Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 08. Feb. 2008 12:45

*Lara* napisal/-a:Ja..mislim da imaš prav jullija....Svojega niti nisem želela hvaliti...ampak način kako jezno so reagirale name, me je prisililo, da sem napisala nazaj, da je BISER.

Nisem jaz prva začela pisati, da je moj oh in sploh biser ampak tole mi pa ni šlo v račun...da kar v eni xy temi meče pod nos moj problem:
sodeč po prebiranju v določeni temi o tvojih težavah glede fanta... tud tvoj ni ravno biser. pač vsako dekle ima smolo in naleti na neprimernega fanta.


No jaz s tem komentarjem, ki sem ga napisala:
Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to
nisem mislila nič slabega...Mislim, da niti nisem edina , ki je napisala tako mnenje...ampak kaj naj si mislim drugega, ko berem določene komentarje punc, kako so dobile konec. Npr. fant se po cesti sprehaja z roko v roki z drugo punco..."bivši" pa reče, da sta včeraj končala...No ne vem no. Jaz se opravičujem če sem katero tako globoko prizadela s tistim komentarjem...Glede na način kako so fantje končali, sem predvidevala da je šlo tudi za osnovno/srednješolske ljubezni, ki niso trajale dolgo...


Nincy...na tvoj nivo z pikrimi komentarji se nebom spuščala ...pa tvoj celefon se imenuje celofan :wink:


joj pa ti si res boga...še nisi slišala da se lahko zatipkaš pač en e je bil preveč...ne me prisilit da bom šla še vse tvoje poste prebirat resnično....


Sicer pa te noben ni napadel haloooo od kje ti to?? samo povedale smo da tvoj ni biser in da so vsi isti eni celo slabši....
Ampak itak nisi dojela mojega bistva tako, da naj ostane tako kot je....
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 08. Feb. 2008 12:46

Me veseli, da nisem edina, katera se je malce spotaknila ob tvoj post *Lara*. Namreč tvoj komentar je enako neprimeren kot so komentarji v temi o kilaži ali višini. Tako punce napišejo poste v smislu: »Jaz sem visoka 170cm in 50kg ter nikoli nisem imela težave shujšati«. In to napišejo v temo kako težko je hujšati.
Ali pa v temi o majhnih dekletih, ko 175 cm visoka punca napiše, da nikoli ne bi bila majhna in so ji všeč samo visoke ženske, ta male so pa pritlikavci. Karikiram in to ni dobesedno prepisan komentar, ampak nekje v grobem je to povzeto. Takšne teme s tovrstnimi komentarji so seveda šle pod ključ.

Nauk: Izogibaj se postov, ko tuje fante daješ v nulo, svojega pa v nebesa.
(Pa prosim ne mi zdej s 'kje sm js napisala, da je moj oh in sploh, prosim nauči se brati moje poste in podoben crap - samo svoje mnenje sm zapisala. Torej brez napada nazaj, ker moj post ni bil napad nate)

Konec OT.
:wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 08. Feb. 2008 12:50

anoyel napisal/-a:Me veseli, da nisem edina, katera se je malce spotaknila ob tvoj post *Lara*. Namreč tvoj komentar je enako neprimeren kot so komentarji v temi o kilaži ali višini. Tako punce napišejo poste v smislu: »Jaz sem visoka 170cm in 50kg ter nikoli nisem imela težave shujšati«. In to napišejo v temo kako težko je hujšati.
Ali pa v temi o majhnih dekletih, ko 175 cm visoka punca napiše, da nikoli ne bi bila majhna in so ji všeč samo visoke ženske, ta male so pa pritlikavci. Karikiram in to ni dobesedno prepisan komentar, ampak nekje v grobem je to povzeto. Takšne teme s tovrstnimi komentarji so seveda šle pod ključ.

Nauk: Izogibaj se postov, ko tuje fante daješ v nulo, svojega pa v nebesa. (Pa prosim ne mi zdej s 'kje sm js napisala, da je moj oh in sploh, prosim nauči se brati moje poste in podoben crap - samo svoje mnenje sm zapisala. Torej brez napada nazaj.)

Konec OT.



Ja tako ja...
pač ona je mene razumela kod da sem se dobesedno spravila nanjo in na njenega fanta, ampak hotla sem zgol povedat tisto kar je julija napisala zgoraj.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
tally weijl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 7. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tally weijl » 10. Sep. 2008 0:36

z fantom sma bila skupaj 9 mesecev in kljub kar kratkemu času mislim da bi mi lahko na boljši način povedal da je konec. en teden mi ni odgovarjal na klice ne na sms-e potem pa ko sem imela že vsega dovolj sem ga poklicala domov na domai telefon ko se je oglasila njegova mami in sem jo prosila če mi ga da na telefon. njega ni bilo doma nato pa sem čez par ur dobila sms, v katerem je pisalo: MENI VEČ NI!KONEC JE!

halooo kaj eni razmišljajo? res ne razumem zakaj se ne da na lep način povedat da ti d nekoga več ni.
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 10. Sep. 2008 7:09

mn je tud po telefonu.. mislim fanti so res neki strahopetci, do zdaj so me pustli vsi prek telefona.. razlogi pač kr neki... "js ne morn bit resn.." al pa v takem smislu...
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 10. Sep. 2008 13:53

Bivši... prišel je k meni v Lj na obisk, kot sva se zmenila. Pa smo (še en njegov kolega) šli v City Park, najprej na kosilo. Potem pa še v 3d kino gledat Robinsonove. Že med hojo tam po City Parku se me je nekako izogibal, niti za roko držal ipd. Želel je moj telefon, da dobi številko hčerke moje sestrične. In ko je bilo konec kina, smo šli domov. Najprej sem plačala lastniku najemnino in bivšega pospremila do avta. Tam je začel; da je najboljše, da končava, rad me ima kot kolegico in ne punco, če bi rekel, da me ljubi, bi se zlagal, da bo njegova mama žalostna, ker sva končala, da mu je moj cimer (to si je zmislil!!) rekel, da pri meni nima kaj iskat, bla bla bla... Čez ena 2 dni mi je pa začel nagajat: da gre k ljubici (čez 1/2 ure je bil že doma in je šel PO ljubico, hmm?!?! kdo si norce dela?) pa take. Takrat sem pretrgala vse stike z njim. Če ga danes ali ju3 srečam na ulici, da ne poznam.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
8.sin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 9. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a 8.sin » 10. Sep. 2008 15:13

Men še nihče ni dal konca, se pa dobro spomnim, ko sem bla pred enim letom na tem, da biušga pustim, k sva bla 3 leta skup..sicer sem mu že 2x v obraz povedala, da nočem bit več z njim, ampak on sploh ni hotu sprejet tega..pol sem mu pa še ta tretič po telefonu rekla, da mi res ni več do tega..in je končno dojeu.. :roll:
Ignoti nulla cupido.
Uporabniški avatar
klupko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 18. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klupko » 19. Sep. 2008 16:27

1. moja prva velika ljubezen...ni me vzljubu tko kot je mislu da me bo..ve da ga mam js rada, ampak to ni to.. po 6ih mescih
2. sm mu rekla v faco da je gnoj in da vem da mi laže in se ne bo več norca delu z mene in da ga nočm videt nikol več v življenju...15 mescev... od tega je že leto pa pol pa mi še zdej mori čeprav ve da mam resnega fanta in živim z njim :evil:
3. vse ostalo je pa blo kr neki..otročarije :)
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 19. Sep. 2008 17:08

v šestem razredu :D sm v smsju po treh mescih zveze dobila šest razčlenjenih razlogov zakaj ne more več bit z mano. mam še zdej nekje napisane...vem d je nekak tko d prvič kao nism jz nč rkiva, drugič on ene pou leta ne more met punce (čez en mesec je biu že z drugo) itd...ne vem na pamet=)

druzga sm jz pustila po telefonu ker sva se vidla v 9 mescih bl redko pa se mi ni dal čakat, je pa v frkolinki al kaj je bla tista priloga reviji frka, pisala neka punca pač njegov ime priimek in pol zravn ljubim te use si mi, lepo mi je s tabo itd...in to sm vidla en cajt po tem k sm slišala d ma drugo pa mi je on prisegal pr vem kar obstaja na tem svetu d ma sam mene-ha ha HA :D

en ni nč reku, po enem mescu al pa mal več enostavno ni odpisu na sms in se ni oglasu, pač samo adijo in pol sm kolegici k je bla njegova sošolka rekla d nj mu reče d ga prosm nj si me ne drzne poklicat nkol več, ker mu jz dajem konc če že on ni tolk fer (drugač k prek kolegice nism mogla do njega prit ;) )

en mi je v šoli po listku napisu d ne more več bit z mano ( verjetno ga je najina zveza tko zares utrudla, ker sva "hodila" samo od osmih zjutraj pa do 15 do devetih-eno šolsko uro :lol:

en mi je poslal pa lep prijazen (ok napačne besede ampak proti vsem ostalim tipom jih je vreden :P) sms v kerm je napisal pač kaj si misli...zakaj neb mogla bit skup...sej nekak sm prčakvala ;)

pa ne vem še kakšne take miniaturne zveze so ble...k itak sploh niso ble zveze ampak neki brezveznga...pol od prvega letnika pa do tretjega letnika srednje šole sem mela same bl sposobne fante, pač vedno sva oba ugotovila d ne bo šlo in se pogovorila, al po msnju al po telefonu, kukrkol.

(OT: zanč se mi je sanjal d me je moj pustu in to tko d je s kolegom pršu k men, moj je šu stran, kolega mi je pa sporoču d me moj zapušča...in naslednji prizor, kako doma sedim sred sobe in na ves glas histerično jokam...zbudila sm se s solzami v očeh.UPAM da se to NIKOL ne bo zgodilo...zaenkrat še dobr kaže :D )
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 19. Sep. 2008 17:10

Moj bivši me je po skoraj treh letih odslovil brez razloga. In ker ni imel tehtnega, je kar rekel, da me nima več rad. In po parih mesecih mu je bilo žal ...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Sep. 2008 17:59

ženska napisal/-a: In ker ni imel tehtnega, je kar rekel, da me nima več rad.

Meni se zdi tole kar tehten razlog...
8.sin napisal/-a:sem bla pred enim letom na tem, da biušga pustim, k sva bla 3 leta skup..

Si ti prav napisala svojo starost? :?
Uporabniški avatar
acnam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a acnam » 19. Sep. 2008 18:25

Mene je prvi po enem letu zapustu in mi preko sms-a povedu, da si zaslužm boljšiga :D ta mi je bla pa najbolj bosa izjava res!
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 19. Sep. 2008 18:31

ženska napisal/-a:Moj bivši me je po skoraj treh letih odslovil brez razloga. In ker ni imel tehtnega, je kar rekel, da me nima več rad. In po parih mesecih mu je bilo žal ...


meni je tudi ta razlog navedel. :D samo se mi zdi da je mel kar prav,pa je že tak daleč nazaj...
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Sep. 2008 0:47

S tazadnim biušim: sva bla zmenjena, da greva v nek lokal, u katerga sva zlo rada zahajala. To je blo po enmu ful takrt ful lepmu dnevu, k sva ga preživela skupi. Sm ga pričakala na postaji pred Namo, mu dala lupčka na lica, pa sm vidla, da mu neki ni prov. Pa sm ga hotla prijet za roko ko sva hodila, pa me je odrinu. :D
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 20. Sep. 2008 12:52

Osebno najraje in vedno povem na štiri oči. Konec dam vedno z dobrim razlogom in ne za brezveze. Na žalost pa me večina resnih ali neresnih bivših ni razumela in si je večina izmislila bedne razloge in povedala vse prej kot resnico. Hvalabogu sem jo slej ko prej izvedela, ker se mi zdi fer. Neumno in nezrelo se mi zdi, da da fant konec preko kakšnega spletnega portala! In res me moti, če med komunikacijo ne gleda sogovornika, ampak si ga "bluzi" v prazno in ignorira. :?
Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov