Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_n-i-n-a_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _n-i-n-a_ » 04. Jun. 2007 20:43

jz bom povedla mojo izkušnjo...jaz k hodm še n sredjo šolo se vozm sz vlakm in tm se je najdu en tip k ma sestro na isti šoli in se pozna zmoji prjatlco pol me je ona skoz vleklahnjim in to.in k mene ni blo zravn je ta tip fulll spršavu pu meni in te fore.pol sm pa bla z neko sosolko n želežniški k ga tud pozna in jih je klicala d nej pridjo in takrat so bli znaki ker sta se dva borila zame ampak sam eden je zmagu.namreč ful sta me slikarla in to pa na železnci sta me zjutrej čakala pa to.in k je biu lih zadn tedn pred koncom šole mi je edn od nij začel pisart pa tku kukr frend in pa za slikco me je prašu če mu lahk prnesm eno in to pola pa je tu tku n neslu d je preskočila iskrca in tku se mava zdej lpu...use skp je pršlo nepričakovano in nahitro v enmi tedni sva se že zmutla en druzga skup=)letos bo prvo leto=))))

če sm kej pomagla ok čene pa usaj veste d so v življenju tud dobre stvari=)
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 04. Jun. 2007 21:07

~NIA~ napisal/-a:
bunnyka napisal/-a:Moski so nepredvidljivi..tisti, ki te bo najbolj zbadau in ti najbolj zrl zivce, te bo v bistvu meu najraje..to je pac cuden pokazatelj moske naklonjenosti :)


se stinjam :)

čeprov.. sej nekak vidiš komu si ušeč, kako se obnaša do tebe itd..lahko se pa tud zmotiš :)


... in to kako... :unknown:
Always look on the bright side of life!
imzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 21. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a imzo » 05. Jun. 2007 1:05

Dagi napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:
bunnyka napisal/-a:Moski so nepredvidljivi..tisti, ki te bo najbolj zbadau in ti najbolj zrl zivce, te bo v bistvu meu najraje..to je pac cuden pokazatelj moske naklonjenosti :)


se stinjam :)

čeprov.. sej nekak vidiš komu si ušeč, kako se obnaša do tebe itd..lahko se pa tud zmotiš :)


... in to kako... :unknown:


uu, a maš izkušnje s tem? dj deli z nami, me zanima :D
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 05. Jun. 2007 6:16

imzo napisal/-a:
Dagi napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:
bunnyka napisal/-a:Moski so nepredvidljivi..tisti, ki te bo najbolj zbadau in ti najbolj zrl zivce, te bo v bistvu meu najraje..to je pac cuden pokazatelj moske naklonjenosti :)


se stinjam :)

čeprov.. sej nekak vidiš komu si ušeč, kako se obnaša do tebe itd..lahko se pa tud zmotiš :)


... in to kako... :unknown:


uu, a maš izkušnje s tem? dj deli z nami, me zanima :D


bom OT... :wink:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 05. Jun. 2007 10:38

^Dej pliiiz povej. :D

Znam bit v podobni situaciji. :roll: :?
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 05. Jun. 2007 10:52

Sva se spoznala se je kr iskril od same kemije, sm skos mela filing da mu morm bit všeč, mi je to tud sam povedal kasnej, pa stvari za katere sm mislla da sm si jih domišljala... sva bla pol tist večer skupej in potem se je zgodba končala... Sva se vidla spet čez neki časa, sva spet cel dan preživela skupej, sicer ne sama in sm sm spet dobila eno upanje, odgovoril na moj sms pa spet ni... Je šel kasenj v tujino kariero ustvarjat , sm mislla da za zmerej, je pršu nazaj pa očitno nima nobene želje po tem da bi spet bla v kontaktu... in to kljub temu, da sm js cel cajt mislla, da kej mu pa more bit do mene, ker se prej glede tega res nism nikol zmotila... In še to, upam, da nisi v podobni situaciji... :wink:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Jun. 2007 11:20

Pomoje pri tipih še največ pogled pove...če si mu všeč te itak gleda na čist drugačen način. Seveda se loh zmotš in takrt res ni najbl prijetn... :wall:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Jun. 2007 14:47

Damo ji vedeti na zelo enostaven način...samo to še ni zagotovilo,da če si dečkotu vizuelno všeč...da bo s teboj tudi ostal dlje časa!
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 05. Jun. 2007 14:57

Ja jst mislm, da sem enmu sošolcu všeč, ker skoz, ko sem jst v družbi, pride še on, me ogovarja, mi govori kok sm suha, piše sms-e s frazami " ja, sm lih nate mislu" pa take. Pa najprej me je sošolka opozorila nanj, ko je p zvedla za sms, je bla pa skor sigurna. Zdej pa tud jst mislm, da je res.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 06. Jun. 2007 10:25

Mene najbolj moti/zmede to, kar ste ene že napisale. Eni so ful prijazni in potem ne veš, a ti je kej lepega reku zato, ker si mu všeč ali pač tak je.
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 10. Jun. 2007 22:45

Joj o teh moških znakih ne bi...jaz ugotavljam, da nič več ne razumem...
Ok, pa naj kakšen tip pove, kako naj punca ugotovi, ali nek fant, (ki je recimo njej všeč) nanjo gleda samo kolegialno (pač mu je ful dober človek, fajn družba itd.) ali mu je mogoče celo malo bolj všeč? :? Ker v vsakem primeru jo bo klical in vabil na pijače, ji govoril o sebi in vse ostalo...ampak še vedno...če ne reče direkt, potem punca tega dejansko ne more vedeti (in si mogoče ustvarja kake utvare). Hočem reči, da me samo zanima, ali je kaka razlika v obnašanju tipa do kolegice (pa da jo je reimo spoznal pred kratim) ali do punce s kateri bi teoretično celo bil v zvezi?

Moški ste tako čudni...jaz imam izkušnje z več ali manj takimi, ki niso tako direktni, če se jim gre za resno zvezo in se vsi ponavadi najprej radi dobro prepričajo itd. Ehhhh... :roll:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 11. Jun. 2007 15:48

Moj je, ko sva se prvič videla, z očmi spremljal vsak moj gib :D Potem je pa skupnemu prijatelju rekel za cifro, ker mu je bilo nerodno reči meni :D (don't know why) Pa tako luštno je bil malo sramežljiv. Če bi bil nastopaški, tako ne bi upalil.
Pa saj vidiš razliko, mene je vedno odbilo, če je tip že na začetku začel dajati komplimente glede telesa - potem si lahko mislim, za kaj se mu gre :evil:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 11. Jun. 2007 23:35

preprosto: ne pokažejo...vsaj neeeekaj časa ne.To je njihov 'obrambni sistem', da ne ranijo ego ob možni zavrnitvi..ops..razen če so pijan-saj veste,takrat ne zmanjka besed za toliko lepih žensk :D
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 12. Jun. 2007 11:05

meni je moj pokazal tako, da mi je pošiljal zaljubljene poglede, pogovarjala sva se veliko, potem pa me je na hitrem vprašal, če grem z njim na zmenek. in je palilo name :D rada se spominjam teh časov... :love:
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 12. Jun. 2007 19:47

Uf to pa čist različno. En je enkrat pršu do mene pa mi je uzel roko iz žepa (bli smo na Meti, blo je mrzlo) pa mi jo je tko gor dvignu pa je reku da je raketa haha. Pol mi je pa kr neki govoru, blablalblaaaa :P

En je vedno k me je vidu tko veselo zavpil moj nickname......joj ta je bil men tok huuuud pa sm neki zaj*** pa ni blo nič. Zdej je pa zaseden. Hate myself :P

Nekateri te pa skos gledajo. To mene pol začne živcirat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov