Kako ga osvojiti?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 29. Okt. 2005 13:05

Vem da je namen zveze ostati skup... sam, jst sm mela zvezo s tipom k je bil v paralelki... na konc četrtga letnika sva šla narazn in vam povem, da ni nč kj lepo vidt svojga bivšga (pol čez kak tedn) na hodniku z drugo!!!! BOLI KO HUDIČ (povzroča pa slabe posledice - špricanja je čim več, da tega ne vidš)!!!! Že ko sm sam njega vidla je blo hudo, ko sm ga pa vidla z drugo... ne to bolečino nobenmu ne prvoščm!
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 29. Okt. 2005 15:56

Pr ns sta tut bla na šoli 2 k sta bla zih en let pa pol skupi, pol kjr enkrat sta sla pa narazn, pa sm ga vidla z eno drugo z naše šole isto... mene bi ful prizadel.. sam ...if it doesn't kill you, it only makes you stronger
Drugače se pa popolnoma strinjam z Jochie - kdor ne riskira ne proftira ;) tko da... just go for it...
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 29. Okt. 2005 15:58

odvisen od tega kaksen clovek je. najprej ga dobro spoznaj. ker nekdo ki je ok in si zasluzi bit tvoj fant sigurno ne bo cez 1teden z drugo ce koncata, niti si ne bi zmisljeval raznih reci o tebi. tako da dobro premisli o njem kot o cloveku, pa kaj pol ce je sosolec. tud bivsi ki ni tvoj sosolec ti lahko povzroca velik problemov...
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
_-PuPa-_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 29. 10. 2005
Kraj: KP

Neprebrana objavaNapisal/-a _-PuPa-_ » 29. Okt. 2005 19:18

ej ma jst te popolnoma štekam...točn vem kko je,zto ker jst sm v obratni situaciji....ti se enmu 100posto zdiš,pr men je pa lih obratn,d se men en zdi fuul in še mal....in sm mu to tut povedala,sicer napisala,ampak ve d mi je všeč...ampak sploh se noče zjasnt..sploh ne da komentarja na tisto vprašanje....razlika je sam ta,da sva midva veretn starejš kt ti,pa tut lih nisma več v taki fazi,d bi bla sošolca,ampak tko smo neka klapa frendov,kjer sva tut midva in jst sm se van zagledala,on pa tut daje znake take,d pravjo oa sprašujejo: a pa vidva sta skup?........in na žalost nisva,le delujeva tko,ker se sam ne zna zjasnt.....ja no...problemi s težavami :? :( :(
_zasanjana_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 24. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a _zasanjana_ » 30. Okt. 2005 0:39

lep pozdrav vsem!

jes pa ne morm spat pa sm prsla mau tle gor pochekirat;)

ja drgac pa men to ni nc drgac, a je sosolc al ne, ker ce se znas "obvladovat" te ne bo nc motu pr pouku pa pr koncentraciji..., ce gresta pa narazen slucajno, se pa lepo kot frenda pomenta in ostaneta prijatla:);)
just me ... but the one and only
Uporabniški avatar
trnuljčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 8. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a trnuljčica » 01. Nov. 2005 20:17

bodta prjatla ... ker vrjem mi je mučno nekoga cele dneve gledat najprej u razredu pol pa še po šoli, še posebej ko je ljubezni konec to je pa običajno v srednji šoli slej ko prej ...

jz sm se temu izognila in sm prov vesela :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Nov. 2005 0:30

Mislm, da probat ni greh, a kot sama opažam se taki pari ponavadi ne obnesejo (lahko sta sprta, lohk pa tud frenda), sam so tud izjeme! Js osebno nebi probala, ampak mogoče boš pa zamudila življenjsko priložnost...-
Uporabniški avatar
MiSs AnGeL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 31. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiSs AnGeL » 02. Nov. 2005 11:03

uu zanimiva tema,kle bi mela pa jst dost za povedat :lol: jst sm bla u prvem letniku s sošolcem (sam tko za foro sva bla skup ene parkrat) pa je blo čist kul pol u drugem letniku sm bla z drugim sošolcem je blo tud čist kul k ni noben vedu za naju neki časa pa itak sva bla sam tko skup da sva se žvalila nisva pa hodila.pol se je pa na srečo un iz prvega izpisu tega k sm bla pa u drugem letniku z njim so pa iz šole vrgl in pol sm začela hodt s tretjim sošolcem pa sva bla en mesc skup pa je blo čist kul in se še zdej skos družva pa sva u dobrih odnosih tko da premisl kaj boš nardila sam pomoje da nimaš kej za zgubit :)
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 02. Nov. 2005 15:37

*orange cat* napisal/-a:. . .najbl me pa skrbi, da če bi bla skp, pa d bi šla kmal narazn, d bi se me poj izogibov pa d se nebi pogovarjov z mano pa tko... (k to bi blo pa mučno še 4 leta prenašat!!!)

Torej, odgovor ne. Točno zaradi teh razlogov, ki si jih navedla.
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 02. Nov. 2005 16:12

:D :D
Zadnjič spremenil ***PINKYCA***, dne 22. Avg. 2009 21:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 02. Nov. 2005 16:40

jest nism za tako trpljenje
pol si pa že v šoli skup in itak se ti popoldan pol ne da
pol je pa sam nekvalitetno preživet čas skupaj
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 02. Nov. 2005 16:51

pr men se je tud v prvem letniku tko začel nekak, sam sm ustavla predn bi res skup pršla s sošolcem. js sm kr dost proti temu da hodijo sošolci, sploh če je v prvem letniku in ga moraš pol gledat še 4 leta... mislm sj ene gledam in jim uspeva, svaka ti čast da ti uspe bit 4 leta skup s človekom ki ga skoz gledaš in v šoli in po šoli in še med vikendi po možnosti...
sicer poznam tud primere ko sta bla že prej frenda in tud pol ostala dobra prjatla, pa primere k sta skupi pršla šele v četrtem, je pa tud primer razreda kjer je blo vsaj ene 5 parov že, in so menda med sabo dokaj skregani in se ne pogledajo več. in tud pari ki so mi zgledali da se majo ful radi in ne vem kaj in so bli ne vem kok časa skup so eventuelno šli narazn in jim je pomojm kr mučno na šoli.
tko da js ti svetujem da ne it tja, ker nikol ne veš, a bosta ostala v dobrih odnosih a si bosta po možnosti pokvarla bivanje v razredu če bosta šla pol tud narazen...
Uporabniški avatar
taPridna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a taPridna » 02. Nov. 2005 18:37

Bilo pa šlo!!!

:P
I don`t wanna be...
Everybody...
frrrr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frrrr » 02. Nov. 2005 19:02

js sm počakala do konca 3. letnika :) prej sva se pa na žurih lepo imela in vsak po svoje nekak izživela mladost
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 05. Nov. 2005 15:35

Nikol me niso preveč zanimale sošolke :D Kaj te vem...

Saj je vredi pa to, da sta skup, samo včasih pa bi človek rad mel malo mira...Druga stvar pa je, če se kaj skregata.

Jaz sem dosedaj vsem, sošolkam rekel hvala lepa (Če sem videl, da bi rade mele kaj več) :D Ni mi blo težko tega rečt, boljše povedat kak je na stvari, ko pa da si nekaj zamišljajo...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov