Kako naj vem ali sva "uradno" par?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 06. Jun. 2011 21:24

Samo 6x sta se videla v pol leta? :gruebel:
Zajebana stvar...pomoje se ne obeta nič dobrega.

Vsaj pri meni je bilo tako. Kao ni časa, pa razdalja, pa oba študenta na drugih koncih....predvsem pa to ni bilo to. Ker če bi bilo, bi oba naredila nekaj za to, da bi sutuacijo spremenila.
Prav spomne me tvoja zgodbica name.

Potem pa sem spoznala svojega sedanjega fanta, mu pa ni bil problem tudi ob polnoči se vozit k meni 1 uro, samo zato da sva se videla. Čisto nekaj drugega.
...vedno si prvi prinesel mi sonce in jutro z okusom poljuba...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Jun. 2011 18:59

ja postavi mu pogoj da če hoče seksat mora rečit da je tvoj fant. ampak če nekoga prsiliš v to ni nikol dobr veš. upam da ne boš razočarana ko bo po seksu ugotovil da ga zveza utesnjuje...

Moje mnenje - če bi mu bilo do tebe bi se videla vsaj 6x na mesec ne pa v pol leta in zdej je verjetno sladek ker ve da ti je zanmiv in da te bo lahko poseksal.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 07. Jun. 2011 20:07

Nesanica, se ne gre za to, da ga prisili, se gre za to, da bo povedala kaksne so njene zelje in pricakovanja. Tip, ki je zrel in pripravljen na to, zelo lepo je bo razumel in sprejel. Ce tip ni pripravljen, boze mili, a je to njen problem, da bo zgubljala casa z njim?

Najvecja napaka, ki jo zenske naredijo je to, da glumijo neko sproscenost, skuliranost in nezahtevnost, da se tip ne bo prestrasil in zbezal. To je najvecja laz! V reznici pa se take zenske pozirajo, jokajo, pisejo na cosmo forum, ker tip jih ne vzame resno.

Kako te bo tip vzel resno, ce ne znas povedati kaj si ti sama zelis in nimas spostovanje do sebe?

Zelo pogosto zenske to prakticirajo, v resnici pa se sam dusevno unicujejo, ker minevajo mesece in mesece, tip pa ne predlaga nic resnejsega, ker itak je kul sexati brez obveznosti.

Ce nisi zahtevna do tipa, te ne bo nikoli resno vzel.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 07. Jun. 2011 20:12

Akvamarin, dobro si Nesanico opisala! :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Jun. 2011 20:56

Priznam... Moram se poročiti sprvim k. ki pride mimo in si želeti ostat z njim dokonca življenja... :D :D Če tega ne želim, sem čudna i tega ne naredim verjetno samo zato ker me noben noče... :cry: :cry:
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 07. Jun. 2011 22:08

Akvamarin napisal/-a:Zelo pogosto zenske to prakticirajo, v resnici pa se sam dusevno unicujejo, ker minevajo mesece in mesece, tip pa ne predlaga nic resnejsega, ker itak je kul sexati brez obveznosti.

Ja, ker so ženske neumne in se pustijo poseksat, za zvezo pa nič ne vprašajo. Najprej se dobro seksa, pusti dober vtis in nasploh preveri, kakšen je tip. Potem se pa reče "Ti, kaj mava to zdaj med nama?" In se definira. Če hočeš zvezo in on ne, greš. Če sta oba za zvezo pa itak fajn.

"Tip ne predlaga nič resnejšega" Ja pfff, zakaj pa maš usta, če ne zato, da lahko tudi ti kdaj kaj predlagaš?
Because I can.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 07. Jun. 2011 22:55

Tanada jaz te razumem, sam recem obvisno od tipa! Vecinoma je tko, da tip osvaja in prepricuje zensko in se mora potrudit ce hoce seks. Ce zenska zacuti, da ji je tip naklonjen, potem tudi seksa.

Zenske ful opazamo ce se tip trudi ali ne. Ce se tip ne trudi ze iz zacetka, potem je brezveze it z mislijo, da pa ziher po seksu se bo trudil in hotel zvezo.

Konkretno v tem primeru, tip ji je ze na zacetku zacel palamuditi, da hoce svobodo in da nerad definira stvari, to ji je rekel preden je prislo sploh do seksa, zaradi tega sem tut svetovala, naj proba zvedeti se enkrat kaksne namene ima tip, preden se ona se bolj zaplete.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 08. Jun. 2011 7:31

^^
Se strinjam da če tip že na začetku preden sploh seksata kaže znake nezainteresiranosti nima smisla zgubljat čas z njim, razen če ženska išče ONS. Me je pa zmotilo že večkrat tvoje ozkogledno razmišljanje, da ženska ne more samo seksat s tipom in imet super odnosa brez da bi želela kaj več. Tebi se zdi to ponižujoče do žensk, meni se zdi pač bolje kot biti sam v iskanju tistega pravega... In ne zdi se mi nič ponižujočega v tem da imam super odnos in seksam z nekom s katerim nisem v resni zvezi. Ne potrebuem definiranja nečesa za kar vem, da se dolgoročo ne obnese.
Da ne bo pomote, ne obsojam tudi tvojega načina razmišljanja, moti me samo da si zelo. mogoče celo preveč za današnji čas tradicionalno naravnana.

OT. opažam da je tvoja slovenščina presenetljivo izboljšala :D . Po zgornjem postu sploh ne bi več sklepala da si tujka.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Jun. 2011 8:24

Če ima tip pred sabo žensko, za katero sumi, da bo zahtevala zvezo v zameno za seks, ker pač izven zveze kao ne seksa...ji bo pač obljubil zvezo. Po enem mesecu ali dveh seksanja bo pa "zveze" kar naenkrat konec - ker bo tip dobil, kar je želel.

Kar piše Akvamarin, je tako zelo naivno. Tipi nismo igračke in ni nas moč prisiliti v nič. Pa na sploh mi nikoli niso bile všeč ženske, ki so seks dojemale kot valuto, ki jo bodo one "dale", da bi "dobile zvezo". Tak način razmišljanja je meni čist mimo.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 08. Jun. 2011 11:29

Nesanica napisal/-a:^^
Me je pa zmotilo že večkrat tvoje ozkogledno razmišljanje, da ženska ne more samo seksat s tipom in imet super odnosa brez da bi želela kaj več. Tebi se zdi to ponižujoče do žensk, meni se zdi pač bolje kot biti sam v iskanju tistega pravega... In ne zdi se mi nič ponižujočega v tem da imam super odnos in seksam z nekom s katerim nisem v resni zvezi. Ne potrebuem definiranja nečesa za kar vem, da se dolgoročo ne obnese.



Nesanica ce si ne zelis kaj vec, potem je to druga prica, jaz pisem o zenskah, ki glumijo, da si ne zelijo kaj vec, ker nocejo omejevat tipa, ker tip kao hoce imeti neko svobodo in ustrajajo v takem odnosu v upanju, da se bo razvijo kaj vec.
Ja, zenska, lahko ima super odnosa s tipom brez da bi zelela kaj vec, sam v primeru ce je ona tudi za to.


Džeki, tipi niste igracke sam tudi zenske nismo.
A mislis, da zenske ne cutimo, kaj imate tipi za bregom?
Sam rekla, to so stvari, ki se zacutijo. Ce zenska zacuti, da ji je tip naklonjen, potem bo tudi brez zadrzkov poseksala in ji ne bo pomebno ali je poseksala preden se je karkoli definiralo glede zveze. Tip ki ni zainteresiran, lahko obljubi ne vem ti kako zvezo, zmeraj pa zenska bo zacutila, da nekaj ni v redu.
Glej, meni se ne zdi nic narobe, da zenska pove kaksne so tudi njene zelje, konec koncev v tem primeru tip ji je ze na zacetku prv zacel govoriti, da hoce imeti neko svobodo. Daj mi odgovori, a ona zdaj se mora prilagajat temu, ceprav so njene zelje drugacne?
Ce pa tip proba lagati in izrabljati zelje zenske, samo z namenom, da bo dobil sex, potem sam recem, da je ena nedozorela budala.
Meni pa na sploh, niso mi vsec tipi, ki zlazejo marsikaj, sam da pridejo do seksa. Se mi zdi totalno primitivno.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Jun. 2011 15:23

Nesanica napisal/-a:Se strinjam da če tip že na začetku preden sploh seksata kaže znake nezainteresiranosti nima smisla zgubljat čas z njim, razen če ženska išče ONS. Me je pa zmotilo že večkrat tvoje ozkogledno razmišljanje, da ženska ne more samo seksat s tipom in imet super odnosa brez da bi želela kaj več. Tebi se zdi to ponižujoče do žensk, meni se zdi pač bolje kot biti sam v iskanju tistega pravega... In ne zdi se mi nič ponižujočega v tem da imam super odnos in seksam z nekom s katerim nisem v resni zvezi. Ne potrebuem definiranja nečesa za kar vem, da se dolgoročo ne obnese.


bla bla. dolgoročno in resno se ne bi obneslo, ker je on poročen, torej zaradi ovire na njegovi strani. pri tebi ni ovir, zato ne govori, kot da je problem tudi pri tebi, kot da ne bi mogla bit z njim.
mogoče je Akvamarin staromodno naravnana, ampak je s takim načinom razmišljanja dobila fanta, ki zadovoljuje vse njene potrebe in nima z njo nekega na pol odnosa brez prihodnosti.
ti praviš da je to bolje kot nič. res žalostno, da pobiraš mrvice in da ta poročeni odvzame vso tvojo pozornost, da časa za iskanje pravega sploh si nočeš vzet.
če se nekdo potrudi na začektu, še ne pomeni, da je zainteresiran in da išče več kot sex. koliko se nekdo potrudi je odvisno od tega, koliko je pač navajen se potrudit in kako enostavno ali težko je prišel do sexa v lajfu nasploh. nekateri se počutijo bolje, če se morejo trudit. nekateri so pač toliko pošteni, da že pred sexom povejo kaj iščejo in česa ne.
ti si taka, da maš raje, če te nekdo mal zavaja. maš raje un lažni filing, da si nekomu ful pomembna, da bi zate vse naredu, da si mu na prvem mestu, da v tvoji družbi ne omenja žene...
ti ne boš šla neki z njim razčiščevat in definirat kaj mata... raje gojiš neko upanje, da tip ki od njega nč ne zahtevaš in mu ne pokažeš pričakovanj, da bo sčasoma postal popolnoma nor nate...
če bi ti realno povedal kako pa kaj že takoj na začetku, pomoje ti sploh ne bi hotla sexat z njim.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 09. Jun. 2011 10:03

delusional - svaka čast. Za razmišljanje v pravo smer.....imam filing, da si končno skužila, kako se ta svet vrti :zustimm:

Akvamarin - podpis.

Nesanica - preberi si poste, mal poglej vase in razmisli. Začni delat na seb, da boš ljudem lahko predstavila tudi kak drug vidik Nesanice, ne samo njeno seksualnost, ki jo tako rada poudarjaš. Kot je ugotovil že Led Zeppelin, jo je moč zaznati v skoraj vsakem tvojem postu. Tudi v real life-u, če prav razumem, rada izpostavljaš svojo seksualnost in se izzivalno oblačiš.

Si še kaj drugega kot spolni objekt, s tabo se da početi tud kaj drugega kot seksat in pokažeš lahko tudi kaj več kot seksi noge in globok dekolte. Za začetek.

PS Vibrator je odlična alternativa za zadovoljitev potreb, pa še čustveno te ne uničuje. Je pa res, da ti ne da čustvenega feedback-a, ampak sej ti ga tvoji moški tud ne.

PS2 Vagino ima vsaka ženska, nisi posebna. To, kar lahko ti ponudiš moškemu (na katerega se nočeš vezati, torej samo seks), mu lahko ponudi vsaka ženska na cesti. Posebna boš, ko mu boš dala sebe, vključno s svojimi čustvi, zaupanjem, ljubeznijo ipd. in nič prej.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 09. Jun. 2011 14:07

barbie_girl_85 napisal/-a: in globok dekolte.



sej je rekla, da nima jošk.
ma tole je sam eno naivno revše in bele krajine. kaka sexulja neki.
še vseeno zgleda da je zelo ambiciozna.
pršla v lj kot študentka, na hitr končala nek 2 al 3 leten faks, začela delat preko študenta na neki firmi in s sexom pršla do dobre službe. starši so ji kupli stanovanje v lj, mal pa še na kredit.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Jun. 2011 17:49

barbie_girl_85imašprav. se bom poročila s prvim ki mi bo vsaj malo všeč in mu pustila da mi naredi otroka in se pod dveh letih zakona spraševala če je normalno da se zaljubljam v drugega. Ker šele v tem se vidi da se cenim in da imam zrel odnos s svojim moškim.
Seks pa obožujem medtem ko ne maram obveznosti in trenutno še vedno nisem sposobna razmišljativ dvojini. Nezrelost -da. Sem še dovolj mlada da mi je vseeno. Moj največji strah je da bom mislila da sem zajubljena, dobila otroka in potem ugotovila da to ni niti približno to kar sem želela.

Delusional še v življenju nisem bila v Beli Krajini. :D

Zdej pa dost OT in nevem zakaj gre nekaterim tok v nos da mi pač paše dober seks brez obvznosti. Tega niso sposobni samo moški tko da WTF?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Jun. 2011 18:43

Nesanica napisal/-a:Zdej pa dost OT in nevem zakaj gre nekaterim tok v nos da mi pač paše dober seks brez obvznosti. Tega niso sposobni samo moški tko da WTF?


Dolgoročno pač to ne gre. Ljudje smo podvrženi temu, da se na nekaj, kar nam nudi ugodje, prej ali slej, hote ali nehote, navežemo. Če si kupiš dober masažni fotelj, ki te bo vsak več lepo zmasiral, ti ga bo verjetno tudi prekleto žal, ko bo crknil, čeprav si greš lahko takoj kupit drugega... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov