Kvalitete pravega moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Nov. 2011 18:33

tor napisal/-a:Bayern je boljši d Maribora :D


kar se kvalitete tiče glih tople vode s tem nisi odkril.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Nov. 2011 18:38

Dioniz napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:Glede impresioniranja... meni je všeč, da je nekdo tako strasten glede kake stvari, da bi še mene lahko navdušil za njo.


polek mene bi ziher postala navijačica nk maribora. garantiram! :)


saj nobeden ni rekel, da ti nisi pravi moški... :D :D :D
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Nov. 2011 18:45

mmm napisal/-a:
Kakor je rekel Led Zeppelin tu ne gre zgolj za pravega moškega, kakor ga vidijo ženske, ampak širše: pravega moškega, kakor ga vidimo moški


Moška definicija moškosti torej?

Za mene ponavadi pravijo drugi moški, da sem samovšečen cinični bastard. Zdaj, ali je to objektivno pozitivna ali negativna definicija, ne vem.

Nisem ravno by the book, niti nisem nikol želel biti. Meni je všeč, da me drugi moški ne marajo preveč in da ženskam ni jasno, kaj jih vleče k meni.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Nov. 2011 21:17

- pravi moški pozna vrednost družine
- ne poskuša impresionirati nikogar
- njegova beseda je vredna zaupanja

-stoji za tem, kar reče in ne nabija nekaj v tri dni
-ima "respect" okolice - tako moških kot žensk. No to je mogoče le posledica vseh drugih zadev
-ni zdej treba da non stop neki govori, ampak kar reče, naj ima neko težo
-do žensk se obnaša spoštljivo - do vseh
-gentlemanski - ni zdej treba, da mi odpira vrata od avta, pričakujem pa, da mi bo sam od sebe vzel kakšne težke stvari iz rok
-ma precej pojma o moških hišnih opravilih
-je vsaj nek povprečni športnik
-vsaj povprečno razgledan
-OBVEZNO ima svoje mnenje o stvareh - če nima pojma, pač prizna, da nima pojma in ne naklada ali pa ponavlja, kar je nekje slišal
-ne boji se stvari, katerih se jaz bojim, se pravi pogumen - da se lahko ob njem počutim varno
-je priljubljen tako pri moških kot ženskah
-nima občutka, da se mora non stop dokazovati
-zna skenslat žensko, če se po njem meče, tako da ni očitno, se temu ne posmehuje in tut ženska se ne počut prizadeto
-ne opravlja in na splošno ni zloben - zajebavanje v glavo pač ni kul
-ima več moških prijateljev kot žensk - sori maybe its just me - ampak res mi niso kul moški, k majo same ženske prijateljice - isto gledam na ženske, k majo same moške prijatelje
-glede na to, da že tri dni gledam Vinetuja - evo Old Shatterhand pa Vinetu sta prava moška, pa še čedna sta :lach:


no tole sem zdej stresla iz rokava, ziher bom dobila še milijon idej kasneje in bom dopolnila

:razz:
Zadnjič spremenil Zvoncica, dne 06. Nov. 2011 21:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Nov. 2011 21:27

Pravega moškega boli k***c kakšni so ženski, moški, kulturni ali svetovni standardi glede prave moškosti, je kar je in ostaja zvest sebi.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Nov. 2011 21:30

Led Zeppelin napisal/-a:^^ ne ne govorim, da ve da ima opcije..da ne skače okol ene ženske pa jo poskuša kupiti v ljubezen, a veš..take it easy. Da ne jemlje vsake ženske ki jo sreča kot potencialno ženo :D


to se strinjam...lahki moški nikakor niso "pravi moški"

Torej tist material, k si ga res želiš za fanta ;)

Da se odločijo tut mal z glavo in pol se potrudijo za zvezo. Itak v življenju se ti lahko zgodi karkoli, ampak v splošnem ne varajo.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Nov. 2011 21:32

..Evelyn.. napisal/-a:Pravega moškega boli k***c kakšni so ženski, moški, kulturni ali svetovni standardi glede prave moškosti, je kar je in ostaja zvest sebi.


Se strinjam...ampak če so obče gledano pravi moški (če neki standardi sploh obstajajo), pol že v osnovi ustrezajo recimo 85% kriterijem in se jim ni treba zdej TRUDITI, da bi tem kriterijem ustrezali. V tem primeru jih res lahko boli K za mnenje ostalih.
bassjaxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a bassjaxx » 06. Nov. 2011 23:21

Pravi moški ne sme biti labilen. Labilnost pri moških deluje odbijajoče, ker je to tipično ženska lastnost in je družbeno gledano sprejemljivo (ali pa celo zaželjeno), da so ženske neodločne, čustvene, vihrave, evforične itd. Moški mora biti temu protiutež in če ni, ponavadi nastane problem. IMHO.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Nov. 2011 7:41

..Evelyn.. napisal/-a:Pravega moškega boli k***c kakšni so ženski, moški, kulturni ali svetovni standardi glede prave moškosti, je kar je in ostaja zvest sebi.


Yes.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 07. Nov. 2011 18:09

No, tukaj se jasno vidijo razlike med našimi predstavami o pravem moškem. :D Zame je to tisti, na katerega se da zanesti, mu niso prijatelji pomembnejši od punce (kar pa spet ne pomeni, da jih mora zanemarjat, le da si zna organizirat čas in jim ne posveti več časa kot partnerki, če je že v neki resni zvezi - drugače naj bo samski), se ne počuti epicenter sveta in nima vbito v glavo, da ima vedno prav samo on, se ne obnaša, kot da je katera koli ženska kot izložbena lutka, ki jo komentira ob piru s prijatelji in ne bo dal pozitivnega znaka ženski, ki se meče po njem, če ima resno punco. :wink:
To je moja predstava o pravem moškem v mojih očeh, tako kot verjamem, da imajo tudi moški vsak svojo predstavo o tem, kakšna naj bi bila prava ženska. Drugače pa se mi zdi samoumevno, da za tem sledi zaključek, da je takšen moški tudi oz. predvsem zvest samemu sebi. :)
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 07. Nov. 2011 20:09

bassjaxx napisal/-a:Pravi moški ne sme biti labilen. Labilnost pri moških deluje odbijajoče, ker je to tipično ženska lastnost in je družbeno gledano sprejemljivo (ali pa celo zaželjeno), da so ženske neodločne, čustvene, vihrave, evforične itd. Moški mora biti temu protiutež in če ni, ponavadi nastane problem. IMHO.


Agree!!
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 08. Nov. 2011 19:34

Led Zeppelin napisal/-a:Torej že dolgo časa berem ta forum, in razočarano ugotavljam da ko se gre za debato o moških na temu forumu, berem le kriterije ki selekcionirajo moške, ali lastnosti ki vzpodbudijo privlačnost pri dotični uporabnici.
Nočeš vedet, kaj vse so punce pri meni iskale. Kje je že tista tema On brez avta oz. nekaj takega?

..Evelyn.. napisal/-a:Pravega moškega boli k***c kakšni so ženski, moški, kulturni ali svetovni standardi glede prave moškosti, je kar je in ostaja zvest sebi.
Bravo. Meni je brat solil pamet glede tega, kakšno frizuro naj bi imel in da postrižen kot marinec ne bom nikoli imel punce. :lol:
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 09. Nov. 2011 1:51

Kvalitete pravega moskega;

Da udari po mizo
Da se zadere na zeno, ko ga ona neuposteva
Da mu smrdijo noge, ko pride iz sluzbe, ampak vseeno prinese denar in skrbi za dom in druzino
Da bo prdnil pred zeno
Da bo rignil po kosilu
Da ima ljubavan tepih
Da je zival v postelji

In da ga povrh vsega zena ima rada :D

To je pravi moski!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Nov. 2011 7:23

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Nov. 2011 8:10

Težko je sploh govorit o tem. Kot bi vprašale moške, kaj je zanje FEMME FATALE. Poleg tega, da bi vsak odgovoril drugače (ok, sexappeal in karizma bi bil verjetno edini skupni imenovalec, ampak to je tako splošen pojem, da je o tem težko debatirat), si velika večina z žensko, ki je femme fatale ne bi znala kaj dosti pomagat v življenju...ali pa bi ves njen čar izginil, ko bi jo spoznali iz realne strani.

Tako se mi zdi nesmiselno govorit o nekem imaginarnem "pravem moškem". Ko spoznaš osebo, vidiš, ali je tip na mestu, ima pospravljeno podstrešje in lahko funkconirata kot par. Vem, da je recimo tole samo forum, ampak kolk čutim energijo moškega dela tega foruma, bi se pri podstrešju zataknilo pri čisto vseh, pri nekaterih pa že pri mestu.


Akva, kolk mi ponudiš za njega? Ok, noge mu ne smrdijo, pa dret se ne upa, drgač pa ti ga kr dam. Reklamacij ne upoštevam :D
Zadnjič spremenil positive vibration, dne 09. Nov. 2011 8:23, skupaj popravljeno 1 krat.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov