Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Dec. 2007 19:23

tipika napisal/-a:enkrat en pametnjakovič niti povedu ni da sva končala, pač je blo vse lepo in prav, pol pa ene par dni ni poklicau pa sm misla d je šel s tastarimi na morje k so lih takrat planiral neki, pol čez en tedn spet nič in ga kličem se ne javi, ok pol sm si gor pršla da je konc! debil pač!
drugi me je pustu po enem dnevu, je reku svojmu frendu nej mi pove da je zalublen v drugo :lol: torej zakaj si bil z mano?! wtf?! take bi pa ornk premlatla!!
sm mela pa še enga ko se je metal za mano 4 leta ko sm ga končno uslišala je bil čist nor bil z mano pol pa kr naenkrat, 5 minut nazaj sva bla še skup me je tko objemal in lubčkal, pridem domov me klikne na msnju čuj js mam tebe najrajš na svetu, sam ne vidim naju v prihodnosti in bolš da je konc, ti boš to že pozabla... :eek: :lol: ker pa mi tega seveda ni mogel povedat prej ko sva bla skup :wink:
aja pa še en ta je pa tak najbolši :D ga vidim ko se šeta čez trgovski center in drži eno drugo za roko. in js seveda uletim in ga vprašam kaj njemu ni jasn?! in mi tip prbije da kaj mu morim da midva sva tko al tko končala učeri... :lol: :lol: me pa res zanima s katero je on to končal?! :D lol



ti si pa magnet za kretene! :D :D :D
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 03. Feb. 2008 19:27

Pri meni je bilo tko, da mi tip ni več odpisal na sms-e kot se tudi ni javil na GSM. Če je to bil njegov način, kako ženski dati konec, pa še danes ne vem.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 03. Feb. 2008 23:14

Najboljši konec mi je pa tisti iz Eurotripa:
Fiona: Scott, we need to talk.
Scott: About what?
Fiona: About me dumping you. I just can't take all the lying and cheating about each other anymore.
Scott: Sweetie, I never cheated on you!
Fiona: I know. That's what makes this so hard.
Fiona: Scotty, it's not you, it's me. Oh wait, there I go lying again! Wait, it WAS you!

Drgač pa nisem imela kakšnih rev ali kaj podobnega, je pa tudi res, da me nihče ni pustil. Vse sem jaz, večino na 4 oči, lepo, kot je prav :P, enega pa po telefonu, saj sva imela vezo na daljavo in bi morala čakati več kot 1 mesec do naslednjega dejta, In takrat bi on prišel h meni in bi malo bedno izpadlo, da naredi 200km, pride do mene in mu rečem: Dečko, konec je. Z enim pa se enostavno nisva več slišala. Očitno je bilo iz obeh strani enako :) Ko se pa srečava na ulici, pa normalno govoriva, greva na pijačo...
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 04. Feb. 2008 12:45

aja pa še en ta je pa tak najbolši ga vidim ko se šeta čez trgovski center in drži eno drugo za roko. in js seveda uletim in ga vprašam kaj njemu ni jasn?! in mi tip prbije da kaj mu morim da midva sva tko al tko končala učeri... me pa res zanima s katero je on to končal?!


Wtf? Jao, če bi se to men naredil bi šla po kakije in paradižnik, mu vse povedala kar mu gre in vse v njega zmetala :D :D .. No ampak, predvidevam, da ni bla resna zveza (I hope not..)
Na živce mi grejo tipi k nimajo jajc, da bi končali zvezo. Npr. moj bivši, me je odj*** po msn-ju, sem jokala k dž, ampak sva spet kmal bla skupi (11 mescev sva mela). Potem naslednič po telefonu, sam se deček tega ni spomnu :evil: . Potem enkrat pridem k nemu, vse lepo in sweet, k js neki po ovinkih vprašam in vidm, da hoče končat. V jok pa iz bajte vn. On pa za mano - se zjokam, se pogoriva, potem mi reče, da ni mislil resno, da je mislu name in najino obletnico (pač da bova zrihtala in nadaljevala). Mi je celo reku, da sicer nej bi blo presenečenje, ampak da mi je kupil drag daril za obletnico; parfum (obletnico bi mela čez en teden). Ooooo :love: (budalo Slika)
Grem čez en teden spet k njemu, obletnico mava, mu kupim mal dražji daril (ker je tudi on men). Stvar nanese tako, da mi je lagal o darilu, vzel tist kar sem mu js prnesla in sva opet končala. Končno mi je pol enkrat prikapal in sem ga js pustila - z dolgo obrazložitvijo in stavkom: boljšga tipa si zaslužm. Tist dan sva bla še čist zaljubljena, pomoje je bil on tolk srečen, da sem ga pustila al kaj :roll: .
No in kaj je bilo z darilom za obletnico? Kupila sem mu Calvin Klein boxarce. Zakaj? Zato, da mi je potem lahko pravil kako z njimi osvaja druge punce (pali itak sam na device)Slika Slika
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 04. Feb. 2008 13:34

Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to :roll:
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 04. Feb. 2008 16:26

moj tazadni mi je dau konec prek telefona, 7 mescov sma bla skup.dobit pa se ni hotel ker se je bal, da se bo vdal,da bi ga pregovorla...itaq ni mel cajta za mene, vse drugo je blo prej...sicer pa hvala bogu, ker sem za njim spoznala sedanjega, ki pa je do zaj pravi cuker in se vidima skoraj vsak dan, sicer je še na svežo, ampak ob nedeljah sma skupaj od kosila do večera. kaka sprememba...mogla sem sem napisat;)
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 04. Feb. 2008 23:42

Huh, bolš, da se jz sploh ne oglašam sam ok, se bom useen :D .

Z enim sm bla tri mesce in potem je enkrat slišu, da si po msnju dopisujem z njegovim frendom (jz nism vedla, da je njegov frend drugač si pa itak nisva nč tazga pisala) in potem me preprosto nikol več ni poklicu niti nč. Čist sm bla šokirana in še zdej ne morm vrjet kako lahko kdo kšno tako malenkost tok zameri :D .

In potem seveda še moj bivši, biser, da ni večjega... Po dveh letih pa pou (sicer je bla ena mal dalša pavza vmes) mi da konc po telefonu :eek: . Predn sva ponovno začela sva si prisegla, da če bo komu do tega, da pač končava, se dobiva in se pomenva in je to to. Hja obnaša se kot, da je star pet let :evil: .
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 05. Feb. 2008 8:51

*Lara* napisal/-a:Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to :roll:


sodeč po prebiranju v določeni temi o tvojih težavah glede fanta... tud tvoj ni ravno biser. pač vsako dekle ima smolo in naleti na neprimernega fanta.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 05. Feb. 2008 14:57

anoyel napisal/-a:
*Lara* napisal/-a:Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to :roll:


sodeč po prebiranju v določeni temi o tvojih težavah glede fanta... tud tvoj ni ravno biser. pač vsako dekle ima smolo in naleti na neprimernega fanta.


WTF??
recimo??? Kake probleme pa imam jaz z njim?? Če sem imela..sem imela samo to, da mi niso šle bivše iz glave...in?? Kaj je on kle slabič?? Res te ne razumem..

Poleg tega pa je kle govor o razhodih..način kako so fantje dajali konec...in ne vem kaj mam jaz in moj fant pri tem??? :eek:

Drugače pa sem več kot presrečna da imam takega fanta kot ga imam....in zame je biserček..slpoh ko berem poste punc, kake jim fantje zakuhajo in delajo...tak da..ne ti men o mojih težavah s fantom, ker niso omembe vredne proti temu, kar berem na forumih :?
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 08. Feb. 2008 11:48

*Lara* napisal/-a:
anoyel napisal/-a:
*Lara* napisal/-a:Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to :roll:


sodeč po prebiranju v določeni temi o tvojih težavah glede fanta... tud tvoj ni ravno biser. pač vsako dekle ima smolo in naleti na neprimernega fanta.


WTF??
recimo??? Kake probleme pa imam jaz z njim?? Če sem imela..sem imela samo to, da mi niso šle bivše iz glave...in?? Kaj je on kle slabič?? Res te ne razumem..

Poleg tega pa je kle govor o razhodih..način kako so fantje dajali konec...in ne vem kaj mam jaz in moj fant pri tem??? :eek:

Drugače pa sem več kot presrečna da imam takega fanta kot ga imam....in za
me je biserček..slpoh ko berem poste punc, kake jim fantje zakuhajo in delajo...tak da..ne ti men o mojih težavah s fantom, ker niso omembe vredne proti temu, kar berem na forumih :?


Morm se spotaknit v ta post res,če ne ne bom mogla zaspati....
ni sebičneš je pa lažnivec, kar bi mene še dost bolje motilo

Najprej da je bil samo z eno..kar me je full bolelo...potem ko sem bla recimo o.k. izvem še za drugo...in ko sem še to prebolevala in dobesedno trpela...ter imela "recimo" za sabo...zvem od njega (v navalu jeze) da je bil še s 3. ...in to je bla njegova sodelovka, s katero sem se poznala. Z nobeno ni mel kaj več kot le sex...morilo ga je ker je tudi ves čas name mislil..tako da vrjamem da ni ravno super-duper užival.

1. Prevaral te (razlog zakaj sta 1. šla narazen);
2. Imel drugo žensko, spal z njo;
3. Imel tretjo žensko, spal z njo;
4. Imel četrto drugo žensko, spal z njo - dvakrat.


Ma sej ni on prišel nazaj....jaz sem dala pobudo za to...pač...nikoli ga nisem mogla zasovražiti zaradi prevare, ker sem videla kako hudo mu je bilo in je pretrpel še pa još...vem da mi tega nikol nebi naredil.

Mislim tvoj je POPOVN in kje se dobi take hude tipčke?????
Pa ne mi zej slučajn če te spremlam po forumu,ker te ne ampak se še dobro spominjma ko si odprla temu od bivših in še predobro se spomnim tvoje naivnosti!
Zadnjič spremenil *_nincy_*, dne 08. Feb. 2008 12:47, skupaj popravljeno 1 krat.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 08. Feb. 2008 11:56

Mislim tvoj je POPOLEN in kje se dobi take hude tipčke?????
Pa ne mi zej slučajn če te spremlam po forumu,ker te ne ampak se še dobro spominjma ko si odprla temu od bivših in še predobro se spomnim tvoje naivnosti!


O.K...to je bil moj problem..ki me je mučil. Šlo je za mene...za moje doživljanje tega dogodka . A ni to forum, da vprašamo za mnenja?..in kaj ima to veze s temo, kjer beremo kako fantje dajejo konec??

Bi razumela, da bi se na mene spravila v kakšni drugi temi. ..sploh pa je fajn je brat kako ti nekdo pod nos meče problem, ki meni osebno niti ni bil tako enostaven. Toliko o zaupanju svojih težav na forum ...

Ampak res ne razumem kaj ima to veze z mojim problemo in s to temo. Nikoli nisem pisala kakšen konec sem jaz dobila...ali pa da bi jaz dala nekomu konec...a ima to torej kako vezo z prebolevanjem bivših?? :roll:

Kje pa sem rekla, da je moj fant popol?...To kar sem pisala o svojem problemu..to je za mano...zdaj mi je cool...pustila sem preteklost za sabo..pa tudi zardi tega sem odprla tisto temo, da sem slišala mnenja punc s takimi izkušnjami....Zato hvala vsem ki ste mi lepo svetovale..

Kaj naj ti rečem drugega... spravljaj se na tiste za katere imaš kaj bolj pametnega za povedati. Oprosti, če te je tista moja tema o preboleavnju bivših beyb tako prizadela in se ti vtisnila v spomin....tvoj bad...verjemi pa, da nisem bila edina s takim problemom in niti nimaš pravice na podlagi tega generalno obsojati mojega fanta da je grozen v vsakem pogledu. Ga ne poznaš.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Feb. 2008 12:12

aaaa zdaj moram pa še jst nekaj iz sebe spravit: POPOLN. ne popolen. hvala :)



aja, lara, puncam je šlo v nos, da si se tukaj zgražala nad njihovimi (bivšimi fanti) in svojega na vse pretege hvalila, kakšen biser je. pa vemo, da ni biser. ne zato, ker sta imela scene z ljubosumnostjo ipd., ampak zato, ker noben tip ni biser brez napak.
in ne glede na to, kako se nam (bivši) tipi zamerijo, eno je, če jih kritiziramo me, drugo pa, če o njih negativno govorijo druge.
tole tukaj je super primer. ti si označila njihove bivše za otroke in one so se v zameno spravile na tvojega. kislo grozdje in sladke limone pač.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 08. Feb. 2008 12:14

jullia_ napisal/-a:aaaa zdaj moram pa še jst nekaj iz sebe spravit: POPOLN. ne popolen. hvala :)



aja, lara, puncam je šlo v nos, da si se tukaj zgražala nad njihovimi (bivšimi fanti) in svojega na vse pretege hvalila, kakšen biser je. pa vemo, da ni biser. ne zato, ker sta imela scene z ljubosumnostjo ipd., ampak zato, ker noben tip ni biser brez napak.
in ne glede na to, kako se nam (bivši) tipi zamerijo, eno je, če jih kritiziramo me, drugo pa, če o njih negativno govorijo druge.
tole tukaj je super primer. ti si označila njihove bivše za otroke in one so se v zameno spravile na tvojega. kislo grozdje in sladke limone pač.



Točno tako je samo da je julijin post zavit v celefon :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 08. Feb. 2008 12:18

*Lara* napisal/-a:

Kaj naj ti rečem drugega... spravljaj se na tiste za katere imaš kaj bolj pametnega za povedati. Oprosti, če te je tista moja tema o preboleavnju bivših beyb tako prizadela in se ti vtisnila v spomin....tvoj bad...verjemi pa, da nisem bila edina s takim problemom in niti nimaš pravice na podlagi tega generalno obsojati mojega fanta da je grozen v vsakem pogledu. Ga ne poznaš.


Nekjer nisem napisala da je grozen, draga moja malo začni brati poste, poleg tega pa prosim začni razmišljati z glavo,ker to kar si napisala me je iz srca nasmejalo, ker niti ne vem kaj hočeš povedati, kod da ne bi odgovorila meni.

Prizadela me ni niti malo sicer pa zakaj bi me? :D
Imam pravico povedati svoje mnenje...Hvala lepa...tako kot si ti označila druge fante kakšni so tako smo obdelali še tvojega, sicer si pa raje preberi julijin post ona je povedala kratka in jedrnato!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 08. Feb. 2008 12:20

Ja..mislim da imaš prav jullija....Svojega niti nisem želela hvaliti...ampak način kako jezno so reagirale name, me je prisililo, da sem napisala nazaj, da je BISER.

Nisem jaz prva začela pisati, da je moj oh in sploh biser ampak tole mi pa ni šlo v račun...da kar v eni xy temi meče pod nos moj problem:
sodeč po prebiranju v določeni temi o tvojih težavah glede fanta... tud tvoj ni ravno biser. pač vsako dekle ima smolo in naleti na neprimernega fanta.


No jaz s tem komentarjem, ki sem ga napisala:
Jao...sam to pa mate ene izkušnje...mislm..kaki fantki so to
nisem mislila nič slabega...Mislim, da niti nisem edina , ki je napisala tako mnenje...ampak kaj naj si mislim drugega, ko berem določene komentarje punc, kako so dobile konec. Npr. fant se po cesti sprehaja z roko v roki z drugo punco..."bivši" pa reče, da sta včeraj končala...No ne vem no. Jaz se opravičujem če sem katero tako globoko prizadela s tistim komentarjem...Glede na način kako so fantje končali, sem predvidevala da je šlo tudi za osnovno/srednješolske ljubezni, ki niso trajale dolgo...


Nincy...na tvoj nivo z pikrimi komentarji se nebom spuščala ...pa tvoj celefon se imenuje celofan :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov