Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Mar. 2010 0:05

jaz pa nisem nikoli koncal, ker se nisem nikoli zacel :) sem prikrajsan vseh srcnih muk
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 18. Mar. 2010 1:16

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 19. Mar. 2010 0:32

ah, nisi nič prikrajšan :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Mar. 2010 0:35

Prikrajšan je za vse radosti zveze.. jebiga, občasno zlomljeno srce je pač del te računice.
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 19. Mar. 2010 0:38

ja radosti veze že.. ma lih tko se lahk ma fajn če je samski :) zlomljeno srce pa itak mislm d usi u življenju vsaj enkrat izkusimo kak zgleda, tko d glede tega ni kej dost prikrajšan, vse ob cajtu...
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Mar. 2010 0:44

Sej se strinjam, ja,
sam ciljam na to, k je nekje pravil, da se izogiba zvezam ravno zarad tega, ker noče bit razočaran pol.. ..men se pa zdi škoda tko razmišljat, ker s tem zamuja, se ponavljam, vse prijetne strani zveze.
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 19. Mar. 2010 0:46

aja, če se izogiba zvezam, d neb bil razočaran je res mal lame.. sam ok, vse ob svojem cajtu, jz se jih izogibam iz drgačnega razloga :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 19. Mar. 2010 20:35

Auraya napisal/-a:puščena na srečo nisem bla še nobenkrat, ampak tud pustit ni blo niti slučajno lahko :S

s taprvim resnim sva bla skupi 2 leti in sm ga pustila k mi res ni blo več fore, sej sm ga mela rada, nikol ga ne bom pozabla, ampak sem se takrat preprost ohladila, hotla sem se znoret (bla sva 14 ko sva začela). zeloo težko je blo on je joku, jst tud, mislim da sem mu najprej celo dala še eno šanso, ampak sem ga potem dokončno pustila čez par tednov.
in pol sm se na potovanju zaljubla u druzga je blo res vroče. ko sm pršla domov pa bivši spet k meni na obisk cel vesel k sm doma in je blo kt kamn u glavo k sm mu mogla povedat da mam drzga. po tistem celo leto nisva niti se vidla niti spregovorila.

z drugim k sva začela na potovanju je blo use fuul u rožcah, kovala sm ga u zvezde, vse verjela kar je reku. in potem se mi je po skoraj enem letu (bla sva sošolca in to neki pove o moji zaljubljenosti in veri vanj) začelo svitat kako model laže in "blefira" in si zmišljuje čedalje bl nore zgodbice god help him blo je zelo zelo grdo par mesecev, sploh ker sva se vidla usak dan v šoli, ni se mu dalo na lep način dopovedat da je blo preveč zame, jst sm hotla bit prjazna k sm ga res mela rada, smilu se mi je ampak čez cajt sm že čist živce zgublala, nakar je končno nekako dojel da s siljenjem vame, vsakodnevnimi klici, smsi itd ne bo čisto nič dosegel.

In ker sm bla takrat tok na tleh, me je poklical moj taprvi in sva se ful pogovarjala in na koncu spet pristala skupaj. pa sva šla spet narazen čez en let in sva mela obadva romance (celo varal jo je nekaj časa z mano - kt je ena že prej rekla mene je kr zadrgnlo k sm pomisnla da je z drugo, on pa je ni hotu pustit obenem pa meni ni mogel reči ne - o tem sva se ful pogovarjala tud) )in spet prstala skupaj.
in zdej sva šla končno sporazumno dokončno narazen XD

sej vem da se sliši zelo otročje to da sva skupi pa greva čez pol leta spet narazen... samo preprosto se v marsičemu tako dobro ujemava, poznava drug drugega do obisti... in kadar je kateri od naju na tleh drugi točno najde prave besede... obadva sva ful strastna človeka in to naju vedno povleče v vrtinec..


presnet spet iščem in naštevam izgovore za točno to kar sem rekla da ne bom več naredla - šla nazaj k njemu. aaaaaaaaaaa


Naštevaš le tazloge, zakaj sta vsakič ponovno skupaj, nisi pa nič napisala, zakaj gresta tolikokrat narazen.Koliko časa pa je zdaj od takrat, ko sta šla prvič narazen? In zakaj sedaj ne želita biti skupaj in se ne bi vrnila k njemu ? Čustveno se ujemata, strast je očitno še vedno med vama...Veliko parov, ki so skupaj, vsega tega nima. V čem je torej problem?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Mar. 2010 21:14

Auraya napisal/-a:samo preprosto se v marsičemu tako dobro ujemava, poznava drug drugega do obisti... in kadar je kateri od naju na tleh drugi točno najde prave besede... obadva sva ful strastna človeka in to naju vedno povleče v vrtinec..
Jz temu ne bi rekla, da "drugi najde besede", ampak "ve na kater(e) gumb(e) pritisnit". :twisted:
lunek napisal/-a:Naštevaš le tazloge, zakaj sta vsakič ponovno skupaj, nisi pa nič napisala, zakaj gresta tolikokrat narazen.Koliko časa pa je zdaj od takrat, ko sta šla prvič narazen? In zakaj sedaj ne želita biti skupaj in se ne bi vrnila k njemu ? Čustveno se ujemata, strast je očitno še vedno med vama...Veliko parov, ki so skupaj, vsega tega nima. V čem je torej problem?
Res je, da ne morm vedt za primer punce, katero sprašuješ,
ampak domneva se pa lahko, da so zelo verjetno neka druga, večja nestrinjanja, ki ju ne obdržijo skupaj.
Sama sem mela podoben primer, po koncu 2letne zveze se še nekajkrat dobila z bivšim, mela seanse sexa :lach:, ker ta del je [neki časa] res dobro špilal v zvezi, I guess, ampak so bli pa določeni pogledi na življenje in tralala, v katerih sva se razhajala in pa enostavno on sam mi je šel že pošteno na živce (jz pa njemu :D).
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 23. Dec. 2010 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Auraya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 30. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Auraya » 20. Mar. 2010 11:30

....
Zadnjič spremenil Auraya, dne 20. Jun. 2011 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 20. Mar. 2010 12:32

v petek sma bla še skupi. blo use lepo, še pr men je biu , reku da me ljubi..
čez vikend je vse dol padl. in u pondelek ko sma se vidla je reko da ne čuti več to kar je prej, da bi rad bil še malo samski ker je še mlad in bla bla.
ampak zraven je bila takšna običajna fraza: lahko ostaneva prijatelja ?? :x

bil je moj prvi tako da . first cut is the deepest!
ampak sedaj že veselo v drugi vezi kar nekaj časa. :)
marjetiCCa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetiCCa » 22. Mar. 2010 12:34

mene je pa moj bivši pustu prek smsa s tem, da mi je napisau da lahko ostaneva f*k frenda.. isti dan je pa začeu z eno s katero sta že nekaj mela.. mislm wtf? takt sm si zamisnla kolk je njemu do te zveze.. pa kolk mu je blo do mene, ko sva bla še skp.
samo sm mu še dons hvaležna, da me je tak kreten pustu in sm z drugim spoznala kaj je res ljubezen in biti zaljubljen :love:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov