Kako ga osvojiti?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 20. Feb. 2008 9:30

mi2 z mojim sva tudi bila sošolca-zdaj na faksu pa nisma več.
najprej sma tud midva samo mutila, prvo samo ko smo bili zunaj, potem sma se že na pijačah+sprehodih po pouku dobivala...pa sem jaz ful štopala, ker sma bla sošolca. enostavno si nisem mogla predstavljat resne zveze, če se nonstop gledaš, ker nisem rada res vedno omejena. no, pa me je vseeno prepričal da se splača probat. v šoli kaj več kot kaki lupček na vsake tolko ni bil. sedela nisma skupaj, ker meni res ni blo do tega, da bi čist celi čas skupaj visela. ampak je šlo. zdaj sma že nekaj let iz srednje pa sma še skupaj. :love:
je pa pri nama bila tudi ena sošolka, ki se nikakor ni mogla sprijaznit z najino zvezo. in se je tud vesla po njem in ga cel čas nekaj objemala, še bolj je za to imela veselje, ko sem bila jaz kje v bližini. grrrrr :evil:
in sma nekaj krat že bila na tem, da boma šla narazen..jaz sem njega silila, da se naj z njo pogovori, ker se mi je zdelo, da bi ji moral to on povedat..in ko ji je že kakih petič isto stvar razlagal, je počasi dojela..ampak sem ziher kako leto življenja zarad nje zgubila, ker tolko kot sem se pa takrat presekirala.. :?

v glavnem, če je vama obema za to potem lahko rata-poznam kar nekaj parov, ki jim je :wink:
je pa verjetno potrebno več vlagat v zvezo, ker se vidita tudi takrat, ko vama ne paše, da bi se, ko je kaki pomemben test, spraševanje in tudi takrat ko je eden tečen, drugi pa dobre volje pa morata vseeno nekak komunicirat. zveza je sigurno drugačna. mi2 ko sma zunaj s prijatelji, se obnašama bolj kot kolega kot pa par (mi itak grejo na živce pari, ko na morejo biti 5 min eden brez drugega pa se morajo nonstop objemat pa lupčkat itd.)in sma tak že od začetka.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 22. Feb. 2008 0:02

star* napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Ni dobra ideja. Prej ali slej bosta šla narazen, potem bo šele neprijetno.


to je čist pesimistično :roll:


Ok, če sta začela hodit pri 16-ih, je to gotovo prava ljubezen in se bosta ziher poročila. Bolje?
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 22. Feb. 2008 12:12

Shannon napisal/-a:
star* napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Ni dobra ideja. Prej ali slej bosta šla narazen, potem bo šele neprijetno.


to je čist pesimistično :roll:


Ok, če sta začela hodit pri 16-ih, je to gotovo prava ljubezen in se bosta ziher poročila. Bolje?


zakaj pa ne... vse je mogoče... :cool:
drugače pa, naj ne bo to, kar si drugi mislijo, ovira do vajine sreče... če se mata rada, bodta skupi, sošolca gor al pa dol... res pa vama ni treba pol skos skupi viset... sam kak lupček na vsake toklo časa pa ne more škodit...
LOVE hurts
Uporabniški avatar
spelcyika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a spelcyika » 26. Feb. 2008 20:36

hvala za nasvete sicr sm pa tut sama rekla, da bom pustila času čs..zdj trenutno nisva skupi sam se nekak vid da čutva en do druzga neki bomo vidl čez čs pa upam na najbolš ane.... :(
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 12. Jun. 2008 20:10

no jaz imam tudi eno vprašanje. pač spoznala sem se z enim tipom in meni je on ful ušeč. kdaj se menimo, recimo ko smo v družbi skupaj, ker jaz sem prijatla z enimi njegovimi frendi. no uglavnem, jaz se vedno hočem ful menit z njim, vedno ga nekaj sprašujem itd. in tako se meniva. vendar samo običajne, vsakdanje stvari. sam me nikoli nič ne vpraša. raje vidi, da je 5minutna tišina kot da bi se menil z mano. no, problem je, ker jaz ne vem, ali ga ne zanimam, ali se mu preprosto ne da ukvarjat z mano, ali ne ve kaj naj se meniva(kar se mi zdi ful čudno, ker je drugače precej zgovoren), ali kaj. kko naj ugotovim če sem mu ušeč? vas moških pa res ne zmorem prebrat, nikoli ne vem kaj si mislite :D ajoj, sploh ne vem če se mi splača še trudit z njim, če na koncu ne bo nič :?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Jun. 2008 20:22

^^
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 17:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 12. Jun. 2008 20:32

ojej, upam da ni ne eno ne drugo res :?
ne verjamem, da je sramežljiv, vsaj tako, da bi bil preveč ne. ker vidim tudi ko se z mano pogovarja je ves sproščen, ne čutim nobene napetosti ne nič takega
in potem, če res silim vanj. ojej :? pol najbolje da kar odneham, saj potem res ne bo nič. ja krasno no, kaj naj zdaj..
pa da bi usaj kakšne znake oddajal :evil: zdaj ga bom prav kakšen dan na opazovanje vzela( :D ), če mi bo vsaj kakšen pogled namenil, ali pa me vsaj pozdravil. joj ti moški, k ne veš kaj se jim plete po glavi :(
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 13. Jun. 2008 17:58

Če bi lahko tudi meni priskočli na pomoč, ker mam tudi 1 problemček.
Problem je v temu, da mi je zmiraj bol všeč fant v katerega je zaljubljena moja najbolša prijatelca. V njega je že kar nekaj časa ampak nikoli ni bilo nič med njima, mogoče zato ker mu sploh ni všeč ali pa je tako sramežljiv.Meni se zdi da bol da ki drugo. Midva sva bila zmiraj prijatelja, ne najbolša ampak sva se zmiraj razumela. Sedaj, še vedno po tolkih letih je prijatelca še vedno v njega, čeprav je imela vmes krajše zveze in noče priznati da je ševedno v njega. Jaz nikoli nisem pokazala svojih čustev in nikoli ji nisem povedala kaj si mislim o njemu, ker takoj pomisli in začne namigovat da sem v njega in tako naprej..kar pa bi vodilo v konec prijatelstva. Nikoli nemorem ga kaj bol vprašat,se zabavat itd., saj ona takoj pomisli da ga osvajam. Sedaj smo na raspotju. Jaz v eno smer ona v drugo, s tem tipom si bova zelo blizu, saj bomo hodili v isti kraj. Zdej nevem kaj naredit...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Jun. 2008 18:11

Če se med njima u usm tem cajtu ni izstrelila niti ena sam iskra, je samo ona tista, k goji neka čustva, on je pač ... tam.

Zato se mi zdi nesmiselno, da bi ti zamerla, če bi se ti mal bl spoprijateljila (tko al pa drugač) z njim ...

Če nje ne obrajta, to še ne pomen, da se mu zarad tega ne sme približat nobena druga (oz on njej), ni njena last, do nje nima nobenih obveznosti, zato ne vidm razloga, da probaš še ti.

Če te zarad tega ne bo hotla več za prjatlco, tut prou, takih k ti ne prvoščjo tistga, česar same niso uspele (jebiga) dobit, ne rabš ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 14. Jun. 2008 15:21

FreakyGirl7 napisal/-a:Če bi lahko tudi meni priskočli na pomoč, ker mam tudi 1 problemček.
Problem je v temu, da mi je zmiraj bol všeč fant v katerega je zaljubljena moja najbolša prijatelca. V njega je že kar nekaj časa ampak nikoli ni bilo nič med njima, mogoče zato ker mu sploh ni všeč ali pa je tako sramežljiv.Meni se zdi da bol da ki drugo. Midva sva bila zmiraj prijatelja, ne najbolša ampak sva se zmiraj razumela. Sedaj, še vedno po tolkih letih je prijatelca še vedno v njega, čeprav je imela vmes krajše zveze in noče priznati da je ševedno v njega. Jaz nikoli nisem pokazala svojih čustev in nikoli ji nisem povedala kaj si mislim o njemu, ker takoj pomisli in začne namigovat da sem v njega in tako naprej..kar pa bi vodilo v konec prijatelstva. Nikoli nemorem ga kaj bol vprašat,se zabavat itd., saj ona takoj pomisli da ga osvajam. Sedaj smo na raspotju. Jaz v eno smer ona v drugo, s tem tipom si bova zelo blizu, saj bomo hodili v isti kraj. Zdej nevem kaj naredit...
Sicer zagovarjam geslo "Bros before hoes." ampak tukaj je pa res zenska imela dost sanse, tko da si ti na vrsti. Glede na to, da noce priznat, da je se vedno v njega, se lahko ti naredis neumno, ce bo kej tezila, v stilu "nism vedla da hoces njega, ker nikol nic nisi rekla, pa druge tipe si mela, pa nic ga ne pecas".
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
*punchy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *punchy* » 25. Jun. 2008 22:02

meni se zdi da lahko zveza s sošolcem čisto lepo funkcionira :) midva sva se nekako "našla" šele na koncu 3. letnika in čisto lepo zvozila skupaj cel 4. letnik, čeprav so nama drugi napovedovali dokaj tmno prihodnost :cool:
res je, da sva se nadpovprečno kregala ker sva pač oba bol trmasta in ker sva vsak dan 8 ur skupaj čepela v šoli (in bila na koncu šole že na tem da drug drugemu izpraskava oči) ampak sva se do naslednjega dne že uspela pobotat. :razz:

mah, fajn je blo v glavnem :razz:
wentaholic babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 3. 1. 2007
Kraj: The World

Neprebrana objavaNapisal/-a wentaholic babe » 26. Jun. 2008 14:41

živjo! sama sem na istem položaju kot neketere tukaj. en sošolec mi je všeč od letos, vem pa da sm mu bila jaz všeč lani. sma se pa vedno dobro razumela, zajebavala in tko. je tip kakršnega bi si želela, in si ga tudi želim.
se pa je zgodil, da sma ob rahli pijanosti zabluzila, kasneje pa je bilo malo čudno v šoli, kot da em ignorira. no, čez nekaj časa sma se pa začela menit po msnju, prek sms... me je vabu na pijačo k seb domov, in vse je blo bol na sex. kot d sm to hoče od mene... zj sm mal zmedena, ker se že kaka dva dneva nisma nč slišala, pa še šole ni več. sama si želim neki več, nevem pa če si tutdi on. je pa res d me je prosu za cifro in me skos vabi na pijačo, ampak ob neprimernem času.

nevem ka nj nardim, ker nočem bit preveč vsiljiva, ker mi nič ne piše,kersm se že za kakimi tipi zlo silla, pa noben ni hotu nč več in se nočem opečt spet. kaj svetujete?
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 26. Jun. 2008 15:44

Kr pogumno. Tudi midva z mojim sva bila sošolca in po 5 letih skupaj sva se poročila :wink: :D
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 26. Jun. 2008 17:35

majaoko napisal/-a:Kr pogumno. Tudi midva z mojim sva bila sošolca in po 5 letih skupaj sva se poročila :wink: :D


resno?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 26. Jun. 2008 17:36

ja :) Zakaj? Sej to ni nič nenavadnega! :D No sošolca sva bila samo 2 leti...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov