Kdaj moški odrastejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Avg. 2009 20:57

A z ljudmi, ki niso tvoji bivši, imaš pa na otroških rojstnih dnevih namen debatirat o posteljnih aktivnostih?
=zabica=
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 28. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a =zabica= » 19. Avg. 2009 6:31

jullia_ napisal/-a:A z ljudmi, ki niso tvoji bivši, imaš pa na otroških rojstnih dnevih namen debatirat o posteljnih aktivnostih?


Na splošno z prijatelji ne komentiram takih stvari, ker je osebno in se to nikogar ne tiče...
Defenitivno pa ne mislim otroku odgovarjat na vprašanje kdo je pa to, jah od atija bivša... mislm ne vem, mal mi je mim no...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Avg. 2009 9:17

Ti verjetno nikomur ne misliš odgovarjat na to vprašanje, itak sploh ne bi mogla, ker je blazno težko govorit in zraven od togote z zobmi škripat.

Nekateri pa stvar vidimo drugače in svojega bivšega komot predstavljamo kot prijatelja, ker to tudi v resnici je. Ker najina zveza ni temeljila samo na seksu, ampak še na čem drugem. Seksa ni več, platonski odnos je pa ostal. In na otrokovem rojstnem dnevu bi bil on eden od kolegov, ki so prišli na čevapčiče in zdaj s kozarcem piva v roki razlagajo, kako so se imeli na dopustu, ne pa nek skrivnostnež, ki se skriva za grmom vrtnic, kjer se bova strastno poljubljala, ko moja družina ne bo pozorna.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 19. Avg. 2009 9:33

jullia_ napisal/-a:Ti verjetno nikomur ne misliš odgovarjat na to vprašanje, itak sploh ne bi mogla, ker je blazno težko govorit in zraven od togote z zobmi škripat.

Nekateri pa stvar vidimo drugače in svojega bivšega komot predstavljamo kot prijatelja, ker to tudi v resnici je. Ker najina zveza ni temeljila samo na seksu, ampak še na čem drugem. Seksa ni več, platonski odnos je pa ostal. In na otrokovem rojstnem dnevu bi bil on eden od kolegov, ki so prišli na čevapčiče in zdaj s kozarcem piva v roki razlagajo, kako so se imeli na dopustu, ne pa nek skrivnostnež, ki se skriva za grmom vrtnic, kjer se bova strastno poljubljala, ko moja družina ne bo pozorna.


:top: se podpišem pod tole
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 19. Avg. 2009 9:43

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 19. Avg. 2009 9:57

No, bravo Horus. Nekaj časa nazaj sem mislil, da se spreminjaš v babjeka, zdaj pa vidim, da postajaš vedno večji moški. Sem zelo vesel.

Kar se pa tiče avtorice - žaba, tvoja filozofija je epic fail.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 19. Avg. 2009 10:11

Horus napisal/-a:Bom podal par aksiomov:

-Moski nikoli ne odrastemo

-Povprecna zenska je ravno tako zatezena, kot je povprecni moski otrocji

-Pridevnika "neodrasel" ali "otrocji" pomenita nekoga, ki se ne vede, kot odrasla oseba, oziroma se vede, kot otrok. Srecevanje z bivsimi ne more spadat v nobeno od teh dveh kategorij, saj otroci ponavadi nimajo partnerjev, ne bivsih, ne sedanjih.

-Ti si zelo egoisticno bitje. Od njega pricakujes, da bo naredil "mickeno" spremembo in zbrisal z lajfa polovico prijateljic. Seveda ti ne pade na kraj pameti, da bi naredila "mickeno" spremembo pri sebi in si dvignila samozavest do te mere, da te ne bo strah, da ti ga bo katera druga prevzela.

-Osebo, ki jo je strah, ko se njen partner dobiva z bivsimi in/ali drugimi osebki nasprotnega spola trpijo za nizko samozavestjo in/ali nezaupanjem. Prvo je popravljivo. Drugo ni.


In zakljucimo z lepo logicno izpeljavo:

Ce je otrocje, da se obnasas kot takrat, ko si bil otrok, to potemtakem na primer zame pomeni, da ce nebom gledal za zenskami, se bom obnasal otrocje, saj bom pocel isto, kot sem pocel 10 let nazaj. Torej s tem, da imam punco (ali pa ko sem se bil single, da sem gledal za zenskami) avtomatsko ne padem vec v kategorijo otrocji, ne glede na to, kaj pocnem, kar pomeni, da tudi, ce bi vsak dan 3 zenske menjal, se zmeraj ne bi bil otrocji.


In morala vsega tega?

GET YOUR FSCKIN ADJECTIVES STRAIGHT!

(Nekatere) zenske vse na tipu, kar se ne sklada z vaso predstavo o pravljicni zvezi, oznacite kot otrocje. No, lahko vrnem uslugo, in vam povem, da ste vse, ki kupite na leto vec kot 2 para cevljev, vec kot 1 torbico, vec kot 10 kosov oblacila ali nasploh v kateri koli tekstilni stacuni prezivite vec kot 15 minut prostovoljno, OTROCJE!

TAKE THAT!


kura :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Stari ampak tole si pa tako dobro napisal...brutalno, ampak resnično... evo ti roka...evo ti glaž...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 19. Avg. 2009 10:50

mislim da je prav, da končaš z njim.
če mu bivše še vedno toliko pomenijo, naj se dobiva z njimi.


da odjebe prijateljice, ne bi mogla zahtevat, bi bila pa pozorna na njih. sigurno je nek interes (bil) z ene ali druge strani.

dobivanje z bivšimi je pa tudi zame nedopustno.
=zabica=
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 28. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a =zabica= » 19. Avg. 2009 11:21

Vsak ima pravico do svoje mnenja in moje je pač tako, da je dobivanje z bivšimi, da imaš potem take debate nedopustno. Človeško je pomagati sočloveku, ampak da se ta lahko ravno kadarkoli s kakršnokoli neumnostjo obrne nate pa ne-ne...
In nihče ni od njega nikoli pričakoval, da se tem ljudem odpove, ampak samo da ODRASTE in premisli, katera dejanja so egoistična, OTROČJA, brez pomena in pa s katerimi dejanji lahko prizadaneš nekoga, ki ga imaš rad!!!! In to zame je pojem odraslosti, da imaš v glavi toliko možganskih celic, da znaš pretehtati situacije in ovrednotiti ljudi v njih!!!

Gre za nezaupanje, ki pa mi ga je vcepila družba, ker poslušam ljudi okoli sebe in vsak drug skače čez plot in vsak drug je z nekom iz dolgčasa in varnosti... Pa kje so vrednote in morala???

Glede specifičnega primera in njegovih bivših, pa mislim da je zelo grdo od teh žensk in še bolj od njega, da nikol ni stal za mano in me branil, da potem poslušam, da če zrihtam pa še nekak zgledam, potem razna vprašanja če znam tako dobro poskrbet zanj kot je ona itd.
To se mi zdi bolano!!!!!! ne glede na odgovore, ki sicer z njegove strani niso bli naravnani proti meni, ampak vseeno, fant pri +25ih bi moral vedet, da nekdo, ki ima tok za povedat čez njegovo drago, nima prostora v njegovem življenju!
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 19. Avg. 2009 11:24

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
=zabica=
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 28. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a =zabica= » 19. Avg. 2009 11:28

Horus napisal/-a:Pri 25+ bi tudi lahko vedel, da zenska, ki mu ne zaupa, nima kaj poceti v njegovem zivljenju. Si prepricana, da si zelis, da odraste in spozna vse to? xD Ker ce bo naenkrat ratal razsvetljen, je vecja verjetnost, da bos letela ti, kot pa one.


Zaupanje ne raste na drevesu, ampak ga moraš dobit... in tudi ko ga dobiš, moraš veliko vlagati v to, da ga obdržiš!
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 19. Avg. 2009 11:32

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2009 11:39

miteq napisal/-a:No, bravo Horus. Nekaj časa nazaj sem mislil, da se spreminjaš v babjeka, zdaj pa vidim, da postajaš vedno večji moški. Sem zelo vesel.

Kar se pa tiče avtorice - žaba, tvoja filozofija je epic fail.


heh. kero trkanje po prsih iz moške strani foruma.

drugače pa...punca glavo gor in malo samozavesti.
pa kaj vas te bivše tok motijo. ponavai je razlog zakaj so to bivši partnerji iz napak se učimo in js s svoim bivšim ziher ne bi čez noben plot skočla. pa gremo lahko vsak dan 3krat na kavo. če pa po vseh kavah ugotovi, da je bila bivša vseeno to-to. jebiga. bi tudi brez bivše ugotovu, da ti nisi to-to.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 19. Avg. 2009 12:08

floribunda napisal/-a:heh. kero trkanje po prsih iz moške strani foruma.


Glede na to, koliko to počnete ženske druga drugi na tem forumu, ti povem, da bodi raje kar tiho.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2009 12:17

o madon'ca! kera defenziva!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]