Kako pogosto vam moški reče "ljubim te"?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 27. Maj. 2010 13:54

Jaz od njega večkrat slišim: "rad te imam".
Kakega cmokanja po telefonu pa ne bi prenašala.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Maj. 2010 13:56

..Evelyn.. napisal/-a:Joj, jz sm pomoje ena tistih bab, k jo vse šinfate tle.. Po 95% najinih telefonskih pogovorov sledi "ljubim te". Ubistvu si ne rečeva samo takrat, ko sva nekje v družbi ali pa takrat rečeva, sj veš :D pa zrd mene, če mislte, da sva patetična and dumb, to počneva že več, kot štiri leta. Jebiga, pač oba rada to slišiva. :)


Pri naju je tudi tako. In to počneva zadnjih 8let in pol :) Njegovi frendi so bilki tudi tako občutljivi, ko so slišali, da mi t govori :) Naju ne moti, naj si drugi mislijo kar si hočejo
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Maj. 2010 8:17

Meni se pač samo zdi, da besede potem zgubijo svoj pravi pomen...
...da je pač to potem le še ena izmed vsakodnevnih fraz, brez velikega pomena.

Da ti potem to rečezgolj še samo iz navade, ne pa zato, ker bi to dejansko mislil in čutil....kaj se zgodi potem, ko ti enkrat on tega ne reče???? Ker je pač preprosto pozabil....vam je čudno???
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 28. Maj. 2010 9:03

Mah bedarija. Da beseda izgubi pomen - ne verjamem. Da to reče iz navade, ne ko tako čuti - bullshit. A če reče pa enkrat letno pa to pove takrat, ko čuti? A ne bi moral ljubezen čutiti 24/7? A zdej je pa prav, da me ljubi samo ob določenih trenutkih? Mislim, da je ljubezen neodvisna od tega, kolikokrat in na kakšen izrazimo čustva. Izražanje čustev je nekako naučeno in delamo tako, kot se nam zdi prav.

Jaz naprimer velikokrat rečem ljubim te, ga objamem, pobožam po roki,.... On je bolj zaprt (posledica vzgoje). Njega moti objemček v javnosti, pred mamo mi še nikoli ni rekel, da me ljubi... Mu je nelagodno izražati čustva, kar niti ni čudno, glede na to, kdo ga je vzgajal. Tudi kot otrok ni dobil veliko poljubčkov, objemov. Moja tašča je mnenja, da je to "cmokanje" brez veze. Da je ona imela rada svoje otroke, ampak ne kot nekatere, ki vsake pet minut delajo "cmok, cmok" (no, to je letelo name, besede pa so dobesedno ponovljene). In tudi moj ne ljubčka in boža tamale. Saj ve, da jo imam rad, pravi. Saj sem njen oče :?

No, pri nas v družini smo na veliko izkazovali čustva, se božali, pošiljali poljubčke, .....in to se pozna tudi na meni. Me ni sram. Pri mojem je pa že obratna zgodba.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Maj. 2010 11:36

Pa kaj misliš, da se razpizdimo kot nevem kaj, ko nam ne reče?! :D Ali pa da res ne mine dan, ko si nebi rekli? :D Itak da mine. In ne, za naju besede niso izgubile pomena. Pa ja čutiš tudi na način, na katerega reče in kdaj ipd. Če bi pa celo po največjem kregu rekel rutinsko "ljubim te" bi se pa vprašala "wtf". :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Maj. 2010 11:20

barbie_girl_85 napisal/-a:Mah bedarija. Da beseda izgubi pomen - ne verjamem. Da to reče iz navade, ne ko tako čuti - bullshit. A če reče pa enkrat letno pa to pove takrat, ko čuti? A ne bi moral ljubezen čutiti 24/7? A zdej je pa prav, da me ljubi samo ob določenih trenutkih? Mislim, da je ljubezen neodvisna od tega, kolikokrat in na kakšen izrazimo čustva. Izražanje čustev je nekako naučeno in delamo tako, kot se nam zdi prav.


Jojme, pa ni treba zdaj iti v drugo skrajnost. :wink: Itak vsak par dela tako kot jim paše, meni osebno se pač zdi neumno parkrat na dan ponoviti isto besedno frazo. Ni bilo govora o tem, da če se izreče 100x na dan, da ni mišljeno iz srca, le na pomenu izgubi, pa četudi ti misliš, da ne. To je pač moj pogled na izkazovanje oz. izpovedovanje čustev, kakor imaš ti svojega.
Mi je pa še bolj neumno slišat v družbi ljubkovalna imena kot so lubi, muci buci, hanibani ipd., z dodatki kot je lada te mam, lubam te itd. itn. Nimam nič proti izkazovanju naklonjenosti v družbi, ravno nasprotno, ker ljubezni pa res ni treba skrivati, a je vseeno bolj prebavljivo za druge udeležence v družbi, če je v mejah normale.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 31. Maj. 2010 16:56

Se popolnoma strinjam z napisanim.

Vsak ima pač poštimano po svoje....kot komu paše. Eni si govorijo te stvari vsak dan (tudi večkrat), eni 1x na mesec, drugi še redkeje...

....100 ljudi, 100 čudi!
swetty*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a swetty* » 11. Okt. 2013 18:41

spice girl napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Joj, jz sm pomoje ena tistih bab, k jo vse šinfate tle.. Po 95% najinih telefonskih pogovorov sledi "ljubim te". Ubistvu si ne rečeva samo takrat, ko sva nekje v družbi ali pa takrat rečeva, sj veš :D pa zrd mene, če mislte, da sva patetična and dumb, to počneva že več, kot štiri leta. Jebiga, pač oba rada to slišiva. :)


Pri naju je tudi tako. In to počneva zadnjih 8let in pol :) Njegovi frendi so bilki tudi tako občutljivi, ko so slišali, da mi t govori :) Naju ne moti, naj si drugi mislijo kar si hočejo


Evo, pa se vama lahko pridruži še ena taka ki to zelo rada sliši. :oops: res midva sva skupi nekej več kot 2leti in z začetka je blo težko, ne z njegove ampak moje strani. Nekako sem imela prej preveč razočaranj da bi mu lahko rekla tako "na hitro". Ko pa sem začutila pravi trenutek je bil ganjen in res presrečen da je to slišal tudi iz mojih ust. Že prej sva se namreč veliko pogovarjala od mojih predhodnjih izkušenj in je točno vedel da ko bom izrekla bom mislila resno..in še danes tako mislim. :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 13. Okt. 2013 9:32

sem bla vzgojena v ljubeči družini, kjer so velikokrat povedali, da me imajo radi, in vse podobne stvari.
Ampak meni pa res ni do tega, midva si to raje pokaževa z dejanji kot z besedami :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 13. Okt. 2013 10:56

jaz pa sem bla vzgojena v čisto drugi klimi in tistemu enemu, ki sem mu to sploh rekla sem menda rekla dvakrat... čisto grozno mi je to rečt, napišem še mogoče v sms rada te mam pa tak, ampak, da bi pa kolegici rekla rada te mam al pa staršem, babici itd. težko..bedna sem vem.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Okt. 2013 11:55

Uh, meni se tudi zdi, da te besede izgubijo pomen, če jih prevečkrat rečeš. Sem mislila drugače, ko sem bila mlajša, zdaj pa imam rada, da jih slišim redko in imam potem res vedno mehka kolena, metuljčke in je res en takšen poglobljen trenutek. Hm.

Si pa stalno govoriva, da se imava najrajšejšejši in sva pretežno zelo osladen par. :D (V družbi pa sva, mislim, dovolj prijetna in nikakor ne nadležna s svojo zvezo.)
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 14. Okt. 2013 9:47

Jaz "ljubim te" verjetno še nikoli nisem rekla. Nekako mi ta besedna zveza ni blizu in niti ne vem, kaj točno pomeni - še več kot "rad te imam"? Midva s fantom si rečeva "rad/-a te imam". Jaz njemu rečem enkrat na teden sigurno. Mogoče prepogosto, ampak preprosto čutim neko potrebo po tem, da mu to povem. Sem si že kdaj rekla, da se moram kdaj zadržat, da bo naslednjič "večji efekt", pa se ne morem. :) Sicer pa, če je izrečeno iskreno in ne prisiljeno - zakaj ne? On meni reče nekje enkrat na dva tedna in takrat, ko to reče, se res cel razneži. Ponavadi reče kaj v stilu "oh, kako mam jaz tebe rad" ali "jaz te mam tak rad", jaz pa se seveda cela stopim. :) Je pa tudi pri meni fant edini, kateremu to rečem.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 14. Okt. 2013 10:03

*Abby** napisal/-a:Uh, meni se tudi zdi, da te besede izgubijo pomen, če jih prevečkrat rečeš.


sem enakega mnenja.

je pa res, da si pogosteje receva rad/a te mam, kot ljubim te. Pa ze rad/a te mam si ne govoriva full pogosto (mogoce 1x na mesec, ali pa se to ne). Se mi zdi bolj pomembno da si pokazes...

Sem imela leta nazaj full problemov s tem (kazanjem in izrazanjem custev) in se je potem to postopoma spremenilo....pocasi, ampak je zdaj full boljse.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 14. Okt. 2013 10:07

midva si tut bolj pogosto rečeva rad/a te imam. pomoje sva si tale ljubim te rekla samo ene 2x do zdej, pa men se vedno to sliši tko čudno da ne morem sploh :P drugače pa recimo da si rečeva da se imava rada res samo ob kašnih takih posebnih trenutkih, ne pa recimo vsak dan ali pa vsak teden.
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 14. Okt. 2013 13:50

kaj je fora, da si nekater folk neprestano govori "rad te mam"?Je to v bistvu isto kot da bi rekel "Oh, ta zveza mi je postala dolgočasna za pop#zdit, nč se ne dogaja, nič več ne čutim do partnerja/ke, ampak dajmo se vseeno pretvarjati kolk se mamo fajn, če nas pa slučajno kdo opomni kako se mamo bedno, pa dajmo burno odreagirat in vse zanikat.Potem se pa cmokneta in to na najbolj umeten način, ko vidiš na 500m, da je privlačnost že zdavnaj umrla in da sta skupaj samo zaradi tega, da lahko plačujeta položnice iz skupnega fonda. V glavnem rok trajanja zveze že 10x potekel, golobčka se pa še kar nekaj silita. lol.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov