Kdo plačuje?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marelca » 06. Mar. 2010 8:46

Pri nama je ponavadi tako, da večinoma on plača (pijačke, večerje), ko greva pa v šoping pa js njemu kaj kupim in se tko use poklapa.
Trnovcan
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 22. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Trnovcan » 10. Mar. 2010 17:12

Uhhh kako sem se jest enkrat opekel. Pravi osel bil jaz jooooooj. Spoznal neko punco, ji plačeval dober mesec skoraj vsak drugi dan, če ne kar vsak dan od pijač, kofetov, piv, čikov, dvakrat tudi večerjo in pa enkrat kino.

Najbolj smešno mi pa je bilo, ko so jo na začetku najinega "razmerja" okradli in je bila ob dokumente, bančno kartico ter tudi nekaj denarja. Pač tiste 3 tedne sem ji plačeval vse, ko pa je dobila vse nazaj me je pa instantno pustila. Da ne govorim o temu, da tudi intimnega nisva imela nič jaz pa plačeval vse huje kakor, da bi bila moja žena.

Hahahahaha ker osel sem bil. Pač sam kriv ni kaj, pa sej nerečem, da mi je bilo težko to plačevati pa še zdej se mi jeb* sam osel sem pa bil ni kaj.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 10. Mar. 2010 17:17

hja kaj naj rečem... fajn te je izkoristla :lol:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Mar. 2010 17:18

^^ :rofl:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 10. Mar. 2010 17:31

No, to pa je blo... za crknit :D
Samo mi pa vseeno ni jasno, kako da si vztrajal cele tri tedne? A drugače je bla pa v redu al je bla tok huda bejba, da si bil tolikokrat skupej z njo?
Trnovcan
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 22. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Trnovcan » 10. Mar. 2010 17:38

Ma nevem haha. Malo mi je bilo dolgcajt, ker nism imel nič za počet, dnara pa tiste cajte tut dost in kurc ja plačeval sm vse.

Sej tega ji nisem nikol omenil, ker so bile tudi druge stvari narobne (v njeni glavi). :)

No nenormalno huda bejba ni bila oz ni, sam taka mi je bila pač, všečna.
Uporabniški avatar
lol_iika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 27. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lol_iika » 10. Mar. 2010 18:51

če jas njega povabim da greva kam pol jas plačam .. če me pa on kam povab pa on plača .. al pa vsak pol, tko nekak mava :D
How to spell ignorance... Y-O-U
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Mar. 2010 19:06

Jah, to mogoče deluje na začetku, ko je vse še bolj uradno. Midva sva recimo že zdavnaj ven iz faze, ko bi se nekam vabila. Pač se skupaj odločiva, včasih tudi dogovarjanje nekaj časa traja, da se najde priložnost in potem ni več čisto jasno, kdo je pravzaprav prvi predlagal savno.
In kaj narediš v primeru, ko nekdo čisto tretji predlaga kino in pico?
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 10. Mar. 2010 22:02

Naj bi plačal tisti, ki povabi. Ampak to zdaj ne pomeni, da bomo čakali, da nas vedno nekdo povabi. Dolžnost je, da povabimo tudi mi.
Sicer sem pa nekako za ravnovesje, potem pa ne glede na to kdo vabi.
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 10. Mar. 2010 22:44

Tle sem pa kmet... jaz zmerej plačam.
NaNcY*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 9. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a NaNcY* » 10. Mar. 2010 23:58

pr men zmeri tipi plačajo... pijačo, večerjo pa še kj... odkupm se pa tko da učasih povabm na sokc pa ga plačam k grem na wc pa pol k greva povem da sm js... k s kermukol tipam sm šla na pijačo pa hotla plačat k je kelnar pršu sm se pol kregala oziroma je on plačou...
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nixie » 11. Mar. 2010 13:11

Trnovcan napisal/-a:Uhhh kako sem se jest enkrat opekel. Pravi osel bil jaz jooooooj. Spoznal neko punco, ji plačeval dober mesec skoraj vsak drugi dan, če ne kar vsak dan od pijač, kofetov, piv, čikov, dvakrat tudi večerjo in pa enkrat kino.

Najbolj smešno mi pa je bilo, ko so jo na začetku najinega "razmerja" okradli in je bila ob dokumente, bančno kartico ter tudi nekaj denarja. Pač tiste 3 tedne sem ji plačeval vse, ko pa je dobila vse nazaj me je pa instantno pustila. Da ne govorim o temu, da tudi intimnega nisva imela nič jaz pa plačeval vse huje kakor, da bi bila moja žena.

Hahahahaha ker osel sem bil. Pač sam kriv ni kaj, pa sej nerečem, da mi je bilo težko to plačevati pa še zdej se mi jeb* sam osel sem pa bil ni kaj.


hahah nemoreš!!!!!! :lol:
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 11. Mar. 2010 14:56

bogi.. :rofl:
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 11. Mar. 2010 15:59

Pri nama je tko:
Za dopust plačava vsak zase, denar ki se porabi na dopustu je v skupnem "budgetu", dava vsak pol-pol.
Res ne bi nikoli dovolila da mi tip plačuje dopuste
Uporabniški avatar
Nastja Krivec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rogoza

Neprebrana objavaNapisal/-a Nastja Krivec » 31. Mar. 2010 16:30

no glede dopusta še midva nisva prišla tako daleč :P ampak ostalo pa ... no prav GREBST se morem če želim kaj plačat in še to redko zmagam... preprosto ne pusti da bi karkoli plačala... pa naj bo to kosilo, pijača.... :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov