Kako pokažejo da jim je punca všeč?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 24. Jun. 2007 8:06

Jochie napisal/-a:
lolitaa napisal/-a:meni se pa tko lepo smejčka,pa pomežikne mi...oh,tko bi rada zvedela kaj se mu plete po glavi. :oops:


mogoče pulover??? :D

ko ti bo pomežiknil, ga vprašaj ali ima tike ali pa te osvaja! :D


faca si.me je prav nasmejal ta tvoj post. ;D
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 24. Jun. 2007 11:45

Jochie napisal/-a:zihr sem...! :wink: :D


Ok...naj ti bo. :razz:

(še vedno pa si mislim svoje)
wentaholic babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 3. 1. 2007
Kraj: The World

Neprebrana objavaNapisal/-a wentaholic babe » 23. Jan. 2009 17:06

tale tema je ful zanimiva!

ka bi pa lahko sklepale iz tega?
...mi je postal všeč en tip s šole, ki ga je moja prtjatelca "poznala"... mislim sm pozdravlala sta se.. no, in sm ji to povedla, in mi ga je predstavla. blo je dost nerodn, k se je izkazal d je on sploh ne prepozna, je pa tko blo rečen d se js zanimam zanjga. no, in smo se tko mal menl, ampak ne d bi me odjebu,sploh ne, me je gledu, sm sm mela filing d mu je kolegica všeč bol k js.... čeprov ga je men rihtala :D sma se pa tko kdaj pa kdaj po šoli spogledvala pred tem srečanjem in sm pač od tega sklepala d sm mu všeč. zj sm pa čis zmedena! pa počutim se kot budala, ker ve d mi je všeč, js pa msilim d mu je kolegica( sm njej on ni).

mu je blo nerodn, tko k men....ampak slaba stvar tega je , d ni na konc za mojo cifro vprašu... zj pa nwm, al bi se lah kj razvil , kljub temu d ni vzel št.? :D ve pa d mi je všeč( no sklepa lahko)

no, hvala za mnenje...
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 23. Jan. 2009 18:04

1. letnik sr. šole? :D
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
SpecialKA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 16. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a SpecialKA » 29. Jan. 2009 17:09

joooj...kdo bi si mislil koliko enakih problemov imamo...in to z moškimi, ki sploh še niso naši ;))) tudi jaz imam namreč prijatelja ...ki oddaja čudne znake, ki jih vidijo vsi - TUDI jaz ..oba sva zelo odprta, komunikativna - razumeva se z vsemi v družbi in z vsemi si imava toooliko za povedat. vendar ko sva sama se tema težko "vžge". in on je full zajebant, tk da včasih res ne veš al se heca al ne...

ne vem...tisoč enih znakov ...in obenem nobenega ...od živčnosti ko se pogovarjam z drugim,...do obveznega sedenja čim bližje ;) ...do srednješolskih udarcev v ramo, ker ne ve kaj bi mi rekel ;) c c c ...

zdi pa se mi, da se vsake toliko časa umakne, nikoli se popolnoma ne "odpre" ...niti kot kolega nisva tak close recimo...

ampak jst sm ga enkrat postavla pred dejstvo (pod dozo;))...takrat pa se ni izjasnil..reku mi je: a teb ni vredu, da je tak kot je zdej?

...hmmmmmm...

in ker mi je potem postalo vredu ...ni bilo vredu ;) in zgodba se nadaljuje... jooo.. ;)
* *¨)
¸.•´¸.•*´¨) * ¸.•*¨)
(¸.•´ * (¸.•´* SpecialKA
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 03. Feb. 2009 14:52

Zdaj sem pričela opažati, da če je nekemu fantu npr. ena punca res všeč (mislim res), da se potem trudi sam sebe prikazati v najlepši luči in ga je sram, če se slučajno kdaj pojavi kak znak, da je neroden ali pa kaj takega, kar bi lahko pokvarilo njegov vtis. :D
...vedno si prvi prinesel mi sonce in jutro z okusom poljuba...
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 04. Feb. 2009 22:17

čist odvisn od tipa do tipa...sm mela en primer k se mi je en ful dopadu, sva se na eni fešti na prostem srečala pa me je vprašu če grem z njim...sva šetala, se pogovarjala, pa pogovarjala, pa še mal pogovarjala...sm mal namigvala, ni blo nč, pa sm obupala pa si misla, ok očitno mu nism kul, sm se že sprjaznla da se mu je očitno sm kul z mano pogovarjat :roll: na konc se pa tip spomni da bi me kušnu :) pol sva pa še celo poletje neki mutila in mi je vsak dan pisu čist kolegijalne msg-e, tko mi mi ni blo nikol lih jasn pr čem sva...
maš pa druge primere k se jim kr oči svetjo k te gledajo, dobivaš 100 in en kompliment, eni so čist štorasti pa ne upajo niti v oči pogledat, eni se delajo da jim sploh nisi všeč, pa pol zveš zakaj je bil tok tečn k ti nč ni jasn...100 ludi 100 čudi...
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 05. Feb. 2009 12:06

No moje mnenje je tako, da se da iz pogleda vse razbrati. Če si nekomu všeč, potem te gleda čisto na poseben način. Seveda pa, če si sam zaljubljen v to osebo, takoj opaziš malenkosti in vsak gib najbrž spremljaš potencirano, zato si te poglede lahko napačno razlagaš ...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov