Kdaj moški odrastejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Nov. 2012 12:27

ah dej no dej đeki, bodi no resen.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 12:33

Dobro, zadnja replika je bila hec.

Ampak zgoraj sem pa resno mislil. Težko me bo katera prepričala, da je moška resnost ful nek afrodiziak za ženske. Torej, paradoksalno, vse te lastnosti, ki jih v tej temi označujete kot otročje, vas v bistvu pri moških privlačijo. Moški, ki so brez njih, vam pa delujejo suhoparni. Zdaj pa naj samo še kakšna napiše, da ni res.

Ful resni suhoparni moški, ki imajo ženske, jih imajo KLJUB temu, da so ful resni in ne zato, ker so takšni.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2012 13:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 14:33

Menjavanje žensk...( po domače..biti jebach...jebachi so baje neka totalno obupana otročja bitja, ampak čakaj malo...če jih ženske ne bi marale..ne bi mogli biti jebachi..)...humor, pogosto na meji normalnega...sarkazem..seksistične izjave včasih tudi vžgejo...vsaj malo nereda v lajfu..vsaj malo neodgovornosti...mačistično obnašanje...

Itak, da ne obstajajo samo kreteni na eni strani in dolgočasneži na drugi. Ampak, diskutirati je najlažje na primerjavi skrajnosti. In skrajnosti kažejo, da se tipu bolj splača biti kreten, kot pa priden.

Če sem skrajen: kretenskost ženske pali!

Katerega tipa si bo punca, ki pride v novo družbo zapomnila...ziher ne tistega, ki cel večer ni nič rekel..ampak tistega, ki je rekel kaj takega, pri čemer je začela zavijat z očmi..

Kaj hočem povedati. Afrodiziak za ženske je moška nepopolnost, na meji s pokvarjenostjo. Ker pol študirate, kako boste svojega tipa spremenile, kar ga pa itak ne boste.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2012 14:39

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:50, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Nov. 2012 15:17

Džeki napisal/-a:Menjavanje žensk...( po domače..biti jebach...jebachi so baje neka totalno obupana otročja bitja, ampak čakaj malo...če jih ženske ne bi marale..ne bi mogli biti jebachi..)...humor, pogosto na meji normalnega...sarkazem..seksistične izjave včasih tudi vžgejo...vsaj malo nereda v lajfu..vsaj malo neodgovornosti...mačistično obnašanje...

Itak, da ne obstajajo samo kreteni na eni strani in dolgočasneži na drugi. Ampak, diskutirati je najlažje na primerjavi skrajnosti. In skrajnosti kažejo, da se tipu bolj splača biti kreten, kot pa priden.

Če sem skrajen: kretenskost ženske pali!

Katerega tipa si bo punca, ki pride v novo družbo zapomnila...ziher ne tistega, ki cel večer ni nič rekel..ampak tistega, ki je rekel kaj takega, pri čemer je začela zavijat z očmi..

Kaj hočem povedati. Afrodiziak za ženske je moška nepopolnost, na meji s pokvarjenostjo. Ker pol študirate, kako boste svojega tipa spremenile, kar ga pa itak ne boste.


ne vem, večina žensk, ki jih js poznam z jebači pač seksa. mogoče se kera zatrapa, ampak nič drastičnega. tistim, ki se bolj resno uspe zapentljat pa točno vejo v kaj se spuščajo in si navadno ne delajo nekih strašnih iluzij.

pa js najbolj padam na take, ki so uglajeno tiho, sramežljivi in iztopajo predvsem zaradi svojega intelekta in preprostosti.

klovni, jebači in zabavljači so pač frendi.

ampak mogoče to pride z leti, na forumu je večinska populacija še vedno pol 25 :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 02. Nov. 2012 17:03

Džeki napisal/-a: Katerega tipa si bo punca, ki pride v novo družbo zapomnila...ziher ne tistega, ki cel večer ni nič rekel...


Jaz bi si točno tega :D Sicer odvisno, zakaj bi bil tiho, samo če bi bil tak, kot je floribunda napisala, bi bilo to kul :)

Mah, meni se zdi tisti stereotip glede neke moške otročjosti res že brez veze... se mi zdijo bolj babe otročje, še posebej zadnja leta, ko si kakšne 30-letnice pišejo po FB take osladne kozlarije, da bi še enajstletnice zavijale z očmi (razne 'miškica, lubica bubica, jutri se pa vvidivaaa*** mwa, pikica <3, kok te bom objemčkala'... in podobno - evo, to je zame otročji in nepojmljiv pojav, ne pa kakšna moška razposajenost :D).
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Nov. 2012 17:09

jaz mislim da velik žensk enostavno išče kar hoče. danes je to jebač, jutri resen tip. in se razvadijo ker dobijo karkoli si zaželijo v mladih letih. zato je pa tako osovražen zob časa pri ženskah. niso vse več lepotice vse pri zrelih letih in ne morejo več držat sveta za jajca.

zato pa se je treba odločit kaj hočeš in odločno to iskat ko so vse poti še odprte. in se pač enim stvarem tud odpovedat.
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Nov. 2012 17:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Nov. 2012 18:17

sem pravkar dobil namig da mi mogoče ne bo treba ;)
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Nov. 2012 18:55

ko govorimo o zrelih letih? kaj so to zrela leta?

ker sm js že precej krepko čez 20 (že skoraj bolj proti 30, ampak to se ful grdo sliši :) pa mislim, da mi zaenkrat še nič ne manjka.

in ko gledam ženske, ki so pri 50ih bodisi ločene ali vdovele, skratka ponovno na trgu, mam tudi občutek da nimajo posebnih težav, da bi mogla pristat na prvo kar pride mimo. enako pri tipih.

ne vem, meni se še vedno zdi, da se te zadeve tako fino čudežno poklopijo in da ni treba neki računat, zbirat, manipulirat ipd.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 19:07

slovenc79 napisal/-a:jaz mislim da velik žensk enostavno išče kar hoče. .


Uaha. Epic fail. Večina žensk nima blage veze, kaj hočejo. Zato jim mora moški to povedati.

Tisti, ki tega ne znajo, pač jočejo po forumih in ženske sprašujejo, kaj jim je všeč, kar je pa itak največja neumnost, kar jo lahko naredijo.

floribunda napisal/-a:
ne vem, večina žensk, ki jih js poznam z jebači pač seksa. mogoče se kera zatrapa


No shit. Nagradno vprašanje: kdo ima več šans za zvezo, tip s katerim ženske ne seksajo, ali tisti, s katerim seksajo?

Dajmo že enkrat razdret ta mit, da pridni tihi po 25 naenkrat kar vsi prosperirajo. Mogoče pri manjšini žensk.

In verjetno kakšne fante, stare do 25, ki berejo ta forum, zanima, kako naj seksajo, ne pa kako naj ne seksajo, nato pa čakajo, če jih bo slučajno z leti katera pobrala.

Da si ti taka, kot opisuješ, ti verjamem, samo ti nisi lih povprečna ženska, povprečne ženske ne gledajo Kaurismakija, pa Fellinija, pa tako naprej.

Ja, zadeve se poklopijo, ampak ljudem s pospravljenim podstrešjem. Takih je pa vedno manj.
Zadnjič spremenil Džeki, dne 02. Nov. 2012 19:45, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Nov. 2012 19:17

išče kar hoče v tistem trenutku, sem mislu ;)

tiste punce ki vejo kaj hočejo in to najdejo so srečne in ne komplicirajo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Nov. 2012 19:28

floribunda napisal/-a:pa js najbolj padam na take, ki so uglajeno tiho, sramežljivi in iztopajo predvsem zaradi svojega intelekta in preprostosti.

klovni, jebači in zabavljači so pač frendi.

ampak mogoče to pride z leti, na forumu je večinska populacija še vedno pol 25 :)
Verjamem (oz. vsaj močno upam :D), da je tako (splošno znano, da s(m)o mlajši dosti bolj utrgani in včasih zgubljeni; starejše naj bi počasi že pamet srečala).
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Nov. 2012 20:04

slovenc79 napisal/-a:tiste punce ki vejo kaj hočejo in to najdejo so srečne in ne komplicirajo.


Seveda. Ampak kolk je takih? Se ti zdi, da je dost mladih punc takih?

Večina jih išče nek adrenalin v lajfu, izzive, pozornost...In ne nasedat, da jim boš avtomatsko kul, ko bodo malo starejše.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov