Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 27. Maj. 2005 9:41

bunnyka napisal/-a:Moski so nepredvidljivi..tisti, ki te bo najbolj zbadau in ti najbolj zrl zivce, te bo v bistvu meu najraje..to je pac cuden pokazatelj moske naklonjenosti :)


To si kar dobro ugotovila.

Gre za to, da punci pokazes, da te je s svojo lepoto ocarala in ne ustrasila! S tako igrivo zafrkancijo ji das vedet, da si ob njej sproscen in bo sproscena tudi ona. Pokazes svojo samozavest... res pa je, da ne smes pretiravat, ker ene punce ze itaq nimajo veliko samozavesti in jo potem resno prestrasis :eek:

Ce gre pa za prvi stik, pa mora moski pokazat to z dejanjem - torej s pristopom do punce, jo ogovoriti... se malo pogovarjat, hecat in podobno... potem sele ugotovi, ce je zenska zainteresirana in vredna greha :D (ok, to je verjetno tak-al-tak)

Enostavno receno bi bilo... ce moski vidi punco, ki mu je vsec, mora it v akcijo! (the rest is history)

LP
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Maj. 2005 11:12

pokazejo...ja tk da te za kite cukajo pa kiklco vzdigujejo....ce pa ti kamen v glavo vrze te pa wes to je to cisss je f tebe :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 27. Maj. 2005 13:34

LyLa napisal/-a:Se prav, pol moj neskončno lepi sosed ne fantazira o men :(

ja seveda lubica on fantazira zgolj in samo o tebi ... če ne z lepa, ga bomo pa prisill, da bo fantaziru o teb ...
LyLa napisal/-a:Po pa fejst upam, da mi kšno skalo v glavo vrže

ja ti kr upi, sam pol ne pričakuj od mene, da ti bom rože v KC nosila :P
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 29. Maj. 2005 10:22

ma ne vem...
zaka so tipi tk nareti, da nč ne pridejo gor, da jim moreš use povedat direkt....
če en sili u tebe, pa se ga ti izogibaš na 109000km a ni to jasno znamenje, da ti ni všeč...
al pa če ti je en ušeč, pa poskušaš bi čimveč u njegovi bližini, pa tut namigneš, da bi blo fajn met kej več ko sam prjatlstvo....

pač so tipi... kdo bi jih razumel....

zaka je vedno tk, da ti zanimaš tiste, ko tebe ne zanimajo, pa tebe zanimajo tisti, ki jih ti ne zanimaš?
LOVE hurts
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 29. Maj. 2005 14:12

ojoj to pa bi se dalo debatirat... v glavnem jaz sem že čist obupala in se več sploh ne trudim brat znakov... se mi zdi da eni še sami ne vejo kaj hočejo. spoznam enga fanta, mi da jasno vedet že ko me prvič kako dobro zgledam. ko se vidima drugič se nekaj pogovarjama, :knuddel: , še parkrat omeni kako me je reeees želel boljše spoznat, prej ko grem domov si še izmenjama telefonske in on mi mimogrede pove še, da je pred kratkim končal s punco, da se ima trenutno ful za učit in da pač z nama ne bo nič (ne tako direktno ampak dovolj da ni dvoma). omeni da sem mu res ful všeč in da se je imel lepo in da ne smem bit jezna. :?: do takrat sem mislila da še vsaj približno razumem moške možgane, ampak zdaj pa mi ni več res nič jasno. pa vam?
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
sarika9
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 7. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sarika9 » 29. Maj. 2005 17:38

:lol: :lol:
Seveda lahko veš, kdaj si tipu všeč:
-ko te poželjivo gleda
-ko te večkrat pokliče in te vpraša kr neki
-ko te želi večkrat videti
-ko ti nameni več pozornosti kot ostalim v družbi
-ko mu uidejo spolzske besede povezane s tabo.....
Pa še bi se dalo naštevat!
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 29. Maj. 2005 17:41

midva sva se tepla :D

(no, pa ful sva se družila. se mi zdi, das se take stvari bolj čuti, težko je povedat neke prov specifične znake, ker je tut odvisno od načina izvedbe)
...just breathe...
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 29. Maj. 2005 18:44

sarika9 napisal/-a::lol: :lol:
Seveda lahko veš, kdaj si tipu všeč:
-ko te poželjivo gleda
-ko te večkrat pokliče in te vpraša kr neki
-ko te želi večkrat videti
-ko ti nameni več pozornosti kot ostalim v družbi
-ko mu uidejo spolzske besede povezane s tabo.....
Pa še bi se dalo naštevat!


Not true!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je use to počeu par mescov kasnej je pa izjavu da ma punco pa da ne bi naredu nč da bi ogroziu njuno zvezo :S lol ane ... eni tipi ne vejo kaj hočjo!!!???
No so pa tud eni ka so očitni ... sam zlo redki :idea:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 29. Maj. 2005 21:42

LyLa napisal/-a:Ne bod zajedljiva :)
raj svojga cucka sm prpel, da ga bo njegov ovohavat začel, pa bom mela dobro iztočnico za začet debato :)

zj pa konc offtopica, da nau šiba D&G pela


mah te dizajnerske šibe so bol za okras kot pa za tepst dve babnci ....
in kaj bi rada, da moj cuck nega naskoč, medtem ko se mu bo psica za rep obesla, revež bo ves moker od sperme trešču po tleh, medtem ga bo moj kuža še zmer naskakoval in pol boš ti sam zbežala in boš rekla: "ULAAAA!!! A mi ne prvošš srečo? A morš res vse desce od mene pregnt?"
tko da baby, i don't think so ... no,no,no ... novi plan rabš ...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 29. Maj. 2005 21:47

Bejbika, :lol: :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 31. Maj. 2007 9:43

Res pametn prašanje.... sam odg. z moške strani pa ne vidm tolk :/ . Sicr pa hja, kdo bi razumel moške.... ( no in obratno,kdo bi ns...ampk to je že druga zgodba). Ne razumem, zakaj se nekateri ko so že v zvezi, slinjo okol druge in ji s tem samo upanje dajejo, pol k si pa že čis v ublakih, pa pristaneš na trdnh tleh, ker je že zaseden. okej, ne razumem. Sicr je pa men moj pokazau tko, da me je res ful tolažu, ko me je biuši pustu in s tem si je pridobil + točke :D.

Lp
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Maj. 2007 16:08

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 31. Maj. 2007 16:18

Ola!
Kakšne znake pošiljamo...morda res izgleda,da so nam nam vse punce všeč...ker večina tipov oblaja vsako ki leze in gre.
Ampak tudi mi imamo ritem življenja...govorim iz sebe ven.
Meni je dosti punc všeč in so mi res kul...ampak dejansko sem v določenem ritmu življenja,da nimam časa se ženski toliko posvečati in lezti za njo in ulagati čas in energijo...mi ne znese.In dosti punc je zelo pasivnih...težko pokličejo ali same kaj naredijo...kot nekako tukaj sem..vzemi si čas zame...letaj okoli mene...poleg tega pa še dajejo ti čudne odzive pziroma znake,da si ji všeč ali pa ji nisi..da res nimamo časa zdaj biti vedeževalci.Če se preveč vrti okoli tebe je težak,če premalo je spet nekaj narobe...in kako zdaj punci dati ne preveč in ne premalo.

Jaz furam svoj film..in moje geslo je..pa čeprav se bo za nekatere od vas slišalo egotripersko: Bentley odpre vrata ...reče pojdi z mano...in če premišljuješ in cincaš...gre naprej.Kdor čaka čas izgublja...Priložnost zamujena ne vrne se nobena...
Vem, da se grozno sliši ampak tako jaz funkcioniram...zdaj govorim samo zase in iz svojega izhodišča...
Nimam časa za kvazi igrice in ne vem kaj...če mi da punca jasno vedeti,da je odprta..si bom vzel čas..če pa enkrat bi enkrat ne bi..pa ne vem kaj...res take ženske ne rabim gledati v svojem življenju!!!

Drugače,pa moram še reči,da Lyla je kapo dol punca..respect ji resno!
Jaz pravim,da imaš 95% kur in 5% alfa samic...in ona definitivno spada med alfa samice ;)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 03. Jun. 2007 19:43

moj je ful prjazn do vseh punc, s tem jih nenamerno osvaja. eni kelnarci zmer ko prideva na kavo reče: o tjaškica, kako si danes? js bi pa eno kavico s toplim grehom, pa mal kakavčka mi dj notr. ob tem mi gre tolk na bruhanje... ampak tak je...
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 03. Jun. 2007 21:18

Ja, moj je tut za ene 2 punce iz sš zmer govoru kok sta glupe&tupe pa kok sta zafnane pa blabla...na konc sm pa čist po naklučju zvedla, da mu je bla ena izmed unih dveh ful všeč in da če ne bi meu mene, bi paliu na uno :roll: :evil:
Po drug stran zna bit pa ful prjazn (za moje pojme preveč), sam ne tko osladn kokr od Nu$hke :D pa mi gre še zmer na bruhanje.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov