Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 15. Jun. 2007 9:56

Ja pol pa kar reč "lej Lojze, mene zanima zdej tole okrog naju ... kje sva sploh s tem" al pa kej. Direkt pač. Drugač boš ti prej vse k vragu poslala.
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 15. Jun. 2007 11:07

Hehe...imam ta namen...ravno zbiram pogum za to. :D
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 17. Jun. 2007 11:13

jst mam en primer k mi je en fant ful ušeč. on je od prijateljičinega fanta prijatu. in prjatlci sm napisala u sms da mi je hud. njen fant mu je pa to povedou in baj de sm jst tud nemu ušeč...se pa tip u moji družbi čist čudn obnaša...sploh nč ne govori..sam smeje se in to je to...pol je prosu za mojo cifro in reku no ti bom enx zvrcnu da boš ti mela moio...in jst (obsessed) že dva dneva stojim zravn telefona in čakam...tko da sm res zmedena k burek na štantu..al je model res tok sramežljiv al pa se ne zanima zame... :?:
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jun. 2007 11:30

Mal sm se prekasno notr uklopu v to temo. Zato sm moru mal prebrat, vaše misli in izkušnje da prbližno vem do kje ste pršle (čeprav ne vem, če res vem :D ).
Nobenga nasveta ali česarkoli nisem pripravljen deliti z vami, ker ga preprosto ne vem.
Če smo moški za vas uganke kaj ste pole ženske za nas?
Razlog u moje vseživljensko životarjenje, in delanje družbe samemu sebi (na žalost) je verjetno v tem, da nikoli nisem znal, nikoli ne bom znal, razvidet a sm kateri sploh všeč. Tko nejasno delujete včasih, da človek sploh ne ve al gre prodat svoj ego al mu nemara celo uspe. So fantje k naredijo iz tvoje roke raketo, in smo tisti ki pač za noben dnar si ne bi upali prstopt k punci. Razlog za to je pomoje sramežljivost, in negotovost in pretekle izkušnje. Zdej govorim zase...delujete tko k ene utrdbe. Po možnosti je vaš "zid" še kakšna prjatlca. V primeru da bi se odloču pristopt k tej punci, in začel neki govort, ponavadi se mi zdi kot da se sam jaz trudim. Vprašanja, in vse. Ona sam tam pa odgovarja. DDD..pol ne veš a to zrd tega kr ji nisi všeč al to zrd tega kr je pač ženska...
Pač ne vem, tud vaši pogledi so taki, da bog se usmili, da bi kaj razvidel iz tizga. A če gleda punca nazaj;
opcija A: al si ji čudn, oz. te gleda kr ti njo
opcija B: si ji všeč
Men se zdi da zmir naletim na opcijo A. V takem primeru če bi prstopiu do nje, bi dobiu prej opisano situacijo o tisti "tišini"...ko morš svoj mozeg vršt vn, da sploh reagira.
Ampak jaz sem itak klasa zase (in ko to rečem, je res). Glede punc sm totalno obupau, kljub mojim letom k sm še relativno mlad (20).
Sm fasau že tok super zavrnitev da niti ne bom več poskušu, in mam samozavest glede teh stvari na psu. Se že skor trudim da mi ni nobena všeč. V 50% primerih se zgodi kar sm prej opisoval, v ostalih 20% al je smrtno bolna, in v 30% ima fanta.
Case closed.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Jun. 2007 11:39

Kosmo_s_Kjem, mogoče pa si ne izbiraš ženske temveč punčke? :)
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jun. 2007 12:07

Ja a nej pr 20ih izberem 25 letno? Sej bi jo, sam ona mene ne bi tla. :)
Drgač pa ne vidš ravno, al je še vedno na stopnji otročka al je vseen odrasla.
Bom pa reku, in mislim da je tud kakšna od vas že vidla da zlo mlade delujejo zlo bolj odrasle. Vsa tista ličila in take minike...ne vem no. Povejte ve.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Jun. 2007 12:16

Mislila sem na mentalno "starost".

Je že tako, da če ženska ve kaj hoče in če je zrela, ti bo pokazala, da se zanima zate. Sej pri moških je isto. Ampak mislim, da je veliko deklet pri teh mladih letih še relativno nezrelih, zato naj se ti res nikamor ne mudi :) .
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jun. 2007 12:26

Ja sam vseeno, pa povej ti, če smem vprašat, kok fantov si mela do 20-ega? (upam da jih nimaš manj k 20..če maš se opravičujem :oops: ).
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Jun. 2007 12:35

Recimo, da se mi ni nikamor mudilo in se mi niti ne mudi prav zaradi zgornjih razlogov.
Zadnjič spremenil tmis_, dne 05. Feb. 2009 11:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jun. 2007 12:37

No pol oprosti kr sm napačno predvideval. :)
Dodajam izjavo...zakaj sem tako "nestrpen" in bi zdej rad punco. To zarad tega, ker mislim da se morm dosti stvari naučit glede samega odnosa, in rajš bi zdej to reševal kot pri 25 ko bi moru že znat razvit zdravo zvezo, in punci nudit največ kar lahko.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 17. Jun. 2007 14:31

Jejhata dragi fante, kam se ti pa tako mudi :D
Bo že prišel čas tzdi zate. Ne skrbi, statistično imaš več kot 97 % možnosti, da boš kdaj v zvezi ... torej, skrb je odveč.
Drugače pa, jaz sem starejša od tebe in sem samska že skoz. Res pa je, da sem en tak poseben primer in zveze ne bi mogla imeti v nobenem primeru, tako da sem se že sprijaznila s tem. Tebi in nikomur drugemu pa se ni treba. Daj času čas.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 17. Jun. 2007 14:35

Jaz pri tipih ponavadi hitro opazim, če sem jim všeč. Ponavadi me pač gledajo in ne umaknejo pogleda. Pa dotikajo se kej, pa skoz so zraven, itd. Razen, če se gre za nekoga, ki je meni FUUUL všeč, takrat se mi zdi vse "slučajno", pa "da to ziher ni bilo tko mišljeno", pa "da sej mogoče se pa tko do vseh punc obnaša", skratka slepa sem kot kura. :D
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jun. 2007 14:47

Shannon, po kakšni razisakvi že (statistika) :D ?

V čem se ti tolk razlikuješ od drugih, če smem vprašat?
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 17. Jun. 2007 17:28

To sem enkrat prebrala nekje. Sj ne, da vse verjamem, ampak iz izkušenj vidim, da kar drži. Praktično nimam kolega/kolegice, ki še nikoli ne bi bil z nikomer, pa poznam ohoho ljudi.

Don't worry :wink:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Jun. 2007 17:33

Kosmo_s_Kjem napisal/-a:Mal sm se prekasno notr uklopu v to temo. Zato sm moru mal prebrat, vaše misli in izkušnje da prbližno vem do kje ste pršle (čeprav ne vem, če res vem :D ).
Nobenga nasveta ali česarkoli nisem pripravljen deliti z vami, ker ga preprosto ne vem.
Če smo moški za vas uganke kaj ste pole ženske za nas?
Razlog u moje vseživljensko životarjenje, in delanje družbe samemu sebi (na žalost) je verjetno v tem, da nikoli nisem znal, nikoli ne bom znal, razvidet a sm kateri sploh všeč. Tko nejasno delujete včasih, da človek sploh ne ve al gre prodat svoj ego al mu nemara celo uspe. So fantje k naredijo iz tvoje roke raketo, in smo tisti ki pač za noben dnar si ne bi upali prstopt k punci. Razlog za to je pomoje sramežljivost, in negotovost in pretekle izkušnje. Zdej govorim zase...delujete tko k ene utrdbe. Po možnosti je vaš "zid" še kakšna prjatlca. V primeru da bi se odloču pristopt k tej punci, in začel neki govort, ponavadi se mi zdi kot da se sam jaz trudim. Vprašanja, in vse. Ona sam tam pa odgovarja. DDD..pol ne veš a to zrd tega kr ji nisi všeč al to zrd tega kr je pač ženska...
Pač ne vem, tud vaši pogledi so taki, da bog se usmili, da bi kaj razvidel iz tizga. A če gleda punca nazaj;
opcija A: al si ji čudn, oz. te gleda kr ti njo
opcija B: si ji všeč
Men se zdi da zmir naletim na opcijo A. V takem primeru če bi prstopiu do nje, bi dobiu prej opisano situacijo o tisti "tišini"...ko morš svoj mozeg vršt vn, da sploh reagira.
Ampak jaz sem itak klasa zase (in ko to rečem, je res). Glede punc sm totalno obupau, kljub mojim letom k sm še relativno mlad (20).
Sm fasau že tok super zavrnitev da niti ne bom več poskušu, in mam samozavest glede teh stvari na psu. Se že skor trudim da mi ni nobena všeč. V 50% primerih se zgodi kar sm prej opisoval, v ostalih 20% al je smrtno bolna, in v 30% ima fanta.
Case closed.


če postavljaš vprašanja tipa: koliko dolgega tiča mora imeti moški?, ni čudno, da je takšen rezultat pri ženskah... :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]