Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 21. Okt. 2008 16:48

la_estrella napisal/-a:Pr men je blo ZLO podobno....Veš mam letos maturo,pa se ti ne bi mogu 100% posvetit,maturo pa hočm narest.A si zato da narediva pavzo do konca mature,pol sva pa skupi....jst pa sm si misnla:Dej ne nabiji.Sej jst mam letos tud maturo,pa si vseen vzamem cajt zase,pa d grem s frendicami usaj na pijačko....
Tko da sm že čist obupala nad tipi:
1.) So prasci
2.) Ne morejo direktno povedat ti v faco
3.) Lažejo vsakič ko lahko
4.) Mislijo sam na to kdaj te bojo spravl v pojstlo
5.) ...

Vrjetn sm edina mela res slabe izkušnje s tipi in jim preprosto ne morm več zaupat. :box:


Oh, ti boga revica. Kak smo moški nesramni. Nesramni, nesramni moški! Ccc! :cry:
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 21. Okt. 2008 16:50

men je pa najbolj žal, da sem mojega pustila. :(
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 21. Okt. 2008 17:19

^Kako (in zakaj) pa si ga pustila? Ko je že ravno takšna tema...
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 21. Okt. 2008 18:18

poslala sm mu sms, da je isto al sva skupi al ne ker itak sploh ni zgledalo ko da sva skupi ... :?
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 21. Okt. 2008 18:21

punček napisal/-a:poslala sm mu sms, da je isto al sva skupi al ne ker itak sploh ni zgledalo ko da sva skupi ... :?


SMS ? :eek:
am, zakai ti je žou če praviš da je isto al sta skupi al ne ?
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 21. Okt. 2008 18:44

mja, pa sej ne da se usak dan u šoli vidva. :D
nevem, rada ga mam, pa mi je žal.
sam jz bi rada da npr., ko se vidva da mi da lupčka pa ko gre ... ne pa ko da nič ni.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 22. Okt. 2008 13:54

in zakaj mu tega na poveš ?
al pa sama stopiš do njega in mu daš lupčka ?
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 22. Okt. 2008 14:36

in zakaj mu tega na poveš ?

nevem, mogoč me je strah da me bo zavrnu.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 22. Okt. 2008 15:56

Ja sej slabš kot je zdej itak ne more bit?
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 22. Okt. 2008 18:26

okei. pol pa nevem kje je point da sta začela sploh hodit ? a ne zrat tega k naj bi se mela drug drugega rada in sta si to povedala ?
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 22. Okt. 2008 21:07

Jaz mam v spominu en obupen konec zveze..Že nekej časa je blo vse bol čudno; nisva bla veliko skup itd.. Meni se je vse bolj zdelo da to ni več to, in na eni fešti nama je obema počil film, ful sva se skregala šla "kao narazen"...
Nekajkrat sva poskušala "obudit" zvezo, bit prijatla itd, pa nekak ni šlo... Kak je blo vsakič znova mučno podoživljat vse.. :( In ta kozlarija se je vlekla skor pol leta...
On se je ful spremenu, in ko mi je začelo njegovo jamranje, obtoževanje, vsiljevanje in emovanje presedat, sem prekinla stike z njim, in ga že skor pol leta nism slišala..

Od skupnih kolegov slišim da se je ful spremenu, mičkn zabluzil itd... Ker sem z njim preživela 2 izredno lepi leti mojega življenja, si ful želim, da bi bil srečen. In da bi ga; ko ga pač srečam; magari čez 10 let; vidla srečenga, optimističnega in pozitivnega; kakršen je pač bil ko sva bila par...
Včasih pomislim nanj; si pogledam kakšen najin album in vidim da sva bla srečna dokler je trajalo..Škoda da tista polovica leta ko sva se razhajala meče slabo luč na vse skupaj...



Konec ene "zveze" je bil konec zveze le iz njegove strani :D ... Situacija je bla sledeča: tip se je mel za mojega fanta, pr meni doma je puščal obleke in zobno ščetko (ko sva se tretjič vidla) in vsem je razlagal da sva skup. :lol: Ko sva nekak razčistla stvari, je reku če lahko dobi good-bye sex... :lol:


Ostale zveze so ble kratke in sem jih končala jaz na normalen način.
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 25. Okt. 2008 14:01

sončk napisal/-a:Ja sej slabš kot je zdej itak ne more bit?

je lahko.
je reku da ne bi bil z nobeno, kr mu je ljubše pač da je sam pa ma avanture ...
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Okt. 2008 15:03

uf...z enim sva bla dve leti skup pa je blo vse skup kr neki (js sem bla 13,5 ko sva zacela) ni bla niti neka resna zveza pa to, ampak okej bla sva fuuuul zalublena..res, metuljcki na hard dolgo casa itd. :P pa sem ga js ene 5x zadnje leto pustila pa 5x nazaj dobla :D (ko sma koncala sem kr postala lubosumna na vse punce okol njega pa kr ugotovila da ga spet hocem - omg :oops: ) no in pol glih spet pristaneva skupi pa si oblubiva da zj bova pa res forever pa nevem ka use...pa tk grem js na neko potovanje pa se tam u drugega zalubim :lol: pa pridem nazaj pa sem mela takooo slabo vest..in tut on je reku da sem cudna :D in mu js vse povem pa valda koncava..tak, ZARES. in pol cez par dni on dobi kartico iz potovanja kjer sva bla podpisana js pa on tip (omg :oops: ) men je blo tako na bed, sam zato ker sem vedla kok je zalosten :( no in tega ne bom pozabla nikol ka mi je reku ko je bil najbolj na tleh pa prizadet (ko je zvedu) : ''je mogu bit pa res uredu fant da je tebe dobu''
fak sem se jokala..takrat sem si oblubla da se ne bom vec nikol igrala z custvi kakega fanta!! (itak pa SE MI JE POL PETKRATNO VRNILO :cry: )
no pol sva bla s tem drugim fantom skupi, ampak je bla razdalja prevlka pa sva pac kr nekak zgubila kontakte... :lol: sploh nisma uradno nikol koncala =)
potem vecinoma avanturice pa brezvezne zaljubljenosti...pol pa en fant k me je okrog mezinca vrtel in izkoriscal, ker je vedu kok ga mam rada..in me je tut varal pa sem use prenasala...in se je koncalo priblizno takrat, ko mi je reku da ne more met resne zveze z mano, ker gre na maturanca, in bo tam z drugimi..da pol ko pride pa sva lahk spet skupi :D halo?=) pol sem nekak zacela prebolevat =) (je pa trajalo dolgo dolgo)
pol en drug me je tut prevaru...ubistvu ni vedu da pridem na eno zurko, pa sem prisla in nasla v njegovem narocju eno drugo...pa je bil z njo cel vecer, js pa jokala...potem pa je zenska sla domov, js pa k njemu in sva bla spet skupi, in sem prespala pri njemu :oops: pa sem bla tk ponosna da je njo spet z mano prevaru, ker onadva sta od takrat skupi, pa vrjetn ne ve da jo je prvi dan prevaru :D
pa se par idiotov sledilo...=) zdej mam pa mojga srceka s katerim mam prvo normalno resno zvezo :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 25. Okt. 2008 15:11

red_rose napisal/-a:uf...z enim sva bla dve leti skup pa je blo vse skup kr neki (js sem bla 13,5 ko sva zacela) ni bla niti neka resna zveza pa to, ampak okej bla sva fuuuul zalublena..res, metuljcki na hard dolgo casa itd. :P pa sem ga js ene 5x zadnje leto pustila pa 5x nazaj dobla :D (ko sma koncala sem kr postala lubosumna na vse punce okol njega pa kr ugotovila da ga spet hocem - omg :oops: ) no in pol glih spet pristaneva skupi pa si oblubiva da zj bova pa res forever pa nevem ka use...pa tk grem js na neko potovanje pa se tam u drugega zalubim :lol: pa pridem nazaj pa sem mela takooo slabo vest..in tut on je reku da sem cudna :D in mu js vse povem pa valda koncava..tak, ZARES. in pol cez par dni on dobi kartico iz potovanja kjer sva bla podpisana js pa on tip (omg :oops: )


ok, ok, to pa je res otročje :wink: najprej ga 5x pustiš, pol sta spet skupaj, si obljubita da bo to zavedno :roll: tega ne moreš nikoli obljubit, sploh pa ne pri takih letih.. pol se na morju zaljubiš in tipu domov pišeš kartico z podpisom onega drugega? Ne samo, da si imela slabo vest, sram bi te lahko bilo :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Okt. 2008 15:21

Tamarra* napisal/-a:
red_rose napisal/-a:uf...z enim sva bla dve leti skup pa je blo vse skup kr neki (js sem bla 13,5 ko sva zacela) ni bla niti neka resna zveza pa to, ampak okej bla sva fuuuul zalublena..res, metuljcki na hard dolgo casa itd. :P pa sem ga js ene 5x zadnje leto pustila pa 5x nazaj dobla :D (ko sma koncala sem kr postala lubosumna na vse punce okol njega pa kr ugotovila da ga spet hocem - omg :oops: ) no in pol glih spet pristaneva skupi pa si oblubiva da zj bova pa res forever pa nevem ka use...pa tk grem js na neko potovanje pa se tam u drugega zalubim :lol: pa pridem nazaj pa sem mela takooo slabo vest..in tut on je reku da sem cudna :D in mu js vse povem pa valda koncava..tak, ZARES. in pol cez par dni on dobi kartico iz potovanja kjer sva bla podpisana js pa on tip (omg :oops: )


ok, ok, to pa je res otročje :wink: najprej ga 5x pustiš, pol sta spet skupaj, si obljubita da bo to zavedno :roll: tega ne moreš nikoli obljubit, sploh pa ne pri takih letih.. pol se na morju zaljubiš in tipu domov pišeš kartico z podpisom onega drugega? Ne samo, da si imela slabo vest, sram bi te lahko bilo :wink:


poglej..js se cist zavedam da sem delala velike neumnosti ampak oprosti to je blo pred petimi leti stara sem bla 14 let in ja, zelo otrocja in nezrela!! se vec ne sekiram za takrat ker zdej kaj dosti ne morem nardit, sem pa vesela da sem rahlo odrastla od takrat..(p.s. ni blo na morju:D)

a se morm zdej teb opravicevat al kaj?? =) kaj nej nardim zdej? jao, ta tema je za pisanje preteklih izkusenj, iz katerih smo se verjetno kaj naucili

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov