kakšne moške imate rade

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 02. Mar. 2013 19:23

Ja, saj nekako tako je ... iščeš najboljši model. ;)
Got2b
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Got2b » 29. Jan. 2014 22:05

Spolno privlačni, izobraženi oz. če že šolan ni, da je vsaj inteligenten, da se da z njim normalno pogovarjati, zanimivi, da so za zajebancijo-to obvezno!, da cenijo življenje, svoje bližnje, da mi druženje z njim ne postane rutina, da se ob njem naučim kaj novega, da se trudim biti boljša, da me vzpodbuja k temu, me podpira in da ima v življenju CILJE :twisted:
panči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a panči » 29. Jan. 2014 22:32

:gut:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 30. Jan. 2014 18:24

malaStrelka napisal/-a:No mene pa zanima kakšen moški vas bolj privlači oz. katerega bi izbrale.
1. izobražen in z dostojno kariero oz dobro službo.
2. praktičnega,ki zna poprijeti za vsako delo. - z neko osnovno/pokicno izobrazbo.

Mene osebno bolj privlačijo praktični moški.


Če imam samo ti dve opciji, pol se odločim za številko ena.

Ker lahko z dobro službo plača mojstra, ki "zna poprijeti za vsako delo", takrat, ko pa ni nič za popraviti, pa šparava za potovanja.

Čisto praktično če pogledamo na zadevo :lach:
panči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a panči » 27. Apr. 2014 22:29

Če vas zanima, kakšni so alfa samci/moški, to preberite v aktualni številki Cosma :)
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 28. Apr. 2014 8:27

*Gaja* napisal/-a:Z zadnjim stavkom se strinjam. Nekatere imajo v glavi seznam kaj pričakujejo od fanta, ko pa spoznajo nekoga, ki jim zmeša glavo, te točke s seznama čudežno izginejo in niso več tako pomembne.

Drugače pa lahko zase z gotovostjo trdim, da ko sem od bivših pričakovala spoštovanje, poštenost, zanesljivost, zvestobo (ki so, vsaj meni, samoumevne, da sploh začnem zvezo), sem sama delovala po istem principu. Meni se je recimo vedno zdelo logično, da če ti partner nekaj zaupa, tega ne poveš naprej. Prav tako sem očitno ena redkih, ki jim zvestoba nekaj pomeni in raje zaključim zvezo ter imam čisto vest, kot pa da se med zvezo dobivam še z nekom drugim.

Očitno pa imamo tudi različne senzorje za logiko, zato pač težko najdeš nekoga, ki ima enak smisel za "logiko". :?

___________________________

Točno takega mnenja sm jst^^ ...in nakonc uporabila besedo logiko, mislm sm kr 2x prebrau :) ...dejstvo je neki, najdt se morta 2 z enakimi merili, res je pa da je takih punc, ki tako razmišljajo kot ti Gaja res mau ;) ...supr punca si ;)

Osnovne alineje zveze:
-->zaupanje
-->zvestoba
-->spoštovanje
--> ...crklanje? :D... mau se hecam^^
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Apr. 2014 8:44

Tamala_mrha napisal/-a:
wasd napisal/-a:Ce moski ne zna narest rednega servisa na avtomobilu, popravit PC, skuhat uzitno kosilo, polozit ploscice, ustimat vodovodno napeljavo in ostala opravila po hisi ter poleg vsega tega delat na kaksnem visokem polozaju v firmi in nosit domov 2k+ eur place, potem sploh ni vreden teh nasih Cosmopolitank.



Jah sori, če ti morda ne spadaš med tiste, ki bi znali kaj več pokazat in ponudit ženski in ne štekaš, da nekateri iščemo pri bodočem partnerju lastnosti, ki jih tudi sami posedujemo (oz. eden obvlada določene stvari, drug pa ga dopolnjuje z drugimi veščinami/znanji). A pri večini ljudi še vedno vlada prepričanje, da kdor išče najboljše zase, išče tudi nemogoče oz. išče popolnost. Wrong.

Drugače pa - moški imate vedno višja merila glede ženske, od tega kako bi naj izgledala do tega kaj vse bi naj obvladala, da boste izbrali njo za življenjsko sopotnico. Potem pa pričakujete, da bo dovolj, da imate (karikiram) samo dober avto, a gnilo osebnost. Ali da znate en kup praktičnih stvari, nimate pa neke solidne službe (ali pa sploh nimate službe), s katero bi lahko zvozila skupaj z njeno plačo (v primeru ustvarjanja skupnega doma in družine). Hja, vsak si naj išče sebi podobnega in tako je edino pravilno, da se potem čez par let ne udari po glavi in vpraša, kaj hudiča dela s tem človekom.

Ali pa ta je dobra - tip išče zase samo v nulo izklesano bejbo, sam pa ima kar precejšen šlauf okoli trebuha in obvlada maraton samo pri pitju piv.


Se strinjam, nekateri imajo resnično visoke cilje, medtem ko sami nimajo kaj dosti za pokazat. Kako naj jaz od tipa pričakujem, da bo kuhal, čistil, popravljal, čuval otroke in hodil v službo, zato da bom jaz lahko sedela na kavču cele dni? Ampak spet drugim je pa to življenjsko poslanstvo... Jaz od mojega ne pričakujem čudežev, je pa vseeno včasih kuha kosilo in pomije posodo, ravno tako kot jaz zaflikam gumo na kolesu, dotočim oljeali grem z njim v gozd po drva. Zelo bi me pa jezilo, da bi morala vse sama naredit.

Ko pa smo že na temi zaželjenih lastnosti, bi rada dodala smisel za humor (kolikor sem se z mojim nasmejala, se ne bom nikoli več :D ) in pa da ga ni strah/sram se pokazat z mano v javnosti, me držat za roko, me poljubit. <
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Apr. 2015 8:52

Karizmatičnega, ki zna poskrbet zase in me zna nasmejat.
Ne sme bit vzvišen in napihnjen.
Ne rabi znat polagat keramiko, šraufat vse možno, mi posteljo naredit... Če pa to obvalada je OK. Bivši je bil bolj tehničen tip, za tegale pa nimam občutka da je, ampak ga še ne poznam dovolj dobro.

Meni so sexy moški v oblekah, v srajčki, poštimani, urejeni, brez parfumov in ostale kemije na sebi :) Moški mi mora biti všeč, karakterno in vizuelno, ne sme bit starejši kot 10 let do mene, mora bit vsaj za pol glave večji kot jz, kar itak ni problem, saj nisem velika :)

Njegov glas mi mora bit všeč, njegovo obnašanje, kako se vede do mene, da je pozoren, itd... Da ni nek mamin sinček, ker takih ne prenašam :) Potem mi mora ustrezat kako se lubčka, to mi je res pomembno. Mora si vzet čas zame. Pa da se lahko pogovarjava o vsem, da ni tabu tem, da je iskren in da mi nič ne prikriva...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov