Kako pogosto vam moški reče "ljubim te"?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
suhica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 8. 2004
Kraj: sirni svet

Neprebrana objavaNapisal/-a suhica » 01. Sep. 2004 15:02

mene pa zanima kok pogosto vam vasi fantje recejo besedo na L in ce mu gre lahko z jezika? :bussi: :knuddel:
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 01. Sep. 2004 15:18

Jst ne morem odgovorit, kr s tem nimam lih izkušenj...bi pa pristavila še eno vprašanje, k je lih primerna tema:

Kolk časa sta bla skupi, k vam je prvič reku, da vas ljubi?? :?:
malički
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a malički » 01. Sep. 2004 15:37

Mojemu gre to zelo zelo težko z jezika in meni pravzprav tudi. Vem pa da so zanj pomembnejša dejanja in ne besede. In z dejanji nikoli ne skopari. Ampak to slišati je tudi zelo lepo.

Prvi "ljubim te" sva spregovorila dokaj pozno, po pribl. pol leta, je pa bil on tisti ki je načel to temo.
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 01. Sep. 2004 16:06

jz pa to besedo slisim vsaj 10 krat na dan tk da mi je postala to vsakdanja beseda in jo vcasih kar preslisim...
sm tista srecnica ki ji je reku :"ljubim te"

prej je vedno blo I love you
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 01. Sep. 2004 16:08

se mi zdi, da je full odvisno od posameznega fanta, kdaj reče, kako reče,...jst sm mela enga fanta, k mi je to govoru vsake 2 sekunde in mi je to pol postal brez veze, k izjava ni mela tiste prave teže...tko da pol mi je šel na koncu že prov na živce :evil: :argue: :box:
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 01. Sep. 2004 17:29

Mojemu gre to zelo zelo težko z jezika, mislim, da mi je to nazadnje rekel pred kakšne pol leta pa še to, da me ima rad ne pa da me ljubi.Meni gre sicer malo lažje tako, da mu večkrat povem, da ga imam zelo rada..
darci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a darci » 01. Sep. 2004 21:06

tudi mojemu ni problem rečt ljubim te in je tudi on prvi rekel. Jaz sem rabla več časa - da to rečeš moraš bit siguren lažje je rečt rad te imam kot pa ljubim te. Dejanja so pa tista, ki po čem potem vidiš, če so besede resnične.

Je pa zelo lepo slišat.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 01. Sep. 2004 21:48

Hmm mojemu sploh ni problem izrečt teh besed..., tut on je biu prvi k mi je to sploh reku...Slika
Drgač si pa tega ne govoriva vsak dan, ker pomoje drgač te besede nimajo pravega pomena!? Si pa ponavadi to napiševa še zvečer na mesič tko preden greva spančkat SlikaSlika
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 02. Sep. 2004 0:00

v spomin mi je padla ena situacija, kjer sem bila zelo mocno zaljubljena v tega tipa, ki mi je po dveh mescih, ko sma prvic, po sexu rekel, da me ljubi. meni takrat besede niso sle iz ust ... sam ironija je bila pa v tem, da je situacija bila ravno obratna.
od takrat dalje, se ne obremenjujem s tem, koliko krat mi kdo to izrece, vazno je, da je iskreno in iz srca.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 02. Sep. 2004 7:23

Mojemu dragijo grejo te besede lažje iz ust. Slišim jih skoraj vsak dan.

Kdaj pa mi je prvič rekel, se pa več ne spomnim.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 02. Sep. 2004 7:26

marateja napisal/-a:Mojemu dragijo grejo te besede lažje iz ust. Slišim jih skoraj vsak dan.

Kdaj pa mi je prvič rekel, se pa več ne spomnim.


zato je pa bolje manjkrat slišat, da ohranijo besede vrednoto, kot smo že predebatirale, enx, a ne? :P
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
sončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica » 02. Sep. 2004 7:26

Moj dragi meni to govori v nemščini namesto v slovenščini, ampak ne ravno vsaki dan. Je pa on bil tisti ki je te magične besede izrekel prvi. :razz:
Uporabniški avatar
butterfly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 30. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly » 02. Sep. 2004 10:50

...meni je rekel kmalu, ko sva začela hodit, zato se mi je tudi malo hecno zdelo... po tistem je to rekel še dvakrat, v živo in v sms-u .... angleško verzijo mi pa napiše v sms-ih pogosto...samo mi je "I love you" nekak bedna verzija...
...khmkhm(da se izkašljam :) ) js mu nisem še niti enkrat rekla in mu še tudi kmalu ne mislim (pa čeprav ga imam ful rada)... sem pač tiste vrste punca, ki ji takšne besede gredo težko z jezika... nekako pri sebi sem se odločila, da bom rekla samo tistemu s katerim se bom poročila..tak pač je :nixweiss:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 02. Sep. 2004 13:18

darchy napisal/-a:
marateja napisal/-a:Mojemu dragijo grejo te besede lažje iz ust. Slišim jih skoraj vsak dan.

Kdaj pa mi je prvič rekel, se pa več ne spomnim.



zato je pa bolje manjkrat slišat, da ohranijo besede vrednoto, kot smo že predebatirale, enx, a ne? :P


Ja seveda, seveda, sam te besede on res uporabi za pravi trenutek (ki je lahko vsak dan, ali pa enkrat na teden)
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 03. Sep. 2004 14:01

marateja napisal/-a:Ja seveda, seveda, sam te besede on res uporabi za pravi trenutek (ki je lahko vsak dan, ali pa enkrat na teden)

kak ful lepo :)
saj ti verjamemo - drugače bi mu verjetno že kak selotejp čez usta dala, a? :D
*I love sunshine*

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov