Kdo plačuje?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

AnčiZaspanči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a AnčiZaspanči » 01. Mar. 2010 22:51

Midve mava to čist lepo pošlihtan.

Za kakšne počitnice al pa kej itak plačava vsak svoje. Če greva pa jest, v kino al pa v trgovino pa ponavad včasih en, včasih drug plača.. Nč ne komplicerava s tem.. In itak če mam denar mu z veseljem kej častim. :)
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 02. Mar. 2010 16:20

ponavadi je tako da enkrat on enkrat jaz. ali pa na primer če greva v kino, se dogovoriva da enkrat bo on dal za karte jaz pa za hrano, kokice itd , drugič pa obratno .malo kombinirama :wink:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Mar. 2010 18:24

zadnje case pri vseh kolegicah mi komaj uspe placat, ker me prisilijo, da ne placam :D se moram borit, da sploh placam kako pijaco :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Mar. 2010 21:19

^^^Zadnje čase imamo preveč denarja :P
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 02. Mar. 2010 21:32

pr nama večinoma js, ker je on kronično brez € :(
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 03. Mar. 2010 0:25

Dioniz napisal/-a:zadnje case pri vseh kolegicah mi komaj uspe placat, ker me prisilijo, da ne placam :D se moram borit, da sploh placam kako pijaco :D
Rabiš pomoč pri zapravljanju denarja? Ni panike, z veseljem pomagam, ti sam reč. :D

Sicer pa, trenutno nimam partnerja s kerim bi mogla delit finance, se grem pa s kolegi nekak "enkrat plačam jz, dvakrat drugič pa ti" (oz., če vem, da ma kdo precej več kot jz (npr. najbolši kolega), mu dovolim, da on večkrat časti :D). Sicer pa tud jz ne škrtarim, če le nisem na tesnem z denarjem.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Mar. 2010 9:47

Ženska, ki si ji všeč, ne bo nikoli začela vleči denarnice ven, če jo pelješ nekam (jo pecaš). Če gresta na prvi zmenek in ona začne mutit, da bo plačala svoj del, ali celo za oba, si lahko 100 %, da je zmenek propadel in da hoče biti samo prijateljica.

Ko sta pa že v zvezi, je pa čist ok, če kdaj ona plača.
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 03. Mar. 2010 11:12

^^ to pa ni res. Vsaj pri meni ne. Če greva prvič na pjačo, zmenek, whatever, pa mi je lahko model čist všeč, pa bom vseeno želela plačati. Če bo pa on vseeno želel plačati, mu bom pa pustila. Ampak to še ne pomeni, da ne povlečem denarnice ven, ker mi je všeč. :roll:
Uporabniški avatar
flaša
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Za devetimi gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a flaša » 03. Mar. 2010 12:01

Džeki napisal/-a:Ženska, ki si ji všeč, ne bo nikoli začela vleči denarnice ven, če jo pelješ nekam (jo pecaš). Če gresta na prvi zmenek in ona začne mutit, da bo plačala svoj del, ali celo za oba, si lahko 100 %, da je zmenek propadel in da hoče biti samo prijateljica.

Ko sta pa že v zvezi, je pa čist ok, če kdaj ona plača.


Bullshit...men ni problem plačat, tud če je prvi zmenek in mi je tip wooow.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Mar. 2010 12:04

jp. serious bullshit. bogtigavedi kolko dobrih češpelj si zamudu zaradi te teorije.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 03. Mar. 2010 12:07

Ma jaz pa sploh ne študeram o tem kdo kdaj plača. (Ti moraš sedaj, ker sem jaz zadnjič) Kdo ima pri sebi denar pač plača.

In to, da če ženska na prvem zmenku plača da potem ni nič iz tega sploh ni res. Če bi bil zmenek totalna polomija in tipa ne bi več želela videti sploh ne bi želela plačati. Kar naj sam... Če pa mi je moški všeč pa sploh ni problema da jaz plačam prvi zmenek.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
flaša
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Za devetimi gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a flaša » 03. Mar. 2010 12:11

nanamiša napisal/-a:Ma jaz pa sploh ne študeram o tem kdo kdaj plača. (Ti moraš sedaj, ker sem jaz zadnjič) Kdo ima pri sebi denar pač plača.

In to, da če ženska na prvem zmenku plača da potem ni nič iz tega sploh ni res. Če bi bil zmenek totalna polomija in tipa ne bi več želela videti sploh ne bi želela plačati. Kar naj sam... Če pa mi je moški všeč pa sploh ni problema da jaz plačam prvi zmenek.


Evo glede vsega se strinjam. Enkrat sem mela enga dripca, k je mel točno naštudiran, kdo kdaj plača- zaporedje enkrat jst enkrat on in bog ne dj, da je on dvakrat. Hahahah, mi je blo mal ubrisan, glede na to, da sm hodila v sredjo šolo in sm bla brez lastnih dohodkov, on bi pa skos po pjačkah hodu... no, sem kmal ugotovila, da ni skupne prihodnosti, če že na vsak fičnk gleda.

Pr nama je pa zdj itak tko, tist k ma, tist da, noben ne škrtar, čeprov je pa čisto nasprotje prej omenjenga dripca in večkrat plača on, ker ma mal večjo plačo pa še dobr ve, da sm jst trenutno bl broke.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 03. Mar. 2010 12:19

Kakor nanese (torej tisti, ki ima pri sebi denar), ponavadi plača. Če imava pa obadva, se pač dogovorima, okrog tega res ni problemov. :wink:
Da bom/a pa gledala pa razmišljala npr. v trgovini, kinu...kdo je nazadnje plačal pa kdo je sedaj na vrsti.. :roll: V takšnem primeru bi morala še beležko poleg nosit, pa datumsko označevat, da bi imela "čiste" račune glede plačila :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Mar. 2010 13:00

je to normalno? enkrat pred vsaj petimi leti sem šel na zmenek in na sredi videl, da sem pozabo denarnico doma in ni blo možno da bi plačal. Ker je bla ona doma samo 3 minute hoje je rekla, da bo ona po denar šla... in jaz čakam.... čakam... pa nje ni pol ure, pa tričetrt ure... in pol mi napise sms, da jo je sokiralo da nisem mel denarja in, da ona ne bo na zmenku z nekom, ki nima denarja s seboj da bi plačal.. počutil sem se kot največji donkey tam v lokalu....

seveda z njo več nisem hotel imet stika.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
niinii
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a niinii » 03. Mar. 2010 13:09

^^ Men to ni normalno.

Drugače pa men bi blo nerodno, pa ne bi se glih fajn počutila, če bi vedno on plačeval. Džeki s tabo se ne strinjam. Jaz tud vedno potegnem denarnico ven, pa naj mi bo fant všeč al pa ne. Sej se pol dogovoriš, kdo plača.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov