Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Dec. 2008 12:57

Saj... vsake oči vidijo drugače. Nekatere punce so normalne postave (neopredeljene - niso suhe, pa tudi močne ali debele niso), pa se vseeno najdejo kakšni tipi, ki rečejo, da to več ni lepa postava. :roll: Kolikor ljudi, toliko čuda.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Dec. 2008 13:04

Vsak človek ima nekaj, kar se mu zdi blazno pomembno pri partnerju in od tega ne bo odstopil. Imam recimo sošolca, ki pada striktno na blondinke. Mimo njega se lahko sprehodi čudovita rjavolaska, pa je niti opazil ne bo, ker mu barva las pomeni tako veliko. Pri meni je pa to frizura, dolgolasni odpadejo.

Zato se mi sploh ne zdi čudno, da se najdejo fantje, ki jih zmoti že pikica celulita ali rahlo izbočen trebušček. Ampak načeloma je pa razpon "kul postave" kar precej širok. Fantje so precej bolj prizanesljivi do naših teles, ko smo me same in ne tretirajo vsega, kar je pod 55 za presuho, kar je pa nad, pa za predebelo.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 19. Dec. 2008 17:26

^^ se strinjam. Moj npr ne mara prevelikih punc, pa čeprav je sam velik 185cm. Al pa, vem da velikokrat pravi, da nikoli ne bi mel take, ki ima določen tip postave (ozki boki in neizrazit pas). ne govorim zdej o kg, ampak o tipu postave.

Glede kg, mi pa nikoli nič ne reče. Sam ka vem, itak imam skos približno enako kil (če ne štejem nosečnosti). Sem taka kakršno me je dobu :)
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 22. Dec. 2008 17:47

Moj se prilagaja in spreminja skupi z mano :) Na začetku zveze sem mela 57 kg in mi ni niti enkrat reku da sm presuha (na 180 cm). Po porodu sm jih mela 72 in tud ni mel pripomb. No zdej mam pa 63, pa mu je tud ušeč.

Tko da s težo sm kr varirala, in vse mu je odgovarjal :razz:
minca021
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 6. 2012
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a minca021 » 23. Jun. 2012 14:21

no okej, zej pa še en moj problemček.
to lwto bom stara 17, nisem še imela fanta, niti se nisem poljubljala z njim... :(
treniram karate in sem že 4 leta državna prvakinja v borbah..prejšni teden mi je kolega reku, da nimam fanta, ker se me usi bojijo, ker se jim zdim premočna...Čeprav nisem niti debela, niti ne zgledam kot bodybilderka..mišice pa mam...in zej nevem a je res to problem..glede na to da je biu on fant..?? ali pa le jaz še nisem pripravljena :? ( pri 17 ?)
to me muči odkar mi je to rekel.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Jun. 2012 14:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Jun. 2012 14:49

Pomoje je bolj kot v tvojem izgledu problem to, kar ti izžarevaš in ljudje okoli tebe dojemajo to kot neustrezno zanje.. Torej, lahko da si "možačasta", as in, da se oblačiš bolj deško, obnašaš bolj deško in oddajaš vibracije, s katerimi sporočaš, da moškega ubistvu ne potrebuješ.. Jaz osebno tega nikakor ne vidim kot težavo, takšna pač si, samo vrtiš se v krogu fantov, ki si očitno želijo bolj nežne, pomoči potrebne ženske, ti pa preprosto nisi taka. Na tvojem mestu bi zaobjela svojo osebnost v polni meri, bila ponosna na to, da si tako dobra v tako moški kategoriji športa in iskala nekoga, ki bi me sprejel takšno, kot sem. Če ne drugega pa nekoga, ki se prav tako ukvarja s podobnim športom ali kakšnimi drugimi borilnimi veščinami? :) Če si mišičasta, ni dvakrat za rečt, da boš v fitnesu pobirala vse poglede moških. ;)
Sicer pa si stara sedemnajst..Verjamem, da si želiš fanta, ampak ne na vrat na nos, s krenimi..Očitno tudi nihče iz tvoje družbe ni dovolj zrel, da bi te spoznal čez površinsko podobo, ki jo oddajaš, kot močno dekle.

Zagotovo menim, da se mal relaksiraš, saj ni nobena nuja, da imaš fanta, in da se s ponosom sprejmeš takšno, kot si, saj so tvoji športni dosežki tudi del tebe in si lahko ponosna nase. Zagotovo pa se ne zdaj it odrekat svojim talentom za to, da boš moškim bolj privlačna!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Jun. 2012 15:07

se čist strinjam z evelyn :) nikakor ne smeš pustit dosežkov zarad tega ker ti par kekcev reče da si kao možata..

da moraš met takoj fanta tud ni nujno.

verjetno si tud ti želiš da bi bil tvoj fant bolj možat kot ti, zato najboljše da najdeš kakšnega bolj močnega, mišičastega tipa :) v fitnesu torej, ja :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jun. 2012 20:35

minca021 napisal/-a:prejšni teden mi je kolega reku, da nimam fanta, ker se me usi bojijo, ker se jim zdim premočna...


Šamar
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 24. Jun. 2012 14:23

Minica, takšne neumestne komentarje (kot jih je denimo dajal tvoj kolega) te naj ne vznemirjajo preveč, če je le možno jih nekako presliši ( vem, da ste najstniki zelo ranljivi ob tovrstnih komentarjih), ampak drugega recepta ni. S takšnimi neumnimi komentarji se ljudje soočamo vseposod ( tako, da nisi nikakršna izjema) stvar posameznika pa je kako bodo tovrstne komentarje dojeli.
To pa, da nisi še imela fanta pa res ni nobena katastrofa (zaboga saj si stara samo 17. let). Tovrstnih kolegov res ne potrebuješ, zato ti predlagam, da zamenjaš družbo. Če te pa najbolj muči to, da še nisi imela fanta, pojdi en večer ven, dobro se uštimaj in zagotovo se bo našel kakšen, ki bo pokazal zanimanje zate, to ti zagotovljam, and problem solved. :)

sirova štručka napisal/-a:oziroma a bi se hotla, če bi bla moški?


Štručka, a si lahko postavila še bolj neumno vprašanje? :nixweiss:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 24. Jun. 2012 14:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 24. Jun. 2012 16:17

Nisem moški, pa vendar, če bi bila: bi veliko raje videla športnico, ki da nekaj nase, ima kondicijo, skrbi za svoje zdravje, kot pa lenobo ki se ne premakne s kavča. Absolutno daj prednost svojim dosežkom (kot praviš si že veliko dosegla in glede na tvoja leta je veliko še pred tabo), fant se bo pa našel. Bojijo se te lahko samo tisti ki niso športniki in nimajo pojma koliko truda je potrebnega za take uspehe. Meni se uspehi že sami po sebi zdijo sexy, kakršni koli uspehi, ker ne maram ljudi ki samo čakajo da se bo kaj zgodilo samo od sebe - in takšna ti nisi, zato malo poglej okrog sebe, kupi si kašno hudo oblekco, naredi si lep make up, nasmehni se in podebatiraj s kakšnim prijaznim tipom.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 24. Jun. 2012 18:46

Še z moškega vidika: to, da si močna, nikakor ni problem. Je pa problem v tipu, ki vidi v tem problem ;)
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
imfit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 25. 5. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a imfit » 24. Jun. 2012 20:02

Rahlo pomankljivo oblečeno fotko sebe daj na facebook, samo glej da ne bo pretirano neumna poza. Izmed vseh tipov ki bodo "lajkali" si izberi najbolj všečna 2 in ju kontaktiraj.

http://vigrxplus-nakup.si/

People are stupid and stupid is simple. (sploh pa tvoja generacija +-5let)
Zadnjič spremenil imfit, dne 03. Jan. 2014 19:04, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov