Kako pogosto vam moški reče "ljubim te"?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 22. Sep. 2004 10:17

tiasha napisal/-a:
Ninica napisal/-a:Dela v vojski in je živel v bazi nedaleč stran. Dokler ga niso poslali v Irak :(


Pa te nc ne skrbi ,kr je v Iraku?ne zarad varanja,ampak varnosti?In kk se drgac vidita?zivita skupi?

Auč ti si pa res reuček!! :( Kako se pa pol kej vidta res? Vrjetno ga ful pogrešaš a ne?



Trenutno se ne vidiva in se ne bova dokler ne pride nazaj (čez kakšnih 7 mesecev), potem gre pa nazaj v Ameriko :cry: Bova pa skupi celo poletje pri njemu v Kaliforniji :razz: Zarad varnosti me ne skrbi preveč, ker dela ves čas v pisarni.
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 23. Sep. 2004 8:33

7 mescov?uh..dobra si da zdrzis brez njega!!!!
Uporabniški avatar
Mister
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mister » 23. Sep. 2004 9:07

malički napisal/-a:Mojemu gre to zelo zelo težko z jezika in meni pravzprav tudi. Vem pa da so zanj pomembnejša dejanja in ne besede. In z dejanji nikoli ne skopari. Ampak to slišati je tudi zelo lepo.

Prvi "ljubim te" sva spregovorila dokaj pozno, po pribl. pol leta, je pa bil on tisti ki je načel to temo.



To ni res, LJUBIM TE je treba povedat v oči, drugač to ni to, mislim, da bi to že lahko vedela.
Veliko je tipov, ko lažejo in so s punco sam zarad sexa.+

Be clever. :cool:
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 23. Sep. 2004 13:57

meni pa to fant pove zelo rad . poveva si ko nama leži vendar zmerno. ker če je preveč postane monotono in nima nobene teže. ni mi težko izrečti te besede in njemu tudi ne. Mislim da to sodi k zdravemu odnosu in pri tem če se imata dva rada nima biti kaj nerodno.
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 23. Sep. 2004 15:48

Mister napisal/-a:
malički napisal/-a:Mojemu gre to zelo zelo težko z jezika in meni pravzprav tudi. Vem pa da so zanj pomembnejša dejanja in ne besede. In z dejanji nikoli ne skopari. Ampak to slišati je tudi zelo lepo.

Prvi "ljubim te" sva spregovorila dokaj pozno, po pribl. pol leta, je pa bil on tisti ki je načel to temo.



To ni res, LJUBIM TE je treba povedat v oči, drugač to ni to, mislim, da bi to že lahko vedela.
Veliko je tipov, ko lažejo in so s punco sam zarad sexa.+

Be clever. :cool:


to pa NE Mister!en tip ti lahko govori da te ljubi in te izkorišča,ti pobira denar in nevem kaj še vse!če pa en naredi veliko stvaari zate,se trudi zate ..to je prava ljubezen!!!BESEDO lahko čisto vsak izgovori...DEJANJ pa ne more vsak narediti-takih ki bi pokazale pravo ljubezen!!In jz mislim da si ti tist tip ki laze in ima punce sam zarad sexa...ti ji lepo reces ljubim te in jo pof....!Zanjo pa ne bi sel npr. na drug konc slo po nekaj kar rabi,ali ji nebi prinesel nekaj kar obozuje(npr. cokoladico),ne bi bil v krizi z njo, in taksne stvari ki res kazejo da te ima fant rad in ki ti to pokaze z dejanji!!!
iztok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a iztok » 24. Sep. 2004 8:09

No ja, pa da se še predstsavnik moškega spola spusti v debato. Najprej jaz osebno. Morda ne rečem vsako uro, pa tudi ne samo enkrat na teden. Ob priliki, ki pa se mi zdi zanimiva, naprimer ko sva sama in se objevama, ali pa po sexu, ali pa v jutru ko me prime, pa že rečem. Priznam, da gre nekaterim ta beseda težko iz ust, pa to ne pomeni, da ničesar ne čutijo, le morda dovolj moško se jim to ne zdi. Ko pa tak berem vaše komentarje, pa mislim, da je to takrat, ko prevečkrat rečeš res brez pomena, saj svoj pomen izgubi. Torej kot pri vsaki stvari, v pravi meri, pa je enkratno, kot začimbe v kuhinji - skratka ne pretiravat.
iztok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a iztok » 24. Sep. 2004 8:24

Saj nočem izpasti tako kot kakšen psihiater, pa vendar, mislim da vam lahko pri tem pomaga tudi pogovor. Saj če mu boste omenile, da to pogrešate, ali pa da si morda želite kakšno pozornost tudi v tej smeri, boste že videle kako bo reagiral. Pa vam bo povedal, da vam ljubezen izkazuje na drugačen način, saj ni vse le v besedah, čeravno veliko pomenijo. Pa vendar drage moje, vsem besedam ni za vrjet, z besedami lahko tudi lažemo, z dejanji pa težje, zatorej tudi dejanja imajo svojo težo.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Sep. 2004 9:39

iztok napisal/-a:Saj nočem izpasti tako kot kakšen psihiater, pa vendar, mislim da vam lahko pri tem pomaga tudi pogovor. Saj če mu boste omenile, da to pogrešate, ali pa da si morda želite kakšno pozornost tudi v tej smeri, boste že videle kako bo reagiral. Pa vam bo povedal, da vam ljubezen izkazuje na drugačen način, saj ni vse le v besedah, čeravno veliko pomenijo. Pa vendar drage moje, vsem besedam ni za vrjet, z besedami lahko tudi lažemo, z dejanji pa težje, zatorej tudi dejanja imajo svojo težo.


Ja se strinjam s tabo..., dejanja lahko povejo več kot besede! :wink: Sej seveda je lepo slišat besede, ampak ko pa kdo poleg tega še kaj lepega naredi zate...potem pa točno veš da je to to!
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 24. Sep. 2004 9:50

Iztok lepo si povedal! Se strinjam s tabo! Ne preveckrat! Sicer pa ko hoces to povedat ze ves kdaj je pravi trenutek!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 24. Sep. 2004 9:50

ej Mister, dober avatar maš :wink:

drugač sem pa svojemu lubiju jaz prvič rekla "ljubim te" in sicer po 4 mesecih kar sva bila skupaj in to na kavču v diskoteki Yucatan v MB (to je zdej že pred skoraj 4 leti nazaj) :lol:
iztok
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a iztok » 24. Sep. 2004 9:53

Ja ampak ta narava je to naredila tako, da gredo moških takšne besede bolj težko z jezika. In vzgoja seveda. Saj če vidiš pri starših, da si izmenjujejo neke znake ljubezni, ali besedno ali z dejanji, potem to smatraš za naravno in tudi sam to tako delaš. Če pa si živel, nočem nikogar prizadeti, pa vendar v družini, ki je bila v razdoru, potem tudi sam težko izkazuješ takšna dejanja, ker jih enostavno nisi spoznal.
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 29. Sep. 2004 11:56

Jaz imam izkušnje s takšnimi, ki jim gre težko iz jezika in s takšnimi, ki to prav zlahka in pogosto rečejo. Imam to srečo, da sem (nazaj) s takim, ki mi to velikokrat pove in to brez problema. Ker sem se na to navadila, me je, ko sem imela opravka z nekom, ki mu to ni šlo, to že prav motilo. Full mi je lepo, če mi reče da me ljubi, me pohvali, stisne....., seveda mu vse vračam.
Coprnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Coprnica » 29. Sep. 2004 13:09

Najprej en velik pozdrav vsem na forumu :D

Saj ni treba, da vam vsak dan pove da vas ljubi, dovolj je ze to, da vam pokaze kako veliko mu pomenite. Meni recimo pokaze s tem, da mi vsako jutro skuha kavo, da mi da poljub za dobro jutro in lahko noc, da me poklice medtem ko nisva skupaj, da gre na poti iz sluzbe v trgovino...in podobne malenkosti-tako vem, da me ljubi.

Vse pa vemo, da besedi LJUBIM TE nista nikili odvec in prav je, da vam to tudi pove. Mojemu dragemu te dve besedi vsekakor nista tuji. :love:
Inanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 20. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inanna » 29. Sep. 2004 13:35

nimam izkusenj s takimi, ki tega niso mogli reci. je bilo tudi ze nekaj primerov, da mi je to rekel kdo, ki sem ga komaj poznala. potem sem ga prepricevala, da mi tega ne more reci kar tako v brezveze.in potem prepir, da se motim, da ga ne razumem itd... jaooo, too much. se vsi so mi to rekli, ki so bili zaljubljeni vame (da vem za to)
zdajsnji mi to veckrat pove, ampak ne vsak dan (to bi bilo ze prevec)
Uporabniški avatar
brunhilda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 9. 2004
Kraj: pod gorami.

Neprebrana objavaNapisal/-a brunhilda » 29. Sep. 2004 21:49

ljubim te je tako uradno. in sploh ne bi imela besed, da bi kej rekla nazaj.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov