Klepetalnica

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Sep. 2012 16:01

slovenc79 napisal/-a:ste dobre prijateljice v real life nekatere tuki, vidim :)

jp, js in claire se skupaj po klubih kurbava.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Sep. 2012 16:05

U kačetiri vsak vikend!!
It was forever..but it didnt last long..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Sep. 2012 16:10

itak, js mam en ogel, claire pa drugega. (je placa še za dve, če se kera javi, ma 4ka 4 ogle, brez skrbi)

tipa mam itak samo ko kje drugje ne dobim, da ne ostanem nepotešena.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 25. Sep. 2012 9:05

....
Zadnjič spremenil claire, dne 01. Okt. 2012 13:44, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Sep. 2012 12:28

slovenc resnično upam, da boš še čez pet let na internetu pod istim nickom, takrat že za tvoje dobro mel več izkušenj in takrat pisal o njih sem in priznal kaki kreten si bil 5 let nazaj in se bomo skup smejali tvojim traparijam. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Sep. 2012 13:08

veš kaj me zanima..

kaj točno od tega, kar sem napisal, se ti zdi traparija? :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Sep. 2012 13:13

^hahahaa podpis slovenc :D omg :D :D
It was forever..but it didnt last long..
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 26. Sep. 2012 6:58

Veste, kaj je meni zanimivo. Ok, Slovenc ima dost problemov, predvsem z ženskim spolom.

Pa še vedno so njegova pisanja dost manj zagrenjena, kot posti določenih bejb tukaj, ki same sebe in svojo zvezo opisujejo kot superirono, oh in ah...Samo kaj, ko jim v tem njihovem zagrenjenem podtonu, ni moč prav verjeti.

Itak, Slovenc je trn v peti večini cosmo bejb tule. Ampak zakaj vas sploh tako boli, kako razmišlja. Sej pa on je itak za vas izven konkurence.

Kaj se mogoče bojite, da je tipov, ki razmišljajo na tak način, še več?

Kako lahko katerokoli cosmo bojebo, ki je po lastnih besedah v ful kul zvezi s ful kul tipom, ali pa vsaj dejta same neke machote, en Slovenc spravi na take obrate tu gor?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Sep. 2012 13:18

Jaz obsojam nepoštenost, in to jim gre v nos. ker si hočejo same definirat poštenost in to je "delala bom kar meni paše, tako je prav". globok v sebi pa vejo da mam prav, zaradi tega so jezne name in pretrmaste da bi še sebi to priznale.

vsak s katerim se tuki razumem je pošten, in vsak s katerijm se tudi v real life razumem je pošten. pa ni nujno da mi je čist enak, ma čist enake želje in cilje kot jaz in da se v čist vsaki stvari strinja z mano.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Sep. 2012 13:25

'' delala bom tako kot meni paše'' je v prvi vrsti iskenost do samega sebe, ki je predpogoj za kakšnokoli poštenost.

kaj ma veze poštenost, s tem, da te nekdo 'obtoži' da si s tipom samo zaradi seksa in ga boš skenslal ob prvi manjši napaki in da ga v resnici sploh ne ljubiš ker rečeš, da se ti zdi seks izjemno pomemna komponentna zveze.

meni gre to v nos. no, bolj kot to mi gre v nos, da skušaš potem svoje mišljenje argumentirat, ko zmanjka argumentov iz druge smeri (ki jih glede na pomanjkanje izkušenj niti ne more bit veliko) dobiš v odgovor: why so sirious?

ja halo?! js svojo zvezo jemnljem resno in ja, seks je pomemben del le-te.

sem vsaj poštena do sebe, tipa in vseh okoli mene ;)

zagrenjenost je pa poglavje zase. navadno se nezadovoljstvo na določenem področju odraža tudi v zvezi. če ti je tečno v službi, boš najbrž živčne in tečen tudi doma. ni pa nujno. in ni nujno, da to vpliva na kvaliteto same zveze.

torej, malo bolj obsežno razlago kaj si s tem mislil, prosim.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Sep. 2012 13:31

slovenc79 napisal/-a:veš kaj me zanima..

kaj točno od tega, kar sem napisal, se ti zdi traparija? :)


ni blo omejeno samo na to temo.

Pa čist tak: Vsa čast, da se ti tak da ubadat s puncami na forumu in tolko odgovarjat in se kregat. Kar se tega tiče te prav spoštujem in se ne bi brano malo takih lastnosti tud pri meni (predvidevam pač, da si tak tud v živo ;)). Traparija (al pa rečmo temu raje "nekaj kar je bolje ne počet") se mi pa zdi tvoje polemiziranje o seksu in ljubezni (in vsem ostalem kar spada zravn) o katerih nimaš izkušenj, ker to je glih tak, ko da bi se s kapitanom čezoceanke začel kregat kak mora upravljat jahto al pa bi svetovno znanega kuharja učil kuhat.
Ampak še enkrat vsa čast za vztrajnost ob dokazovanju svojega prav.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Sep. 2012 14:11

jaz o sexu pravim samo to da mi ni glavni cilj kar se zveze tiče. in kaj me rajca. to pa je tudi to. o podrobnostih pri sexu pa ne govorim, ker jih zares ne poznam.

ljubezen pa poznam. ker ljubezen ni samo v zvezi. je tudi pri drugih odnosih med ljudmi. in ni mi treba bit v zvezi da neko očitno izkoriščanje partnerja ni ljubezen. pa tudi če ima ena oseba nevem kok zvez, pa če gleda samo na korist in zadovoljevanje svojih potreb, bom jaz še vedno več vedel o ljubezni kot ona.

čisto isto res ni. jahta je stvar ki jo uporabljaš, sestavine so stvari ki jih uporabljaš in imajo pravila ki so za vse enaka. človek pa ni nikoli enak nobenmu drugemu. razlika je v tem da imaš za jahto navodila, za kuhanje pa sestavine, človeka je pa treba razumet.

meni res ni težko s tem vztrajanjem. jaz samo eno in isto stvar skos ponavljam, samo z drugimi besedami. razumete me pa vedno drugač, enkrat hitler, drugič šovinist, tretjič katoliški fanatik itd.. in točno to je dokaz kako eni tukaj človeka sploh ne znate razumet. kar je pa najbolj pomembno pri talanju nasvetov, precej bolj kot izkušnje.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Sep. 2012 14:19

ampak ljubezen, ki jo par goji v zvezi ni niti približno enaka nobeni drugi obliki ljubezni. tega ti, razen do partnerja, ki te privlači, tako spolno kot drugače, ne moreš čutit.

in ljubezen med patrnerjema je ful relativna stvar. folk se izkorišča, mlati, zlorablja, pa se še vedno ljubi. zame zveza, kjer tip mlati svojo ženo vsakič ko pride iz gostilne, ni ljubezen, ampak patološko izkrivljen odnos. ampak če njiju vprašaš ti bosta rekl, da se ljubita (najbrž). stvar je v tem, da ne moreš svoji pogledov posploševat v absolutne resnice o ljubezni.

če ti na moje razmerje gledaš kot izkoriščanje parnterja in zadovoljevanje svojih potreb, ok. ni pa to splošno veljavna resnica. midva se ljubiva. in za naju je odnos, ki ga imava ljubezen.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Sep. 2012 14:47

floribunda napisal/-a:'' delala bom tako kot meni paše'' je v prvi vrsti iskenost do samega sebe, ki je predpogoj za kakšnokoli poštenost.

kaj ma veze poštenost, s tem, da te nekdo 'obtoži' da si s tipom samo zaradi seksa in ga boš skenslal ob prvi manjši napaki in da ga v resnici sploh ne ljubiš ker rečeš, da se ti zdi seks izjemno pomemna komponentna zveze.

meni gre to v nos. no, bolj kot to mi gre v nos, da skušaš potem svoje mišljenje argumentirat, ko zmanjka argumentov iz druge smeri (ki jih glede na pomanjkanje izkušenj niti ne more bit veliko) dobiš v odgovor: why so sirious?

ja halo?! js svojo zvezo jemnljem resno in ja, seks je pomemben del le-te.

sem vsaj poštena do sebe, tipa in vseh okoli mene ;)

zagrenjenost je pa poglavje zase. navadno se nezadovoljstvo na določenem področju odraža tudi v zvezi. če ti je tečno v službi, boš najbrž živčne in tečen tudi doma. ni pa nujno. in ni nujno, da to vpliva na kvaliteto same zveze.

torej, malo bolj obsežno razlago kaj si s tem mislil, prosim.


"delala bom kar meni paše" in rečeš partnerju "ljubim te" brez da mu rečeš "dokler mi ne bo več pasalo, potem si bom drugega našla" je čisti egoizem.
"iskrenost do sebe", to je lahko vsak, tudi samski. v zvezi šteje samo iskrenost do obeh in samo to je poštenje, kar se tiče zveze.

veze ima poštenost s tem, da če sam rečeš da ti je na prvem mestu vse drugo, ljubezen do partnerja pa nekje na koncu spiska, ni pošteno da rečeš partnerju "ljubim te", ker je laž. in laž ni poštena.

veš, kdaj sem ti rekel "why so serious?" ko sem rekel "ne bi bil s punco ki ima drugačen naglas", ti pa si to vzela zares ;) ne obračaj zdaj besed kot da mi je zmanjkal agrumentov..

zakaj si ti v zvezi, jaz ne vem. ampak če ti dober sex pomeni več kot partner sam, je to samo izkoriščanje oblečeno v "resno zvezo". ljubezen je takrat ko si s partnerjem zaradi njega. fajn če je sex dober, ampak to ni merilo pri ljubezni.

razlago o zagrenjenosti prepuščam džekiju..

zdaj pa tole zgoraj.

ne, da tip svojo ženo mlati ne more biti ljubezen. razen če ji je všeč da jo mlati in to počne zanjo, kar je pa preklet mal verjetno.

da pa si z nekom ker dobro sexa in te dobro razvaja pa tudi ni. če ti je sex najpomembnejši, potem je to ljubezen do sexa in užitka, ne do partnerja.

zakaj zares si z njim, jaz ne vem. to lahko zares veš samo ti. ali ga zares ljubiš, ali pa ljubiš dober sex, ki ga slučajno ravno z njim dobivaš.
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Sep. 2012 17:46

,,.,
Zadnjič spremenil claire, dne 01. Okt. 2012 13:45, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]