Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 20. Sep. 2008 13:04

..da ni več zalublen, tko sem pol kasneje sklepala da to sploh ni res, ampak bi blo bolš, da reče da ma drugo.

Eh ti tipi, eni znajo :P
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 30. Sep. 2008 15:22

najhuj je to ka se mata en lep cajt res čudovito..pol pa kr na enkat ne piše več, ne kliče več, ne odpisuje na smse, se ne javlja na klice....
ko ne veš kaj bi naredila..in se sprijazniš da je najbrž konc...hkrati pa na skrivaj upaš da bo zavibriral telefon in se bo prikazal njegov sms z lepo vsebino..rad te mam... :cry:
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Sep. 2008 18:09

eni mate še kr kul konce, če tko pogledam.
Mene je moj pustu u sred Franci na balanci-ja, brez denarje, brez prebite pare, brez nikogar zraven, naklano ko mamba. :D
No, dal mi je konc, se pobral, ampak tud prišel nazaj ko je ugotovu da me pa res ne mor kr tko pustit.ampak lih v momentu se je prpelala mami, k sm jo poklicala in se sploh nism pogovarjala z njim.
ampak, ok, se je opraviču, blo je res useksp mal ludo takrat.

Pr enem bivšem je blo pa tko, da ni bil slovenc (makedonc) in sva se zvečer oba naklana neki skregala ful, jst sm mu zabila eno tapravo da ga je na taprav mest udarla, nakar me je tip užgal.In sreča je bla ta, da so nasprot vrta gostilne, kjer sva se kregala stal murjaki in vse skupaj seveda jasno vidl.Pršli so do naju, jst sm mogla dat izjavo, sem ga seveda prijavla in potem sem šla žurat dalje, on pa z njimi.
nakar se dva dni ne slišva, tret dan me kliče će mam kej časa, greva na kavo, se pomeniva, kao spet neki zamutiva ampak uradno naj nebi bla več skupaj.Četrti dan ga kličm, se mi ne oglasi, peti dan pa se oglasi tajnica; pretplatnikut nije dostopen po momentof (makednosko) :lol: In model je šel domov, ker je bil izgnan iz države ker me je udaru (to sm kasnej zvedla), vsakemu svoje a ne :D

Potem en konc je biu zlo zlo žalostn.Namreč, sej niti nisva hodila, ampak se je pisala trodnevna ornk romanca za božič in tiste dni.In je biu tip hrvat in je mogu domov...Ma jst sm jokala ko dež :D

ostalo pa ni vredno omembe. :)
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 30. Sep. 2008 18:36

pa kaj je folku? ni mi jasn, kako lahko nekoga pustiš prek msnja, sms-a itd. totalno nezrelo. mislm, da je eno osnovno spoštovanje do sočloveka, da se o taki stvari pogovoriš na štiri oči.
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 02. Okt. 2008 15:53

ja..vrjem d je velik laži pustit nekoga po msnju al pa po smsih ker mu ni treba gledat u oči... :roll:
sicer jz tega ne delam in ne mislm k se mi zdi preveč neosebno..
sicer pa ima vsak svoje mišlenje kako prekint zvezo..in je to čist stvar posameznika
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 02. Okt. 2008 16:39

ženska napisal/-a:Moj bivši me je po skoraj treh letih odslovil brez razloga. In ker ni imel tehtnega, je kar rekel, da me nima več rad. In po parih mesecih mu je bilo žal ...


In sta nazaj skupi ?
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 02. Okt. 2008 23:18

Dadyka15 napisal/-a:ja..vrjem d je velik laži pustit nekoga po msnju al pa po smsih ker mu ni treba gledat u oči... :roll:
sicer jz tega ne delam in ne mislm k se mi zdi preveč neosebno..
sicer pa ima vsak svoje mišlenje kako prekint zvezo..in je to čist stvar posameznika


mislim, da si nihče ne zasluži biti "odslovljen" na msn-ju. tazga tipa jst pogledam ne več ...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Okt. 2008 8:57

l..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 21:59, skupaj popravljeno 1 krat.
PIKApolonica15
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 11. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PIKApolonica15 » 03. Okt. 2008 13:10

Jaz sem mela en resnično beden konc zveze; ostalo so ble kratke zveze, ki sem jih ponvadi zaklučla jaz tako da sem rekla da nisem pripravljena na vezo in da mi je všeč nekdo drug.

Bli smo na fešti za nek rd in z mojim sva se skregala.. Ne vem točn zakj; pijana smo bla oba... Ko so šli oni že domov, smo mi še žural, in me je klical po telefonu, in prbijal neke brezveznosti, da sem čist drugačna k na začetku veze pa da mu ni več kul( ja neee :roll: )... Potem sem jaz rekl da men tut ni več vredi, pa sem prekinla telefon, in v naslednjih 10 mn zabluzila z enim kolegom..

Nato sma se pol leta kregala... jaz sem hotela da prekineva stike, on me je skos klicaru, pisal sms-e in na msn...<enklrat kak me ma rad, drugič da se bo ubil itd, tretjič da me ne mara...? Jaz sem misla da se mu meša...

Po nekem incidentu, ko mi je spet težil pred mojimi kolegi 8se pravi jokal, mi metal stvari naprej) sem ga nadrla da mi naj da mir, in da se nočem več menit z njim... Blokirala sem ga povsot kjer se je dalo, in čim manj ga vidm, lepše je.. :D
radenska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 29. 3. 2008
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a radenska » 11. Okt. 2008 15:56

^^ kok je tole men znan :D
the same story sam da se je dogajal v fanu ne pa na privat žurki :lol:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 11. Okt. 2008 17:02

Pri prvem se več ne spomnim kaj je bil razlog, da sem ga pustila, ker sem bila takrat stara enih 14 let se mi zdi... Pravzaprav za razlog vem - neresen je bil in se nisva kaj dosti videla, samo ne spomnim se kdaj in kako sem mu to povedala. Zadnjega bivšega pa sem pred ca. tremi tedni (ne ravno zapustila, ker je on tisti, ki je uradno naredil konec), ko sem mu v nedeljo poslala sms, da se premalo vidiva (samo vsak drugi vikend, med tedni se ne moreva zaradi prevelike razdalje) in da imam občutek, da je njemu vseeno za naju oz. zame. Kreten sploh ni nič odpisal in se počutim, kot da bi me ON pustil. :roll: Da ni nekdo sposoben nazaj odpisat KARKOLI, četudi bi napisal, da mu ni več do mene... Jaz sem mu tisti mesič poslala zato, da bi se on mogoče potem kaj bolj potrudil, ker sem se jaz do takrat bolj kot on, tip pa je enostavno "zbrisal" vse kar sva sploh imela. Ni mi jasno, zakaj me je potem doma že tako hitro predstavil staršem in vse to, če ni sposoben za resno zvezo. In jaz trapa sem mislila, da je fant pri svojih 23ih resen (kakor se je tudi sam označil). :wall:
Očitno imam same ponesrečene zveze in povrhu vsega tipe z isto napako - neresne.
Uporabniški avatar
la_estrella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 269
Na forumu od: 31. 7. 2008
Kraj: Povsod po malo

Neprebrana objavaNapisal/-a la_estrella » 11. Okt. 2008 20:06

študentka20 napisal/-a:ja pri meni je blo po treh letih zveze tako: po smsu: veš ugotovil sem da ne čutim več tega kar sem na začetku!no mislim, da rabim nek čas da ugotovim al te ljubim al ne!tak sem za eno pavzo, da ugotovima če je res to to!


Pr men je blo ZLO podobno....Veš mam letos maturo,pa se ti ne bi mogu 100% posvetit,maturo pa hočm narest.A si zato da narediva pavzo do konca mature,pol sva pa skupi....jst pa sm si misnla:Dej ne nabiji.Sej jst mam letos tud maturo,pa si vseen vzamem cajt zase,pa d grem s frendicami usaj na pijačko....
Tko da sm že čist obupala nad tipi:
1.) So prasci
2.) Ne morejo direktno povedat ti v faco
3.) Lažejo vsakič ko lahko
4.) Mislijo sam na to kdaj te bojo spravl v pojstlo
5.) ...

Vrjetn sm edina mela res slabe izkušnje s tipi in jim preprosto ne morm več zaupat. :box:
AnjaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 28. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a AnjaL » 12. Okt. 2008 13:48

No, da ne odpiram nove teme, bom kr tuki načela svojo dilemo..

skupi sva bla 1 mesec, čisto različna, med drugim tudi 5 let razlike, ampak to naju ni motilo..
Počas mi je blo jasn, d mu pomenm več kt pa on men. Sicer sm ga imela rada, ampak očitno ne na tak način, kot nej bi imela svojga fanta. No, potem sem šla na daljše potovanje in tud po tem, ko sm pršla nazaj se še neki časa nisva vidla..pol se pa slišva(eno nedeljo, 3 tedne od takrat, ko sva se nazadnje vidla, vmes sva pa imela dolge pogovre po telefonu, ...) in reče, da se bo oglasil pr men ta večer(živi pa 40km stran), še prej bi me pa poklical..
No in takrat me ni poklical..men je blo na nek način olajšanje, ker sem med tem časom odsotnosti dokončno ugotovila, da je treba to končat in tisti dan nism bla prpravlena na to, da bi mu to povedala.

Po tem me ni poklical še kr nekej dni..razmišljala sem o tem, da je tud sam ugotovil, da to ne pelje nikamor. V trenutku "poguma" mu pošljem sms, da ga vabim na kosilo 1x v naslednjem tednu..
(želela sem vsaj razčistit in ne čist pretrgat stikov. Kot oseba se mi vseeno zdi zelo vredu in nič ne bi imela proti, če bi lahko ostala prijatelja. Spoznala sem ga pa poleti, na delovnem mestu, kjer sva delala oba..in npr. če se odločim, da grem še kdaj nazaj, si tudi ne želim nekaj nedorečenega+zamer v zraku..vsaj med nama, če ne že zaradi sodelavcev in delavnega vzdušja)

A na sms mi ni odpisal. od tega je že 1 teden..Vsi me sprašujejo, če sva še skupaj..Seveda se nisem lagala, povedala sem, da ne, a 1. tenutek nisem točno vedela kako naj odgovorim na "Zakaj in kako".
Vse skupaj sem poimenovala tako, da sva se razšla sporazumno..

In zdaj vprašanje za vas..ja, kaj naj vprašam..v bistvu sem želela samo nekomu povedati celotno zgodbo, hkrati pa bi rada, da bi popravila konec te zgodbe..Nekje ob pijači, kjer dobim potrditev, da ni zamer in je vse Ok.

naj sklepam, da mu očitno ni do tega, ker na koncu koncev ima mojo št. in lahko pokliče/pošlje sms?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Okt. 2008 15:03

Moje videnje tvoje situacije je, da je fant očitno prišel do istega zaključka kot si ti prišla že prej, ker si napisala, da ti ni pomenil toliko kot ti njemu. Mislim, da je izgubil potrpljenje oz. interes, vsekakor pa ni lepo, da se sploh ni odzval na tvoje sporočilo. Jaz bi mu na tvojem mestu poslala še en sms v smislu, da se naj izjasni kaj sploh hoče in da je tisto tvoje vabilo na kosilo imelo globlji pomen, ker se želiš z njim pogovoriti o vaju. Če se na tole sporočilo ne bo odzval, pa je jasno kot beli dan, da nima niti toliko poguma, da zadevo izpelje in zaključi tako kot se spodobi in pričakuje od nekoga, ki je bil tvoj partner. Kaj boš dejansko naredila, pa je na tebi. :wink:
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 21. Okt. 2008 16:21

Moj prvi je bil totalno neresena, otroška simpatija prvega letnika.
Danes se ful rada spominjam na to, takrat mi je bila nočna mora. Po treh mesecih sva šla ven za 1.1. in vse je bilo fino, pol pa je bil neki slabe volje in pribijal, da kao je doma neki narobe. In pol čez dva dni mi naklada da se ful kregava, a sploh se nisva, in pol kao naredimo konec. In valda naslednji dan me vpraša če je res konec, in če sva lahko še skupaj. Wtf? In ok, js: JA. No potem me dva tedna skor ni šmirglav in potem sm mu dala jaz konec. In mi je stalno jokal po telefonu, me klicaril ipd. in potem mu rečem: KONEC JE. In on "ok". Čez pazte to, dvajset minut me pokliče in reče da je skapiral da je ok, da je konec. Ok, uateva, pol pa čez dva dni zvem da hodi z drugo :razz: . Mater bi ga namlatla kak je otročji. Zdej pa po tolkih letih se temu smejem in mi je prav toplo pri srčku ko se spomnim na to :)
Drugi fant, bolj resna zveza, ki žal ni dolgo trajala me je ful prizadel. Enostavno je rekel, da ne čuti več kot na začetku in potem se je po dveh tednih fukaril naokrog z drugo. Meni je bilo tako grozno hudo, da res, noben me ni mogel potolažiti. No, zdaj če se srečava se celo pozdraviva, ampak nisva ohranila nobenega odnosa, saj ko sva končala sem bila skrajno otročja. Ampak imam zelo lepe spomine od takrat.
Za tem je prišel še en, s katerim sva bila kaka dva tedna, ampak sva sporazumno nehala, saj jaz sem prebolevala zgornjega, on pa tudi je šel iz dolge zveze.
Z tedanjim pa upam, da ne bova končala :hearts:
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov