Kako moški gledajo na žensko postavo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 28. Avg. 2008 11:18

Ok, to, da nekatere govorite, da bi se s partnerjem imela enako rada četudi bi se postava enega ali drugega zaradi prehranjevalnih navad občutno spremenila, je smešno. Zdaj, ko sta si všeč, je to enostavno reči :D A če mu zdaj dodaš en velik pivski trebušček, te še zmeraj neustavljivo privlači? Jaz priznam, da me verjetno ne bi. Ne gre zato, da bi bila zaljubljena samo v njegovo zunanjost, ampak tudi slednja je pomembna in del moje predstave o njem.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 28. Avg. 2008 12:04

Moj je meu punce z usemi možnimi postavami, tko da ni lih kej preveč zbirčen. Zadnič sm vidla njegovo biušo ( oz. mi jo je On pokazu, ker jz ne bi nikoli pomislna, da je biu kdaj s tako punco - pa ne mislim nič preveč slabega ). Slika Punca je mela sigurno najmanj 90 kil. Njega to ni motlo.

Z mojo postavo je zadovoljen. Učasih ko jamram, da sm se zredila in samo reče, da bi telovadu z mano, če bi hotla, sam da po njegovo ni nobene panike dokler gre kila, dve gor. Sva pa se smejala zadnič moji mami, ko je razlagala, da nam je ( ženskam po naši strani ) dedno, da ko smo noseče jemo ogromno in da ona je mela 95 kil z mano. Se je sam smeju in reku, da ga ne bi motlo. U smehu še pol dodau, da bo delu dva šihta, da me bo lahko prehranjevau. Slika
Mene nit ne moti to da je se zrediu odkar sva skupi in me nit ne odbija ne nič.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 28. Avg. 2008 12:17

Sem daleč od popolnosti, ampak moj fant je nor na moje obline in mi velikokrat pove, da sem sexy. Sama vem, da bi mogla zgubit kakšen kilogramček, da bi bila povsem zadovoljna, ampak ... Saj veste kako je. :lol: No zdaj sva se odločila, da bova skupaj malo hujšala, ker se je tudi njemu začel delati trebušček. :lol:
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 28. Avg. 2008 14:06

Moj tip, priznam, da veliko na postavo..in ja priznam da tud js.,..on se redno ukvarja s sportom..js pa tud..ni neki ful nabildan ker mi to ni vsec, ima pa oblikovano postavo...men je reku, da ga ful privlacim s tako postavo kot jo imam sedaj, on pa mene....obadva sva pa mnenja, da potem ko si zvezi, se clovek kljub temu naj ne bi zapustil..ok kaksen kg ali dva se spregledas... ampak ko se pa zacne to kopicit, se je pa malo za zamislit... . Mnogo punc razmislja..eh sj zdj mam tipa, zdj pa ni vazn kaka sm, pa kolk kg dobim gor..pol se pa nekatere cudijo, zakaj tip zacne gledat po drugih..enim je sicer vseeno ce se zapustijo in dobijo kg gor, nekateri pa naredijo nekaj zase in ohranjajo postavo, taksno kot je vsec njim in njihovim partnerjem..vsak posameznik ima pac svoj okus, enim so vsec suhi ljudje, drugim "da imajo kaj prijet" ...
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 28. Avg. 2008 14:38

jullia_ napisal/-a:
trepalnica napisal/-a:... to je tako nepomembno... ... drugace mi pa velikokrat rece, kako sem seksi... :)


A to pa ni nepomembno? :)


Jst sem se zredila ene 5 kil odkar sva skupaj, ampak ker se je ona ene 3x toliko, se nima pravice razburjat :D Zdaj pa oba hujšava (on sicer nenamerno) in sva vedno lepša.


nepomembna je postava... in obremenjevanje s tem... lepo je pa dobiti kompliment, to pa vedno... :)
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Avg. 2008 15:54

^ Jaz pa odkrito povem, da mi je postava pomembna, ker moj me z npr. 20 kg plusa najbrž ne bi več privlačil.

In kolikor ga poznam, vem, da tudi jaz ne več njega, če bi se zelo zredila.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 28. Avg. 2008 22:20

Moj se je to poletje zredil za vsaj pet kil :razz: Pa me ne moti... Mogoče zato, ker vem, da bo kmalu spet začel s trningi in ne bo več samo poležaval na plaži in se bo stanje izboljšalo. :) Drugače pa... ka je je... zdaj je že prepozno, da bi me to tako motilo, da me ne bi več privlačil... ga imam že preveč rada zaradi ostalih stvari... :P
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 29. Avg. 2008 7:45

Jaz lahko povem za mojega, da mu ne bi bilo vsec na meni, ce bi bila suhica. In to si upam trditi, da je res, ker mu nikoli ni bilo vsec, ko sem se pritozevala cez mojo postavo.
On pravi, da sem mu vsec kaksna koli sem, ampak moram pa imeti nekaj za prijeti in verjamem, da to misli vecina moskih tako.
Suhice so po moje samo za pogledat, za prijet pa mora biti mogoce malo vec in to se kako verjamem.

Nikoli pa ne bi prenasala tipa, ki bi mu bila najpomembnejsa moja postava, kot pa vse drugo. Zdelo bi se mi, da se z mano samo nekaj hvali in imela bi obcutek, da sem zanj samo kos mesa. Ne bi mogla biti z njim.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2008 8:17

Foxy-lady napisal/-a:.
Suhice so po moje samo za pogledat, za prijet pa mora biti mogoce malo vec in to se kako verjamem.


Verjameš zato, ker tebi ustreza :lol:
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 29. Avg. 2008 9:01

jullia_ napisal/-a:
Foxy-lady napisal/-a:.
Suhice so po moje samo za pogledat, za prijet pa mora biti mogoce malo vec in to se kako verjamem.


Verjameš zato, ker tebi ustreza :lol:


Ne, ni res. Verjamem zato, ker vecina moskih pravi, da mora biti za prijet tudi nekaj.
You want me to be something I can never ever be.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 29. Avg. 2008 9:49

Jaz na žensko postavo ne dam kaj dosti, razen, če bi šlo za ekstreme. Ni mi pa nujno, da bi morala biti punca suha. Bolj mi je pomembno, da ima kaj v glavi. Všeč pa mi je, da je oprana, zlikana in okusno oblečena. Niso mi všeč ženske, ki izzivajo. Takšno si ne želim imeti ob sebi. Niti mi niso všeč naličene ženske. Najlepše so naravne.
In mislim, da ne drži, da če je moški sam urejen, da hoče imeti popolno žensko in obratno. Opažam celo nasprotno, k nekemu idealu ženske težijo moški, ki sploh niso urejeni. Sicer mi ni logično, da nič ne da nase, od ženske pa pričakuje, da bo spedenana. Medtem, ko kakšnega res urejenega moškega, ki ima ob sebo žensko v trenirki in z mastnimi lasmi.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 29. Avg. 2008 9:52

Foxy-lady napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
Foxy-lady napisal/-a:.
Suhice so po moje samo za pogledat, za prijet pa mora biti mogoce malo vec in to se kako verjamem.


Verjameš zato, ker tebi ustreza :lol:


Ne, ni res. Verjamem zato, ker vecina moskih pravi, da mora biti za prijet tudi nekaj.


Jaz nisem med tistimi. Če bi mi dali na razpolago, bi rajši vzel suhico, ki nima nič za prijeti, ker mi je takšna ženska lepša. Ampak to pomeni, da bi bile v ostalih stvareh enake, razlika bi bila samo v tem. Drugače pa kot sem že rekel, mi to še zdaleč ni pogoj, ker mi je bolj pomembna vsebina v glavi.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 29. Avg. 2008 9:55

Meni je pa najbolj smešno, da večina moških reče, da so mu všeč punce brez liči... Za koga se pa potem sploh ličimo??? :D
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 29. Avg. 2008 9:58

tud moj ne mara, da sem naličena..najraje bi me tkoj pod tuš nesu pa spral vse dol...ne vem zakaj mu ni všeč.. :lol:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Avg. 2008 10:43

Meni je vsec.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov