Kako ga osvojiti?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 06. Nov. 2005 19:24

po mojih izkušnjah se ni fajn izšlo... tut sm bla u prumu letniku z enmu sošolcm skupi...in poj ke sva šla narazn mi je še neki cajta(beri: par mescou) govoru pa jokou... sam poj se je pa skulirou...ubistvu jest osebno nebi bla s sošolcm več... sam mislm da me čaka eno presenečenje iz strani od enga sošolca, tega presenečenja se pa glih ne veselim...pa tut ne vem kaj nardit... :? :? :?
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
vincy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 11. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a vincy » 08. Nov. 2005 16:15

Moje izkušnje so pa take. Končala sem program 3+2. v četrtem letniku sma se s sošolcem zaljubla in začela hoditi nekje proti koncu šolskega leta. Na začetku je blo ful čudno ampak zdaj sma že končala šolo še vedno sma skupaj, skupaj sma se učila pripravljala na maturo in vse tak da je blo ful vredi. Imela sem pa sošolca, ki sta začela hodit preden sva začela midva in sta bla skupaj 4 mesece potem pa sta šla narazen in se nista več mogla videt, ampak sta se še mogla gledat potem eno leto. Moje izkušnje so ful pozitivne. :roll:
Lepo je da spoznaš, da na svetu nekaj veljaš. Da nekdo misli nate, ti zaupa in verjame vate!!
tajcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2005
Kraj: prestolnica : )

Neprebrana objavaNapisal/-a tajcha » 08. Nov. 2005 21:27

JAAA!se bi znal obnest- ni stvar v tem če sta sošolca pač pa v tem al sta za skup :D
magpie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a magpie » 10. Nov. 2005 23:03

....
Zadnjič spremenil magpie, dne 20. Jun. 2011 17:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
catty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 25. 4. 2005
Kraj: primorska kjer je vedno sončk, tud kdr ga ni

Neprebrana objavaNapisal/-a catty » 11. Nov. 2005 9:29

mah, kej jst vem če je pametno, vsi moji sošolci, k so bli kadarkol skupi, so šli narazen, pa pol se je še ful govorilo vse možno, posebi od nezrelih fantov, kolkrat, pa kako in kdaj sta se.....
neumnost, bolš da dobiš enga iz paralelke, al pa počakaš da ON odraste, jst pa sm mela s sošolcem sam zmenke, tko na skrito :evil: pa ni noben nč vedu :twisted:
Uporabniški avatar
B4RbG|rŁ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a B4RbG|rŁ » 11. Nov. 2005 12:38

Jaz sem tud hodla s sošolcem. Skupaj sma pa bla 2 leti in pol (tu nekje). Po eni strani mi je žal, da sma bla skupaj, po drugi pa mi ni. :)

Tud ti maš dve možnosti ... probat ali ne. Če boš probala in če ne bota skupaj ostala, boš lahko rekla vsaj probala sem, pa še mela boš eno izkušnjo več. Če pa ne boš probala, pa nikoli ne boš vedla, če bi se ujemala al ne. :wink:
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 11. Nov. 2005 19:37

:( :( :( :( sploh mi ni treba probat....

ena susolka ga je prašala in zdj hodta... pa vedla je kok mi je všeč :grosseaugen: kok sm jezna :evil: ....

sj mogoče je pa bolš-...... hey, life goes on :roll:

aja pa hvala vsem k ste se potrudile pa mi svetvale.... res ste zlate :bussi:
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 11. Nov. 2005 19:39

neki se mi opravičuje (on) kao d ni vedu..... ja ja... pa povedala sm mu.... kok jst ne maram tega d se tipi kr neki zmišlujejo.... :(
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 11. Nov. 2005 21:33

tud jst mislim da se čim manj obremenjuj s tem...
itak da neki časa se boš sam boš vidla majn ko se boš sekirala in se obremenjevala z njim bolše bo... :D
pa želim ti veliko sreče v naprej in čem več iskrenih nasmeškov... :bussi:
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 26. Nov. 2005 21:42

Js ne bi hodla s sošolcem... No, edin če me kej nepričakovanega zadane... Zna bit ful mučno pol k končata, pa ga morš še vseen gledat 7 ur na dan, 5 dni v tednu.. Pa še kake manjše dileme; npr. sedet pr uri zravn fanta al zravn sošolk, bit bolj diskretn al si izkazvat ljubezn med vsakim odmorom, v primeru da se zveza konča da ne bi blo kakih zbadanj iz maščevalnosti/ljubosumja al pa mogoče kake tihe tekmovalnosti pri ocenah (jaah ok, sj vem da js vidim probleme tud tam kjer jih sploh ni :irre: ), tk da js se za kej takiga sigurno neb odločla (no, kolker se pri ljubezni sploh da odločat s trezno glavo).
...
Uporabniški avatar
čokoladka007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 12. 6. 2005
Kraj: Near Heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a čokoladka007 » 27. Nov. 2005 13:30

še dost ribic je v morju! Ni se za sekirat oziroma se ne smeš! Ujela boš drugega,ki pa po možnosti nebo tvoj sošolec.
Jaz osebno se takim razmerjem(z sošolcem) izogibam.Vama ne rata,pol se pa skoz grdo gledata...
evkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 1. 12. 2005
Kraj: novo mesto:=)

Neprebrana objavaNapisal/-a evkica » 08. Dec. 2005 15:23

po moje bi mogla probat... drgač ti bo lahk še žou pa tud nikol ne boš vedla koko bi blo... poznam take probleme k majo moje frendice tud te zadeve in ne vejo kaj nrdit.. tko d probej pa boš vidla... :razz:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 08. Dec. 2005 20:22

js hodim s sošolcam pa je use čist ql, edin kar je bad, da pol večino časa prežvim z njemu ne pa z še ostalmu folkam iz klasa, še posebi firndice zapostavlam, kar jih prej nism...

sam itaq, sva pa 4. letnik tko, da ne bova več dolg sošolca ;)

itaq je pa tko, da če sta za skup to nima tok veze a sta sošolca al karkol pač že... sicer, men nikol niso ble te zveze u klasu preveč ušeč...sam u našmu klasu očitno laufajo, ker smo že 3-je parčki ;)
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 08. Dec. 2005 21:33

Zakj pa misliš, da se nbi obneslo?
:flower:
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 14. Dec. 2005 19:09

jst sm ze bla s sosolcam in pol k sva sla narazen se nisva mogla gledat tko da nikol vec nebom s sosolcam :?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov