Kdaj moški odrastejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 19. Avg. 2009 15:08

Horus napisal/-a:(Nekatere) zenske vse na tipu, kar se ne sklada z vaso predstavo o pravljicni zvezi, oznacite kot otrocje. No, lahko vrnem uslugo, in vam povem, da ste vse, ki kupite na leto vec kot 2 para cevljev, vec kot 1 torbico, vec kot 10 kosov oblacila ali nasploh v kateri koli tekstilni stacuni prezivite vec kot 15 minut prostovoljno, OTROCJE!

TAKE THAT!


Word.
Uporabniški avatar
*coco*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 21. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *coco* » 19. Avg. 2009 19:15

Poleg tega pa lahko recemo, da varanje partnerja najbolj skrbi ljudi, ki so sami nagnjeni k temu. Svoje napake pri drugih najlazje opazimo, to je ze staro znanje.

Torej, on ima vec osnove, da dvomi v tvojo zvestobo, kot ti v njegovo.


absolutno popolnoma resnično. in hvala bogu da imamo na forumu fante, ki znajo včasih kakšno krepko povedat.ker si jo marsikatera zasluži.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Avg. 2009 22:56

To pa ni preveč resnično.
raztresenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a raztresenka » 20. Avg. 2009 19:13

se strinjam s sončkom. To sem poslušala od svojga otroštva dalje, pa ni čist tko. Že res da v drugih vidiš svoje napak, ni pa to vedno pravilo pri nezaupanju.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 21. Avg. 2009 18:49

Očitno sem edina, ki se mi zdi moj tip odrasel. Ajde, saj mu kdaj pa kdaj potegne na otročje, ampak mam tut jst svoje izpade. Jebi ga. :D

Bi mogu met kr encajt neprekinjene izpade, da bi ga lahko oklicala za otročjega. :)

Glede bivših bi pa tut men blo mal čudno, če bi z njimi prijateljeval (konec koncev že za to, ker je blo nekoč le nekaj več in se mi zdi, da to pol ne gre glih najbol), jst pa tudi nimam stikov z bivšimi in si ne predstavljam kako bi blo, če bi jih mela. Z enima dvema pomoje si rečem "Zdravo", če jih vidim - drugi so pa itak bogve kje. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 23. Sep. 2009 3:18

Jaz sem absolutno proti prijateljevanju z bivšimi, ker sva tako tudi midva z mojim ponovno pristala skupaj :D
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 27. Okt. 2009 14:38

moški nikol ne odrastejo!!!! :twisted: 25 let star pa neve kva bi haloooo ?? :/ dost žalostno!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Okt. 2009 15:42

=zabica= napisal/-a: zanima me, ker sem zadnje čase slišala toliko teorij moških znancev, da preden naj bi moški začel z resno zvezo, mora položiti najmanj 20 žensk, biti miljonkrat na smrt pijan, vsaj enkrat mu morajo pumpat želodec in podobno...



Ni nujno da moški položi 20 žensk preden začne z resno zvezo, to je ena velika naumnost za mene. Pa tudi za pijačo in pumpanje želodca, kake ima to zveze z odraslostjo, sej ne pijejo vsi tipi, OK eni že, poznam par primerkov, ki niso dali ne eno, ne drugo skozi, pa so odrasli :)

Kar se pa bivših tiče, te pa čisto razumem da ti ni všeč da hodi z njmi na pijače, tut meni ne bi ravno pasalo, če bimoj to delal, ampak kot so ti že predlagali, dej se enkrat sama povabiti in pojdi zraven na pijačo. Če te ne bo hotel s sabo vzeti, je zadeva tko mal sumnjiva, če te bo pa vzel , boš pa tak vidla s kakimi ženskami ima(ta) opravka.
In ja, možno je s partnerjem spet pridi nazaj.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Okt. 2009 15:59

Horus napisal/-a:(Nekatere) zenske vse na tipu, kar se ne sklada z vaso predstavo o pravljicni zvezi, oznacite kot otrocje. No, lahko vrnem uslugo, in vam povem, da ste vse, ki kupite na leto vec kot 2 para cevljev, vec kot 1 torbico, vec kot 10 kosov oblacila ali nasploh v kateri koli tekstilni stacuni prezivite vec kot 15 minut prostovoljno, OTROCJE!

TAKE THAT!


Hahaha, ma kaj bi mel žensko k ma eno raztrgano torbo čez ramo, ene allstarke čez celo leto pa ene škornje(natikačev nima za poleti, kr je to več kot dva para obutve, recimo tud da te povabo na poroko ona pride v znucani obutvi z ogromno torbo(kr jo ma tud za zvezke ane)), pa skoz je oblečena v ene in iste cunje? :D Še dobr, da preživimo v trgovini več kt 15min vsaj ne kupimo prvega sranja, ki nam pride pod roke kot nekateri moški. :P
It was forever..but it didnt last long..
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 27. Okt. 2009 16:16

ališa napisal/-a:moški nikol ne odrastejo!!!! :twisted: 25 let star pa neve kva bi haloooo ?? :/ dost žalostno!


še bolj žalostno je pa to, da med take sodijo tudi določene posameznice ženskega spola! :roll:
Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 27. Okt. 2009 21:04

..Evelyn.. napisal/-a:
Horus napisal/-a:(Nekatere) zenske vse na tipu, kar se ne sklada z vaso predstavo o pravljicni zvezi, oznacite kot otrocje. No, lahko vrnem uslugo, in vam povem, da ste vse, ki kupite na leto vec kot 2 para cevljev, vec kot 1 torbico, vec kot 10 kosov oblacila ali nasploh v kateri koli tekstilni stacuni prezivite vec kot 15 minut prostovoljno, OTROCJE!

TAKE THAT!


Hahaha, ma kaj bi mel žensko k ma eno raztrgano torbo čez ramo, ene allstarke čez celo leto pa ene škornje(natikačev nima za poleti, kr je to več kot dva para obutve, recimo tud da te povabo na poroko ona pride v znucani obutvi z ogromno torbo(kr jo ma tud za zvezke ane)), pa skoz je oblečena v ene in iste cunje? :D Še dobr, da preživimo v trgovini več kt 15min vsaj ne kupimo prvega sranja, ki nam pride pod roke kot nekateri moški. :P
Mislim da si povsem zgrešila sporočilo napisanega.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 27. Okt. 2009 22:11

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Okt. 2009 22:28

Jao :roll:
Razsvetlite me, prosim. (Če je bistvo, da je pač napisano sarkastično in v pretiravanju, češ da je tukaj enaka mera pretiravanja kakor pri večini žensk za moške v tej temi, ok, tud moje ni blo mišljeno smrtno resno. :\)
It was forever..but it didnt last long..
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 28. Okt. 2009 9:55

TOM-Lady napisal/-a:
ališa napisal/-a:moški nikol ne odrastejo!!!! :twisted: 25 let star pa neve kva bi haloooo ?? :/ dost žalostno!


še bolj žalostno je pa to, da med take sodijo tudi določene posameznice ženskega spola! :roll:



ampak jst definitivno nisem med tistimi! :)
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Okt. 2009 10:15

=zabica= napisal/-a:Po minulih dogodkih me preganja to vprašanje, kaj moškega prisili, da odraste, kaj je tista prelomnica? Partner, delo, življenje???


Moški nikoli ne odrastejo. Poanto smo povedal, predlagam zaklep teme :D
Our passion is our strength <3

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov