Kvalitete pravega moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Dec. 2011 15:15

Mislim, da se bodo s pomočjo tega foruma, zahvaljujoč Led Zeppelinu, forumašice naučile osnov kitajske modrosti. :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 17. Dec. 2011 15:19

emanuela napisal/-a:Razumljivo, da imaš neke standarde...ampak prva alineja-kot kaj misliš urejene odnose? In druga...verjemi ali ne, noben normalni tip te ne bo dajal na prvo mesto pred vsemi, dokler ne bo resno resno-torej že vajina lastna družina mogoče, ne vem, odvisno od njegovih vrednot?Sploh pa že samo poimenovanje prvo mesto mi je zelo utopično. Sploh, ker ima večina še svojo primarno družino in ker ni nič narobe s tem, da se ne posvetiš 100% partnerju, ampak tudi svojim stvarem in kolegom.
čuftika napisal/-a:-mora izhajati iz urejene družine (tukaj mislim na urejene odnose med družinskimi člani)
-jz mu moram biti na 1. mestu (pred kolegi in ne vem čem vse)


Urejena družina zame pomeni, da spoštujejo en drugega, so navezani en na drugega, da imajo normalne odnose, se pravi povpečna družina, nič takega torej.
To da sem mu jz na prvem mestu pa je bilo mišljeno v tem kontekstu, da zame porabi več kot 50% svojega prostega časa, ne pa da je non-stop s kolegi ali ne vem s kom vse in da me zanemarja ter si da zame vzame 5 minut časa tu pa tam, a-a, ne bo šlo. Itak se pa nikol noben ne gre posvetit samo in edino partnerju, pač pa svoj prosti čas razporediš glede na svoje prioritete. Seveda mu mora biti družina pomembna, tudi meni je, o tem sploh ni debate, ampak še zmeraj pač mora pokazati interes za preživljanje prostega časa s partnerko, ne pa z mamo/teto/sosedo/kolegom/sodelavcem... Saj to če si za enega na prvem mestu je itak v razmerju čuti, težko pa se opiše.
Sicer pa vse navedeno je bilo mišljeno za resno zvezo, ne glede na to da sem tretutno res samska.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Dec. 2011 15:22

In ko bo čufika srečala tipa, ki bo ustrezal čisto vsem alinejam, ga bo uvrstila med prijatelje, češ, da ni "iskrice".

:D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 17. Dec. 2011 15:27

Džeki napisal/-a:Mislim, da se bodo s pomočjo tega foruma, zahvaljujoč Led Zeppelinu, forumašice naučile osnov kitajske modrosti. :D


Dvomim, da obstaja odrasla oseba, ki te izjave prej še ni slišala :wink: Čeprav ponavadi je predstavljena pač kot kitajski pregovor oz. se pojavlja v zvezi z različnimi avtorji. Pa različica, ki jo jaz poznam, je sicer v drugačnem vrstnem redu (na prvem mestu, da zaplodi sina), ampak potem bi bilo verjetno še več razburjanja :D


EDIT: LZ, a si prepričan, da je bila ta izjava sploh kdaj pripisana S.T., sem šla googlat in je z njim v povezavi ne najdem.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Dec. 2011 15:35

Tamala_mrha napisal/-a:
Džeki napisal/-a:Ve ste prave ženske, ker imate joške in vagino. Pravi moški pa naj bi moral izpolnjevati po vašem cel kup od vas predpisanih lastnosti, pri tem pa naj bi bil, kar je????

Tole pa sploh ne vem, kako bi komentirala. :wtf: Besides, who the f*ck je sploh rekel, da pa prava ženska nima oz. ne rabi imet nekih kvalitet?


Ne, dečve, takole se pa ne boste izmazale. :wink:

Take teme so vedno do žensk dokaj prijazne, do moških pa zelo kritične. To ni debata, kaj kdo pričakuje od partnerja, ampak kdaj je moški moški in kdaj je ženska ženska.

Ženska je ženska, kadar ima ženske spolne organe. Jaz še nisem slišal za nobeno drugo definicijo ženske.

Nisem še slišal, da bi kej pisalo, da je ženska prava ženska, ko je..to pa to..pa to.

Ergo, ženska je apriori prava ženska, moški, pa naj bi bil skoraj supermen, da je pravi moški. :roll:

Ma, kot sem že razložil, ampak ene forumašice pač niso kaj dost funkcionalno pismene:

Pri teh debatah ženske zapadate v velika protislovja, saj po eni strani naštevate vse možno, kar naj bi moški moral biti, da je pravi moški, po drugi strani pa naj bo "kar je".

"Naj bo, kar je" in "naj bo, kar jaz želim, da bo" sta izjavi, ki sta v povsem očitnem neujemanju.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Dec. 2011 17:24

Zakaj bi se sploh hotela izmazat, ko pa se mi ni treba zaradi ničesar? Povem pač, kar mislim in za tem stojim. :)

Ponovil si tisto, kar si že napisal.

Kar se tiče tega ...
To ni debata, kaj kdo pričakuje od partnerja, ampak kdaj je moški moški in kdaj je ženska ženska.

Zame moški ni pravi moški samo zato (razen v fizičnem smislu), ker ima tiča. Vem, da to ni tema o kvalitetah moških, ki nas privlačijo. Nadaljevala sem misel o tem, da moški bojda ni moški, če se ne zna (ali noče) zdret na žensko, in v sklopu tega opisala, kaj je zame pravi moški, ki ga želim (in ga tudi imam) ob sebi.
Zato pa pravim, da če je tebi in še komu, ki se pritožuje, ko ženske debatiramo o tem, dovolj, da ženska samo izgleda kot ženska, so to potem najnižja možna merila. :D

In nimam spiska, ki bi vključeval nemogoče stvari. Če so pa lastnosti, ki sem jih že omenila v tej temi, komu preseravanje in ne vem kaj še vse, pa to ni moj problem. Nekdo mojim merilom že lep čas ustreza, da pa noben ni popoln, pa ne bom klobasarila, ker ne bomo odkrili tople vode.

Drugače si pa izraz "pravi" moški eni razlagate preveč dobesedno. :D
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 17. Dec. 2011 17:40

ok, moram se začet jasneje izražat na tem forumu:

da je šovinist sem obtožila LZ, ker sem iz citata, ki ga je napisal razbrala, da se on s tem mnenjem strinja. nakar sem obrazložila, da je to zaradi citata, ki lahko iztrgan iz konteksta dobi drugačen prizvok. ampak vseeno hvala za pouk o kitajskih mislecih :)
Vsak raj ima svojo kačo.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 17. Dec. 2011 17:43

sirova štručka napisal/-a:
Džeki napisal/-a:Jaz pač tvojega tipa ocenjujem kot pussyja, ker se nima jajc zdret na svojo žensko, ko je to treba.

Na kaki primitvni stopnji razvoja si ti ostal, da se ti zdi, da sploh obstaja potreba po dretju na svojega partnerja?
Potreba obstaja zato ker zenske naredijo da obstaja potreba. In ce se ne deres nanjo takrat ko je treba bodo pizdarije samo vecje naslednjic.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 17. Dec. 2011 17:46

Tamala_mrha napisal/-a:Zame moški ni pravi moški samo zato (razen v fizičnem smislu), ker ima tiča.
Obratno ni bilo nikjer implicirano, se najmanj pa s strani Dzekija.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Dec. 2011 17:52

Tamala_mrha napisal/-a:Nadaljevala sem misel o tem, da moški bojda ni moški, če se ne zna (ali noče) zdret na žensko


seveda, ko pa se je pa to nasilje nad ženskami itd.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Dec. 2011 19:04

Mahagonij napisal/-a:In ce se ne deres nanjo takrat ko je treba bodo pizdarije samo vecje naslednjic.

Ti si najbrž samski, ne? Ker to, da žensko smatraš kot psa, nad katerim se je treba zdret, ko je še mladiček, da bo kasneje ubogal, me spominja na nekoga, od katerega bežijo vse ženske, ko malo bolje spoznajo njegovo razmišljanje o funkcioniranju odnosov med moškimi in ženskami.

Če se pa ženska zdere na moškega, je pa že tečna baba, ker ženska pač nikoli nima tehtnega razloga. :D Eh ... hvala onemu zgoraj, da moj ne razmišlja na tako primitiven način, in ne straši s takšnimi izjavami, in to na ženskem forumu (čeprav nimam nič proti, da imamo tudi moške tukaj gor, ker nekatere rada berem).
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 17. Dec. 2011 19:32

Ma kaj manifestirate tolk tega dretja, ni bilo misljeno, da se tip mora dret kot Tarzan in obnasat primitivno ampak da ima ostrino in opozori zensko, kadar je treba.

Rajs bi, da me partner opozori, ce ga neki prizadanem in raspucava stvari, kot da se umika vase in glumi neko finoco.

Pravzaprav, ce bi partner skoz bil fin z mano tudi takrat ko nekaj zamocim, bi se vprasala, kolk mu pravzaprav pomenim.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 18. Dec. 2011 1:05

^^Aleluja. Mogoče bodo zdaj razumele.

Me prav zanima, kateri ženski je sploh kul tip, ki se v vsem strinja z njo in nikoli ne reče nič bolj ostrega.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 18. Dec. 2011 9:55

- da ne vidi samo črno-belo, ampak tudi barve, ki so vmes
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Dec. 2011 10:57

A dejte no se zjasnit prvo, ne pa rečit neki, čez dve strani pa obrazloževat nekaj drugega. Dretje ima čisto jasno definicijo in ''dreti se'' na nekoga in ''opozoriti ga, da nima prav/postaviti se po robu/ostro nastopiti proti nekomu'' pač ni isto, ne glede na to kolk se to v vato zavija.

Če meni tip reče da neki ni kul, da sem ga nekje pobiksala, da bi mogla nekaj drugače.... štejem to v moje dobro, ker lahko to nekaj popravim. Če se tip začne dret nad mene, bom jemala to kot znak nespoštovanja.

Sicer pa, a je to tema o kvalitetah pravih moških al je to ista tema kot ''kakšne lasntostni mora moj hani bani piki miki met da bom zadovoljna z njim 4eva''? Berem uvodni post in vprašanje pa nadaljne odgovore pa se mi neki ne sklada.

Sicer pa sploh ne vem zakaj dolgovezim, ker odgovora na to vprašanje nimam. Kakšne so kvalitete pravega moškega za moje pojme itak ne veljajo potem za druge, sploh pa ni nujno da mi bodo čez 10 let pasale iste lastnosti pri moškem, kot mi zdaj. Že zdaj gledam na stvari precej drugače kot sem 5 let nazaj. Par kriterijev, po katerih pa jaz ocenjujem, pa raje ne bom navedla, ker sem bla že v temi o tem kaj si želimo na tipu spljuvana, ker budala jaz si namesto visokega tipa želim tipa s podobnimi interesi. :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov