Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 29. Avg. 2008 10:57

^ Mojemu tudi. Seveda v mejah normale.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 29. Avg. 2008 11:07

xxwoman napisal/-a:Meni je pa najbolj smešno, da večina moških reče, da so mu všeč punce brez liči... Za koga se pa potem sploh ličimo??? :D


:) To sem jaz že marsikatero vprašal, ampak vsaka odgovori, da zase. Ja no potem se pa dajte, če vas to osrečuje. Ampak jaz rajši vidim, da bi imela 5 kg preveč, kot pa da bi bila naličena.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Avg. 2008 11:19

Za druge ne vem, ampak mojemu je všeč moja postava. Nimam neke ful izrazito suhe postave, pa tudi močna nisem, še manj debela. Normalna suha postava z oblinami na pravem mestu. :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 29. Avg. 2008 12:26

moj je tudi zadovoljen z mojo postavo, čeprav bi po njegovem lahko imela malo večjo rit :) nisem neki suhica, imam normalno postavo.

moj ni suh, ima kar nekaj kg preveč, zaenkrat me ne motijo, ker vem, da ima namen shujšat in da bo poskušal izgubiti nekaj kg.

ne vem, pomoje imajo tukaj tudi čustva dosti vloge, če imaš človeka rad, ga res sprejemaš tudi, če ti njegova zunanjost ni popolna. pa ne govorim o tem, da bi se eden izmed partnerjev zredil za 20 kg. pač kakšen kg več, kriv nos ...

bratranec je pa čisto kontra mojemu, sam išče "popolno": suho (za moje pojme je to anoreksično), joškasto, lepo oh in sploh. druge sploh nobene ne pogleda, ker kao ne ustreza njegovim kriterijem. potem pa jamra, da ga nobena ne mara pa da je sam. to mi gre pa tok na živce :evil:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 29. Avg. 2008 13:05

^^ Jaz tudi poznam takšne kot je tvoj bratranec. Večina takih niti sami niso popolni oz. daleč od kakšnega pravega moškega, glede na to, da iščejo hude bejbe. In ja, večina takih je samskih. Verjetno mi ni treba posebej razlagati zakaj. :) Prej sem napisala samo zase - moj je za moškega ravno pravšnjo postave (vidi se, da trenira in ima bicepse, vendar ne tiste redne kot tipi, ki hodijo v fitnes). Drugače pa je bolj suh in to mi je všeč. :flamingdev:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 29. Avg. 2008 13:29

matjazd napisal/-a:
xxwoman napisal/-a:Meni je pa najbolj smešno, da večina moških reče, da so mu všeč punce brez liči... Za koga se pa potem sploh ličimo??? :D


:) To sem jaz že marsikatero vprašal, ampak vsaka odgovori, da zase. Ja no potem se pa dajte, če vas to osrečuje. Ampak jaz rajši vidim, da bi imela 5 kg preveč, kot pa da bi bila naličena.


meni pa moj pravi, da sem mu všeč naličena in nenaličena. odvisno od priložnosti. ampak ok, jaz nikoli nisem tako močno naličena, da me brez ličil več ne bi prepoznal. ker tega pa tudi on ne mara.

je pa res zadovoljen z mojo postavo, ki jo neprenehoma hvali. ker mu niso všeč ravno kosti in koža vedno pohvali moje prsi pa zadnjico. če mu kdaj samo omenim besedo hujšanje, je takoj 'jezen' name. :D
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 29. Avg. 2008 14:26

Moj pravi da sem lepa, in da mam njemu zelo lepo telo. :)

In ko sem jamrala da sem se poredila in da mam velik trebuh, je reku da je njemu kul in da ne opazi razlike, če pa moti mene, naj hodim z njim na plavanje in fitnes. :D Pa sem res začela plavat, in sem mu ful hvaležna da me je zvleku v to. :)

Meni se zdi dost pomembno da da človek nekaj na svoje telo, in mi je všeč, da se Moj trudi zdravo živet... Če se bo pa drastično poredil ali shujšal, in bi nejga to motilo bi mu pa pač pomagala da bi dosegu svoje cilje.

Moj bivši je skos govoru kako sem lepa, po drugi strani mi je pa skos najedal da premalo jem, me filal s sladkarijami in vse...pa če sem se 1krat na pol leta hotla stehtat je takoj začel kak sm obsedena pa take bedne... :?
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 29. Avg. 2008 14:35

mojemu sem všeč brez ličil in z nebarvanimi lasmi, me ima raje naravno. se mi ne bi dalo vsak dan ne vem kako zrihtat, da bi potem zvečer potrebovala 15 min, da bi odstranila ves make-up.

pa tudi mi je fajn, da en drugemu ne teživa, kaj in koliko kdo poje.
Charlizee2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Charlizee2 » 29. Avg. 2008 20:14

Čisto nova na tem forumu, pa bom kar z to temo začela :)

Moj pa zame pravi da sem presuha in da rabim kak kilogramček več. Mi gre včasih že prav na živce s svojimi komentarji.
Ampak najbolj smešno mi je pa to, ker je sam isti..suhec
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 29. Avg. 2008 22:12

moj je pa kar odkrito priznal, da bi raje, če bi imela kakšen kilogram manj, tako da so mu očitno bolj suhice všeč. sicer imam normalno postavo, ampak mi je zaradi KT takoj šlo ene 5 kg gor. :evil: me pa moti, ker me včasih nekako očitajoče pogleda, ko pojem kaj pregrešnega.
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 29. Avg. 2008 23:47

Midva sva pa oba ful suhcena. :) K zobotrebčka. Ampak mi je reku, da mam najboljšo postavo na svetu (kaj pa druzga)! Mah če te ma fant rad, si mu všeč taka kot si... :wink:
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 30. Avg. 2008 0:29

Itak da postava je pomembna (ko so ble ene izjave da ni ...). Ampak odvisno kaj je ktermu všeč. Poznam pa fante, ki jim je čist vseen, če je punca suha al mal bolj okrogla. Js pa s tem nimam nobenih problemov, ker itak vem, da mam popolno postavo. :lach: Mal heca seveda ampak mislim da sm čist okej in bi kr mal čudn pogledla, če bi mi kter kej reku čez postavo.

Drugač pa, sej je mogoč že fajn če je kej konkretnega za prijet, sam lepo pa ni. :lach: Brez zamere, to je sam moje mnenje. Načeloma pa mislim da je to itak bolj kot ne sam tolažba.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 30. Avg. 2008 8:03

no angel napisal/-a:Itak da postava je pomembna (ko so ble ene izjave da ni ...). Ampak odvisno kaj je ktermu všeč. Poznam pa fante, ki jim je čist vseen, če je punca suha al mal bolj okrogla. Js pa s tem nimam nobenih problemov, ker itak vem, da mam popolno postavo. :lach: Mal heca seveda ampak mislim da sm čist okej in bi kr mal čudn pogledla, če bi mi kter kej reku čez postavo.

Drugač pa, sej je mogoč že fajn če je kej konkretnega za prijet, sam lepo pa ni. :lach: Brez zamere, to je sam moje mnenje. Načeloma pa mislim da je to itak bolj kot ne sam tolažba.


najprej rečeš, da je postava pomembna, pol pa pravš, da poznaš tipe k jim ni pomembna..halo??

Sploh pa spet se postavljajo neki lepotni ideali, da so suhice najboljše in vau...če smo že pr tem, biti suh ni vse. Lahk maš nekoga k zgleda k suhec, k gapa primeš nima na telesu niti ene mišice..v bistvu vse kar ga skp drži so maščobe. Pol maš pa folk k zgleda bl okrogu, ampak če se pozanimaš vidš, da so v bistvu full športno aktivni, in da nimajo niti ene maščobne blazinice. Vse je odvisno od genov...in vse je relativno...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 30. Avg. 2008 8:36

Ne, ne postavljajo se lepotni ideali in ne govori se o mišicah vs. maščobi oz.kompaktnosti telesa, ampak je vprašanje, kako naši fantje gledajo na to in kakšne postave so jim (ali jim niso) všeč. :)
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 30. Avg. 2008 8:57

Poznam enega fanta z idealno postavo (vsaj zame)... Pa so mu všeč samo res debele ženske. :D Ker je bil tudi sam nekoč debel in se zdaj rad počuti suhega. Kar se, če ima tako punco zraven.:rofl:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov