Klepetalnica

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 01. Avg. 2013 17:02

saj pa se to da zelo dobro tud drugače kot pa z besedami povedat :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Avg. 2013 17:04

Aja, kako pa neverbalno ženski sporočiš, da jo hočeš samo poseksat? :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 01. Avg. 2013 17:10

ja one night stand si jaz predstavlam s punco, ki si jo glih spoznal po možnosti v kakem lokalu al pa kaj... torej kak ples z njo, pol lupčki itd. (vse to je lahko popolnoma nebesedno :D), takrat je pa že itak nekak jasno, da hočeš seks, ki pa je verjetno te v osnovi mišljen kot one night stand ne ne pa zaj neki začetek zveze že :D zaj, če ona to tak misli, tough noogies.... :D sicer pa kljub vsemu to, da je blo prvotno mišljeno kot one night stand, še ne pomeni, da bo tud tak obvezno ostalo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Avg. 2013 17:15

..Evelyn.. napisal/-a:http://www.buzzfeed.com/samimain/problems-every-petite-girl-deals-with
Hecn članek na debato o majhnih dekletih iz teme "Ali so visoki moški privlačni"? :D


Še en članek iz druge perspektive :D
http://elitedaily.com/dating/sex/10-rea ... tall-girl/
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 02. Avg. 2013 21:00

Dioniz napisal/-a:
dot napisal/-a:No ja, meni se zdijo majhne A in kar je pod A


pod A? to obstaja?


Seveda obstaja, zakaj pa ne bi :) Velikosti oblačil in perila so splošno standardizirane in prav mogoče je, da je neki ženski košarica A prevelika :) (tako kot ji je lahko obleka št. 34 ali 32 široka ali pa ima vmesno številko stopala in ji je čevelj 38 prevelik, 37 pa premajhen (zato nekatere firme izdelujejo tudi vmesne cifre, sam ok, ni vedno te možnosti)). Telesni deli so lahko vseh mogočih oblik in velikosti in če je neka ženska zelo ploskih prsi, ji je logično lahko tudi ta standardna košarica prevelika. Take se pa pač odločijo potem nosit športne tope, modrčke po meri ali pa so celo brez opore, ker je v bistvu niti ne rabijo. :D
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 02. Avg. 2013 21:42

dot napisal/-a:No ja, meni se zdijo majhne A in kar je pod A



Je čisto možno, da bo nekdo imel košarico A, nekdo drug pa košarico D, in bo ta s košarico A imel večje prsi, ker košarica sama po sebi ničesar ne pove. ;) :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Avg. 2013 21:51

Hm, bi rada vidla sliko zenske ki ma A kosarco in hkrati vecje kot una z D.. :) priznam, da ne dojamem.

dot napisal/-a: ali pa so celo brez opore, ker je v bistvu niti ne rabijo. :D


Ufff, da mi je enkrat spet dozivet ta filing! :P Haha ne ne, sm cist zadovoljna s tem, kar mi je narava podarila.. V visino pa sama merim cca 171cm, se mi zdi cist povprecna visina, ce bi pa ze morala izbirat bi se prej odlocla za kak cm manj, kot vec.. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 02. Avg. 2013 22:16

saarijarvi napisal/-a:Hm, bi rada vidla sliko zenske ki ma A kosarco in hkrati vecje kot una z D.. :) priznam, da ne dojamem.


Tudi jaz ne vem točno, kako je mislila :gruebel: Mogoče v smislu relativnosti, da bi imela neka blazno visoka in predimenzionirana ženska košarico D, pa bi bile prsi v sorazmerju z ostalim telesom še vseeno majhne in obratno? :D Ali pa glede različnosti velikosti modrčkov posameznih znamk? Nekatere znamke se precej razlikujejo v velikostih, tudi odvisno od obsega v kombinaciji s košarico. Kakorkoli že, v mislih sem imela pač standardizirano najmanjšo košarico na ženski povprečne velikosti:)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Avg. 2013 22:28

*Lani* napisal/-a:
dot napisal/-a:No ja, meni se zdijo majhne A in kar je pod A



Je čisto možno, da bo nekdo imel košarico A, nekdo drug pa košarico D, in bo ta s košarico A imel večje prsi, ker košarica sama po sebi ničesar ne pove. ;) :)


To pa niti slučajno ni res. Črka pri št. modrčka pove koliko cm razlike je med obsegom najširšega dela prsnega koša (torej preko jošk) in obsegom pod joški (prsmi whatever).
(bolj natančno in lepo pojasnjeno in podprto s slikovnim materialom: http://www.morris.si/?viewPage=92)
Črka nam torej najbolj natančno pove velikost jošk. In to je tista velikost, ki tipe zanima :D.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 02. Avg. 2013 22:32

saarijarvi napisal/-a:Hm, bi rada vidla sliko zenske ki ma A kosarco in hkrati vecje kot una z D.. :) priznam, da ne dojamem.


Na modrčku imaš napisane dve meri, eno, ki se tiče košarice, in eno, ki se tiče traku. Košarica ti pove kolikšen je obseg prsi v primerjavi z obsegom podprsja, trak pa ti pove kolikšen je obseg podprsja. Košarica torej nima absolutne velikosti, ampak velikost, ki se prilagaja na trak. Tako je košarica 85A večja od košarice 65A, in košarica 95A večja od košarice 75D. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 02. Avg. 2013 22:47

^^ Hm, res? :gruebel: Vem, da sem pri nekaterih znamkah opazila, da se z obsegom veča tudi košarica, ampak so mi celo prodajalke rekle, da je to čudno / ne bi smelo biti tako in da naj bi bila košarica A pač košarica A, košarica B košarica B itd. :) Ker ponekod so pa košarice skos enake, le obseg traku spreminjajo (tako mi je tudi mati razložila pred mnogimi leti... mogoče je bila to še stara varianta proizvodnje in so jo zdaj izpopolnili s prilagajanjem velikosti košarice? pojma nimam). :) Ampak če tako pogledaš, je čudno, neka ženska z večjim obsegom trupa ima lahko čisto majhne prsi košarice A, identične drugi s košarico A, ki ima ožji trup (če ima nekdo zelo širok hrbet in majhne bunkice, kar izgubi možnost za idealen modrček al kako:S)... tukaj bi pa predpostavljali, da se košara veča s trupom, kar je nelogično (prsi so skupek žleznega in maščobnega tkiva, ne nujno premosorazmeren s širino okostja trupa :/
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Avg. 2013 9:29

Madona, cela znanost.

Pa sem jaz mislil, da imam problem, ko grem kupovat hlace, ker imam mocna stegna.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Avg. 2013 9:37

pa jaz, ko gate kupujem, ker mam vlkega tiča...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Avg. 2013 14:46

Dioniz:

Slika
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Avg. 2013 16:50

Dioniz napisal/-a:pa jaz, ko gate kupujem, ker mam vlkega tiča...

Socustvujem :/

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov