Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 30. Avg. 2008 10:14

Moj pravi, da mam res lepo postavo, sicer nisem močnejše postave, ful ful suha pa tud ne. Tko no... Prav d sm lih taprava... Pač všeč sem mu.. no on pa men...ITAK
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 30. Avg. 2008 11:12

emkica, js govorim v smislu, da mi je to ČUDNO, da je enim čist vseen, ker men se definitivno postava zdi pomembna. Sej tle ni sam debelo-suho - eni majo mal hecne postave, pa so lahk suhi, pa majo vseen hecno postavo. xxwoman, tud js poznam enga, ki sam na debele pada - sicer ne vem če so mu prav tisto sam debele všeč, ampak vsaka njegova do zdej je bla debela. :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Maped100
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 331
Na forumu od: 30. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Maped100 » 30. Avg. 2008 11:24

glavno, da ni v glavi "suha"... drgač pa postava je kakršna je, najlepš je videt moćno, zdravo in samozavestno punco, ko pa tako, k se sekira ka ma mal trebuščka, pa celulita na riti.. to mora bit!! :D
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 06. Nov. 2008 14:55

grr napisal/-a:Živjo

Mene pa zanima vaše mnenje o moških in njihovem pogledu na žensko postavo. Dajo moški veliko na vašo postavo? Vam težijo če se zredite? Si vas bolj želijo če shujšate?
Kakšne so vaše izkušnje...

LP


Hehe,moški,ki teži ženski zarad postave-zakaj je pol z njo,če se mu ne dopade,če mu je postava pomembna?
Moj fant je zadovoljen z mojo baročno postavo zarad kere sem mela velke komplekse.Rad me ma takšno,kakšna pač sem.Ni pomembna sam postava(na kar pa večina ful da)pomembno je bistvo človeka.Če bi mi tip kdaj težil s hujšanjem bi ga kar se da hitro odslovila.
Mi pa je en bivši reku da sm krmača sam je pol najebal fizično in verbalno :evil:
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 06. Nov. 2008 15:20

Moj tud pravi da mam lepo postauco. Uni dan me je celo pohvalu da nimam več tolko trebuščka :P
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 06. Nov. 2008 15:46

Moj je zadovoljen z mojo postavo..in vesel k vidi da nekaj naredim zase..in kurk ga poznam opazam, da da dosti na postavo..ker ga preprosto "debele" zenske ne privlacijo..in tud sama sm taka, da dam zelo veliko na svojo postavo...
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 06. Nov. 2008 15:50

merisima napisal/-a:Mi pa je en bivši reku da sm krmača sam je pol najebal fizično in verbalno :evil:

:lol: :lol: Tale stavek mi je full smešen..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
chikita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 4. 2007
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chikita » 06. Nov. 2008 16:20

So mi dost bol pomembne druge stvari kot postava. Drugače pa je bivši bil suh ko zobotrebec pa mi je bil všeč, sedanji pa je bol okrogle postave pa mi je prav tako všeč. Pri njemu me ful privlači ravno tista njegova samozavest, ko se ne obremenjuje kaj drugi pravijo in se celo dostkrat sam heca na svoj račun. Pravi srček je :)
chikita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 4. 2007
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chikita » 06. Nov. 2008 16:20

So mi dost bol pomembne druge stvari kot postava. Drugače pa je bivši bil suh ko zobotrebec pa mi je bil všeč, sedanji pa je bol okrogle postave pa mi je prav tako všeč. Pri njemu me ful privlači ravno tista njegova samozavest, ko se ne obremenjuje kaj drugi pravijo in se celo dostkrat sam heca na svoj račun. Pravi srček je :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 06. Nov. 2008 16:36

Hm, mislim, da moški nimajo ravno radi 'okostnjakov'. Jaz recimo, nimam ritke tak ravne, ampak bolj okroglo, in mi vedno reče, da se nikoli ne smem niti trudit, da tega več ne bi bilo, ker mu je tak fajn, ko ima kaj za prijet :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Nov. 2008 16:56

Pomoje je okvir postav, ki so fantom všeč, načeloma precej širok. Le redke so izjeme, ki iščejo punco s točno 55 kilami :)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 07. Nov. 2008 12:32

jullia_ napisal/-a:Pomoje je okvir postav, ki so fantom všeč, načeloma precej širok. Le redke so izjeme, ki iščejo punco s točno 55 kilami :)

yes.kaj se pa tiče tipov meni se tud prekle ne dopadejo.raje vidim,da ga je nekej skup.moj dragi tud ni maneken,sam dopade se mi.Ma marsikaj več kot tisti vase zaljubljeni suhci.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 07. Nov. 2008 12:47

jullia_ napisal/-a:Pomoje je okvir postav, ki so fantom všeč, načeloma precej širok. Le redke so izjeme, ki iščejo punco s točno 55 kilami :)


točno tko.. :P
Zadnjič sem se menla s kolegom, pa je reku da si punce sploh ne predstavljamo, kaj vse so pripravljeni oni tolerirat... Da nobenga ne moti dodaten cm špeha in namišljen celulit, nad katerim se pritožujemo... Potem pa še tako pokaže na natakrco (sicer simpatično, ampak za moje pojme premočno) pa reče: Evo; če bi mela 10 kg več ali 10 kg manj bi bla še vedno kul.. :P

Sicer pa; moja postava je načeloma za tuje oči vredu, ampak sem mogoče tut sama med tistimi, ki preveč komplicirajo in se sekirajo..^^
Valeria
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 3. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Valeria » 18. Dec. 2008 22:20

Ok, dajmo ločit dvoje.V osnovi je vsakemu tipu všeč, da ima ženska lepo postavo.

Drugo pa je zdaj, če to gre v neke bolane malenkosti.S tem se pa obremenjujejo ponavadi samo najstniki.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 19. Dec. 2008 11:31

ja no jz sm ful suha, mojmu se pa sploh ne zdim, se mu zdim glih prov :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov