Kolegica v tujini

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a nanc » 04. Mar. 2006 14:20

hei!
no jz mam en mali problemček... v bistvu, če začnem razmišljat o njem mi je na bad...
no fant(skupi sma 3mesce) ma eno kolegico iz nemčije-spoznali so se lani poleti( povedu mi je, da mu je full faca...da je fulll ok in kr nekiiii) ... in si pogosto pišeta maile... včeri pa sm naključno vidla, da ji je napisal ''hei LOVE''...da tud on fuul velik misli na njo....da bi blo lepo, če bi se kai vidli, kake zvezdice :?: :?: :?: :eek: ipd... preiš mesc mi je pa omenu, da bo šou k njej mal na obisk za kak tedn, kr bi šli se bordat... pol sma mu pa kr, ko sm to vidla, rekla, da se pa morta met ona2 kr rada... pa mi je rek, da ja.... in pol sm včeri kr pozabla na to...dans pa mi že ceu dan ne gre z glave in mi je ful bedno, ko pomislim na to :?
zanima me, če je kter tip tuki...kk bi on obravu tako kolegico...in punce...kai bi nardile, kai bi si misle, kr jz sm tk zmedena trenutno :roll: :( :( tnxy
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 04. Mar. 2006 14:22

Jst bi ga čist lepo uprašala pa se pomenla z nijm.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 04. Mar. 2006 14:25

Lahko da je njegova ta bolj prjatelca, zato jo ima rad. Vpraši ga kaj mu pomeni, če si z njim te ima sigurno rad.
:? :?
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 04. Mar. 2006 14:34

Mislm, da bi blo fajn, če bi se mal pogovrila najprej. Iskreno. Kaj ti misliš, čutiš in nato naj ti še on pove, kaj se zdej dogaja.

Lahko, da je čist nedolžno lahko pa res ne kaže kaj dobrega zate. Tko, da iskren pogovor, da bosta oba vedla pri čem sta.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 04. Mar. 2006 14:41

pa smo spet tam kjer pride v poštev pogovor.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 04. Mar. 2006 21:35

Jap...I know the feeling. Fant se je tut z eno kozo full skos pogovarjal, pa mejle sta si vsak dan pošiljala...pol je celo ona rekla, da pride k njemu na morje (na obali živi fant) ... mislim...whaaaaaat? Njemu se je to zdelo čist kul...jst sm pa popizditis dobila vsakič, ko mi je omenu njeno ime. Nikol mi pa ni reku, kaj se ona 2 tok menita vsak dan....pol sm pa 1x rekla, da mi tole ni prau in da bi hotla vedet kaj se imata ona2 tolk menit vsak dan...mi je prebrau njen mejl... v tem mejlu je ona spraševala, kako bi on svoji punci naredu en romantičen večer...mislim... kaaaaj ma ona to njega za spraševat? Pa enkrat sva se full skregala zarad nje...skratka, dolga zgodba. Končala se je pa tko, da tista koza ni prišla k fantu (bolš za njo...) in nimata več takšnih stikov kot prej.
Nevem kaj naj bi ti svetovala...ponudi se, da greš z njim...da bi rada spoznala to famozno prjatlco :D
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 04. Mar. 2006 21:55

*ange|* napisal/-a:Nevem kaj naj bi ti svetovala...ponudi se, da greš z njim...da bi rada spoznala to famozno prjatlco :D


LOL :D prva liga :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 04. Mar. 2006 22:57

tud jst sm mela podobn primer sam to na začetku k je mel on eno ful dobro prjatlco in sta se vsak dan pogovarjala pol mu je pa itak začela morit naj bo z njim...in pol sm mu rekla jst al ona k sm mela tega že rest čist dost! in pol je prekinu vse stike z njo... :D
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 05. Mar. 2006 12:05

majo punce kar prav... itak je poovor vedno prva stvar, ki je potrebna pol pa sj ti je ena dobro rekla, da pejt z njim spoznat to famozno prijateljico, ker "sovražnika" je vedno dobr poznat... boš vsaj vedla proti čemu se "boriš"

pa naj se lepo izteče :wink:
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
nanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a nanc » 05. Mar. 2006 22:05

hehehe...hvala za predloge!!
... sm ga včeri kr vprašala... v bistvu prek smsov sma se to pogovarja...tist sm rekla, da me neki zanima...če sta ona2 sam prijatla al sta ''prijatla'' ...pa mi je ful tist odp. da kake pa mam...da nai neham....kao da kk lahk pomislim, da bi bla ''prijatla''....pol pa sm rekla, da jz svojim kolegom ne pišem ful neki, da mislim jz tud na njih fulll...pa to...pol pa je napisu, da če hočem ji pa ne bo več tega pisal...pa sm rekla, da sei, če ona ve, da sta sam frenda...pa ve, da to nima nekega ful pomena... ni panike a ne..ql..lahka piše...sam, da če pa ma..pa mi nai kr pove... :evil: :D
in dejansko je bil pol užaljen...mi je poslal mesig, da ga s takimi vprašanji, ki jih mam, mine do vsega pol in da ga je prizadelo to....sam..jz bi se pol lahk čutla ''prizadeto''..ne pa on, ko ga sam vpr. sei sm mu napisala, da a ni bolš, da direkt vpr. to ka mi res ni vseen...ko pa da bi bla na beda...pa bi rekla da ni nič... no zei je pa use ql :)
če pa bo rek, da bi šou k njej na obisk...mu bom pa eno moralno dala...pa če bo možnost, bi šla kr zravn ja :D :D :D če je tolk ql ona, bi bla še menda tud mene vesela :razz: :D :D
nanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a nanc » 05. Mar. 2006 22:10

aia..tist ko sm napisala, da ga mine...ga mine do tega, da bi priš k men...kr sma se še to prei pogovarjala...hehe...pol me je pa poklical za tem pa rek, da če lahk pride čez 20 min...pa je priš in je blo suuupeeer :D :) :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Mar. 2006 17:30

uuu bageera, kera zlobna in pesimisticna... :D

nanc jz upam da bo se vse kul pa da tvoj res nima nic z uno... predlagam da gresti vsi trije skupi na pijaco, pa bos takoj vidla kako je...

ce bo zadrzana, pa se pogovarjala sam z njim, ga hoce zase. ce bo ful prijazna pa ocitno vesela da te je koncno spoznala nima zlih namenov :D
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 06. Mar. 2006 17:51

ok punce, pol ko preberete toti post bom verjetno obtožena za marsikaj samo ne normalno človeško bitje ali ok sem navajena.

bom pisala v pretekliku, ker sem se s tipom sicer razšla, vendar zaradi popolnoma drugačnih zadev, kot so tukaj opisane in jih zdaj ne bom opisovala ker nimajo niti minimalne veze z nancinim problemom

torej, praviš, da te moti da tvoj fant piše prijateljici love, *** in podobne, glej nikakor ne trdim, da je 100% nedolžen pri vsem skupaj, vendar bi te rada pozorila da obstaja še druga plat.

poglej, jaz in moj best frend si v vsakem smsu pošiljava rtm,puseke,***...kljičem ga piki, srce, lubi, mali, honey... tudi takrat sem ga ko sem še mela tipa... ampak, nikoli, res nikoli nisem niti slučajno premislila da bi tipa prevarala s kolegom... imava pačtakšen odnos., rada ga mam in ne vem zakaj mu tega ne bi smela pogosto povedati. moj dragi je vedno vedel kakšna sporočila si pošiljava, na fon e mu javljam reci srce in nikoli ga ni motilo, saj je vedel da sma best frenda...

in s tipom sem bla ker sem ga ljubla in niti na kraj pametimi ni bilo ka bi ga prevarala...

torej, povedati ti hočem, da obstaja možnost da sta res samo zelo dobra prijatelja...

torej... ima katera od vas, ki tega ne tolerirate bi najraje ubile tipa in prijateljico kakšno vprašanje ali pripombo?! z veseljem odgovarjam..

aja pa nikakor ne trdim da jeziher tak kot sem napisala, hočem samo rečti da ni nujno da če je s kolegico na rtm da nujno vara punco...

lp***
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
nanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 7. 8. 2005
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a nanc » 06. Mar. 2006 20:22

ne sei itaq...je ona iz nemčije....in sta se tk sam enkrat vidla...tk, da ni tuki neki...mislim ne more se kr tk videt z njo, če hoče...pa ne vem bageera, da bi nasedla temu ka mi je napisal :?: no kr jz mam tud frenda, ko sma tud sam frenda...nikol ni blo nič...razn recimo lupčki za roj. dan...tk ko si napisala missbitch....pa se tud pogovarjama kdai hei lubi..kk si....me pogrešaš pa to...pa sam v čisti fori in sploh noben od naju ne pomisli, da bi sploh karkoli blo...jz mam svojga tipa fuuul rada, on je pa tud zei zaseden....tk da upam, da je pr oni njegovi frendici tud tk...drgač pa bageera, jz ga nočem neki v naprei obsojat, ampak mu vrjamem, če je res tk ko je mi je rek, kr se mi zdi, da more zveza obstajat na zaupanju, ne pa da bi se kr neki kregala, pa ne bi nič verjela, čeprav valda kdai kai podvomim...pa še pol recimo enkrat vpr. tk ko zei recimo nism vedla :roll:
....upam, da mu res lahk vrjamem tk ko si rekla missbitch...
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 06. Mar. 2006 20:46

glej nanc, ti ga poznaš najboljše,oz me ga sploh ne poznamo, tak ka se moraš popolnoma sama odločiti kak pa kaj... ampak meni osebno se zdi da rad te mam za kolegico ni nekaj takega, da bi se morala punca sekirati... in če te ne bi mel rad ne bi bil s tabo, ali?!

sploh pa, kakoli se odločiš, ti držim pesti da bo tak najboljše... :)
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov