Kdaj se bodo začeli tudi moški urejati?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 08. Okt. 2008 21:34

Jst pa resnično ne razumem, kdo se je spomnil tega, da se morajo moški brit predele, ki niso obraz? Men je to čist mim... Ta meja med moškim in žensko se po mojem mnenju prov nevarn manjša. Ne vem, men je prov gravžn, če se tip noge depilira pa pajsko pa rit pa spred...jao kaj še :roll: Čist preveč gejiš po moje :D Jah, vsak ma svoj okus, men opuljeni in poženščeni moški niso všeč... Urejen je za moje pojme čist, umit, počesan... in kosmat :lol:
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 08. Okt. 2008 21:44

Ne vem, men je prov gravžn, če se tip noge depilira pa pajsko pa rit pa spred...jao kaj še

Ne bi se mogla MANJ strinjat...Urejeno 'mednožje' je mus...ampak to je spet za u kero drugo temo...kermu tipu je pa dones ušeč zaraščena ta mala? Nč popedenana? Da se mu med oralcem dlake med zobe zatikajo...Hm...glih tako mnenje mam jst o zaraščenem moškem mednožju...ne hvala.
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 08. Okt. 2008 21:50

Sweet Princess napisal/-a:

Ne bi se mogla MANJ strinjat...Urejeno 'mednožje' je mus...ampak to je spet za u kero drugo temo...kermu tipu je pa dones ušeč zaraščena ta mala? Nč popedenana? Da se mu med oralcem dlake med zobe zatikajo...Hm...glih tako mnenje mam jst o zaraščenem moškem mednožju...ne hvala.


Ja sej to je to. Neki je žensko, drugo je pa moško mednožje. Ne vem, men "enakopravnost" na tem področju ne štima :D Drgač pa... kukar kermu paše...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Okt. 2008 22:45

Aloha napisal/-a:Heh, js sm pa mnenja, da deca ne nardijo dlake, naravn vonj in hrapava koža. Če je tip nikakau, ne bo z ljubavnim tepihom in kosmatimi nogami čist nč bl moški, medtem k enga konkretnga deca Niveina krema za roke in gladka prsa ne bodo spremenila u geja.

Takih z nalakiranimi nohtki, napudranim frisom in oranžno poltjo pa ne poznam.


seveda ga ne nardi sam to, nardi ga celota.ampak ne pomaga ostala celota če ma tip pobrite noge :)

Sweet Princess...marsiker tip ma raj neobrito "tamalo" :wink: okusi so pač različni.
men pač ne predstavla pojma da je dec, če se obn aša po babje.Okej, britje in urejeno mednožje ni hudo, dokler si ne začne delat raznih črtic/strel/srčkov in dokler ne porab usak dan dve ure za take stvari.
in pset v drugi fazi recimo ne maram britja/depiliranja prsi, ne maram pa tud kilometrskih dlak in goščevja, da morš brskat da najdeš tiste dve mimi bradavičke.More bit lih umes pa lih prov :)
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 09. Okt. 2008 18:27

Hm, tale 'dilema' ma res jin in jang. Kokr kermu paše, a ne :D Sicer pa konec koncev - kam bi pa pršli če bi usi prisegali na isto...
Mene osebno ne bo noben prepričou da je natural bush tisto ta pravo...Sm mela take in drugačne - urejene in nč urejene tm spodi...pa je razlika očitna. In če je spedenan tm spodi ni čist nč manj moški...ok, ne rabi bit u nulo pobrit, ampak pristriženo je tisto pravo...Pa tut zelo močno dvomim da obstaja kšna bejba - recimo kle na forumu za začetek - ki se spodi ne pedena...
Ok, sm mal zašla...tema je mal bl splošna :D
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 10. Okt. 2008 9:36

Jz pa ne štekam tega naslova..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 11. Okt. 2008 14:22

GoldenEye napisal/-a:Jst pa resnično ne razumem, kdo se je spomnil tega, da se morajo moški brit predele, ki niso obraz? Men je to čist mim... Ta meja med moškim in žensko se po mojem mnenju prov nevarn manjša. Ne vem, men je prov gravžn, če se tip noge depilira pa pajsko pa rit pa spred...jao kaj še :roll: Čist preveč gejiš po moje :D Jah, vsak ma svoj okus, men opuljeni in poženščeni moški niso všeč... Urejen je za moje pojme čist, umit, počesan... in kosmat :lol:


Se podpišem pod to :) Zelo fajn napisano :gut:
Twitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 30. 6. 2008
Kraj: Paradiž

Neprebrana objavaNapisal/-a Twitch » 12. Okt. 2008 13:30

Bi si dal enkrat dlake stran po nogah z laserjem. :P
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 12. Okt. 2008 13:38

mah pi.zda ku.rac more bit vsaj pristrižen ,če ne obrit,pazduhe pa obvezno obrite...
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 12. Okt. 2008 18:22

meni je precej smesno, ko vidim moskega s pobritimi pazduhami...uredu, je grdo, ce so tam dlake dolge pa to, ampak se jih pristrize...za dol me pa ne moti, ce se mu da obrit, boljse zame (in za njega :D ) ce pa ne, pa nic hudega.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 13. Okt. 2008 4:30

Meni pa to ni grdo ... Ravno nasprotno ... :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 14. Okt. 2008 19:46

*lilica* napisal/-a:
GoldenEye napisal/-a:Jst pa resnično ne razumem, kdo se je spomnil tega, da se morajo moški brit predele, ki niso obraz? Men je to čist mim... Ta meja med moškim in žensko se po mojem mnenju prov nevarn manjša. Ne vem, men je prov gravžn, če se tip noge depilira pa pajsko pa rit pa spred...jao kaj še :roll: Čist preveč gejiš po moje :D Jah, vsak ma svoj okus, men opuljeni in poženščeni moški niso všeč... Urejen je za moje pojme čist, umit, počesan... in kosmat :lol:


Se podpišem pod to :) Zelo fajn napisano :gut:


Ja, enako.. Sem enkrat bluzila s tipom, k je bil obrit pod pazduho, mi je blo kr mal komično :D . Drgač pa ja, moški naj bodo moški, kakšni solariji in podobno, c'mon.. Alpa, d bi tip pršu k men, p d bi mi začel govort: " O, ta krema je pa res kul, to tud jst uporablam za obraz"... Tob men mal gajiš zvenel.. P ne me zdej napadat, pač moje mnenje..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 15. Okt. 2008 14:32

Tud zame bi bilo precej gejiš če bi tip prišel k meni pa bi mi začel da je ta krema zlo dobra
pa ba ono tud sam uporablja,drugače kar pa se tiče britja je fanj če si obraz obrije pa tam spodaj uredi,sam bi mi pa blo čudno če bi se bril po nogah pa pazduhe,ok tu si vsajlahko pristriže.
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 15. Okt. 2008 23:05

*purple* napisal/-a:načeloma to ni stereotip, ampak kr resnica :wink:
sem mela sošolca (iz paralelke ubistvu) ki je bil gej.Pa še zlo dobro sem poznala njegovga fanta in še enkaj ostalih gejev in po stereotipsko po tvoje, so se prav zares vsi brili( mednožje,podpajsko,noge), pulili obrvi, s korektorji mazali mozolje,itn....

Ja sej, to so stereotipi, nekaj takih poznaš in misliš, da so vsi takšni.

Urejeno 'mednožje' je mus...ampak to je spet za u kero drugo temo...kermu tipu je pa dones ušeč zaraščena ta mala? Nč popedenana? Da se mu med oralcem dlake med zobe zatikajo...Hm...glih tako mnenje mam jst o zaraščenem moškem mednožju...ne hvala.

Jah, dlake po ustih so res sexy. :roll: Za mednožje sem se že sprijaznila, vendar ne razumem, da imaš po ramenih in hrbtu nekaj centimetrov dolge kocine in jih pustiš tam. Ali pa pod pazduho, ko jim visijo tudi decimeter dolge kocine mora biti res prijeten občutek. Nisem še imela takšnih fantov in ne vem kako bi bilo, najbrž bi me odbijalo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov