Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Jun. 2007 21:21

:hearts:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 12. Jun. 2007 21:41

~NIA~ napisal/-a:in pol me je prašal kako laufam s tolk velikimi joškami, če me kej motjo :roll:

Aaaaa, bežati od tipov ki dajejo tako neumne izjave! Debilno. :?


Tipi pokažejo da si jim všeč....
- če omeniš da so ti RHCP všeč, on pa je njihov fan, ti takoj zapeče vse njihove albume, na poseben dvd pa da vse videospote in life koncerte ... for free! :wink:
- ko sta na pijački mu je ljubko nerodno, ne ve kam bi dal roke in kaj naj izjavi, da bi te čim bolj očaral
- ko gresta na večerjo se skrajno trudi, da bi kulturno jedel in da ne bi vase nabasal pice, pa če je še tako sestradan
- pred spanjem ti pošilja ljubke sms-e, da sladko sanjaj in da ti pošilja lupča za nočko
- gleda te globoko v oči (ne dekolte!), ko si te seveda upa pogledati (seveda te skrivoma vedno opazuje)
- 'nenamerno' se te dotakne, in če se ne odmakneš se vedno pogosteje nenamerno dotikata
- ko plešeta v diskoteki te previdno objame, da se slučajno ne zlomiš, glavo zakoplje med tvoje lase, srce pa mu noro bije kljub počasnemu ritmu

Pa še veliko veliko veliko drugih znakov. :)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Jun. 2007 21:49

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Jun. 2007 22:53

Huh, pr usakmu mal drgač, ampak u osnovi isto. Sm pa u večini primerou že takoj vedla kam tačke molijo :D kr ne znajo skrivat sploh.

Kao čis slučajno dotikanje mi je pa itak ful simpatično, seveda zgolj in samo u primeru, da mi je na taprau način simpatičn tut dečko. Kr obratno mi je pa zadeva grozno neugodna in odbijajoča.

Komplimenti glede geštela so mi tut ušeč, ampak izrečeni na ta prau način (npr - Si športnica, ane?/S kerim športom se ukvarjaš?/Ful maš hud hrbet :D /itd., ne pa - primer od Nie in podobno).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 13. Jun. 2007 6:49

~NIA~ napisal/-a:in pol me je prašal kako laufam s tolk velikimi joškami, če me kej motjo :roll: pa take neumne..



Jaz bi ga pri tem stavku dokončno skenslala. :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Jun. 2007 16:20

o ;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Jun. 2007 16:24

~NIA~ napisal/-a:^^ pol bi js mogla skenslat polovico folka k ga poznam pa use sošolce :roll: kr pač to me standardno sprašujejo usi ;) <-- če bi biu on prvi k bi pračaw bi vrjetn mal čudn ga gledala, sam kr sm pa itak navajena takih uprašanj in mam tud že za use odgovore pa itak ni panike..
pa tud je blo u fori mišleno ;)


dobro, da te ne vprašajo: kako lahko razmišljaš s tako' prazno glavo??? :roll:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 13. Jun. 2007 16:37

hehe, Jochie, zmagaš :respekt:

Sicer nas pa zanimajo tudi moške izkušnje :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Jun. 2007 16:40

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 13. Jun. 2007 17:00

prve besede moiga biušga kt me je vidu so pa ble: waaa, kaka ritka :roll: :oops: in pol sm od njega oh in sploh skoz sam to poslušala..da je najhujša kr jih je vidu pa blablabla..

sj pol kt sm ga spoznala mi je pa všeč ratou..pa lepo mi je blo z nemu..škoda da je konc tega :(
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 14. Jun. 2007 14:34

Jaz imam okrog sebe same bedne tipe, ki si ne upajo direkt povedat. :? Da si pol ves zmešan in ne veš, kaj bi si mislil. :evil:
lady bug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: Bratislava

Neprebrana objavaNapisal/-a lady bug » 14. Jun. 2007 14:52

Meni se je zadnjič zgodil idealen način zapeljevanja (vsaj meni idealen.sem nežna duša:)).
V diskaču, plešem z družbo, se obnem in gledajo me totalno modre oči-kr obstala sva in se gledala. Pol plešem naprej, sm že nekak čutla da neki bo, se usedem, pržgem čik, dvignem glavo in tm je on-brez besed me potegne plesat in potem sva plesala in plesala..sploh nisva spadala v tist diskač in na tisto muziko, ampak za naju se je čas ustavu. in sva "plesala" še kakšen mesec, pol se me je pa ustrašu.. Škoda, ampak spomin je pa ful lep :wink:

In tud jaz, več izkušenj kot mam, manj mi je jasno!
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 14. Jun. 2007 14:59

Dorotheia napisal/-a:Jaz imam okrog sebe same bedne tipe, ki si ne upajo direkt povedat. :? Da si pol ves zmešan in ne veš, kaj bi si mislil. :evil:


Dogaja se ti isto kot meni. Pa ni nujno, da je tip "beden", veš. Nekatere ženske s(m)o pač take, da si tipi enostavno ne upajo ničesar naredit. Vem iz izkušenj, ker mene zelo redko kdo osvaja direktno, večinoma me samo gledajo. Sem se pač sprijaznila, da moram sama narediti prvi korak, če kaj hočem z njim.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 14. Jun. 2007 15:23

heh :D mejbi je pa v tem čar, da ti ne povejo naravnost...a ni bolj zanimiu opazvt kk se tipčk poteguje za tvojo naklonjenost kt pa da pride direkt do tebe pa te napade, da si mu všeč?? :P :hearts:
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 14. Jun. 2007 22:00

Shannon napisal/-a:
Dorotheia napisal/-a:Jaz imam okrog sebe same bedne tipe, ki si ne upajo direkt povedat. :? Da si pol ves zmešan in ne veš, kaj bi si mislil. :evil:


Dogaja se ti isto kot meni. Pa ni nujno, da je tip "beden", veš. Nekatere ženske s(m)o pač take, da si tipi enostavno ne upajo ničesar naredit. Vem iz izkušenj, ker mene zelo redko kdo osvaja direktno, večinoma me samo gledajo. Sem se pač sprijaznila, da moram sama narediti prvi korak, če kaj hočem z njim.


Ja, saj priznam, da ni nujno ,da je tak tip beden. Jaz imam trenutno enega okrog sebe, ki je čisto fajn in vse. Pa ko ti recimo daje neke izjave, ki ti dajo misliti, se poteguje za tvojo naklonjenost in vse...samo nič konkretnejšega ne naredi ali reče. In zato mi ni nič jasno, jaz imam pa rada čimbolj razčiščene odnose. Če mi nek fant s katerim se recimo nekaj časa dobivam (saj pri nama še ne traja to tako zelo dolgo) , slej ali prej jasno ne da vedeti, da me smatra kot potencialno punco, potem pač začnem sklepati, da mu nisem všeč na tak način. In ravno to začenjam misliti pri tem. Mislim...nekak mi ni logike,da te tip po eni strani vabi na pijačo, ti poklanja komplimente, se zanima za tvoje osebno življenje...skratka kaže interes, po drugi strani pa ne zjasne svojih namenov...meni to deluje, kot da tip ne ve, kaj bi rad. In od takih čimdlje, pravim. :schlaumeier:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]