaz ga pa nimam, pa odpadem, ker kadim :D Buuhuuu pa kaj pol :)

Sej so na svetu tut tipi, ki jim boš všeč taka, kot si, isto so tipi, ki sem jim jaz všeč, čeprav kadim... pa tut jowko zgleda dobiva bejbe, k nimajo strij in celulita...

Zakaj se sploh obremenjuješ, če izpadeš po kriterijih enega fanta, ki ti niti všeč ni?

Tko da... chilllllllll


Predvidevam, da to leti name. Najbrž sem pozabila dodati sarkazem: on
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 11. Nov. 2007 20:15

Only one question še mam za vse napadačice... Glede nato, ko ga vse tolk napadete kk pa kaj ,pa kaka merila ima... Ma kaj bi rade bile z njim, da vas tako skrbi njegovo mnenje?
Ker če bi vas ne zanimal, bi se požvižgale na svoje strije pa celulit pa na njegova merila, želje in potebe a n, pa bi se malo bolj za sebe pobrigale, pa za mnenje tipa, ki je z vami ali pa bo z vami...
Ne vem no, kr tk neka za bz greste napast človeka, ker pač ma svoje zahteve. Res mi ni jasno, zakaj je blo potrebnih skoro 12 strani, da ste mu hotle dopovedat stvari, ki jih že ve, pa jih ne odobrava, ne mara in tudi nima...
Hudičevo hudi manjvrednostni kompleksi, ko se ženska zave: "O fuck, I'm not percfect for jowko." Ja, on se pa ful sekira, ala
:D
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 11. Nov. 2007 20:31

Sj pucne s strijami in celulitom so tudi lahko moje frendice pa tudi če kadijo :D :D :D
in takih imam, kar nekaj....

To je izrecno napisano za mojo punco oz. kakšna mora biti!

Malo drugače je če moraš žensko gledati večkrat nago in če vidiš tisto, kar ti ni všeč... nevem :roll:

In nisem zahteven tip nasploh! Kar se tiče ženske pa ZELO in zato tudi taki kriteriji.

Že vizualno, ko grem vn delat/žurat mi več od 5% ženskih vizualno ne potegne... tko da mojo bejbo ni treba skrbet da bi jo prevaru :D ampak to je že za drugo temo!

Drugače pa moje drage forumašice ne se sekirat zame, zaenkrat imam punco in vrjamem da bom sigurno še kakšno najdu, ki bo ustrezala mojim kriterijem.
Ponavadi same pridejo ne da bi jih isku, zanimivo ne?

@anoyel Takih kakor ti se izogibam, zato tudi še nisem prejel zaušnice a ne?
Prašal bom punco za strije, ki mi je všeč in vidim da je potencialna kandidatka za zvezo in sigurno ne bom prašu v smislu: a maš strije in celulit? Ampak čez pogovor tko da jo pripravim do tega da sama odgovori.. vsaj do zdej je bilo tako...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 11. Nov. 2007 20:40

jowko, imam občutek, da mora tvoje dekle imeti veliko celulita v glavi! kako se spopadaš s to zadevo?
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 11. Nov. 2007 20:44

jowko napisal/-a:
In nisem zahteven tip nasploh!
bi verjela. seksi bejbo najt dejansko sploh ni tak probem, če v kriterijih ne zavzameš niti eno lastnost duha :D čeprav glede na stavčne oblike, ki si jih sposoben tvoriti, tudi tvoje prej omenjene sposobnosti niso neki presežki. v bistvu se mi smiliš. in tvoja punca tudi no. in če jih imaš res toliko, da se jih kar otepavaš, zakaj čas zabluziš tu gor? ;) kot moški si na ženskem forumu in povrh vsega klatiš neumnosti - no, tudi za to se mi slimiš.
Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 11. Nov. 2007 20:46

Jochie napisal/-a:jowko, imam občutek, da mora tvoje dekle imeti veliko celulita v glavi! kako se spopadaš s to zadevo?


Jaz sem dobila obcutek, da se mu to ne zdi prevelik problem. (mozno, da se motim) :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov