Kdaj moški odrastejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

najobbb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 28. 11. 2011
Kraj: obala

Neprebrana objavaNapisal/-a najobbb » 02. Jan. 2012 16:46

hm.. le kdaj le mogoče takrat ko ugotovi da je osamljen preden čist zaspi napol v snu.. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jul. 2012 16:06

Slaba tolažba, če pač vedno naletiš na otročje tipe. Ker je kar velika razlika med fantki in moškimi (slednji znajo poskrbeti zase, če je potrebno še za druge in ti posledično nisi njihova druga mami :) ).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jul. 2012 16:25

Ciljala sem na tvoj citat, torej primerjava moških z otroci. Če si ga nalepila kot odgovor, domnevam, da se strinjaš z njim :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jul. 2012 17:00

Jaz pa ne verjamem v to.
Mogoče zato, ker verjamem v na začetku postavljene meje okrog vsega (čistoča je kar velik del dogovora v skupnem življenju) in puščanje zoknov, da smrdijo po sobi ni moja stvar, da koga opomnim, ker fantom nismo mame (in če se par na začetku dogovori, da grejo umazane cote v koš, mislim, da tu debata ni več potrebna, je kar razumljivo). Isto pri ostalih stvareh.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Jul. 2012 19:42

ne morem verjet da se spariš s takim ki ne zna za osnovni red skrbet.. po drugi strani pa tipi ki jim las narobe štrli odpadejo kot potencialni partnerji.. tko da, jaz se sprašujem kdaj bojo ženske odrasle :) ko že posplošujemo :D
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 01. Jul. 2012 20:16

heh :D


Drugače pa ja, meni se tudi zdi izredno klišejsko tisto o otročjem obnašanju moških, pospravljanju itd. Koliko žensk je takih ali dosti hujših.. na drugi strani pa je seveda ogromno pravih moških, ki imajo vse pošlihtano glavi :) Itak je odvisno od posamezne osebe, ne toliko od spola. Tisti citat od Coco je pa itak za pričakovat, glede na to, da je imel njen dec vzdevek Boy :D :wink:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Jul. 2012 20:38

Pobrisan offtopic. Ne bo vsaka tema #slovenctema. Klepetalnica.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 13. Jul. 2012 18:14

Odvisno... eni poznej, eni nikol. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 16. Avg. 2012 11:45

Določeni moški me res presenečajo - pri svojih 32 letih ne ve točno kaj in kako funkcionirat v življenju, na drugi strani pa naletiš na kakšne 24-letnike, ki so totalno v življenjskih planih.
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 20. Avg. 2012 10:13

Veliko je odvisno od mame, kdaj ga spusti iz svojih krempljev.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 31. Okt. 2012 14:01

Kampara napisal/-a:Določeni moški me res presenečajo - pri svojih 32 letih ne ve točno kaj in kako funkcionirat v življenju, na drugi strani pa naletiš na kakšne 24-letnike, ki so totalno v življenjskih planih.

Jp. Pa ga taisti (torej zreli) mladi fantje, tam do 25, znajo prav tako zažurat, a do meje in ne nujno vsak teden, so aktivni v življenju in imajo bolj urejeno življenje kot večina 30+ moških, ki jih poznam. Zadnje čase opažam, da se nekaterim puberteta (pa četudi so se normalno nažurali v tistih letih) zavleče tja do 35. leta ali še dlje. Zadnjič me kolega kliče kako si naj opere cote in naredi palačinke. Mislila sem, da me tip zafrkava, ker je pač že od nekdaj zajebant. Star je 35, pa je do nedavnega živel doma, s čimer ne bi bilo še nič narobe, če bi skrbel za svoja opravila, ne pa da si pri teh letih zna obrisati samo rit in naročati runde celi gostilni. Pa ajde, dečko se mi je zasmilil, da mu nisem mogla odreči pomoči. :D
scorpio64
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 31. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a scorpio64 » 02. Nov. 2012 1:13

moraš definirati odraslost. A je to da ima moški finančno zaledje,hišo, avto in vse kar potrebuješ za družino, ali je s tem mišljeno da je mentalno zrel, nobenih otročarij več, resen zadrt človek...

Po mojem mnenju moški postane zrel takrat ko mora sam sprejemati težke odločitve, ko mora sam plačati položnice in sam zaslužiti denar za njih. Šele takrat ko se mora boriti za vsakdan, ne samo za svoje preživetje, ampak za preživetje svoje družine. Če mu to uspeva in je povrhu vsega še dober mož/partner/fant, potem imaš zrelega moškega. Vedi pa da je v vsakem moškem visoka stopnja otročjega obnašanja, vidim pri svojmu fotru ki jih ima čez 70.

lp
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 8:06

Ženske vse pri moških, česar ne razumejo, označijo za otročje.

A sem lahko še malo bolj brutalen? Moškemu se splača biti "otročji", po žensko. Na suhoparne, pridne, ful urejene tipe, pada le redkokatera.

Tu lahko naredimo, če želite, analogijo s "kreteni". Skoraj vse padajo na kretene, istočasno pa jokajo, zakaj je tolk kretenov. Pa razumi, če moreš.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2012 11:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 12:21

Če bi to držalo, bi ženske v vrsti stale pred tipi, kot je recimo naš slovenc. Sej vidiš, kolk je resen, pa to.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov