Kdaj moški odrastejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Nov. 2012 8:13

sirova štručka napisal/-a:
Otroška nagajivost pa ni nič slabega in ne pomeni nezrelost.


Kaj da ne! V ženskih očeh že. Slej ko prej ti kakšna reče: joj, kako si otročji in nezrel....zaradi tega.

Rečimo tako. K omaki paše malo čilija. Brez čilija je pusta. Ne paše pa tona čilija.

Ampak čeprav paše MALO čilija, je čili še vedno bistven element in brez njega ne gre.

Pri ženskah imajo probleme tipi, ki so brez čilija in taki, pri katerih čili prevladuje.
Uporabniški avatar
_Matej_Z_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Matej_Z_ » 05. Nov. 2012 16:47

sirova štručka napisal/-a:ne nima, ampak, če je že tak dolgcajt na tem forumu... :D

Tista, ki bi jebača, bi ga v želji in upanju, da bo ona njegova zadnja. Da se bo tisto na kar jo je osvojil, tudi v prihodnosti obdržalo, ne da bo potem svoj "kretenski" del na plan privlekel.
Otroška nagajivost pa ni nič slabega in ne pomeni nezrelost.
Tud zrel/odrasel moški ni enako zategjen moški.

Tako da še vedno drži, da bi ženske rade deca, ki bo dec, ampak bo naš dec in se bo obnašal kot dec. Če bo imel malo otroka v sebi, bo pa samo še bolj srčkan :P


Ha ha ha! Tale me je pa do solz nasmejala... :)))))))))
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Nov. 2012 17:44

sirova štručka napisal/-a:Tud zrel/odrasel moški ni enako zategjen moški.


Se ne morem bolj strinjat :D
Ceprav se mi zdi, da doloceni ljudje ki so mi blizu vedno bolj to pozabljajo oz. enacijo ti dve zadevi in so zdaj, ko so v resni zvezi in z otrokom tako zategnjeni, ker ne vem....mislijo da morajo bit. Mislijo da to tako mora bit ali wtf....prej pa se niso nehal smejat, zajebavat in pomoje besede politika in recesija se poznali niso. :D Zdej pa ko neke kisle limone....

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov