Kako naj vem ali sva "uradno" par?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 27. Jul. 2006 21:32

miteq napisal/-a:
puma napisal/-a:
miteq napisal/-a:
puma napisal/-a:jaz še vedno čakam, kako bi miteq to želel imeti izvedeno :D


Medtem ko se nekje sprehajaš... "[vstavi ime], si moja,a ne da si? A NE???" :wink:

Glavno je, da ne izpade kot neka smrtno resna zadeva, ampak bi naj vseskupaj bilo bolj spontano vprašano in s kančkom humorja.
Nihče verjetno ne mara "podpisat pogodbe", da se ve s kom si skupaj.


heh, da mi izjavi nekaj v stilu si moja, a ne da si?
... kot prvo nikol ne bi uganila, da s tem misli na 'resno' zvezo
... kot drugo, bi si mislila: aha, pa smo spet pri posesivnosti
... kot tretje, ga ne bi jemala resno s tako izjavo


in verjetno bi potem na forumu spraševala, kako naj vem ali sva resen par :D


Pa saj ne moreš nekoga vprašat: "Sva midva resen par?" Kje je tukaj spontanost?
Si predstavljaš, da se zvečer v postelji fant obrne k tebi in te vpraša: "Sva midva danes za sex?" :D

Če se pretaka energija potem se ne rabi nič spraševat :wink:


sva midva resen par ... ni stvar spontanosti ampak izvirnosti ;)

sva midva danes za sex ... a je to retorično vprašanje? :D

energija se vedno itak pretaka ... ampak to spet nima veze s tem ali bo on pretakal energijo le z menoj ali tud z drugimi pupami/fanti ( :wink: )
... in ravno zato je pomembno da pride do zjasnitve.. torej ali se energija pretaka ena na ena ali sva samo za sexualno popestritev.
sascha80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 24. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sascha80 » 31. Jul. 2006 19:52

... v zadnji številki Cosmoja piše...

branje med vrsticami: če reče 'mojim prijateljem si všeč' pomeni => 'mislim, da lahko uradno hodiva'
:mrgreen:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Avg. 2006 15:23

pjotra napisal/-a:Veš severa, jaz sem nato foro vedno dobila odgovor, koliko resen je tip. Vsakemu, ki smo ženske samo kot "sex prijateljice" se bo izogibal stašev, sorodnikov in skušal prekriti.
Jst je nebi predstavil SVOJIM starsem in prijateljem.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 02. Avg. 2006 17:53

Eh...če pa v tej "zvezi" nisi tolk vredna, da ti tip iskreno pove ali sta par ali ne...to bi se pa ja mogla zmenit...al se mata kr mal za igrco...hm...jaz nebi pustila tko delat s sabo. Vpraši pa bo mir...sej nimaš nč za zgubit...po mojem moraš vedet al si par al ne. Zdej če nista part, bi teoretično lahko tudi z drugimi uživala, ali ne? :D
Uporabniški avatar
Balkanski dečko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: mal izven lj ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Balkanski dečko » 06. Avg. 2006 18:00

Kva k bi nardila anketo na katero bi moral odgovort? Kva veš mogoče bi se še celo v njej najdu :nixweiss:
Lahko ga pa probaš šokirat da si bla z enim drugim pa glej kako bo odreagiru :D

mal šale more bit :wink:
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 06. Avg. 2006 18:09

Ne vem zakaj neki po ovinkih in zavijat v vatko pa spletke o predstavitvi njega staršem ipd. BZ!! Bod odrasla pa ga direkt vpraši! Sej ga ne vprašaš: Ej a midva hodva? Ampak lepo elegantno npr. Kako si on vaju predstavlja? Kam spadaš v njegovem zivljenju? Kje vaju vidi v prihodnosti ipd. Tko boš za ziher vedla in oba si bosta na jasnem..

Sam čist štekam da bi rada vedla na čem si. Jst bi tut si želela to vedet ker pol po kakem mescu te lahk kr odjebe- zakaj torej potem zapravljat čas če lahk v tem času iščeš nove potencialne partnerje al pa vsaj si še s kom drugim no brez obveznosti.. jst rada uživam in ne vem zakaj bi mogla bit zvesta nekomu pri kateremu niti ne vem pri čem sva.. Men s ene zdi smiselno no.. si zelim imet resnega fanta in če bi blo treba bi ga iskala po celem svetu..
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 07. Avg. 2006 11:05

Se strinjam s štrukeljčkom...Če boš preveč ovinkarila, se lahko zgodi, da tudi on ne bo vedel kaj želiš od njega. Bodi odrasla in ga direktno vprašaj na čem sta.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
barbonete
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbonete » 07. Avg. 2006 14:27

Sam kaj pa če ti je enostavn logično d sta skupi... d pač sploh ni treba besed glede tega...en do druzga se obnašata kot par & to je to :) jest naju smatram kot par sam mi je pa mal hecn odgovarjat na vprašanja kaj imava, ker se pač nisva nkol pogovarjala o tem
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 07. Avg. 2006 18:06

ja sej zato se pa pogovorta, pa boš vedla. sej to ni nič takšnega če ga vprašaš, kaj sta vidva.
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 07. Avg. 2006 20:02

jst tud mislim, da najbolš, da se pogovorita, ker itaq, če sedeta skupi pogovor res nebi smel bit en hud problem... pa glede na to d se ti je izpovedu...itd...pol sta ziher... :wink:

sam, tuki že itaq mal drugač zgleda... kot pa recimo ene ženske, k se s tipam enkat zažvali pol pa kr misl, da sta par...sam ni nujn d je to zmer res...
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 07. Avg. 2006 21:50

jst sem enkrat po treh dneh tipa vprašala če je kej moj, moj
ampak čist iz fore (k to itak vsem domačim govorim k jih mam rada)
pa nism misnla če sva zdej par, ker noben od naju takrat ni hotel zveze... no in je tip čist obnemel in kao začel razlagat da pa ne more bit "moj" in tko naprej, no zdej sva pa že več kot 2 leti skupi...

...najlepše stvari pridejo takrat ko jih najmanj pričakuješ...
počak še mal, če nista dolg skupi, sej bo čas pokazu a sta par al nista...
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 08. Avg. 2006 11:02

Pri tipu imas razlicne statuse:

a) ne tič ne miš (to pomeni, da kdaj pa kdaj serjeta, se data dol, ampak oba vesta da je to to in nič več)
b) kolega, ki se cujeta parkrat na leto
c) prijatelj
d) fant

Pa ga pac vprasaj v kateri status se uvrsca.
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 24. Dec. 2006 18:17

Ah, sej to vidiš, pa tud če je še tolk zaprt fant, ko je zaljubljen, se to vidi in bo to tudi vsem pokazal. Vsaj pri meni je tko, da pač vsem prijateljem, sodelavcem staršem pravi, da ima punco, pa tud o nama govori kot da sva par :) Tko da dejanja in besede vse povejo, če je fant res zaljubljen.
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 26. Dec. 2006 0:16

če si spoznala njegove prijatelje potem sta par .. najbrž se use z mano strinjate da so kolegi za tipa sveta stvar ane? :D tko da če te je predstavu svoji klapi potem sta par tudi uradno :wink:
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Dec. 2006 10:42

NotYourToy napisal/-a:če si spoznala njegove prijatelje potem sta par .. najbrž se use z mano strinjate da so kolegi za tipa sveta stvar ane? :D tko da če te je predstavu svoji klapi potem sta par tudi uradno :wink:


sam to ne morš upoštevat v primeu če si njegove frende spoznala že prej; pa si spet na začeku

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov